Jump to content

IPTV - Linki (TV par velti caur internetu)


kreiček
 Share

Recommended Posts

Ja khem tvplayhome linkā HLS_encr aizstāj ar H1s_0utput,tad TV3 un TV6 SD ies, pārējie 60+ kanāli,kas bija, nereāģē.

Laiciņu atpakaļ gāja arī nekodētas dash versijas (repsktīvi HLS_encr = dash un .m3u8 = .mpd),tie arī nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Aigus teica:

apdeits saistīts ar kanālu maiņu

...kāds naivums..

Pirms 3 minūtēm , Arviids teica:

tie arī nestrādā.

nu tur visādas widevīnes, DRMi un tā..

a ko jūs gaidījāt?

paskatījāties, tagad maksājiet.

Link to comment
Share on other sites

Barbitura

Labrīt. Kā ar LV listi? Vai kāds vārētu padalīties PM. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Gusons
2020.02.29. , 00:01, anrii22 teica:

sharavoz.tv

apmaksa caur paypal.lietoju jau vairakus meneshus un sudzeties nevar.viniem ir ari 24 stundu tests

Viss jau būtu labi...bet reāli karās... izmēģināju visus serverus... (man lattelecom DSL...)

 

2020.02.29. , 00:19, lomix teica:

Shura.tv ir par 5$, bet tur + visiem LV kanāliem ir vēl 360tv, best4sport, re.tv, rīga tv24

Jā, šitie sanāk dārgāk, bet iet stabili. Lielākajai daļai arhīvs! Uzliku 0.02 centi minūtē un no turienes skatos tik lv, četru dienu laikā 0.13 centi.... Ru, no edem pa 1$...

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 26 minūtēm , Gusons teica:

Uzliku 0.02 centi minūtē un no turienes skatos tik lv, četru dienu laikā 0.13 centi.... Ru, no edem pa 1$...

Jā, es arī mīlu *ist kapeiku, bet nu šitas ir kronis visam..

Link to comment
Share on other sites

Gusons
Pirms 13 minūtēm , Stasss teica:

Jā, es arī mīlu *ist kapeiku, bet nu šitas ir kronis visam..

Nu ņem pilnu paku no GO3 36 kanālus pa 13€!

Link to comment
Share on other sites

Stasss
(labots)
Pirms 53 minūtēm , Gusons teica:

Viss jau būtu labi...bet reāli karās... izmēģināju visus serverus... (man lattelecom DSL...)

Takš Tev Tet..

Interaktīvo slabo pieslēgt? Vai arī 6 Eur ir tā vērti, lai šajā topikā mūžīgu dzīvību uzturētu?

Bet nu jā, ja TV skaties akurāt 6 minūtes nedēļā, tad ko es te muti dzesēju..

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Gusons
(labots)
Pirms 19 minūtēm , Stasss teica:

Takš Tev Tet..

Interaktīvo slabo pieslēgt? Vai arī 6 Eur ir tā vērti, lai šajā topikā mūžīgu dzīvību uzturētu?

Bet nu jā, ja TV skaties akurāt 6 minūtes nedēļā, tad ko es te muti dzesēju..

Klau vissziinošā galva, pirms mētāt replikas, uzzini faktus un apstākļus! (kaut jau minēju) tos! 

Ir cilvēki, kam NAV optikas! Un 4G ir ļoti bēdīgs, jo blakus ir glābšanas dienesta sakaru tornis....

Speciāli tev: Vecais DSL ir ar ātrumu ap 5mb/s un vakaros, brīvdienās ir ap 2mb/s, kad apkārtnes iemītnieki sēž netā... KĀDA INTERAKVĀ???? Viņa tak karās visu laiku! Blakus DSL kabelim gan ir ierakts ātrgaitas optika pa EU naudu, bet tet privātmāju rajonos atsakās ievilkt,( jāmaksā pašiem par ievikšanu un sadali)

Man ir GO3, tik tur nevis TV bet slaidšovs, bez skaņas. MAN NAV problēmu samaksāt par LV TV, tik KĀPĒC man būtu jāmaksā šausmu nauda par sliktu servisu un reklāmu skatīšanos?????

Un 13 centi, ir tas ko viņi ir atskaitījuši no konta.....kaut skatījos krietni vairāk...

