Jump to content

Receptes blenderim


pcruksis
 Share

Recommended Posts

Iesakiet receptes, vēlams ar proporcijām, augļu kokteiļiem, saldiem putukrējumiem utt. kuru sastāvdaļas var nopirkt lielākoties visos veikalos.
Vajag iepriecināt mammīti ar kaut ko garšīgu ko var uztaisīt ar dāvanu-rokas blenderi.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Labs rīta dzēriens sanāk no viena banāna, viena bezpiedevu jogurta "lakto" un medus pēc garšas, parasti ēdamkaroti, visu jauki sakuļ viendabīgā masā. Var arī pievienot riekstus, man pašām nepatīk, jo paliek sīki krikumi. Var gatavot dažādas krēmzupas, bet tas prasīs pāris h.

 

Labu apetīti.

Labots - Kaspars12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Man patīk banāni + kefīrs + medus.

 

Vēl variants, tomātu sula + paprika + kādi zaļumi + ķiploks + sīpols + selerija, biš olīveļļa.. sanāk tāds dzerams gaspačo. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Nu ja mironis pacelts, tad lai jau iet :D

Riita dzira pa taisno no blendera: 150g auzu parslas, 2banani un veikala noperkamais "piena speks"

Pirmajas reizes leja iet gruti, bet pectam jau aiziet un laba brokastu piedeva.

Link to comment
Share on other sites

Piena spēks, īstais no govs! Jā kādu interesē man uz PM!

Tas jau neskaitās, kā jums visiem tas lētais piens patīk, ja pat slikta govs dot 4.5%

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Labāk zivtiņu ar pienu tā uz nakti. Pandoras lādei vāks būs vaļā! :D

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Veči nekautrēšos manam puikam ferma ir ar 150 slaucamām govīm, kopā ap 250, piens super, tikai svaigi traumēts, sviests ,saldais krējums , tikko pirmo savu sieru nokūpināja, ;īstas oglēs, ! Garša īstā, ja kāds pirms dropes pērk kupināto, viss no mājas!


Veči, gribat īstu pienu, no govs pupa, zvaniet!


Sēdēju un dzēru, bet sīkais manējais ar tirgot un pienu no īstas govs ar govs paraktu, bet cena ir X3 reizzs!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

martinno

Par pienu runājot - Rīgā kaut kur netirgojas normāls piens, kurš nav 30x atšķaidīts? Pat tie pakās, ar itkā 3.5%, garšo pēc ūdens...

Link to comment
Share on other sites

 

 

nespēju iedomāties neko pretīgāku kā tikko slauktas gos piebu, kur nu vēl to pirmās sezonas slauciena cepienu uz pannas
Oi kā tevi saprotu, pašam nepatīk. Par cepamo, tas ir jaunpiens, un ar cukuru un kanēli nu pat ļoti super produkts, tikai nevajag stāstīt izcelsmi. Mēs no bullīšiem pautiņus pirmo redzi  cepām, viebāmies, kas par super zaceni sanāk, uz darbu otrā rītā vedām, meitenes barojām, tikai viena pateica, ka es esmu slikts, visām patika !
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Pēdejo reizi iepirku tādu pienu Dolē, pie vienas no izejām mazs veikaliņš. Uz vietas litru izdzēru pārējo produkciju pētīdams. Purvciema tirgū ir izlejamais piens, tik izrādās ka nepasterizēts. Ja dzer nevārītu, tad liela iespēja iegūt žiglas kājas.


jema - kas tur ar to pupa pienu ir? Cik tālu no Rīgas un kādā virzienā, bez piena vēl kas cits arī ir? Nu 2L piena dēļ vien tak nedzīsies uz laukiem. Kāda ir cena tam visam? Tak ne 3 eur/litrā?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja dzer nevārītu, tad liela iespēja iegūt žiglas kājas.
Kā kuram! 7 gadus nodzīvoju laukos, kur govs bija blakus, tā arī neiemācījos dzert īstu pienu, palieku pumpains!
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu cik es saprotu ka mūsdienās nemaz nedrīkst dzert nepasterizētu/nevārītu jo var dabūt salmonellu/encefalītu vai nu ko tur pēc saraksta, pēc žiglajām kājam izlasīju precīzi ko var dabūt, bet tas bij  sen un jau piemirsies, tik vienalga patreiz raustos dzert nepasterizētu

Link to comment
Share on other sites

Simsons2

Eh jau gadus ~20 katru reizi kad esu laukos dzeru svaigu/nepasterizētu pienu , ne uz toleti pēc tam jāskrien ne kaut kas cits vēl nav noticis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas jau neskaitās, kā jums visiem tas lētais piens patīk, ja pat slikta govs dot 4.5%

tie 9% ir nevis tauku saturs pienā, bet gan olbaltumvielas ;)
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Rums, (visādi augļi), saldējums. Ar rumu nekautrēties, jo aukstā veidā šādā kokteilī var iedzert riktīgi daudz.

