Jump to content

WiFi printera savonojums ar PC


zeltaporteris
 Share

Recommended Posts

Sveiki forumieši vasarā.

 

Ir tikst pie jauna wifi printera (Epson HP-402) ir tak;a interese lietot to caur portatīvo ar WiFi funkciju. Viss jau ir ok bet nu viena problēma kā to visu savienot ja lieto mobilo internetu (puļķis pie datora) Mēģināju nošarēt internetu itkā izdevās printeris pc atrada bet klāt nevienojās.

 

Varbūt man ne pārāk lielām tika speciālistam k

ads var pateikt osļus kuri jāveic:

 

Dators ja intereseē HP EliteBook 8570p ar W7.

 

p.s 3G rūteri nev liela vēlme iepirkt.

Link to comment
Share on other sites

kāda mārrutka pēc tu te internetu pin iekšā?

un pamācības mūsdienās printeriem raksta tik lieliem burtiem un bildēm, ka pat pajoļiem ar IQ ap 80 vajadzētu pēc pusstundas lasīšanas sākt saprast.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Ja un tie'si pamac'ib'a rakstits un ar'i instalacijas diska noradits ka jasledzas caur interneta tiklu. Ja jau esi tik gudrs dod kadu virzienu!!! Uzkakat un gudri uzrakstit teiku ka "es esmu gudrs" tu tups un macies visi prot. Iesledzot wifi funkciju ne dators redz printeri ne printeris datoru......

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Ok Ok tad k'adi risinajumi??? ja ierices viena otru neatrod. Driveri ir salikti no diska.. ar vadu vis strada un notiek... bet pieslekties nevar...

Link to comment
Share on other sites

nnoname

ieleja, nu kāds telefons, kāds android? autors grib pie datora pievienot printeri caur wi-fi, bet bez lokālā tīkla tas nav izdarāms

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Tad jau sanak ka bez rutera nekas nespid. Bet ja datoru palaiz ka ruteri ar sharetu netu? kludu izdruka norada ka SSID ok comunication mode ok Security ok MAc addres ok bet talak jau sakas problema ar Security key/password..... kur to dabut? uz datora paroles nav inernets ar'i ir bez paroles... vai ir kaas idejas??

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...