Jump to content

Precīzs laiks manā datorā - kā automatizēt koriģēšanu?


KULTURASINDUSTRIJA.LV
 Share

Recommended Posts

KULTURASINDUSTRIJA.LV

Vai eksistē kāda programmatūra, kas datora eksponēto laiku automātiski spētu salīdzināt un koriģēt ar Pasaules laiku, atbilstoši laika joslai, kurā atrodamies?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kas vainas windows standarta pulkstenim?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

biosam baterija iztecējusi...

Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Vilx-, Maijs 28, 2013 - Spam
Hidden by Vilx-, Maijs 28, 2013 - Spam

...

cik vēl pakomentēsiet spamerim ar padomiem...???

Link to comment
eddyboi

Windows tak pats tāpat vislaik sinhronizē laiku, kādēļ vēl kaut kas jāmeklē?

Link to comment
Share on other sites

KULTURASINDUSTRIJA.LV

Ir ok, paldies! Bija jānovērš šī problēma: rpc server is unavailable..

Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Vilx-, Maijs 28, 2013 - Spam
Hidden by Vilx-, Maijs 28, 2013 - Spam

Ko var čakarēties? Lai tiktu pie daudz maz precīza laika, kas kultūras industrijā ir ļoti svarīgi, jālieto HP5071A. Uz mazāku nav vērts skatīties.

Link to comment
KULTURASINDUSTRIJA.LV
· Hidden by Vilx-, Maijs 28, 2013 - Spam
Hidden by Vilx-, Maijs 28, 2013 - Spam
#7 hyk

Interesants domu gājiens- tie, kas uzdrīkstās neslēpt savu identitāti, tagad tiek uzskatīti par interneta piemēslotājiem :D?

Link to comment
· Hidden by Vilx-, Maijs 28, 2013 - Spam
Hidden by Vilx-, Maijs 28, 2013 - Spam

@@KULTURASINDUSTRIJA.LV, tev ir pilnīga taisnība, tikai vārdu "identitāti" tavā gadījumā jāizvieto ar vārdu "idiotismu" un viss būs pareizi.

Link to comment
KULTURASINDUSTRIJA.LV
· Hidden by Vilx-, Maijs 28, 2013 - Spam
Hidden by Vilx-, Maijs 28, 2013 - Spam

Nezināju, ka Čaks Noriss māk arī latviski izteikties, tomēr daži jēdzieni šamējam vēl pieklibo. Jāpainteresējas, vai Čaks ir tas, par ko uzdodās jeb tomēr no kādas klīnikas izbēdzis viltvārdis. Bet tas jau ir cits, ne šīs tēmas stāsts, kurš būtu psihiatrijas virzienā jārisina..

Link to comment

Kas tā te par salamāšanos tagad? A nuka kuš! Nākamā aizskarošā teksta autors dabūs atpūtu uz nedēļu!

Link to comment
Share on other sites

Sanchus
· Hidden by Vilx-, Maijs 28, 2013 - Spam
Hidden by Vilx-, Maijs 28, 2013 - Spam

visiem, kam neguļas, receptē pa miega tabletei..

Link to comment
KULTURASINDUSTRIJA.LV
#17 Vilx-

Varbūt runa ir par kolosālām iespējām, kuras nez kādēļ digitālo tehnoloģiju gudrīši BOOT forumā vēl nav atskārtuši- un proti, izvēloties segvārdu nevis kā atgriežoties bērnībā- atbilstoši savam iemīļotākajam kino vai pasaku varonim,- bet gan atbilstoši savam darbības profilam (atpazīstamībai), Tev paveras iespēja ne tikai parādīt sevi, bet arī atpazīstami noprezentēt savu servisu vai jomu, kurā Tu darbojies. Tad, iespējams, BOOT piedzīvos šim laikam atbilstošas pārvērtības. Un, lūk, kā tas varētu būt pavisam oficiāli pasniegts tieši priekš ekspertiem digitālo tehnoloģiju jomā:

 Kļūstot par atpazīstamu boot.lv foruma lietotāju, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem boot.lv foruma biedriem.., u.t.t

 

Protams, to var darīt arī ar profila parakstu, bet причом тут pasaku varoņi un iedomu tēli lietotājvārdā? Neizskan pārāk nopietni, vai ne?

NU, BET JA MAN DRAUD ARESTS PAR ŠIEM VIEDAJIEM VĀRDIEM, LAI TĀ BŪTU

Link to comment
Share on other sites

Man nav nekādu iebildumu pret segvārdiem. Katrs ir brīvs izvēlēties tādu, kāds viņam labāk patīk (un, jā, mana privātā identitāte internetā ir "Vilx-", un tas ir tieši tas, ko es vēlos).

 

Mani iebildumi ir pret apvainojumiem, tiešiem un netiešiem, kas tiek vērsti pret citiem foruma lietotājiem. Mēs (moderatori) šeit cenšamies uzturēt konstruktīvas, civilizētas diskusijas - cik nu tas ir iespējams. Saplīsušie logi un tādā garā...

 

Man nav iekāres kādu daudz sodīt. Lai arī derēja, bet, nu, par vēlu jau laikam. Pagaidām vienkārši paslēpšu ķengas un ne-pa-tēmu postus, lai paliek tikai lietderīgie.

 

Kulturasindustrija.lv - ja Tu vēlies šeit apgrozīties un pulēt savu publisko tēlu - viss ir apsveicami, man nav nekādu iebildumu. Bet uzmanies no provokatoriem un neiesaisties savstarpējos uzbraucienos (tā šeit, diemžēl, ir samērā regulāra parādība). Ja kāds sāk sprēgāt - priekš tā ir poga "Report". Mēģinot atbildēt ar to pašu Tu ne tikai pati dabūsi sankcijas, bet arī ievērojami kaitēsi savam imidžam.

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...