Jump to content

IPTV - Linki (TV par velti caur internetu)


kreiček
 Share

Recommended Posts

2021.01.26. , 17:07, osis2 teica:

(jautājums par shura.tv, cik vienlaicīgās konekcijas ir atļautas) man gan liekas ka 3 pieprasījumus par visu dienas maksa 20 centi- vienā ip adresē

ja piesleedz abonesanas maksu tad tikai viens pieslegums.

ja stundas maksu tad ir bezlimits pieslegumiem!

Link to comment
Share on other sites

Телевидение становится доступнее: до 3-х подключений с одного IP для пакетов с абонплатой!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mājsēdis

Katram aizliegumam seko pretreakcija, saņemu anonīmu ziņojumu ar šo - briviba.tv Diezgan vilinoši, bet...

Link to comment
Share on other sites

jankoboy
2021.02.28. , 23:24, Mājsēdis teica:

Katram aizliegumam seko pretreakcija, saņemu anonīmu ziņojumu ar šo - briviba.tv Diezgan vilinoši, bet...

copy paste iluks un edamais

Link to comment
Share on other sites

krapaalis

Sveiki! 

Man ir problēma ar edem. Opim nopirku Smart tv lai varētu paskatīties dažus kanālus caur ottplayeri, bet caur OTT playeri never vaļā (nets ir) . Pieslēdzos pie cita neta, iespraužu kabeli pa taisno tv viss iet, bet ja vadu no rūtera ielieku tv, tad nē. Varbūt tā, ka vainīgs ir rūters? 

Link to comment
Share on other sites

djamber
Pirms 6 minūtēm , krapaalis teica:

Sveiki! 

Man ir problēma ar edem. Opim nopirku Smart tv lai varētu paskatīties dažus kanālus caur ottplayeri, bet caur OTT playeri never vaļā (nets ir) . Pieslēdzos pie cita neta, iespraužu kabeli pa taisno tv viss iet, bet ja vadu no rūtera ielieku tv, tad nē. Varbūt tā, ka vainīgs ir rūters? 

Pirmkārt tiec galā ar netu, kas tev tur te ir te nav, neko nevar saprast, ja ir iespēja tad caur kabeli protams labāks nets!

Otrkārt pārbaudi caur kompi vai ott mājaslapā pie device redzi vajadzīgo tv?

Treškārt pats playlist tajā pašā web lapā ....

 

Link to comment
Share on other sites

krapaalis

Atvainojos par savu haotisko tekstu.  

1) baltocom-rūters-samsungtv-ottplayer-edem [Nedarbojas, notiek buffering 0], bet nets ir. 
2)baltocom -vads- samsungtv-ottplayer -edem[Darbojas]

3) tele2-telefons-samsungtv-ottplayer-edem  [Darbojas]

Vai var būt tā, ka daži rūteri bloķē iptv? 

 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 47 minūtēm , krapaalis teica:

Vai var būt tā, ka daži rūteri bloķē iptv?

Var. Ja neesi atļāvis laist cauri!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

djamber
1 stundu atpakaļ, krapaalis teica:

Atvainojos par savu haotisko tekstu.  

1) baltocom-rūters-samsungtv-ottplayer-edem [Nedarbojas, notiek buffering 0], bet nets ir. 
2)baltocom -vads- samsungtv-ottplayer -edem[Darbojas]

3) tele2-telefons-samsungtv-ottplayer-edem  [Darbojas]

Vai var būt tā, ka daži rūteri bloķē iptv? 

 

Ja rūterim, iespējams, esi veicis kkādas "konfigurācijas" kko mainījis pie dns, firewall utt.... vienkārši uztaisi reset, iespraud adatu rūterim sānos vai aizmugurē un skaties vai kkas pamainījās?!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tiem kas nesaprot - ar IPTV var skatīties arī pilnībā legāli, tai skaitā legālu saturu. Par cik manus jautājumus pārprata, tad attiecīgo diskusiju nonesu.

Man jautājumi, kurus varētu šeit atbildēt, vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

@rubb ar legālo, Latvijā retranslācijas atļauju ieguvušo, operatoru sarakstu var iepazīties NEPLP mājaslapā, visi pārējie ir "nelegāli" un var tik bloķēti.

 

Link to comment
Share on other sites

A ka tagad ir? Es paņemu parastu ~Ø80 šķīvi ar galvu, pieslēdzu pie TV, noregulēju uz kādu satelītu un skatos FTA kanālus, kuri varbūt nav NEPLP sarakstā. Tas skaitās nelegāli?

Link to comment
Share on other sites

Ja, tu tos FTA kanālus šā vai tā un par šo vai to,''retranslēsi'' kaimiņienei, tad jā..☺️

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Kāpēc man ir jāaprobežojas tikai ar Latvijas iptv provideriem, ja neapmierina to piedāvātie kanāli, cena un kvalitāte. Es varu televiziju noabonēt no kurienes gribu, lai nelp iet ieskrieties. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

на халяву и уксус сладкий и ежик гладкий

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Labi, ceru, ka šitas vismaz nebūs jādzēš:

 

Kāds var ieteikt normālu, bet vienkāršu m3u8 listes editoru? Es te šodien kādus 5 izmēģinājos, bet katram sava sāpe - vai nu neatbalsta U, vai kaut kas gļuko. Bija viens, kas visu izdara normāli, tik seivojot nodzēš visus kanālu nosaukumus :)

 

Nu atceros, man pirms gadiem 3 bija viens ļoti sakarīgs, bet kaut kur pasējis esmu. Nevaru vairs to mapi atrast. Bija viņam visādas labas fiškas - varēja kanālu logo dēstīt, grupas taisīt un ko tik vēl ne. Tīri sāpe.

