Jump to content

Līgums ar Triatel.


MakeMeGoAway
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

 

Pirms pusotras nedeļas paņēmu izmēģināt Triatel piedāvāto bezvadu internetu. Ātrums apmierināja, tādēļ iekārtu neatgriezu un sāku lietot.

Precīzāk:

 

Bezlimita tarifu - http://www.triatel.lv/lv/bezvadu-internets/tarifi

Un Axesstel MV600 modemu uz nomaksu - http://www.triatel.lv/lv/modemi-un-telefoni/modemi/privatmajas-internetam

 

Bet pagājušonakt sākās problēmas ar p2p failu apmaiņu. Precīzāk - "nogriezts" ātrums. Nepārsniedz 100kb/s, kau gan speedtest.com uzrāda 8mbit lejā un 2.5mbit augšā.

Arī web pārlūkošana darbojas kā nākās.

 

Attiecīgi sāku meklēt problēmu un aizklūlos līdz tam, ka līgumā, ko esmu parakstījis, nelieliem burtiem rakstīts, ka līguma neatņemamas sastāvdaļas ir arī 4 dažādi noteikumu dokumenti, kuriem piekrītu, parakstot līgumu. Līguma parakstīšanas brīdī pārdevējs par tādiem nemaz neieminējās un arī pats palaidu garām.

 

Atverot šos noteikumus ieraugu interesantas lietas. Skatīt trešo punktu ->  triatel datu pārraides tīkla lietošanas noteikumi http://www.triatel.lv/lv/par-triatel/lietosanas-noteikumi

 

Rezumējot, man ir aizliegts (boldā izceļu interesantākos):

 

  1. liela apjoma failu lejupielādēšanai un pārsūtīšanai;
  2. darbam ar VoIP (angļu valodā „Voice over IP”);
  3. komerciāla rakstura paziņojumu (angļu valodā „spam”) izsūtīšanai;
  4. liela apjoma tīkla spēļu spēlēšanai;
  5. video un audio „straumēšanai”, kā arī video kameru pieslēgšanai;
  6. pieslēdzot Galiekārtu vienlaicīgi vairāk nekā vienai datorsistēmai;
  7. vienlaicīgi izmantojot failu apmaiņas sistēmas (angļu valodā „peer-to-peer”);
  8. vienlaicīgi izmantojot datorsistēmas operētājsistēmu, kuru neatbalsta Galiekārta.
  9. pieslēdzot datoru kā interneta serveri.

Kā arī Tritatel ir tiesības:

 

vienpersoniski uzteikt Līgumu un/vai pārtraukt Pakalpojumu sniegšanu, kā arī pieprasīt zaudējumu atlīdzināšanu (ja tādi ir radušies), ja:

  1. tiek pārkāpts kāds no šo noteikumu 3.-4.sadaļas noteikumiem; (tie ir augstāk redzamie, kas man aizliegti)
  2. Abonenta lejupielādētais un pārsūtītais datu apjoms kopsummā 1 (vienā) Norēķinu periodā pārsniedz 5120 MB;

Tātad sanāk, ka, lai arī tarifs ir bezlimita, datu apjoms nedrīkst pārsniegt 5Gb.

 

Tālāk lietas paliek tikai interesantākas. Vienalga, līgumu laužu es, vai arī to pārtrauc Triatel, līguma pātraukšanas gadījumā man jāsedz atlikusī iekārtas vērtība, nevis iekārta jāatgriež.

Un lai arī iekārtas nomaksas pirkuma līgums ir uz atsevišķas lapas, tajā ir norādīts, ka arī tas ir līguma par tarifa pieslēgšanu, neatņemama sastāvdaļa. Kā arī vēlreiz tiek norādīts uz noteikumiem, ar kuriem pirms līguma slēgšanas varu iepazīties mājas lapā.

 

Godīgi sakot, pat ja būtu ievērojis visus tos punktus par noteikumiem, es parakstīju arī dokumentu "Nomaksas pirkuma līguma vispārējie noteikumi", kam ar visiem pārējiem noteikumiem nav nekāda sakara, tādēļ nebūtu iedomājies, ka ir vēl citi noteikumi, ar kuriem iepazīties pārdevējs man nepiedāvā.

 

Kādi ieteikumi/padomi?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Faktiski tu esi maldināts ar pakalpojuma nosaukumā iekļauto frāzi "neierobežots datu apjoms". Uz šī pamata arī var lauzt līgumu bez kādām sankcijām.

