Jump to content

IPTV - Linki (TV par velti caur internetu)


kreiček
 Share

Recommended Posts

Vispār ar to apkarošanu tikai biedē..Jau cik gadus atpakaļ lielījās ar "skaneriem", kas izķer nelegālos servisus.. Kur rezultāts? Un tiešām baigi "sarežģīti" googlē atrast servisus..klaunāde... Un tie servisi aug kā sēnes un vēl VPN nāk talkā..

Labots - Aigus
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , djamber teica:

Iesaku kādu no šiem:

* TOX1

* Ugoos X3 PRO

* H96 Max X3

 

 

 

Kas ar google chromecast? un vai der tikai android vai var mēģināt arī apple tv kādu veco ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , FOX. teica:

Kas ar google chromecast? un vai der tikai android vai var mēģināt arī apple tv kādu veco ?

Androīdam parastajam un ATV "uz katra stūra" var atrast programmas kas varētu būt vajadzīgas lai skatītos viskautko par ko šeit tieši nerunā :D :D :D 

Chromecast no mob uz tv arī kā variants ja tv neizmanto ikdienā!

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , j.m teica:

Kāds zin kaut ko par šo aparātu Vontar X3.

Karst. Ņdm labāk Mibox vai Tox1, tur viss būs labi un tā pati cenu kategorija.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kāds ar Tivimate ir vairāk ņēmies? Saliku 2 m3u listes kopā, no abām EPG avotu norādīju, EPG visu rāda, bet vienai neiet arhīvs - rāda, ka pieejams, bet neatskaņo uzspiežot.. Ja ieliek atsevisķi kā 2 listes, tad viss ok. Jāpiebilst, ka Televizo un Alexa ott-play ar miksēto listi tiek galā, tb atskaņo arhīvus. Netieku gudrs ko pamainīt, lai Tivimate arī tiek galā.

Slinkums krieviski jautāt 4pda, moš te kāds zin.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Anonīms Alkoholiķis

Pisīs ķebli gadījumos, kad (geiropā) aizvērs kādu pakalpojumu sniedzēju ciet un saņems informāciju par tevi kā pakalpojuma pircēju.

Link to comment
Share on other sites

biomass979
On 6/26/2022 at 4:18 PM, darkdex said:

Nopietni draudi vai nē?

Pērci VPN -nevarēs pierādīt,pareizāk vieglāk būs ar tiem  kam nav VPN!Kautgan sākumā jabūt brīdinājumam!Un ja tikai kā es palaižu ejot gulēt ap12 naktī un 1 vai vēlāk izslēgts tad rodas jautājums -naxer man vispar vaidzīga tv!Iedomājies ja tu esi abonēji to pašu GO3 vai kādu  citu ...Tā takš izsviesta nauda vējā!Kamēr nebūs iespējams TV palaist atiecīgos brīžos par atiecīgu samaksu,pareizāk pēc skaitītāja,cik skatījies tik jāsamaksā,tikmēr nevienu oficiālo  man nevajag!Protams tam visam jābūt par sūmmu kas gala lietotājam pieņemama,nevis uzkurbulēs minūtes cenu ka nu tik kāsīs...!Viņiem jāspēj izkonkurēt saucamais pirātisms,tikai tādā veidā ko panāks!

Piemērs,ja es varu izvēlēties savu skatāmo paku ap 20 kanāliem(iekš to būtu bērniem,sieviešu,filmu,zinātnisko,pieaugušo kanāls principa pēc) par 2 eiro.es būtu ļoti apmierināts😠

Labots - biomass979
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , biomass979 teica:

Piemērs,ja es varu izvēlēties savu skatāmo paku ap 20 kanāliem(iekš to būtu bērniem,sieviešu,filmu,zinātnisko,pieaugušo kanāls principa pēc) par 2 eiro.es būtu ļoti apmierināts

Sagribēji ziemā cūkai apelsīnus 

Samierinies nu nebūs tā grib skaties grib neskaties tava gaudošana te nelīdzēs 

Link to comment
Share on other sites

26.06.2022. , 16:18, darkdex teica:

Kāda atšķirība start Mibox un jauno Google Chromecast ar Google TV? Kurš labāks?

Un ko tauta domā par šo?

https://www.neplp.lv/lv/jaunums/vares-sodit-par-nelegalu-sistemu-lietosanu-tv-programmu-verosanai

Nopietni draudi vai nē?

