Jump to content

Lattelecom DLS'am ātrums pielikts?


kellerman
 Share

Recommended Posts

Ir viena būtiska atšķirība -

 

 

Lattelecom jebšu Speedtest LV uzrāda tos ~ 5 Mbit

Savukārt Speedtest Net - vecos ~ 2 Mbit

 

~5 Mbit tikai iekš LV vai kā? :>

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Gan speedtest.net gan latviešu speedtests mēra iekš LV serveriem pa defaultu.

Link to comment
Share on other sites

Varu padalīties pieredzē:

 

no mājas komplekta 1 (internets + tālrunis) pārgājām uz internetu ekonomisko. Ar 01.06. LTC pārslēdza. Pakalpojuma izmaksas no 15 LVL mēnesī samazināsies uz 7+ LVL mēnesī. Labākā fīča, ka esošais tālruņa numurs netika anulēts, var sazvanīt un pat varot veikt zvanus, tikai par ievērojami augstāku tarifu. LTC mājas lapā šādus nosacījumus atrast nevar, bet, ja zvanu saņemšanas iespēja tiks sagalabāta, būs perfekti. Mūsdienās no fiksētās līnijas mājās maza jēga, zvanus var veikt no mobilā.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

 

 

~5 Mbit tikai iekš LV vai kā? :>

a tu tač patestē reāli ātrumu, nevis skaties pēc speedtestiem :D

Link to comment
Share on other sites

@rmands

Man piemēram lattelekoms uzrāda šādu ātrumu patiesais ātrums pie lejuplādes ir ap 800 kb/s 

 

Augšuplādes ātrums
up.gif 464.33 Kb/s
Lejuplādes ātrums
down.gif 6.69 Mb/s
pg1.jpg
Uzmanību! 
• Lai veiktu ātruma mērījumu, Jūsu datorā jābūt uzstādītam jaunākajam JAVA spraudnim!
• Mērīšanas laiks ir atkarīgs no Jūsu pieslēguma ātruma, DSL pieslēgumam parasti laiks ir apmēram minūte.
• Lai ātruma mērījumi būtu precīzi, mērīšanas laikā nav ieteicams lietot failu apmaiņas programmas, skatīties on-line video pārraides vai klausīties interneta radio. Pieslēguma ātrumu ietekmē ne tikai pieslēguma parametri un tā kvalitāte, bet arī tas, pie kāda no interneta resursiem (lapām, portāliem vai pat citiem lietotājiem) Jūs vēršaties un cik augsta ir šī resursa noslogotība.
Piemēram, ja, lejupielādējot filmu no cita lietotāja, tiek uzrādīts ļoti mazs lejupielādes ātrums, tas nenozīmē, ka problēma ir interneta pieslēgumā, bet, iespējams, tā lietotāja pieslēgums, no kura tiek lejupielādēta filma, ir noslogots (arī citi lietotāji no šī resursa lejupielādē informāciju).
Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tev visu pareizi uzrāda. Vienā baitā ir 8 biti. Tātad 6,69 dalam ar 8 un sanāks tavi ~800 KB/s.



Starpība starp ekonomisko un internets 1laikam būtu, tā, ka pēdējam komplektā nāk WiFi, kas ir svarīgi cilvēkam kas ar dzelžiem uz jūs.

 

 

 

A jēga no internets 1 pa 12ls, ja starpība būs 1mps mazāk bet pa 5ls dārgāk.
Link to comment
Share on other sites

kāpēc tiek palielinātas cenas:

1) kabeļus zog patstāvīgi. nespēj tik stiķēt iekšā jaunus;

2) kretīni nespēj pērkons laikā atvienot iekārtas. cik nav redzēts, ka kretīni stāv veikalā un šķībām kucēna acīm skatās uz darbinieku un apgalvo, ka bija atvienots.

 

palietojiet kādreiz kaktu kantora internetu. pēc tam pamēģiniet avārijas brīdī vai pēc plkst. 1800 sazvanīt kādu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

specuks

Gribu redzēt tavu sejas izteiksmi stāvot pie bankomāta kad otrā pusē kāds tuvojoties negaisam atvieno kabeli :))  Normālam internetam jābut pieejamam 24x7 bez jebkādām atrunām.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

 

 

kretīni nespēj pērkons laikā atvienot iekārtas

Ja tev pašam tā gadītos, tad tu būtu nosaucams par kretīnu? Visiem gadās. Pilsētās lielās mājās retāk, bet laukos vienmēr vadi būtu jaatrauj.