 

P.S. man jau bija tāda nojausma, ka tirlatels ir sukas un ar viņiem sasieties nevajag, pat pēc pēdējām reklāmas kampaņām par foršo ātro tīklu

 

izrādās, ka lietotājs ir glups.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway
(labots)

Vai tik vienkārši?

 

Pie tarifa izmantošanas mērķiem gan viņi arī reklāmā norāda:

 

"Lasīt ziņas, soc.tīklus, pārbaudīt e-pastu. Skatīties internetā filmas un raidījumus. Lietot failu apmaiņas programmas."

 

Tai pat laikā p2p aizliedz. Tā ir maldināšana, vai tomēr nē?

 

Par ātrumu - nē, nu ātrums priekš bezvadnieka labs. 700-1000kb/s ir tīri pieņemami. Problēma ir šobrīd ar to, ka ātrums ir piegriezts un atšūties no viņiem, nesamaksājot Ls120 par modemu arī laikam nespīd.

Labots - MakeMeGoAway
Link to comment
Share on other sites

PohuSeja

trialel bija, ir un, visticamāk,  arī būs kuces

savulaik, šķiet, tokra bija uzcepusi lapu "CDMA Latvijā: vai ir vērts ?!" - nu gan tā jau aizkritusi ciet  :sorry:

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Un vispār, kā man pie viņu tiesībām saprast šo punktu?

 

"aprēķināt un pieprasīt Abonentam abonēšanas maksu par laiku, kad Pakalpojumi bija pārtraukti, saglabājot Abonentam piešķirto Galiekārtas kodu (t.sk. pastāvējis spēkā esošs Līgums), ja Pakalpojumu sniegšana pārtraukta Abonenta parāda dēļ, sakarā ar to, ka Abonents ir pārkāpis AS „Telekom Baltija” elektronisko sakaru tīkla elektronisko sakaru pakalpojumu lietošanas vispārējos noteikumus un/vai AS „Telekom Baltija” publiskā datu pārraides elektronisko sakaru tīkla elektronisko sakaru pakalpojumu lietošanas speciālos noteikumus"

 

Reāli, ja pārkāpšu noteikumus, internetu atslēgs, bet abonēšanas maksu piedzīs?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ko ņematies, tādi līgumi ir vēl vairākiem provaideriem, kas attiecas uz spama un servera turēšanu. VOiP un P2P praktiski visos mobilos tīklos ir nevēlama parādība un tiek bloķēta. Priecājaties, ka vispār nav nogriezts. Agrāk triatel vispār nevienu VPN nevarēja izmantot un ierobežojumi bija vēl drastiskāki.

Link to comment
Share on other sites

(2) Pakalpojums neatbilst līguma noteikumiem, ja:


1) to sniedzot, nav ievērotas normatīvo aktu vai normatīvtehnisko dokumentu prasības vai tam ir citi trūkumi;


2) par to sniegta maldinoša, nepatiesa, nepilnīga vai neskaidra (nesalasāma) informācija vai tā nav sniegta vispār un tāpēc pakalpojumu nav iespējams izmantot paredzētajam nolūkam vai arī tas rada vai var radīt apdraudējumu patērētāja mantai, veselībai, dzīvībai vai videi.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
(labots)

e = d, līgumā viss ir uzrakstīts pietiekami skaidri. Cita lieta, cik lielā mērā Triatel mārketinga tantes sakarināja makaronus uz ausīm. Man viņas konkrēti pateica, ka ir tādi un tādi ierobežojumi un esošā dzīvesvietā būs lēns nets, tikai vajag pajautāt. 

 

Nevēlēšanās, slinkums lasīt līgumu pirms parakstīšanas nav attaisnojums.

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Nu diemžēl liela daļa vēl joprojām nesaprot, ka mobilais internets nekur pasaulē nav un nekad nebūs domāts "kačātājiem". Tas vienkārši tehniski nav reāli.  Gribi visu un lielā ātrumā - velc optiku vai normālu kabeli.

 Nevajag nemaz mobilo - arī Lattelecom WiFi manā rajonā (nu ja, tur studentu kojas zonā) vakaros kļūst nelietojams, bet rītos un naktī viss normāli.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway
(labots)

Nu man pirmo reizi darīšana ar p2p ierobežojumiem.

LMT bezvadniekam nav, lattelekom mājas netam nav, balticom internetam nav.

 

Zvanīju uz patērētājiem - pateica, ka varu rakstīt iesniegumu, jo visi tie ierobežojumi un liegumi nav atrunāti iepriekš. Tas ir - parakstījis līgumu esmu, bet reāli noteikumi nav atrunāti.