 

Lietot vēlams sēdus stāvoklī.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

tie 9% ir nevis tauku saturs pienā, bet gan olbaltumvielas
Sorry, Es kaut kur par 9% pienu muldēju?

Rums tas ir labs dzēriens, salasījos kāpēc jūrnieki un citi dienvidnieki rumu esot litriem dzēruši, izrādās ka dzerot rumu ar sviedriem nāk āra vielas, kas moskītus "tipa atbaida", mazāk iespēja malāriju atraut, Kēnijā mēs pa 0.5L dienā kā minums ņēmām cauri. :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

Pienu neviens nešķaida :D

A garša tāda, jo veikalā lielākoties ir tikai apsterizēts piens - un tur ar nav nekāda mellā maģija - prosta uzkarsēts līdz 70-ciktur grādiem uz noteiktu sekunžu/minūšu intervālu.

 

Bērnībā man ar tikko slaukts piens engaršoja - bet tas jaunpiena sacpums gan bija ņamma!

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

versatile

Ūdens ir šķidra viela bez smaržas, krāsas vai garšas - jā, var piekrist, ka pasterizēts piens zaudē garšas īpašības. Taisni tāpat kā cepta gaļa vai vārīts kāposts.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Pinu nešķaida , bet attauko, nezinu kā lielajās ražotnēs bet mazajās ir separators un ar centrbēdzes spēku tek ārā īsts krējumiņš, man sievasmāte mazo biznesu taisa, veido dažādus sierus, jaunais ir īsti kūpināts ar malciņu, visi atceraties gotiņu, viņa karsē svaigi izspiestu krējumu, līdz veidojās gotiņai līdzīga masa, ārprātīgi garšīga, bet nu trekns produkts!

Link to comment
Share on other sites

Tas jau ir kokteilis, kam ar īstu pienu maz sakara!

Link to comment
Share on other sites

 

 

spēka pienu

 

piena spēku

 

1329233579-2147.jpg

 

 

 

Tas jau ir kokteilis, kam ar īstu pienu maz sakara!

 

Ar īstu pienu tam nav sakara bet kokteilis arī īsti nav. Cik saprotu, veidojot biezpienu, ražošanas pārpalikums ir piena sūkalas. Pēc tam no tām atdala ūdeni (ne visu kā redzams) un iegūst šo padzērienu ar augstu olbaltumvielu koncentrāciju. 

Labots - Jeasus
Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

nezinu kā lielajās ražotnēs bet mazajās ir separators

Separācija notiek arī lielajās. Domāju (neesmu gan drošs), ka pēc līdzīga principa.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

Man tīk Tomātu sula ar kefīru. Proporcijas pēc paša vēlmes, man tas ir 60% tomātu sula un 40% kefīrs. Klāt var kādu zaļumu, citrona sulu + cukurs, ja nav citorona, skābumam var kādu ēdamkaroti etiķa + tabasko var piepilnāt, ja garšo asāks. Nu un pats par sevi saprotams, sāls un pipari! Šis gan nav pat jāblenderē :)

Sanāk tāds labs pohu dzēriens(ticiet man es zinu, kas ir pohas) kaut kā tā!

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau, piena pārstrāde vienkāršoti notiek šādi:pieņemšana,atdzesēšana, seperēšana, normalizācija, homogenizācija, fasēšana.

P.S. Piena pārstrāde ir viena no jomām, kur ierindas patērētāji bieži jūtās ļoti zinoši, īpaši daudz muļķību sarunājot par piena pulveri...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Piens vispār jādzer tikai mazuļiem. Kur jūs esat redzējuši pieaugušu zirgu dzeram pienu?

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Kur tu esi redzējis pieaugušu zirgu rijam ceptus hamburgerus?

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...