Jump to content

Maratons, mēramies


Леший
 Share

Recommended Posts

es pasēju maratonu, nebiju gatavojies ..5 cīts nav nopietni imho, ja skrien - tad 10-20 vismaz. cope aliņš, es nav dulls lai tāda karstumā skrietu :D

 

bet tu malacis !

Link to comment
Share on other sites

Nekad nesapratīšu, kapēc pilnīgā bezjēgā jāskrien tādi gabali un vēl tādā karstumā. Nu jā, skolā es fizkultūrā biju nesekmīgs un uz fizkultūras zāli, pēdejos trīsdesmit gadus,  neesmu nereizi gājis.

Link to comment
Share on other sites

Леший

osscar, arī nebiju gatavojies, tāpēc skrēju 5, nākamgad provēšu 10.

Didzi, katrs priekš sevis var atrast iemeslu. Es skrēju, because i can.

Link to comment
Share on other sites

Jā, katram savs. Es visu dienu ar zalespļāvēju nostaigāju un domāju,  ka vairāk par 5km nogāju, toties redzu padarīto darbu un fiziskā slodze arī pamatīga.

Link to comment
Share on other sites

Daļa skrien, lai nākamā dienā palielītos kolēģiem, draugiesm, ka esot noskrējis un dzīvs palicis

Link to comment
Share on other sites

Paradoksāli, bet iepriekš nesagatavotam (iepriekš nav trennējies) 5km distance ir mazāk saudzīga organismam nekā 10km distance.

 

Šogad neskrēju, jo vienkārši fiziski tas nebij iespējams. Iepriekšējos divus gadus skrēju piecīti un desmitnieku. Desmitnieku psiholoģiski ir noskriet vieglāk.

Link to comment
Share on other sites

100debija

21.1km

čipa laiks 2:03:53, laiks bija nelabvēlīgs man labākam rez.

 

Tie kas neskrien, tie nesapratīs, uzsākt, protams, ir grūti. Pirmas 5 gadiem ar saviem 105+ es arī biju pārliecināts skriešanas skeptiķis.

Labots - 100debija
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

100debija, tev sanāk 1556. vieta? Var apskatīties maratona mājas lapā.

Diezgan labs rezultāts.

Link to comment
Share on other sites

100debija

Nu nezinu gan, vietas īpaši neinteresē manā sagatavošanas līmenī, pagājušo gadu Ventspilī izdevās arī 1:45 noskriet 21nieku, kā arī pirmos divus 42niekus nolauzt. Ir maziņš sapnis nākotnē ultras bizot.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Ar šo maratonu var arī pacelt dažu valstu IKP pa ašsimts procentiem:

d73JIJr.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nebrīnies, ka šie fruktiņi ir kādas nodokļu paradīzes rezidenti.

 

P.S. Kas ir "čipa laiks"?

Link to comment
Share on other sites

Леший

Laiks, kurš tika fiksēts tajā uzlīmē ar numuru. Tur iekšā kaut kādā elektronika.

Link to comment
Share on other sites

Tas tak sen zināms,ka nēģeri ātrāk skrien, bet baltie cilvēki labāk šauj :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas nēģeris Kventina Tarantino jaunajā filmā nešauj nemaz tik slikti. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jan4yks

kaifs ir skriet nekurienes vidū caur priežu siliem, nevis piesārņotā lielpilsētā pa karstu asfaltu

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

AdatuGalva

10 km 55:55,6.

Smejos, ka nākošgad jāpiesakās pusmaratonam.

Jo agrāks starts - līdz ar to vēsāk...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Takš vaig tos maratonus pa nakti rīkot, kad vēsāks un nebūs valKstij par Ušakova reanimāciju ārzemēs piķis jāizgrūž...

Link to comment
Share on other sites

Athlons

neskrēju... un netaisos kādu citu gadu skriet... es pēc 3 km krītu kōmā... es labāk ar ričuku līdz Latgolai dabraukāju... :)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

Nila ārstēšanu saziedoja cilvēki

 

Atslābsti! Mirstīgajiem cilvēkiem šādas hui%as gadījumā slīdošo lentu TV ar lūgumu ziedot neviens, protams, nelaidīs... LV ļoti daudz smagi slimu bērnu, daudziem operācijas iespējams nemaz nesagaidīt, ziedot.lv pilns ar lūgumiem palīdzēt, a te viens mūlāps pilnīgi brīvprātīgi pārdzerās enerģijas dzērienus, reāli pārvērtē savus spēkus un tādam, protams, ņemot vērā skaļo mediju kladzināšanu, saziedo pārsimt štukas vienā setā...
 