 

Un kas attiecas uz izskaidrošanu - puiši, kas pārdeva, lāga pat nemācēja sistēmā ievadīt datus par mani.

 

Un jāpiemin - šis nav mobilais internets. Tas ir bezvadu tīkls ar reālu modemu/rūteri.

Labots - MakeMeGoAway
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
(labots)

Kur nav atrunāti? Vai arī pārdevējs tev ar karoti neielēja informāciju?

 

 

Tas ir - parakstījis līgumu esmu, bet reāli noteikumi nav atrunāti.

 

Tas ir mobilais internets, jo nav Wifi un tiek izmantoti publiskā tīkla pakalpojumi. 

 

 

Un jāpiemin - šis nav mobilais internets.
Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway
(labots)

To man teica patērētāji, neizprotu tā nozīmi. Katrā ziņā, paliek maldināšana:

 

5120 MB limits "Bezlimita" tarifam un p2p liegums, lai arī tarifa aprakstā kā pielietojuma mērķis ir norādīts - failu apmaiņas programmu lietošana.

 

Un par to ka nav atrunāti - viņiem būtu jāpierāda, ka esmu bijis par tiem noteikumiem informēts. Respektīvi - manam parakstam būtu jāatrodas arī uz pašiem noteikumiem. Labs piemērs ir citu firmu līgumu, kur viss ir izprintēts un uz katras lapas mans paraksts.

Labots - MakeMeGoAway
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Patērētāji tev saka pareizi, nevar būt reklāmā lieliem burtiem Bezlimita un pēc tam kaut kur  līguma 12. pielikuma 163. lapā aprakstīts, ka bezlimita nav nekāds bezlimita bet limits ir diezgan zvērīgs.

Kāpēc tas pats LMT var smuki visu šito uzrakstīt vienā lapā?

 

Un ja pakalpojumu pieslēdza galīgi pajoļi, tad arī to tu vari pateikt ka neko viņi nespēja izskaidrot un izskatījās pēc negudriem.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Saņēmu atbildi. Es esmu nepareizi sapratis. To visu nemaz neaizliedzot, vienkārši nerekomendē.

 

Kas attiecas uz 5GB limitu, tad mans bezlimita noteikums esot "spēcīgāks" par to un viņi mani nekādā veidā neierobežojot.

Attiecīgi uz jautājumu par ierobežoto p2p ātrumu saņēmu atbildi, ka tādā gadījumā man jāraksta iesniegums ar jautajumu.

 

Skaidri zinu, ka viņi piegriezuši, jo ar LTC internetu ātrums ir gaisā.

Link to comment
Share on other sites

PohuSeja

kaut ko nesaprotu - ja reiz pieejams LTC, tad kāda [slēpts] pēc to tripeltel lietot  :shok: ?

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Tādēļ, ka ltc nav vienmēr pieejams lietošanai. Katrā ziņā, ātrumu šie piegriezuši. Ir kāds veids kā apiet?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Apiet ierobežojumu nebūs iespējams, un labi vien ir, jo kačātāji čakarē pārējiem lietotājiem ātrumu.

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Čakarē ātrumu? :D Es maksāju par pakalpojumu tā pat kā visi pārējie. Ja provaideris nevar godīgi nodrošināt ātrumu, tad nav ko tirgot. Nevis uzvelt vainu p2p lietotājiem. Izklausās, ka esi viens no tiem, kam ātrums pietrūkst.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu tad atsakies no pakalpojuma un pārējie lietotāji tikai iegūs :) Kā jau teica, mobilais internets nav un nebūs piemērots masveida kačāšanai un tāpēc līgumā ir atrunāts, ko nedrīkst/nav vēlams darīt. Ja kāds ir tik stulbs, kas to nespēj saprast, tad tā ir viņa problēma un lai bezjēdzīgi perās ar PTAC, kā tas šajā gadījumā ir kārtējo reizi noticis.

 

Personīgi man ir pretīgi klausīties žēlabās, kad kāds tirliņš nav spējis nozagt kārtējo filmu un piesārņo tikai publisko vidi, ka ticis apbižots. Cik te nav nākuši ķipa "apčakarētie" tele2, bites, lmt lietotāji, kas sava stulbuma dēļ nejēdz lietot pakalpojumu vai arī grib neiespējamo.

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway
(labots)

Kāda starpība, kam es izmantoju traffiku par ko maksāju?

