Jump to content

Parkošanās


doodleface624
 Share

Recommended Posts

Amazons

atver youtube un skaties, jo uz pirkstiem tev neviens to neizstāstīs + praktiskie treniņi

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Pie attiecīga naudas daudzuma un pareizās automašīnas markas izvēlēs nav obligāti jāapgūst parkošanās.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Sky, mums te ir speciālisti visās jomās :)

Link to comment
Share on other sites

Perpendikulāri? Kas tad sarežģīts, ja vēl ar priekšu? Brauc tik kabatā un skaties, lai pa labi pa kreisi vieta ir durvis atvērt. Nekādas slepenas tehnikas. Ja nesanāca iebraukt no pirmās reizes, tad iztaisno riepas, aizripo uz aizmuguri (nevis sākumstāvoklī) un baksties uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Padalieties, lūdzu, ar pieredzi perpendikulāri parkojoties ar priekšu (cik liels intervāls jāietur, kurā brīdī un cik strauji griezt stūri....).

Te velk viens Tubusa teiciens - apendicītu ar caur forumu operē!!!?

 

Pārs reizes pamēģini sapratīsi, visvienkāršākā. Tur tak nav ko stāstīt. Loģika IR??

A kā tu tiki pie autovadītāja apliecības, ja pat to nespēj??

Vai arī, ar vazātājiem aiz deguna ir laicīgi jārīkojas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

(cik liels intervāls jāietur, kurā brīdī un cik strauji griezt stūri....).

Intervāls jāietur tāds, lai neaizskartu citu auto, kā ari lai pats un blakus auto lietotāji var izkāpt/iekāpt

Stūre jāgriež vajadzīgajā brīdī

Stūre jāgroza atbilstoši braukšanas ātrumam (mēģinot iebraukt ātrāk, sanāks straujāk greizt, un otrādi)

nu tā īsumā

:D

Link to comment
Share on other sites

parkoties labi ar moskābeli vai vecajiem volvo.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Viss atkarīgs no mašīnas, ar kādu pārvietojies, ja brauc ar BMW, tad vismaz vienam ritenim ir jābūt pāri baltajai līnijai :D

Link to comment
Share on other sites

1) Jānopērk auto ar automātiskās parkošanās fīču.
2) Jāpiespiež podziņa: Automatic parking.
3) Profit!

Link to comment
Share on other sites

Neviens tā arī neko noderīgu nepateica.

Man liekas svarīgākais ir 'izjust mašīnu'. Kur tieši tā atrodas un kā uzvedas.

Teikšu kā ir - man ar to bija problēmas. Bieži vien man likās, ka esmu aizmugurē stāvošajai mašīnai jau teju bamperī iebraucis, kaut realitātē tur vēl bija kāds metrs. Tad nu es mēģināju iegaumēt, kā izskatās, kad mana mašīna patiešām ir tik kādus ~10cm no aizmugurē stāvošā auto. Ievēroju apmēram, cik daudz varu redzēt utt.

Jāuzticas spoguļiem. Tie parasti nemelo : )

Link to comment
Share on other sites

 

 

Neviens tā arī neko noderīgu nepateica.

Neviens jau arī netaisās caur forumu iemācīt vadīt auto vai kas viņam tur par agregātu.

Link to comment
Share on other sites

jarajara

parkojoties, galvenais , paskatīties zīmes. man dažreiz likas ka vismaz 50% vadilu ir pusakli slimi cilvēki,kas nopirkuši tiesības par baraniem. noparkojas ar pakaļu pret trotuāru , un vēl silda mašīnu - ikdiena pie bērnudārza ziemā.

 mēģini trāpīt starpā divām baltam svītrām, un uzmani apmales augstumu,ka nesanāk šmuce. ja domā ka nesanāks, izkāp ārā , aiztaisi acis un izbrauc domās. esi redzējis pa tv kā bobslejisti trasi? man pēc tam vienmēr sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Knaabis

 

 

perpendikulāri parkojoties ar priekšu
 

Eu, umņik, uzzīmē, kā Tu TO esi domājis!!!???

Tas, ka Tu ar auto nemāki braukt, tas jau visiem ir skaidrs, bet liekas ka Tev arī ar ģeometriju ir tā pašvakāk...

Link to comment
Share on other sites

Es cenšos tikai atmuguriski parkoties, jo uz priekšu lai taisni nopārkotos paralēli, bieži nākas uzbraukt barjūrām, bet man auto pietiekoši zems, lai es to nedarītu un arī nav patikami lekt uz trotuāra. parkojies atmuguriski!

