Jump to content

IPTV - Linki (TV par velti caur internetu)


kreiček
 Share

Recommended Posts

pirms 2 stundām , aoma teica:

LV pamata kanālus pie Baltcom var dabūt pa 3.50, tā nu nav neceļama summa pat bomzim.

 

Pirms 34 minūtēm , aoma teica:

Tad paņem līdzi kkādu internetu, un aplikāciju planšetē vai telefonā, tagad jau visi operatori dod iespēju skatīties uz 5 iekārtām. Pasaki vēl, ka Tu arī Rīgā televīziju nepērc, bet mēģini izbraukt na haļavu.

Paklau nejauc visu kopā - pastāsti kā es varu no Baltcoma uz 3 mēnešiem interneta TV dabūt pa sakarīgu ciparu? Pats pieminēji Baltcom. Nevajag pieminēt kaut kādas situācijas un operatorus variantiem kurus esi izdomājis. Tukša muldēšana.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Māšuks teica:

Nu tad iedod tos saitus

Atrodi pats, nav nemaz tik grūti! Bezmaksas LV listu nav un par maksas LV listu nelegālo izplatīšanu ENAP sauc ciemos.  Ja nemāki atrast, tad izmanto legālos Go2, Šortkat .

Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ieleja teica:

 

pēdējā laikā ļoti daudzi lamā, gan nezinu kādas kvalitātes internetu lietojot

 

Ne tikai pēdējā laikā - kvalitāte briesmīga dēļ tizlas video komprsijas metodes, bet tā būtu pusbēda - pat ar optikas pieslēgumu vakaros daudzviet bremzē - TET atbild,  ka kaut kādi lokālie serveri pārslogojas utt. Daudzi ir aizgājuši prom, bet ir gana daudz, kuriem acis neatšķir normālas kvalitātes video no šortcata animācijas un neiespringst par, ko, ka mēdz buferēties, vai vispār uzkārties. Uz tādiem jau tas pasākums dzīvo... :( 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ugis Jekabsons
pirms 11 stundām , Barbitura teica:

Padalās kāds labs cilvēks ar m3u8 LV kanāliem. Būšu pateicīgs :)

ja ir un nav žēl, tad labrāt arī kaut ko tādu gribētu!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sveiciens :) Kādam varbūt ir TV3 Sport 3

Vajag reāli tikai uz 6dienas vakaru, noskatīties Briedi un viss!

 

Jā zinu varēs redzēt arī МАТЧ! БОЕЦ beeet gribās LV valodā!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Interesēja IPTV ar vācu kanāliem. Te es nedomāju tos stingros vācu kino, bet normālos, kā SAT1, PRO7 un tml.

Ja ir kāda funkcionējoša adrese, tad pls PM.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

motleyman
pirms 3 stundām , Redline teica:

Interesēja IPTV ar vācu kanāliem. Te es nedomāju tos stingros vācu kino, bet normālos, kā SAT1, PRO7 un tml.

Ja ir kāda funkcionējoša adrese, tad pls PM.

Ja vēl būtu Sky Deutschland (kaut vai stabils iptv bez gļukiem), tad vispār būtu super ! Nevajag man tos krievus, jo skolā mācījos vācu valodu ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kāds varētu lūdzu  iedot kādu strādājošu playlisti. Var arī pa nelielu samaksu.

Link to comment
Share on other sites

Kā pašlaik ir. Vai vietējie provaideri bloķē IPTV trafiku?

Esmu dzirdējis, ka BITE to dara.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , xp teica:

Esmu dzirdējis, ka BITE to dara.

Ir BITE's mājas internets. Nekas netiek bloķēts.

Link to comment
Share on other sites

kamēr NEPLP cīnās tikai ar mājaslapām, tikmēr uztraukumam nav pamata. :D

Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , Jainit teica:

kamēr NEPLP cīnās tikai ar mājaslapām

Vismaz varēs ilgi atskaitīties un saņemt grūti nopelnīto algu, kamēr notiek cīņa :)

Link to comment
Share on other sites

mācās no ENAPa .. tie tāpat "cīnās" ar vietējiem dīleriem, reizi gadā noraportē par noķerto ļaundari un ar to ir miers. :)

Link to comment
Share on other sites

Tā ir  tikai preses relīze ar skaļu virsrakstu, ne nu šodien pieteica karu ne kā :) ISPiem jau pasen sāka sūtīt kas jābloķē.
No ENAP mazāk mācās, IAUI gan regulāri pieprasa bloķēt saites.

Link to comment
Share on other sites

Vispār baigi švaki iet viņiem ar to bloķēšanu. Savulaik  tak plātījās ar "skaneri" ,kas palīdzēs efektīvi izķert tās lapas..

Link to comment
Share on other sites

2020.08.16. , 20:44, duksis teica:

Kāda jēga p****s ar kaut kādām failu listēm un kreisiem servisiem, ja normāla televizija ar arhīvu maksā 5citi?