Nākamajās vēlēšanās arī par Saskaņu balsosi?

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

100debija

vot, vot dauņu bars tur salasījies bija, mazohisti kautkādi, mani pat ar sūdainu mietu nevarētu izdzīt noskriet kautko. Ak vēl pašam jāpiemaksā, tad jau vispār marazms kautkāds. Labāk sēžu mājās riju savu speķaino belašu un dzeru alu un uzspļauju visam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Maksāt, skriet (vairāk gan grūstītes barā ar visādiem reklām-skrējējiem) 5km garā distancē - tam es jēgu neredzu. 10 km gan vienreiz dzīvē noskriet un saņemt laika lapu varētu. Protams, visu cieņu tiem, kas skrien 20 un vairāk.

Labots - groove
Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

pilna slimnīca komā vemjosu maratona skrējēju...

Jā, protams:

"Nordea" Rīgas maratonā laikā šodien uz ārstniecības iestādēm nogādāti 24 maratona dalīnieki, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Četros gadījumos dalībniekiem konstatētas vieglas traumas, ka, piemēram, sastiepumi, savukārt 20 dalībniekiem konstatēta ķermeņa pārkaršana.

Link to comment
Share on other sites

Nevarēju būt LV uz Noredea, bet es tāpat pa mežu garo treniņu uztaisīju un 30km relaks tempiņā nobizoju. Pulsametra laiks 2:40 :)

Skriet ir forši!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Čipa laiks: 39:43,3 Vieta: 5414
 

 

čipa laiks zem 26min. vieta: augstāk par 1500. tas bija pirmo reizi, kad skrēju Nordea pašā pirmajā pasākumā.

pēc tam pamēģināju 21km (par 4.5min ilgāk nekā 100.debija) un brīvais laiks beidzās. tagad tik 1x gadā aizbraucu brāli un viņa draugus atbalstīt maratona distancē, trasē braucot līdzi, želejas un ūdeņus vadājot. tāds velomaratons sanāk.



un pat ne "brīvais laiks" - drīzāk tas, ka ceļgalu problēmas.

skriet ļoti patīk un savulaik gar jūras malu bizot vasaras sporta nometnēs likās super un pat gar šoseju naktī pēc tam biju gatavs skraidelēt viens pats (tagad liekas - kur prāts bez atstarotāja?). Bet pa asfaltu .. nevaru vairs atļauties. Lai gan čības ir no dārgā gala un labas, bet laikam līka skriešanas tehnika.

Link to comment
Share on other sites

njā, par to asfaltu es piekrītu 100%! Pats cik vien iespējams cenšos izvairīties un pa asfaltu skrienu tikai sacensības. 3 gadus nomocījos un beigās izlēmu ka labāk un veselīgāk ir skriet pa mežu vai stadionu.

Link to comment
Share on other sites

Леший
(labots)

Ar normāliem apaviem var tīri labi skriet pa asfaltu, bet protams, labāk to nedarīt.

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

Pusmaratons

 

115. Vieta, laiks drusku virs  pusotras stundas. Pēdējie 5 km tikai uz mūzikas, puļķi ausīs uz skaļāko un tad varēja turēt.

 

citādi  - kaifs

Link to comment
Share on other sites

 

tu piestādi, tad tu arī gatavs atbildēt par saviem vārdiem?

 

īblītis stāstīja, ka par Ušakova siltuma sitienu maksāja valsts, patiesībā naudu saziedoja tauta

 

tu esi mīzelīgs ideots vai arī esi gatavs atbildēt par saviem vārdiem?

 

 

 

Un kas ir valsts? :)

Un galu galā, vai tas ir tik būtiski, lai nolaistos tik zemu? :) 

 

Zini, es neesmu psihologs, bet domāju, ka Tev pie šāda speciālista vajadzētu aiziet. :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...