Jump to content

RAM sloti


Didzha
 Share

Recommended Posts

Šodien nopirku citu videokarti un pie likšanas iekšā, izdomāju ka notīrīšu processoram ventilatoru un pie reizes nomainīšu pastu. Visu izdarīju, slēdzu visu kopā, bet kompis neslēdzas iekšā.. Visi venti iegriežas, bet pēc sekundēm 3-4 izslēdzas viss un ta uz rinķi griežas... Tad nu es sapratu ka kaut kas nav ar RAMiem, pamainīju vietām, saliku pa vienam un nonācu pie secinājuma, ka nestrādā pirmais RAM slots.
Un vēl, man klaviatūrai ir vecais portinš nevis USB, tas arī nestrāda. Itkā klaviatūrai Num Lock gaismiņa deg, bet pogas nereaģē.
 
Tad nu vēršos pie jums ar jautājumu, kā vaina tā varētu būt? CPU vai MB? 
Man diemžēl nav pa rokai ne cita CPU ne cita MB, lai to pārbaudītu.

 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Pag, tu nonāci pie secinājuma, ka pirmais ram slots nestrādā, bet prasi, kas pa vainu? :shok:

Iespraud atpakaļ veco video karti.

Link to comment
Share on other sites

uzraksti jau nu precīzu komponešu sarakstu, lai te nav jāzīlē kafijas biezumos :iiam:

Link to comment
Share on other sites

CPU: i5 2400

MB: MSI H61M-E33 (B3)
RAM: 2x2GB

PSU: Chieftec CTG-650C

VGA: Bija Sparkle GTX 460, tagad ieliku Gainward 560Ti

 

Rīt pačekošu vai nav kāds pins nolocīts..

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Parasti jau bez RAM'a būs pīkstieni, bez CPU nebūs vispār. Tā kā vairāk krīt uz CPU vainu. Bet mēdz visādi būt.

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Gan jau, grābstoties gar dzelžiem bez kādas aizsardzības, kaut ko ar statisko būsi nogrāvis, vai tīri mehāniski sačakarējis (īsais, vai tieši otrādi - nekontakts).

Link to comment
Share on other sites

shtolcers

Sākumā izklausījās, ka 4-pin cpu power vadu neesi piespraudis.

Bet jau jau esi atklājis problēmu, kur vēl jautājumi? Tagad vai nu garantijas remonts, vai arī pērc lielāku ramu.

Tīri statistiski daudz lielāka varbūtiba, ka vainīgā komponente ir mātes plate, ne cpu.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Tas tak MSI. :shok:  Vai tika mēģinātstaisīt reset uz tās plates? Var vēl meģināt parcilāt komponentes visas pa jaunu, varbūt palīdzēs... Bet nafig vispār jājauc ārā, ja viss normāli darbojās? Pastu tak var mainīt neko ara neņemot. Un pasarg dievs vēl to MSI plati un RAM ar lupatu slaucīt, tas ir čau...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jā, pie termopastas maiņas izņēmu arī proci ārā ;)

Nu kā problēmu esmu atrisinājis?! Es esmu sapratis tikai to, ka nestrādā RAMam slots, bet kā lai es zinu, kas man ir jāmaina?! :)

Nav garantijas, tāpēc vēlos noskaidrot, vai tā ir MB vaina, ja ir MB, tad nav problēmu, tāpat prasījās pēc SATA III un USB 3.0 upgreida, bet ja tas ir CPU... tad nāksies nopirkt lielāku RAMu uz vienu slotu, jo uz 2GB es jūtu diezgan palielu bremzi brīžiem...

Nē, resetu neesmu taisījis. Tu domā biosu pa jaunu uzlikt? Man gan no tā visa sajēga maza.

Komponentes pa lielam arī visas pārcilāju. Slaucīt neko neslaucīju, un proci ņemu ārā vienmēr pie pastas maiņas, bet nu tagad laikam būs mācība.

Būšu mājās paskatīšos tos pinus..

Paldies par centīšanos palīdzēt pagaidām :)

Labots - Didzha
Link to comment
Share on other sites

kaplis6

CPU droši vien nav pie vainas. Pie vainas varētu būt saliekti CPU slota pini (adatiņas), ko varēja izraisīt nepareiza CPU ievietošana.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par ieteikumiem. Cītīgāk papētot, nevienu saliektu pinu nemanīju, bet bija uzkritis mazs putekļa gabaliņš, kuru novācot viss aizgāja kā smērēts. ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...