 

Kāda man daļa gar to, ka kādam 5 sekundes ilgāk e-pasts vaļā vērsies? Tā ir provaidera darīšana, nevis mana. Piesējies te ar savu "lejuplādēt ir slikti, zagt filmas ir slikti". Varbūt esi viens no tiem anti-pirātistiem? :sarkasms:

 

Un viņi arī norādīja, ka man, bezlimitu internetam, nekādi limiti nav paredzēti. ;) Jāsāk vien drukāt iesniegumi.

 

Te runāt nav jēgas, jo saradīsies visādi "mobilais internets nav domāts lejuplādēšanai, portatīvie nav domāti spēlēm".

Labots - MakeMeGoAway
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu pag tas jau ir kaut kas pavisam cits, ko tu tagad runā. Tātad ierobežojuma tev nav. Tas, ka tīklam ir kaut kāda kapacitāte un mobilajam tīklam tā ir tīri jau fizisku īpašību dēļ zemāka ir vienkārši aksioma. Un par ātrumu maksā visi lietotāji, starp kuriem tas arī tiek sadalīts. Un ir ļoti normāli, ka p2p trafikam ir uzlikta zemāka prioritāte mobilajos tīklos. Galvenais tomēr būtu, ka kāds protokols netiek brutāli nograuzts un lietotājam darīts nepieejams, tas gan ir pilnīgā pretrunā ar apgalvojumu Bezlimita. Un tomēr Triatel joprojām ir pārāk sarežģīti un lietotājam nedraudzīgi paskaidrojumi par limitiem.

 

Tev nav nekādas daļa, ka kādam kaut kas veras lēnām. Bet pakalpojuma sniedzējam ir. Un tu nemaksā par garantētu minimālo ātrumu!!! Tāds pakalpojums ir pieejams gandrīz visiem, bet cena jau ir pavisam cita.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

kazarma
(labots)

Nu atļaušos nepiekrist.

 

PTAC būtu jāaizliedz šāda veida maldinošas reklāmas.

 

Tas pats bija LMT "neierobežots internets" ir tādā izpratnē, ka tu vari apmeklēt jebkuru saiti, bet ātrums noteiktos protokolos tai skaitā P2P ir ierobežots. Ja tā nav maldināšana, kas tad tā ir?

 

Tas pats bija ar mobilā tarifiem "neierobežots" "bezlimita" utt.

 

Ja es būtu valdībā es pieņemtu likumu, ka visiem pakalpojuma līgumiem jābūt saprotamiem tādā līmenī, lai konkrētajā jomā netehniskam cilvēkam parakstoties būtu pilnīgi skaidrs par ko viņš parakstās.

 

Nevis kā tas tiek praktizēts tagad, "bezlimita" bet tomēr ir atkarīgs no šā un tā, kas protams ne reklāmās ne līgumā nav minēts ar trekniem burtiem 1 līguma punktā.

 

Piemēram:

 

1)Bezlimita - Jūs varat apmeklēt un lietot jebkuru adresi un protokolu.

 a)Negaisa laikā vai sliktu laika apstāķļu dēļ ātrums var kristies vai interneta savienojums var pazust vispār

 b)Atrašanās vieta un attālums līdz raidstacijai (raidstaciju karti var aplūkot šeit : xxxxx) var samazināt jūsu interneta darbības ātrumu un kvalitāti

 c)P2P protokoli (Masīvu failu kopēšana izmantojot P2P protokolus - torrenti , DC++ u.c.) dienas laikā no 8 rītā līdz 10 vakarā tiek ierobežoti līdz 100Kb/s, lai saglabātu pakalpojuma stabilitāti.

 d)Ja pie vienas raidstacijas ir pieslēgušies vairāki lietotāji un aktīvi lieto internetu, tad ātrums tiks proporcionāli sadalīts visiem lietotājiem vienādi, kas var degradēt/samazināt Jūsu interneta ātrumu, bet ne mazāk kā XXX kb/s

 

Kā arī līgumā būtu jāmin konkrētās vietas garantētais signāla stiprums, kura neesamības gadījumā līgumu var izbeigt bez sankcijām. Jo man pašam bija tā, ka paņēmu gan BITI gan TELE2, kas pirkuma brīdī dievojās, ka manā adresē teju jābūt 5 stabiem un max ātrumam, kas pat pie papildus āras antenas nebija iespējams.

 

utt.

 

Bet protams izlasot šo visu daudziem uzreiz būs skaidrs, ka reklamētā pasaka ir tālu no realitātes un daudzi potenciālie klienti atteiksies. 