Kur Tu rāvi tādu ciparu? Tad ar kāda kreisā B.l.com, kas ņem no RU! 

2020.08.16. , 20:44, duksis teica:

Kāda jēga p****s ar kaut kādām failu listēm un kreisiem servisiem, ja normāla televizija ar arhīvu maksā 5citi?

Kur Tu rāvi tādu ciparu? Tad ar kāda kreisā B.l.com, kas ņem no RU! 

 

Tagad lielajam Ru, kas sākas ēd... tagad ir arī lv, viss pa 1 naudiņu mēnesī!

Link to comment
Share on other sites

pieļauju, ka biedrs savā 4-us gadus vecajā postā bija domājis kādu no tālaika legālākajiem servisiem - shortcut, tvdom.lv vai kādu citu.

ēdem tā ir vēl tā misktkaste, nav pat 1 $ mēnešmaksas vērta.

Link to comment
Share on other sites

Tā nav reklāma, bet jau labu laiku izmantojam mājas go3 televiziju. Personīgi es izmantoju tv+filmas 7.99 menesī. Bet ja filmas neskatās tad tv maksā 4.99 mēnesī.(populārākie kanāli + 7dienu arhīvs) Mājās ir divi android televizori + sikā savus seriālus skatās pc. Visam tiek izmantots viens lietotājs viena maksa. (principa ligumā rakstīts, ka drīkst izmantot uz 3 ierīcēm) Pie šādām ekstram un cenas pazūd interese zagt

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu  tiem Latvijas legālajiem IPTV  būtu plašāks programmu klāsts, nevajadzētu skatīties uz puslegālajiem.Var jau teikt ka nafig 700 kanāli, bet no tiem 700 es skatos  kādu pāris desmit , kuri Latvijas IPTV legālajos nav . Nu laikam tautai nav aktuāli populārzinātniskie un tipa mednieku/makšķernieku , tāpēc LV operatoriem tāds knaps piedāvājums.  Nu maksāju 1$ mēnesī ( kur ir kaudze HD un UHD, kas bremzējas tik kādreiz) , bet būtu ar mieru maksāt legālajam arī 20-30EUR. Takšu nav tie kas man interesē, diemžēl... Nu , jā tam manējam IPTV no Latvijas kanāliem tik LTV1 un TV3. Brēkt ka tos Latvijas es skatos nelegāli-HVZ, ja Baltcom tipa ''testa'' piedāvā krietni vairāk  Latvijas,par velti.  Man liekās ka būtu korekti drāzt vietējos ''biznesmeņus'' kas pelna Latvijā retranslējot. Kad tas translētājs ir fig viņ zin ,kur un netranslē Latvijas maksas kanālus, tad ... nu nezinu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2020.12.13. , 14:38, Racer teica:

Krāmē iekšā vlc un raksti.

a reāli kā palaist,kāds te zin no tehnikas korofejiem???

 

Link to comment
Share on other sites

2020.12.13. , 11:40, mersis1 teica:

Kāds te zin kā ar ieraksta spējām no IPTV ?

Uz PC vienkārši (google PC IPTV record) , uz Android jāmeklē IPTV atskaņotājs ar ieraksta iespēju. Maksas ProgDVB , maksas TiviMate, bezmaksas nezinu. No provaidera IPTV kastes, laikam tik ar kādu HDMI capture card.

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , Jainit teica:

Uz PC vienkārši (google PC IPTV record) , uz Android jāmeklē IPTV atskaņotājs ar ieraksta iespēju. Maksas ProgDVB , maksas TiviMate, bezmaksas nezinu. No provaidera IPTV kastes, laikam tik ar kādu HDMI capture card.

Paldies tas skaidrs,bet kā ar Enigmu2 uz VU+Solo

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , mersis1 teica:

kā ar Enigmu2 uz VU+Solo

uz Dreambox dm920 rakstaas, tiesa viens no ~15 var buut apraavies pusceljaa.

veel Timeshift jokaini straadaa, ja ir bijis nopauzeets,

tad turpinot speeleet saak pats staaties uz pauzi, pilniigaa random, citreiz 5min citreiz ik peec 10sec.

shii iemesla peec esmu salicis intereseejoshos raidiijumus uz ierakstu un skatos nepabeigtu ierakstu.

Link to comment
Share on other sites

Uz VU+ ieraksts tiek veikts tā pat kā sat kanāliem. Vienīgi korekti nedarbojas tas arhīva plugins. Pēc pāris minūšu skatīšanās nokaras.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , base7 teica:

Uz VU+ ieraksts tiek veikts tā pat kā sat kanāliem. Vienīgi korekti nedarbojas tas arhīva plugins. Pēc pāris minūšu skatīšanās nokaras.

tev uzlikts kāds noteikts players?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...