Jump to content

Vajag VHS dabūt mūsdienu formātā


Kamaz
 Share

Recommended Posts

Nu nepirkšu es tos entos liberiņus un netērēšu laiku, lai pārrakstītu 1 VHS - kāds to var izdarīt? samaksāšu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nē, no R

Raunas? 

Link to comment
Share on other sites

d_l - laikam pārāk "sarežģīti" izteicos/uzrakstīju, bet, galvenais,Tu domu saprati!

 

d_l - MAN TO VAJAG - piedāvāsi 80 - mēģināsim sarunāt, lai gan šaubos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

100 Ls/kasete   nav lēti, bet nu
Huļi?
 
 
Es varu par 89 Ls nociparot. No autora arī datu glabātuve priekš ciparota signāla pienākas.
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

DL īstais kurš mācīs sakarīgu komunikāciju :D

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Nu laikam nograušu kādam biznesu, sorry, :devil:  bet droši kontaktējies ar šiem, zvani E. Vikmanim, Zaķusalā sastopams.   Zināmi cilvēki, ir bijušas darīšanas,  ļoti sakarīga kvalitāte un cenas.

Link to comment
Share on other sites

Nu nē. Par 5 Ls es labāk muldu zābakforumā nevis čakarējos ar pārdzīšanu. Jābūt sevišķi lielam izmisumam un lielam badam lai pa 5 Ls pārdzītu VHS kaseti.

Link to comment
Share on other sites

Paldies! Izskatās, ka te palīdzību no tādiem tirliņiem kā DL nevar sagaidīt! SAGRAUŠU VIŅA UN TAMLĪDZĪGO BIZNESU!

Link to comment
Share on other sites

raiviic

#JDat - tas ir Zaķusalā uz Pro aparatūras, esmu pie tiem čaļiem bijis vairākas reizes, visu formātu maģi un dažādi rakstekļi tajā telpā atrodas un saslēdzami jebkādos nepieciešamos variantos. ieliek kaseti palaiž procesu un inženieris var nodarboties (un nodarbojas) ar ko citiem darbiem. Mājās protams, pa Ls 5 tas būtu garām.

 
Link to comment
Share on other sites

Tu, hujaz, mani vēl par tirliņu sauksi? Savai es tev nociparošu par 0.01 Ls + bonusā sagatavošu muti zobu protēšu ielikšanai. Atradās gudrītis. [slēpts]! Pats tizls un dumš kā teļa pups.

 

Raiviic. Šamos nezinu. Kādrei bija tāds ProVideo. Tur čalis varēja pārdzīt savulaik. Tagad pameta to padarīšanu.

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tāds neveselīgs topiks, kuru jāpaspēj šovakar aizslēgt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...