 

Sakārtotā pasaulē tam tā būtu jābūt, ka vidējais cilvēks ir visaizsargātākais nevis tā, ka ot tu idiots neizlasīji/nezināji visus knifus visu tehnikas uzbūvi un konstrukciju tagad maksā sodu, tas ir absurds- reāli tev paliek divas iespējas vai nu ķļūt bagātam un visam uzlikt kluci ar naudu vai arī pašam zagt melot un krāpties, lai kā saka, "kruķītos", kas īstenībā tagad latvijā jau notiek. 

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Es tev piekrītu par to , ka tirlatela apraksts ir sakains. Ej un nes atpakaļ to modemu, punkti ko atsaukties ir augstāk.

Nevar piekrist tam, ka tev kaut kas pienākas tikai tāpēc ka pienākas un viss.

Link to comment
Share on other sites

PohuSeja

vispār jau kulturāls (un kaut drusciņ par "next->next->next" saprotošs) lietotājs spēj ierobežot savu lejuppumpēšanas ātrumu, imho.

tik tādi ir pielīdzināmi sfēriskam zirģelim vakuumā, diemžēl :(

Link to comment
Share on other sites

kazarma
(labots)

Un tu domā tādu zirģeļu latvijā un vispār pasaulē nav daudz? Es vispār nesaprotu vai esmu savos 25 gados esmu kļuvis kā vecs opis, kurš visur redz muļķus vai vienkārši esmu iedomīgs.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Varu saderēt, ka neko nepanāksi un bezjēdzīgi laiku patērēsi. Ja tu neizproti bezlimita jēdzienu, tad sēdi būdā nevis plāties ar savu nezināšanu. 

Cik nav redzēti tādi varoņi, kas gājuši karā pret provaideriem.

 

Es neesmu nekāds pirātisma apkarotājs, bet ja kačāšanas vēlme robežojas ar paranoju, tad šāda rīcība ir nosodāma. Tas pats, kas pie lielveikalu durvīm novietot savu miskasti pie ieejas, traucējot pārējiem - nav aizliegts, bet antisociāli. Protams, kaut bravūrai jāpienāk gals, kad "nejauši" kāds ar naglu pa sānu novelk. Analoģiski šiem kačātājiem jāpiegriež skābeklis, lai neaizsit visu trubu ar bezjēdzīgu trafiku, jo mobilais internets nevar fiziski funkcionēt ar rezervēto ātrumu, kā tas ir LAN. 

 

 

Jāsāk vien drukāt iesniegumi.
 
Link to comment
Share on other sites

PohuSeja

nu ja reiz labākās boot tradīcijās offtopiks:

to: kazarma

subject: reply

message: biku druscīt mērkaķīša prātiņš nesaprata - tā vien liekas, ka tavi divi teikumi pretrunā? whatever - ja tikai par pirmo - ir, ir tādi :) un labi, ka tā. ta galu galā, arī to pašu triatel var lietot kā tikai lietišķas saziņas līdzekli, jē-pastiem, ziņu lasīšanai ... nu un vēl mazliet pr0n paskatīties

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Pēc sarunas ar operatoru un rūtera restartēšanas noskaidroju, ka viņi mani nekādā veidā neierobežo. To apgalvoja vairākkārt. Izskaidroja man, kā darbojās p2p un norādīja uz to, ka visticamāk cilvēks otrā galā nespēj nodrošināt augšuplādi.

 

Uz tiešu jautājumu par p2p ierobežojumiem atbildēja noraidoši.

 

Ir kāds veids, kā pierādīt to, ka tieši p2p trafiks tiek ierobežots?

 

Tiešām interesē, ko darīt, nevis ieteikumus nekačāt. Nokačāt varu arī ar LTC netu, te vairāk ir principa jautājums par manis maldināšanu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
(labots)

Krāns garāks izaugs, ja spēsi kaut ko pierādīt? Ar esošām tehniskām zināšanām ir bezjēdzīgi kaut ko vispār stāstīt. Vēl jo vairāk tādiem, kas nodarbojas ar kretīnismu (lasīt:bāzt acīs, ka visi pārējie ir duraki). 

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway
(labots)

Es tikai norādīju uz to, ka Tu esi duraks, jo bāz te savu viedokli, lai arī jautājums ir pavisam cits. Ja nevari palīdzēt, tad ko piekakā diskusiju?