Link to comment
Share on other sites

Knaabis

 

 

bieži nākas uzbraukt barjūrām

Tās parasti sauc par apmalēm... 

Link to comment
Share on other sites

jarajara

vot iebāzt tev mutē izpūtēju , varbūt saprastu. ir zīmes - 827 , 828 , kuras vajag tomēr ievērot. noved bērnu gārām rindīņai nepareizi novietotu mašīnu. tur pašam sū... paliek, kur nu vēl bērnam, kuram snuķis biku augstak par izpūtēju.  pielēca?

 p.s. par tam zīmēm iekš tv ar bij kašķis - nevarot saprast , kas tur uzzīmēts. puspasaule saprot, bet re bariņam dzeņu uztveres grūtības

 

tas ielejai

Labots - jarajara
Link to comment
Share on other sites

arī nav patikami lekt uz trotuāra

Man ir viena nešpetna rīcība.

Es gan ar priekšu trotuāru bieži izmantoju, ja paralēli jānoliek šaurākā spraugā, un slinkums atpakaļgaitā dzīties.

Un varat mani rāt! Gluži virsū cilvēkiem nebraucu.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Knaabis

 

 

Es gan ar priekšu trotuāru bieži izmantoju

Un cik esi samaksājis sodos, jeb Tev ir paveicies? 

Link to comment
Share on other sites

Un cik esi samaksājis sodos, jeb Tev ir paveicies?

Necik jo:

mašīnu jau tā neatstāju, tik ar dziļāku loku pa trotuāru izbraucu, lai ar pakaļu nav jādzenās. Tā ātrāk.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

jarajara

tas nebija ļauni. bet re te ar parādās - es ar priekšu ,es ar aizmuguri. diez zīmes ievēro? mums miestā lielā puse neredz šitās zīmes.

Link to comment
Share on other sites

auto stūre mums groza priekšējos riteņus, tāpēc pakaļu vieglāk ir grozīt braucot atmuguriski. pamēģini uz priekšu braucot piekabi noparkot taisni..



Runa ir tikai par paralēlo parkošanos.

Link to comment
Share on other sites

Personīgi man patīk parkoties perpendikulāri nevis ar priekšu bet ar aizmuguri. Ar priekšu ir vieglāk tikai tad, ja var taisni iebraukt uzreiz pareizi. Ja piebraukšana ir no sāna, tad ar aizmuguri ir vieglāk.

Link to comment
Share on other sites

Sanchus

cik iespējams izmantoju parkošanos ar pakaļu pa priekšu.

un parkošanos (vieglā transporta līdzekļa apturēšanu un stāvēšanu tam paredzētā laukumā) ļoti atvieglo sensori. Ar bijību pret svešu mantu, precīzi pa līnijām, vismaz pilsoņa pienākumu būsi izpildījis.

bembistiem un līdzīgajiem līmēju (godīgi atzīstos) logos atgādinājumu, lai ciena citus transporta līdzekļus un satiksmes dalībniekus.

Labots - Sanchus
Link to comment
Share on other sites

parkojos ar pakaļu pret brauktuvi, jo aizmugurē auto lampas u.c. lētākas [tā gan tāda "pilsētas leģenda"]

Es ar pie mājas pakaļu pret brauktuvi atstāju. Vēl cenšos tā, lai sanāk starp citām mašīnām, kur garām neved kāda gājēju taciņa. Priekšpusē nav pat trotuārs, uzreiz zāle.

Bija pat gadījums kad naktī viens citu sasita, un tūlīt notinās, Sebringam pakaļu sasita. Es tik triecienu dzirdēju un uzreiz riepu kaucoņa, un notinās. No rīta džeks ilgi apkārt staigāja nelaimīgs. Vēl cenšos nelikt ielas malā līkumu ārmalās, arī divi gadījumi pie manas daudzstāvenes bija. Viena ziemā ieslīdēja, viena vasarā, bet tur dunduks lidoja. Vēl cenšos neatstāt pie pašiem padjezdiem, lai ar atkritumu tvertni garām stumjot neaizķer.

Paranoja?

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Sanchus

speciāliem gadījumiem vēl ir ventīlis ar uzgali, ko var piemērot, lai nolaistu riepām gaisu. Tā pat kā ikviens ierocis reiz izšauj, gan jau kādam īpašam 'draugam' būs jāskrien reiz pēc pumpja...

nav taču mantas bojāšana. lai sūdza tiesā, gaiss pieder visiem :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...