Jump to content

Endomondo


Guest
 Share

Recommended Posts

Varbūt no sākuma izstāsti kas tas par zvēru un ziemā ēd - tiem, kas neizseko savas aktivitātes

Link to comment
Share on other sites

100debija

Es Runkeeperam dodu priekšroku, bet reizi mēnesī arī uz Endomondo pārimportēju gpx-us

 

drīzāk būtu pareizāk sacīt - žurnalē (logo) savas fiz.aktivitātes.

 

Es pats un domāju arī vairums citu nedalīsies ar linkiem, jo pārāk daudz pers.info tie profili satur. Kā saka vajag kaut kādu inkognito statusu ievērot šeit zābakā.elvē

Labots - 100debija
Link to comment
Share on other sites

microlink

Īsumā:   mobile app+ web gui analysis;   Are you into running, cycling, walking, skiing, kayaking, roller skating - or other sports involving movement across a distance? Endomondo makes your experience even more exciting! Endomondo.com is the place where you automatically track all your sports data and monitor your performance over time. 

Labāku aplikāciju neesmu redzējis, super visu laiku lietoju. Piedod, ne prātā nenāk dot profilu, lai zinātu lokācijas vietas un home  :crazy_pilot:

Labots - microlink
Link to comment
Share on other sites

Programma, kurā ar GPS palīdzību tiek fiksēts treniņa ātrums, laiks, maršruts Google Maps kartē, sadedzinātās kalorijas un ja telefonam ir pieslēgts pulsometrs (tā laikam to ierīci sauc), tad arī pulss.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Diezi vai visi dos savus linkus, jo tur tiek norādītā mājvieta, ja vien nebrauc, maskēšanos nolūkos, pirms tam kādus 30 km prom no mājas :>

 

Bet rīk ir labs, būtībā viņa dēļ vien lietoju viedtelefonu.

Link to comment
Share on other sites

100debija

Es arī nesen paņēmu vienu pavecāku āboļizstrādājumu pa lētām naudām šim nolūkam, garminam vēl neesmu nobriedis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet rīk ir labs, būtībā viņa dēļ vien lietoju viedtelefonu

 

Var iztikt arī ar dumbfoni, ja vien tam ir GPS, piemēram SonyEricsson Elm,SE C702, Nokia 6700, Nokia 2710, Samsung S7220.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Autors varēja iedot savu kuslo miesu pirdināšanas linku, nevis prasīt pēc citu linkiem.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Un cilvēks vēl uztraucas, ka šo noklausās, izseko, novēro un utt, a pats visādus apus un hujapus lieto

Link to comment
Share on other sites

Jau nedēļu testēju šo app'u. Jāsaka - interesanta spēļmantiņa, bet nekas vairāk. Ja brauc pa +/- taisnu šoseju, ir diezgan precīzi, bet, ja braukā pa pilsētu, kļūda kilometrāžā ir +/-7%.
P.s. Autor, dod savu linku! :p

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Attāluma kļūda ? Varbūt tur telefons vainīgs. Es regulāri skrienu ar endomondo visādus līkločus, ir sajūta, ka ļoti pareizi mēra. Vienreiz testēju arī stadionā pa apļiem - metrs metrā.

Link to comment
Share on other sites

Attāluma kļūda. Esmu samērā straujš velobraucējs. Lai cik ātri Tu skrietu, es noteikti braucu ar ievērojami lielāku ātrumu. Droši vien tur arī tā problēma. Rezultātā visi kvartālu stūri ir noapaļoti. Testēts arī ar planšeti - tas pats.



Manam nobraukumam tie +/-7% ir diezgan ievērojami.

Link to comment
Share on other sites

Sākumā domāju, ka runa būs par kādu foruma biedru. Liekas bija vienam līdzīgs profila vārds.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...