Labots - Gusons
Link to comment
Share on other sites

Stasss
(labots)
Pirms 5 minūtēm , Gusons teica:

Vecais DSL ir ar ātrumu ap 5mb/s un vakaros, brīvdienās ir ap 2mb/s

Nu jeibogu, neticu! Speedtestu studijā, bez ieslēgtām papildierīcēm..

Ja Tets nespētu nodrošināt savus 10 m/bitus dīzelim, tad vispār neko nepiedāvātu..

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Gusons
Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

Nu jeibogu, neticu! Speedtestu studijā, bez ieslēgtām papildierīcēm..

Ja Tets nespētu nodrošināt savus 10 m/bitus dīzelim, tad vispār neko nepiedāvātu..

Man iet 5-12 uz pilnu jaudu! Jo noņēma ierobežojumus, bet kaimiņiem....PISEC! Ja skatās TV ,tad netā nav ko darīt! Tāda ir realitāte!!!!!!!!!!!! Optika, ar ko lielas TET ir tik daudzīvokļu mājās un ne visās! Rīgā situācija ir savādāka, ir konkurence. 

Bildes ir pie restartēta Rūtera un pieslēgts tik PC...

IMG_20200210_092347.jpg

IMG_20200210_092453.jpg

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Kaut kas tur nelīmējas kopā..

Priekš prasta dīzeļa Uploads Tev ir kosmoss..10 m/bit..

Otrkart, ja man būtu tāds DOWN dīzelim, es Teta suportu vienkārši spridzinātu..

Vēl problēma ir tā, ka defaultā Tets laiž HD kvalitāti, ko dīzelis nepanes. Es piemēram gerevņā šajā gadījumā zvanu supportam, un prasu, lai pārslēdz uz SD visu.. Tad truba paliek krietni brīvāka citām orģijām.

Link to comment
Share on other sites

Gusons
Pirms 20 minūtēm , laikamTak teica:

Cik maksā tāds internets?

Man 14.30, standartā 19, laikam...  

Pirms 13 minūtēm , Stasss teica:

Kaut kas tur nelīmējas kopā..

Priekš prasta dīzeļa Uploads Tev ir kosmoss..10 m/bit..

Otrkart, ja man būtu tāds DOWN dīzelim, es Teta suportu vienkārši spridzinātu..

Vēl problēma ir tā, ka defaultā Tets laiž HD kvalitāti, ko dīzelis nepanes. Es piemēram gerevņā šajā gadījumā zvanu supportam, un prasu, lai pārslēdz uz SD visu.. Tad truba paliek krietni brīvāka citām orģijām.

Nepiedāvā...Upload parasti ir ap 0.8mb/s Bet šāda situācija ir bieži, kaut ,pēc lieliem kašķiem un bombardēšanas, atnesa jaunu,uzlaboto modemu.

Bet Tv no citzemju serveriem iet ok(shura, edem) gļuko ļoti reti....

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 2 minūtēm , Gusons teica:

Upload parasti ir ap 0.8mb/s

Tā tam standartā būtu jābūt..

Pirms 2 minūtēm , Gusons teica:

Nepiedāvā.

Ko tieši?

Pirms 3 minūtēm , Gusons teica:

Bet šāda situācija ir bieži, kaut ,pēc lieliem kašķiem un bombardēšanas, atnesa jaunu,uzlaboto modemu.

Nākošreiz, kad zvanīsi, saki - vai nu sastellējiet man kārtībā savu pakalpojumu, vai savāciet savus loriņus un pazūdiet ar visu savu dīzeli.. Tāda valoda šiem parasti liekas skaidrāka.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

pirms 1 stundas , Gusons teica:

Man iet 5-12 uz pilnu jaudu! Jo noņēma ierobežojumus, bet kaimiņiem....PISEC! Ja skatās TV ,tad netā nav ko darīt! Tāda ir realitāte!!!!!!!!!!!! Optika, ar ko lielas TET ir tik daudzīvokļu mājās un ne visās! Rīgā situācija ir savādāka, ir konkurence. 

Bildes ir pie restartēta Rūtera un pieslēgts tik PC...

IMG_20200210_092347.jpg

IMG_20200210_092453.jpg

 wtf kuram dsl upload ir 9,42 :D  :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Barbitura

Vai kāds var padalīties ar Eurosport 1 un 2 listi. Var eng vai rus. Un Kādu LV multeni. PM.

Paldies.

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Chocoton
pirms 5 stundām , Gusons teica:

Viss jau būtu labi...bet reāli karās... izmēģināju visus serverus...