 

Tiem, kuri aicinās labot listi komandrindā jau iepriekš paldies, esmu izlepis, man vajag GUI.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, VebKamera said:

Labi, ceru, ka šitas vismaz nebūs jādzēš:

 

Kāds var ieteikt normālu, bet vienkāršu m3u8 listes editoru? Es te šodien kādus 5 izmēģinājos, bet katram sava sāpe - vai nu neatbalsta U, vai kaut kas gļuko. Bija viens, kas visu izdara normāli, tik seivojot nodzēš visus kanālu

...

https://github.com/Isayso/PlaylistEditorTV/releases tāds visai primitīvs. Kādus vēl ne webiskos redaktorus zini?

 

8 minutes ago, Stepselis said:

Notepad++ neder?

 

Prasa GUI m3u nevis vienkāršus teksta redaktorus!

 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 16 minūtēm , rubb teica:

 

Šitas uz mana datora gļuko. Normāli never vaļā listi. Un primitīvs izskatās. Eh, ku žēl, ka pakāsu to labo...

 

Pirms 26 minūtēm , Stepselis teica:

Notepad++ neder?

 

Es tak teicu - ne komandrindā...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ugis Jekabsons

Sveiki, vai kāds var padalīties ar jaunā TV4 kanāla stabilu m3u adresi? Mājas lapā ir tiešraide, no kuras teorētiski var novilkt linku, bet man kaut kā nezidodas, jo ik pa divām dienām nomainās adrese linkā... :( Laikam kaut ko daru nepareizi!

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka tā adrese vienkārši mainās, tad ir jātaisa kaut kas, kas māk savākt un atjaunināt. Neesmu pētījis, jo nav vajadzība pēc šī (manuprāt) pseidokanāla. Tu izmanto apmērām šādu linku? 

Link to comment
Share on other sites

Es vakarā fonā uzliku uz kādu stundu. Pēc gada jāmēģina vēlreiz... :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Runāju ar vienu cilvēku, kuram ir tikai bezmaksas VTV. Šamējais teica, labāk skatīties Rīga Tv24 ar Roberto. Vismaz acis var pamielot ar skaistiem ēdieniem

Link to comment
Share on other sites

Ugis Jekabsons
pirms 13 stundām , Racer teica:

Iespējams, ka tā adrese vienkārši mainās, tad ir jātaisa kaut kas, kas māk savākt un atjaunināt. Neesmu pētījis, jo nav vajadzība pēc šī (manuprāt) pseidokanāla. Tu izmanto apmērām šādu linku? 

Jā links stipri līdzīgs. Nav tik svarīgi, tikai tāda zinātniska interese!

Link to comment
Share on other sites

Gan jau maina linkus. LTV savām webkamerām ar bieži maina. Neesmu programmētājs, man viens čoms kaut kādu scriptu bij uztaisījis kas savāc reizi diennaktī linkus un nomaina pleilistē kas izvietota uz mākoņa. Tad jamie sāka mainīt vairākas reizes dienā un man apnika. Tas bij pirms pāris gadiem, čoms ir prom ārzemēs, attiecīgi vari kādam foruma biedram uzjautāt kā to izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Vai te ir noteikumi ko var bublicēt un ko nevar. Es skatos te cenzūra lielākā nekā mums bija LPSR

Link to comment
Share on other sites

Ir ļoti vienkārši - jebkura informācija par IPTV listēm, kuru piedāvātāji LV teritorijā nav reğistrēti kā pakalpojumu sniedzēji, nav publiskojama. Tas, ka kādam tas interesē izziņas/zinātniskos nolūkos nav apšaubāms, tāpēc lūgums ar šāda veida informāciju dalīties savstarpējā privātā sarakstē, jeb PM.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vai tad beidzot tās apkārt ilgi "klīstošās" tv3 un tv6 saites mirušas?

Playstream pluginā arī tvplay nestrādā, bet Ltv arhīvs rukā..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Vai nešifrētus TV3 un TV6 linkus vairs vispār nav nekur? Tikai ar AES-128 kodējumu?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Varbūt kādam vismaz izdevās palaist bezmaksas go3_svod linkus  ar VLC player un Streamlink?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Vai nav tā, ka ik pa laikam šeit uzrodošies pilnīgie jaunbiedri ir no tā pirātspārdītāju kantora?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

LV brivi pieejamie kanali ir skatami oficiāli bez maksas.

Nākošajiem, kuri prasis info ka apiet pashu izplatitaju aizsardzibas mehanismus, bus bans.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Māšuks

Tātad šeit vairs ar listēm un avotiem vairs apmainīties nedrīkst? 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...