Link to comment
Share on other sites

hm diez tiem kam ir MK4 ar 10mbit pacels ātrumu uz 15mbit ? 

Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Domājams, ka nē, jo tad nāktos apdalīt tos klientus, kuri dzīvo tālāk par 2 km no centrāles, jo viņiem vienkārši nav iespējams palielināt ātrumu.

Labots - MasteR's
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@rmands

Kāds ta ir pieļaujamais attālums no centrāles ? MK4 jo tuvāk centrālei jo labak ?

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dīvaini, man jau trešo dienu DSL Ekonomiskā interneta ātrums ir samazināts no jaunajiem ~4.5Mb/s uz vecajiem ~1.80Mb/s, tas laikam ir Lattelecom sveiciens saviem ilggadējiem klientiem Jāņos.

2790099697.png

Link to comment
Share on other sites

Nesen pārgāju tieši uz "ekonomisko" tieši tādēļ, ka sāka pielikt ātrumus. Esmu vairāk kā apmierināts, jo tiešām ir pielikts. Tā kā esmu gana tālu no centrāles, tad reāli ~4,70 man ir paradīze par tādu naudu.

 

Iepriekš bija Mājas komplekts Nr 1 ar reāliem 3.70, Kad zvanīju un jautāju par tehniskām iespējām pacelties virs šī ātruma (lai kaut nedaudz tuvotos maksimālajiem 6 solītajiem), tiku delikāti atšūts. (Arī e-pastu rakstīju, bet atbildē saņēmu pilnīgu tuftu, ka, mol, jauni pieslēgumi manā adresē neesot iespējami) Kā saka, tehniski nevarot utt. Bet re, ka var un viss notiek. Vienkārši viņiem negribas, tāpēc arī neko lietas labā daudzviet nedara. Viņiem DSLus vajadzētu uz rokām nēsāt, jo kurš gan cits sponsorē daļu optikas izmaksu, ja ne glupie DSLa lietotāji.



 

 

Domājams, ka nē, jo tad nāktos apdalīt tos klientus, kuri dzīvo tālāk par 2 km no centrāles, jo viņiem vienkārši nav iespējams palielināt ātrumu.

 

Esmu gandrīz 3 km no centrāles. Komentāri lieki. Nevar cerēt uz brīnumiem, ja neesi klients daudzstāvenē, kuram var nobakstīt optikas komplektu.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

kellerman
(labots)

Man iepriekš gāja uz 2Mbps, tagad max ir 4.8Mbps. Nē nu normāli jau normāli. Kaimiņiem gan savlaik gāja visi 10Mbps bez tur kādiem kritumiem.

Tagad varu skatīties jūtūbē 1080p 480p vietā :D

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

MasteR's
Esmu gandrīz 3 km no centrāles. Komentāri lieki. Nevar cerēt uz brīnumiem, ja neesi klients daudzstāvenē, kuram var nobakstīt optikas komplektu.

 

Reāli es atrodos vairāk par 2km no centrāles. Bija man neliela pieredze ar LTC - martā viņiem uzrakstīju niknu vēstuli par pārmaksāšanu, nākamjā dienā zvanīja dāma no LTC ar savu piedāvājumu. Tagad lietoju MK3 + 2 TV par Ls 16.85 mēnesī(vienīgais āķis bija līgums uz 24 mēn, bet tā kā manā adresē LTC ir vienīgais kabelis, tad tas nesagādā man nekādas problēmas). Pirms tam bija MK2 bez tv un par to maksāju biku virs Ls 20. Tagad vismaz sanāk ietaupīt, bet pakalpojumu vairāk. Runājot par to attālumu no centrāles, tad meistars atbraucot brīnijās kā vispār dāma no LTC varēja man piedāvāt ātrumu līdz 10 mbit, viņs galvoja, ka tik ātri prakstiski nav iespējams. Realitātē 9.8 mbit. Viss strādā kā nākas, nav nekādu problēmu.