Nezin es sēžu aiz tele2 no sharavoz izmeiģināju 24st.testu ...Nu iesprūst,katrs pakalpojums šad tad iesprūst...a tā jau pa 3 eiro var  lietot ,bet man jau ir tas 'Ipstream" ari 3 eiro!Toreiz bļāvu ka  visu laiku sprūst un zems bitreids-nujā tas uz amiko impulse ,vaina jau tai kastē vēl joprojam sprūst!Uz normālas kastes vis ok uz smart Tv ari vis ok

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Gusons
pirms 2 stundām , iptv teica:

 

 wtf kuram dsl upload ir 9,42 :D  :D 

 

 

 

Laikam vadus otrādi sameta....

 

pirms 1 stundas , ieleja teica:

ja internets ir ar 0.06 vai 0.30 Mbps download, tad TV caur tādu nav iegūstams, vai tas ir no TET, vai tas ir Šmara vai Šura.tv

tad satelīts vai VTV, nevis topikā par "IPTV linkiem caur internetu"

 

Tas ir TET! Uzskatāms paraugs, kā darbojas Labākais pasaule( kā viņi lielījās) internet.....DSL.... Nav jau tā visu laiku, tik brīžiem, kāmer viņi restartē visu līniju. Man noņemti ierobežojimi ap 9-12mbs griežas, bet citiem( ar ierobežojumiem) ar visu pieslēgto Interaktīvo TV, ir 2-5 mbs, tad ko var runāt par tv kvalitāti...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Nu nedzen fufeli.. negribu jau te jaukt gaisu šajā topikā ar Tavu problēmu, bet nu..

Nav Tev nekādi ierobežojumi noņemti, Tetam standartā DSLam iet 13-14 m/bit down.. tas jau ar domu, ka daļu no trafika noēd ITV..

2-5mbit ir tad kad paralēli iet TV ar saslēgtiem HD kanāliem..

DSL - 13/14 mbit : SD kvalitāte 1TV ieslēgts (13-3= paliek 10(9) mbit netam)

                                                       2TV ieslēgti (13-6=paliek 7m/bit netam)

                                  HD kanāli : 1TV ieslēgts (13-6=paliek 7m/b netam)

                                                      2TV ieslēgti (13-12)= netam nepaliek nekas..1-2mbit..

Tāda tā dīzeļa matemātika..

Pirms 10 minūtēm , Gusons teica:

Nav jau tā visu laiku, tik brīžiem, kāmer viņi restartē visu līniju.

Šis taisnība

Link to comment
Share on other sites

Chocoton
(labots)
pirms 5 stundām , Stasss teica:

Nu nedzen fufeli.. negribu jau te jaukt gaisu šajā topikā ar Tavu problēmu, bet nu..

Nav Tev nekādi ierobežojumi noņemti, Tetam standartā DSLam iet 13-14 m/bit down.. tas jau ar domu, ka daļu no trafika noēd ITV..

2-5mbit ir tad kad paralēli iet TV ar saslēgtiem HD kanāliem..

DSL - 13/14 mbit : SD kvalitāte 1TV ieslēgts (13-3= paliek 10(9) mbit netam)

                                                       2TV ieslēgti (13-6=paliek 7m/bit netam)

                                  HD kanāli : 1TV ieslēgts (13-6=paliek 7m/b netam)

                                                      2TV ieslēgti (13-12)= netam nepaliek nekas..1-2mbit..

Tāda tā dīzeļa matemātika..

Šis taisnība

Tieši tā ,kad man bija  nets 10mbp/s.Palaižot HD kanālu palik tikai 3-4mbp/s. ...jā vēl kāds kadu telefonu vai  PC yotubi dragā ,vispār 1,5mbp/s.....Tālab anteni uzliku un vispār ka otro mobilo internetu laižu prēkš tv lūrēšanas..Lmt jau tā noslogots ar 4 novērošanas kamerām!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Chocoton teica:

Lmt jau tā noslogots ar 4 novērošanas kamerām.

Gaidi vīrus melnā? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , base7 teica:

Gaidi vīrus melnā? 

Kāpēc?

Link to comment
Share on other sites

Chocoton
(labots)
1 stundu atpakaļ, base7 teica:

Gaidi vīrus melnā? 

Korona virusu,ķīniešiem jau laikus funkcija "korona virus "kurš nāk sētā tam uz pieres izgaismojas cik celsiju ,ja pa daudz nostrādā šlakbaumis,pa  bieti!