 

Nevis krāns garāks paliks, bet pierādot ka tas tiek darīts attiecīgi var diskutēt par ierobežojumu noņemšanu.

Labots - MakeMeGoAway
Link to comment
Share on other sites

Pierādīt kaut kādu ierobežošanu tu varēsi tikai tad, ja tev līgumā būs tāds termins kā minimālais garantētais ātrums. ja nekā tāda nav, tad daudz vieglāk pašam un labāk civilizācijai kopumā būs, ja pakārsies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sandriss

Skrandaini - būšu īss (mans garais raksts pazuda - LMT internets piekāsa), tāpēc teikšu - ej RATĀ( zem ratā slēpjas daudz rupju vārdu) !!!

Beidz aizstāvēt te tīklus,provaiderus!!!

Ja soli bezlimitu- tad nodrošini,nevis ierobežo!!!

 

Un ja nepatīk(skrandainim), tinies dziļāk mežā vai arī meklē nepatikšanas, kur ātri zobu plāti ieliks vietā!!!

 

Atvainojos par rupjību - esmu iereibis.. :)

 

Reāli kretinē šādi "gudrinieki"!!! Un ne pirmo reizi te izceļas, tik valdījos visu laiku!  Rej kā kaukāzietis, kaut izmēros un prāta izmērā nepārspēj takšus!!! (pašam ir 2 takši)!!

Link to comment
Share on other sites

vēl viens gudriņš. Vācijā uz autobāņiem (ne visiem) arī ir nosacīts bezlimita ātrums. jūs izklausaties pēc tādiem, kas iet un sūdzas valdībai, ka tas netiek nodrošināts - jo pilns ar mašīnām un tāpēc ātrāk par 200km/h ieskrieties sanāk tik dažās vietās.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es neaizstāvu provaiderus vai kādu citus pakalpojumu sniedzējus. Esmu retorisks pret tiem, kas nelasa līgumus, nesaprot un negrib saprast tajā rakstīto uzpūšot no mušas ziloni.

 

Nu nevajag mums te forumā kaucējus-taisnības cīnītājus, kas iedomājas sevi par juristiem un tehnoloģiju ekspertiem. Pietiek mums ar stulbuma karali Javeri, kurš ik pa laikam iznirst darba devēju sakarā. Nepatīk, ejiet gaudot tvnetā, kur tādi tipāži ir tūkstošiem. 

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Tiem, kas domā, ka "neierobežots" nozīmē, ka var darīt ko gribi, es pajautāšu, vai jūs savus mēslus izmetat uz ielas?

Jo par to sētniekam taču arī ir samaksāts.

 

Un pie 'zviedru galda' jūs piestumjat pilnas kabatas ar maizītēm pusdienām un vakariņām un savam sunim vēl paņemat kādu gaļas gabaliņu, jo "ņem taču ko un cik gribi"?

 

Īstenībā man ir kauns, ka esmu latvietis, jo viesnīcu brokastīs ļoti labi var redzēt cilvēkus, kas nāk ko post-padomju valstīm.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

No autora katrā postā dveš egoisms, kars robežojas ar infantilismu.
Vispirms paraksta un tad izlasa, vai nevajadzēja būt otrādi? Es pims ~4 gadiem gandrīz stundu lasīju līgumu, menedžeris pretī pie galda pat sāka snaust, toties biju informēts pietiekoši, lai vēlāk, ja kas nebūs kā gribētu, varētu vainot tikai pats sevi. Kopš ir jaunais modēms, ātrums apmierina, un, ja pa nakti, protams, nepilnu 3 stundu laikā var novilkt nesen iznākušo debian dvd, tad, jādomā, ar p2p ir viss normāli.

Link to comment
Share on other sites

deriksx

 

 

nepilnu 3 stundu laikā var novilkt nesen iznākušo debian dvd, tad, jādomā, ar p2p ir viss normāli.

 

Tev ir Triatel ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tev ir Triatel ?

 

Ir gan, kā jau teicu, kopš ir jaunais axesstel mv600 modems, p2p velkas normāli, ja vien ir devēji, bet to jau ņīdētājiem-kačātājiem nevar ieskaidrot, viņiem liekas, ka provs šos nepārtraukti uzmana, un kā tie ieslēdz torentu, tā aizgriež krānu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
deriksx
· Hidden by Mezavecis, Maijs 22, 2013 - Spams
Hidden by Mezavecis, Maijs 22, 2013 - Spams

 

 

Ir gan, kā jau teic

 

Ok,, paldies. Noderēs, info

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...