Tak gandrīz pilnīgi po&uj. Ja kāds uzliek VPN atrast neiespējami  turklāt sods ir samaksājams. Mums sen jau ir sodi par pirātiskas programmatūras lietošanu , un ko viņu nelieto ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , biomass979 teica:

Piemērs,ja es varu izvēlēties savu skatāmo paku ap 20 kanāliem(iekš to būtu bērniem,sieviešu,filmu,zinātnisko,pieaugušo kanāls principa pēc) par 2 eiro.es būtu ļoti apmierināts

Katru darbadienu iekš Latvijas Radio 1 iet pārraide Brīvais Mikrofons. Tur var uzvanīt uz studiju un tiešraidē izteikt savu sāpi. Un to dzirdēs miljoniem radio klausītāju. Varbūt to sadzirdēs arī dažādu operatoru pārstāvji vai viņu ģimenes locekļi un sāks apsvērt domu piedāvāt šādu pakalpojumu. 

 

Galvenais nekrist izmisumā, ja ar pirmo reizi neizdodas sazvanīt studiju. 

  • Patīk 1
  • Ļoti patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , gromix teica:

par 2 eiro.es būtu ļoti apmierināts

 

Ko tik dārgi? Kādreiz to izveica nepiesaistot finanšu instrumentus .

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kādreiz prestiži skaitijās turēt nēģerus par vergiem un nodarbināt kokvilnas plantāvijās..

Link to comment
Share on other sites

biomass979
2 hours ago, gromix said:

Sagribēji ziemā cūkai apelsīnus 

Samierinies nu nebūs tā grib skaties grib neskaties tava gaudošana te nelīdzēs 

Tieši Valsts kārteļa gaudošana neko nepanāks 😜!Es ir ļoti apmierināts  1$.......

54 minutes ago, base7 said:

Katru darbadienu iekš Latvijas Radio 1 iet pārraide Brīvais Mikrofons. Tur var uzvanīt uz studiju un tiešraidē izteikt savu sāpi

Kā jau minēju ,tā nav manā sāpē,tā ir kārteļa sāpē ,ka lielā daļa maksā citam kārtelim😁! Es tik pametu padomu kā varētu parvilīnāt  no kārteļa uz kārteli!

Link to comment
Share on other sites

biomass979
59 minutes ago, base7 said:

Galvenais nekrist izmisumā, ja ar pirmo reizi neizdodas sazvanīt studiju. 

😄

19 minutes ago, Anonīms Alkoholiķis said:

Kādreiz prestiži skaitijās turēt nēģerus par vergiem un nodarbināt kokvilnas plantāvijās..

A kā tev liekas ,kas mēs esam!?

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Par tevi spriežot - topošais papildinājums komposta kaudzei.

Link to comment
Share on other sites

biomass979
2 minutes ago, Anonīms Alkoholiķis said:

Par tevi spriežot - topošais papildinājums komposta kaudzei.

Vertīga lieta!    A tu plikais kurināmais......

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, biomass979 teica:

Es ir ļoti apmierināts  1$

LV kanāli gļuko. Pārsvarā TV3, bet par šito smiekla naudu neko daudz nevar gribēt.

 

Link to comment
Share on other sites

biomass979
3 hours ago, inteens said:

LV kanāli gļuko

Neģļuko ,viņus  neviens īpaš neskatās jo tur nav ko redzēt!😉

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

biomass979
On 1/30/2022 at 10:03 PM, FOX. said:

TOX1

Ir galīgi jauns -tiktikās kā pārbaudīts ,65 eiro un var savākt!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , biomass979 teica:

Ir galīgi jauns -tiktikās kā pārbaudīts ,65 eiro un var savākt!

RAM? ROM? Kurā pusē kaste?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , djamber teica:

Kurā pusē kaste?

Es protams ļoti atvainojos, ka iejaucos, bet spriežot pēc @biomass979tekstiem, čalis dzīvo ļoti depresīvā Latvijas vietā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

biomass979
1 hour ago, base7 said:

čalis dzīvo ļoti depresīvā Latvijas vietā.

Bomzis dzīvo  dārziņos,(Rubļevskā)neko depresīvu nesaskatu :) 

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sveiki!