Ai atvainojos ,kameras no ziemeļkorejas!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

oxygen

Ar to TET DSL mēdz būt dažādi. Ir radagabalam  (Rīgā) vecā privātmāju rajonā. Nu ātrums nekāds. Iemesls: Līdz centrālei laikam kāds1,5 km, bet vadi (kabelis zemē) laikam pagājušā gadsimta 50-60 gadu. ( vismaz tāds izskatās, kas iet dzīvoklī. Māja vēl Ulmaņlaiku.) . Nu netaisās TET priekš viņa vilkt jaunu kabeli, jo visi kaimiņi sen atteikušies no TET un izmanto citus interneta variantus. Ja TET lapā pameklē šo adresi, tad vispār neko nepiedāvā ( līdz tai , vispārējai ātruma palielināšanai, tomēr piedāvāja), bet šim tas DSL laikam padsmit gadus. Nost jau neslēdz, bet... nekas labāks nebūs par 5-8mb. Tā nu šis sēž un sūdzas ka laiku pa laikam raustās pat interaktīvās SD kanāli. Tā ka nevajag pat pat ''pāķus'' lai tas DSL būtu nekāds. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Man vienkārši šķita un šķiet, ka DSL ir DSL, vai tas pāķos vai nepāķos..

Link to comment
Share on other sites

oxygen

Nu domāju ka to DSL ietekmē kādi tie vadi. Ja ''sapuvuši'' ar apsūbējušām ''skrutkām '' pa vidu ( tipa kādreiz kāds to kabeli , rokot, bija pārrāvis un savienojis pa vienkāršo, tad nezinu vai būs labi. Nu neesmu speciālists, bet tam cilvēkam, kad Lattelecom paziņoja par ātruma palielināšanu, nekas nemainījās. A maksā kā visi. Varētu jau celt trobeli, bet baidos ka atnāks paziņojums ka turpmāk nevaram nodrošināt, laužam līgumu. Nu apmērāma kā laukos notika ar fiksētajiem telefoniem, kas faktiski bija ''radio'' . Tik skaitījās ka ka Lattelecom līdz atnāca paziņojus ka ''čau'', jo tika atņemta tā frekvence tiem starpniekiem.

Link to comment
Share on other sites

Gusons
pirms 7 stundām , Stasss teica:

Man vienkārši šķita un šķiet, ka DSL ir DSL, vai tas pāķos vai nepāķos..

Par DSL... Labā stāvoklī ir max 20mbs(kas nekad nav bijis)  Par TET: sk piev.att. Standarts viņiem skaitās 10Mbs, izlasot TET līgumu, pie šāda pieslēguma GARANTĒ 50%, tātad 5 Mbs!!!!! Un neceri, ka būs vairāk ar visu Interaktīvo. Un šāda super ātrā un stabilā(????) cena ir 19,50 €. Un nedomājiet ka TET ir kādas problēmas! Ir tikai Jūsu problēmas, viņiem ir vis kārtībā! Kāmērt regulāri, mēnešiem nebombīsi, ne kas nemainīsies!

Tagad , varbūt, var pārslēgt uz SD, bet kad TET pārgāja uz HD, tādas iespējas nebija.... 

WhatsApp Image 2020-03-02 at 17.26.28.jpeg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Gusons teica:

Par DSL... Labā stāvoklī ir max 20mbs(kas nekad nav bijis)  Par TET: sk piev.att. Standarts viņiem skaitās 10Mbs, izlasot TET līgumu, pie šāda pieslēguma GARANTĒ 50%, tātad 5 Mbs!!!!! Un neceri, ka būs vairāk ar visu Interaktīvo. Un šāda super ātrā un stabilā(????) cena ir 19,50 €. Un nedomājiet ka TET ir kādas problēmas! Ir tikai Jūsu problēmas, viņiem ir vis kārtībā! Kāmērt regulāri, mēnešiem nebombīsi, ne kas nemainīsies!

Tagad , varbūt, var pārslēgt uz SD, bet kad TET pārgāja uz HD, tādas iespējas nebija.... 