 

Labots - MasteR's
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Karoč, lieta sekojoša. Uzsāku cīņu ar LTC suportu.

Problēma - pieslēgums ar 2 TV, uz 10 m/bit Starta interneta. Maksāju ar atlaidi 22.81 eināri. Ja TV izslēgti - ātrums ~ 14 m/bit.

Ja saslēdz abus TV uz HD kanāliem, internetam atliek ~ 2m/bit. Tas jau sāk besīt.

Zvaniju LTC, saku neesmu apmierināts, paplašiniet drāti, tā lai ir solītie 10 m/bit ir arī tad, kad tiek skatīti abi TV, bet vairāk maksāt netaisos. Galu galā nav mana problēma, ka ejat līdzi laikam ar HD kvalitāti, bet neejat ar interneta ātrumu. (jo kamēr bija SD, tikmēr viss bija ok). Šie saka, ka tehniski nav iespejams - pizdģit - jo redz esot iespēja pieslēgt izklaides internetu par 32 Eur, un būs 20 m/bit. Saku, ejat dillēs, tad es labāk pāreju uz LMT, kur man standartā 40-50 m/bit ar visu viedtelevīziju par 19.90 Eur.

Piedraudēju, ka ja nevarat neko darīt, tinu makškeri. Teica atzvanīs ar piedāvājumu. Zinu ko piedāvās - + 3 Eiri tavam šī brīža rēkinam un še Tev izklaides internets.

Bet mans nav ar mieru, jo kā jau minēju, ne mana vaina ka kvalitāte aug uz HD, kas netam trubu aizcērt ciet.

Ko iesakāt, un kā cīnaties, lai no šī asinssūcēju kantora izspiestu pēdējo sulu? :stop:

Link to comment
Share on other sites

Man alga 1000, 800 aiziet paikai un šmotkām, paliek tikai 200, sāk jau besīt. Kā lai cīnās ar darba devēju, kurš negrib maksāt man tā, lai pēc paikas un šmotkām paliek 1000???!!!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Vilx teica:

800 aiziet paikai

diktam rijīgs esi :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , ieleja teica:

tu taču ievēlēji 16 KPVLV deputātus, kas solīja celt tavu labklājību ar rītdienu, viņiem jautāji?

ko p*ep*isies ar saviem KPV?

 

Lai kompensē to, ko norij HD. Vairāk neko neprasu. Es viņiem HD neprasiju. Lai laiž savu HD tad, kad spēs nodrošināt savas trubas ar jaudām, kas to atļauj. Šobrīd tēma nav par kapeikas ieraušanu, bet par principu. Kamēr nebija HD, bija normāli 8-10 ar visiem TV.

Pirms 39 minūtēm , drunk_lizard teica:

tu man drusciit atgaadini sundj ar savu suudziibu par pingu…

Tieši tā. Man tie m/bit tik ļoti āni neplēstu, ja pings nebūtu pakaļā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

Kamēr nebija HD, bija normāli 8-10 ar visiem TV.

Situācija mainījas. Ar LTC ir bezjēdzīgi runāt, viņiem viss po.

Link to comment
Share on other sites

Kas tieši Šņukur?


Pirms 1 minūtes , Racer teica:

Situācija mainījas. Ar LTC ir bezjēdzīgi runāt, viņiem viss po.

 

Es tā jūtu, jo līdz šim sarunas ir bijušas bez rezultātiem.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

Cena LMT tāda nav.Tikko apskatīju,tā cena ir līgumam uz 12 mēnešiem.Parastā 31.34Eur.

Man pietiek ar līguma cenu, lai tikai būtu bazarā ar LTC ko pretī likt. Savādāk viņi domā, ka man nav alternatīvu, un lai sēžu mierīgs.

Kā pasaki, ka ir varianti, tā uzreiz tante paliek domīga, un saka ka atzvanīs ar piedāvājumu.

Link to comment
Share on other sites

nevis 10Mbps bija par maz, bet līnija nevarēja sinhronizēties uz 10Mbps ātrumu. Parasti pārslēdz uz citu kasti vai samaina vadu pāri

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Ko iesakāt, un kā cīnaties, lai no šī asinssūcēju kantora izspiestu pēdējo sulu? :stop:

strādā tikai emails vai arī ziņa portālā ar tekstu "lūdzu pārtraukt pakalpojumu sniegšanu no xxx datuma". tad ar nāk īstā domāšana un izdevīgie piedāvājumi.