Esmu jauniņais IPTV lietās ,tāpēc ceru uz zinošu cilvēku atbalstu.
Lieta tāda, ka mums ir LG smart TV ~2015 gada. diemžēl viņam LG Store nav pieejams ne TET+, ne GO3 app lai ērti skatītos TV.
Gribēju uzzināt vai ir IPTV LV kanālu linki kurus var darbināt caur citām programmām, kā piemēram ottplayer ? Nemeklēju bezmaksas variantu. Gatavs arī maksāt par to, galvenais lai viss stabili un nav tā, ka katru dienu mainās linki...

Kā arī gribēju pajautāt kurus IPTV biedri biežāk izmanto ? Es pats esmu dzirdējis par edem tv, bet neesmu mēģinājis. Varbūt varat kaut ko ieteikt ?

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, vovanslv teica:

Lieta tāda, ka mums ir LG smart TV ~2015 gada. diemžēl viņam LG Store nav pieejams ne TET+, ne GO3 app lai ērti skatītos TV.

risinājums Android TV OS puļķis/kaste sākot ar 40 Eur

 

1 stundu atpakaļ, vovanslv teica:

Kā arī gribēju pajautāt kurus IPTV biedri biežāk izmanto ? Es pats esmu dzirdējis par edem tv, bet neesmu mēģinājis. Varbūt varat kaut ko ieteikt ?

Draugs stāstīja, ka tajos IPTV esot pilns ar LV aizliegtajiem ru propogandas kanāliem, tā kā ieteikšana tāda nedroša padarīšana . Meklē, informācija viegli pieejama publiskajā telpā.

Ā, un tas pats draugs stāstīja, ka, ja vēlētos samaksāt par to listi, tad tas būtu tas vēl uzdevums.. caur trīs starpniekiem un 30% komisiju. Var gadīties starpnieki, kuri tevi apkalpos  tikai tad, ja nosūtīsi savus pases datus (it kā verifikācijas nolūkā) .

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Andelē, ss, fb marketplesā vai banknotē tak visu laiku parād!s tie go3, tet, lmt bunduļi. Nav jau nemaz tik grūti kādu nomedīt. Kustēsies varen žiperīgāk par to aizsaules spoguli.

Link to comment
Share on other sites

Es arī varu vienu tādu pašu miboksi notirgot, ja kādam vajag. Pāris mēnešus palietoju, pēc tam nopirku Sony TV un nebija vairs vajadzības.

Labots - ridao
Link to comment
Share on other sites

biomass979

Toxi1  galīgi jauns! Ir pārbaudīts vai darbojas,protams  darbojas- 65ero ! 

WhatsApp Image 2022-09-05 at 19.00.12.jpeg

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

biomass979
5 hours ago, vovanslv said:

Gribēju uzzināt vai ir IPTV LV kanālu linki kurus var darbināt caur citām programmām, kā piemēram ottplayer ?

Ir....visa kā.....Man pat ir lmt ply liste -tas jasaprot kam ir lmt internets  tie  redz to listi pa velti!

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , vovanslv teica:

Gribēju uzzināt vai ir IPTV LV kanālu linki kurus var darbināt caur citām programmām, kā piemēram ottplayer ?

shura.tv

Link to comment
Share on other sites

Ne gluži. Kā sapratu džeks piedāvāja tieši aizliegtus kanālus un kontrolpirkuma laikā tos nodemonstrēja ar tvboxa palīdzību. Lohs.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...

ļoti sen nav nācies te pabūt un ko ierakstīt, bet.... MAG sērija un android boxi, smart TV, visiem var uzlikt ott-play un ottplayer ( nejaukt) (iespējams mani izdzēsīs/nobanos Base7 ;)) ilgstoši UK dzīvoju, kalna dēļ te pie mājas neķēru sirius/astra signālu, nācās fiksi uz IPTV pāriet... zinu ko ieteikt,  to ko pa padsmit gadiem izkodis stabilu+ labu u+ ļoti lētu, teiksim 1+2 eiriki par vispārējiem krieviem + LV full ,vai 50 santīmi par  viskautko  bez LV, vai full LV+ru+de+uk par 9eirki ( vai IP adreses ierobežojumi nedomāju, savādāk Sky F1 šobrīd neskatītos ).... vienk privāti varu iedot linkus, skaidrot kur un ko bakstīt gan īpaši negribu... linki padomi , protams bezmaksas...

 Jap goldenes un cardsharing laiks stopā, tagad domāju kā un kad IPTV štopēs, ja štopēs un kas nāks vietā  :D

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...