WhatsApp Image 2020-03-02 at 17.26.28.jpeg

Nu nu...Nezinu par kādiem labiem vai nelabiem stāvokļiem iet runa, bet pastāv VDSL pa tiem pašiem vadiem. Ja centrāle nav tālāk par 1km, ātrums var pat sasniegt  60mbit/s. Pašam gandrīz 40 mbit/s.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Gusons
Pirms 1 minūtes , Aigus teica:

Nu nu...Nezinu par kādiem labiem vai nelabiem stāvokļiem iet runa, bet pastāv VDSL pa tiem pašiem vadiem. Ja centrāle nav tālāk par 1km, ātrums var pat sasniegt  60mbit/s. Pašam gandrīz 40 mbit/s.

Labi, šai tēmā nav runa par ... Bauskas DSL var tik sapņot par tādiem cipariem! Pirms pāris gadiem , meistars 2 dienas pa sadalēm dzīvoja, lai dabūtu kaut šo, lietus laikā pat stacionārais telefons nestrādāja... Man ir ar vairāku mēnešu kašķiem, griežas 12 Mbs, bet kaimiņi vairāk par 5.5 nav redzējuši! Un privātmājās par optiku pat nesapņojam! Pateica, ka varam ievilkt pa savu naudu...

Link to comment
Share on other sites

Jainit

go3 mājaslapā visa informācija ir(4 un 3(12m. līg.) Eur mēn.) . Ja nespēj tomēr atrast, tad vari zvanīt/rakstīt uz Tele2 informatīvo tālruni/e-[astu.

Link to comment
Share on other sites

Jainit

Nu cik stulbam ir jābūt, lai nesaprastu, ka nevajag reklamēt provaiderus , kuri piedāvā LV kanālus!?

  • Patīk 1
  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
1 stundu atpakaļ, base7 teica:

Kādreiz admini dzēsa ārā. Tagad skatos, visiem pofig.

pogu "ziņot administrācijai" neviens vel nav atcēlis!

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Jainit teica:

Nu cik stulbam ir jābūt, lai nesaprastu, ka nevajag reklamēt provaiderus , kuri piedāvā LV kanālus!?

Apnika te rakstīt ka nedrīkst, vārnas dabūn un ja atkārtoti, tad nelielu pelnītu atpūtu un pēcāk ilgstošu.  Ne vienmēr paspēju nočekot.

 

pirms 2 stundām , Tuubijs teica:

pogu "ziņot administrācijai" neviens vel nav atcēlis!

 

Link to comment
Share on other sites

Djtrakais

Hei. Kāds var pateikt kā no go3 apk dabūt linkus ārā . Kaitina vienkārši apk uzbūve. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Apnika te rakstīt ka nedrīkst

No vienas puses, ir pietiekoši daudz legāla satura, ko pa velti var skatīties netā.

No otras - topika nosaukums visādiem haļavas meklētājiem liek domāt, ka te dalīs medusmaizi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Djtrakais teica:

go3 apk dabūt linkus ārā

Dabūt ārā var. Palaist nevar.

Link to comment
Share on other sites

ivars777

go3 linki ir dabūjami vienkārši http trafiku paskatoties kaut vai webā (var arī apk, bet tas sarežģītāk)

Visu kanālu saraksts:

https://go3.lv/api/products/lives?platform=BROWSER&lang=LV&tenant=AMB_LV

Atsevišķa kanāla dažāda veida linki:

https://go3.lv/api/products/939644/videos/playlist?platform=BROWSER&videoType=LIVE&lang=LV&tenant=AMB_LV

DASH links:

https://cdnlb.tvplayhome.lt/nPVR/eds/GO3_2710544/GO3_LIVE_DASH/LTV1_LV_SD.mpd

 

Problēma ir tajā, ka viņi visi ir DRMoti un drm šifrēšanas atslēgas izsaukums ir aizsargāts, kā minimums ar cookie (dažās shēmās vēl izmanto privātu SSL atslēgu)

Tādejādi pa taisno linkus nekādīgi nevarēs paņemt un iebaorot pleyerim, kas arī atbalsta DRM (Kodi, TiViMate).

Jātaisa vai nu Kodi plugins, vai proxy

 

 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

raivkreic

Tas go3 uz AndroidTV 7.1 ierīces darbosies, ja tai ir root pieeja? No Google Play nav problēmas to go3 lietotni ieinstalēt (domāju legālu abonēšanu). Jeb obligāti vajag AndoidTV 9+ bez root?

Link to comment
Share on other sites

Man darbojas uz rootota 7. Andrīša bez problēmām (ja neskaita pašas aplikācijas tizlumu).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...