Link to comment
Share on other sites

MISTIKA!!!!

Pabakstīju portus no 1 uz 4. Pieslēdzu vēl rūteri patestēt. Itkā nekā. Atslēdzu atpakaļ.

Un pēkšņi man 8mbit ar visiem TV uz HD kanāliem...

Kas notika, nav ne jausmas.

Varbūt mana saruna ar LTC tikai tagad deva rezultātu?

Neko nesaprotu..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Stasss teica:

MISTIKA!!!!

Pabakstīju portus no 1 uz 4. Pieslēdzu vēl rūteri patestēt. Itkā nekā. Atslēdzu atpakaļ.

Un pēkšņi man 8mbit ar visiem TV uz HD kanāliem...

Kas notika, nav ne jausmas.

Varbūt mana saruna ar LTC tikai tagad deva rezultātu?

Neko nesaprotu..

ja pa abiem kanāliem viens un tas pats streams, tad savā starpā sāk šārēt. vismaz tā kādreiz bija

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

es gan nespēju saprast, kā mūsdienās var pietikt ar 10mbit.. ok.. iztikt ar sagrieztiem zobiem var, bet tas kkāds sado-mazo..

Link to comment
Share on other sites

Varēt var, jo torrentu trakums jau sen pārgājis. Tikai ja tie 10mit vēl būt, būtu labi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Stasss teica:

torrentu trakums

pilnīgi nekāda sakara ar torrentiem.. 

tas pats Netflix.. HD ~7mbit... UHD ~15,5mbits....

nē nu.. SD saturu gan jau skatīties var, bet tas tā kā aktuāli bija varbūt 10 un vairāk gadus atpakaļ :)

Link to comment
Share on other sites

SD jau nebūtu nekādas vainas, bet mūsdienās nav jau ekrānu, kur tas SD rāda ok - CRT..

Link to comment
Share on other sites

Ai, ķirzak, ja nedzenā onlain ģeimus, tad nemuldi.

Ja man mājā iet abi TV vienlaicīgi, un tai pašā laikā es dzenāju WOTu, atliek kādam telefonā ieslēgt kādu video FB vai youtubē, līdz ar to man spēlēšana apstājas. Jo atlikušie nabaga 2mbiti to vairs nevar panest.

https://www.highspeedinternet.com/resources/how-much-speed-do-i-need-for-online-gaming

 

 

@CAP, katram savas vajadzības.

 

Nu nelietoju es nekādus Netflixus utt.

Ja man vajadzīga truba, tajā momentā es pieslēdzu mobilo pie PC un aidā! Skaties un lāde, cik negribi.

Un tieši tā es arī daru līdz šim. Tiko vakarā visi sāk savu browsēšanu pa saviem ekrāniem, metu klāt mobzi, un lādēju visu ko man vajag savā tīklā.

Bet ar geimingu ir savādāk, diemžēl 4G nav tik stabils, kā drāts.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Man, kad atteicos no DSL, Lattelecom vispirms zvanīja un piedāja nomest cenu uz 12 eirikiem, bet, kad nepiekritu, tad nākamajā dienā piedāvāja, pa tiem pašiem 12eirikiem, vēl arī televīziju. Tas gan mani vēl vairāk sakaitināja, jo par pliku internetu es gadiem maksāju 17 eirikus, bet te pēkšņi tāda pretimnākšana, lai tik neeju prom. Es gan spiedu  uz to, ka man vajag augšuplādes ātrumu un , ka viss cits mani apmierina. To viņi principā nevar palielināt.  

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Ja ir vektorins un laba līnija var dabūt 20 mbps up/20 mbps down! Ir vienam klientam tāds pieslēgums! Tik nezinu vai privātiem piedāvā. 

Un neieteiktu par LMT fanot! Pings stipri lielāks un ātrumi stipri mainīgi! Vakaros mierīgi var būt tik pāris mpbs.... Pat bez TV neko paspēlēt nevarēsi! 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...