Jump to content

IPTV - Linki (TV par velti caur internetu)


kreiček
 Share

Recommended Posts

Nu Tricoloram nav te izplatīšanas licences un tas ir kodēts maksas pakalpojums, bet kur tad ir teikts, ka nevar skatīties SAT FTA kanālus? Daudziem ir pat starptautiskās versijas un tieši skatīšanai ārzemēs tie arī domāti.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Fargo teica:

drīz bloķēšot iptv un torrentu adreses, un pat sodīšot gala lietotājus.

Kur par to gala lietotāju sodīšanu izlasīji?

Link to comment
Share on other sites

Ja palasa to tvnet tad pēdējā frāze par nelegālu satelīta pieslēgumu ir laba. Es varbūt piekristu ja kāds LV taisa biznesu tipa  uzlicis šķivi un tālāk vai nu pa kabeļiem vai internetu pārdot saturu. Bet , kāds idiots var izdomāt ka ja šķivis nav Viasat (vai kā to tagad sauc) , kam ir tik legāli Krievijas kanāli Latvijā no satelīta, tad tas skaitās nelegāli. Nu tipa kā kādā Ziemeļkorejā, kad viss tiek kontrolēts. Da principā tad jau lai tie ''izskaudēji'' publicē kādā lapā sarakstu kādi kanāli un no kādiem avotiem( izplatītājiem) ir legāli Latvijā. Savādāk es varbūt esmu likumpārkāpējs, ja skatos kabeļtelevīziju un nemaz nenojaušu ka kāds kanāls manam Balticom ir nelegāls priekš Latvijas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Kur par to gala lietotāju sodīšanu izlasīji?

Vakar tv ziņās visiem zināma blondi krāsota dāma enerģiski paziņoja ka tiekot domāts par to. kā tikt klāt arī gala patērētājam.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Interesanti, kas viņai maksā algu, ka tik agresīvi aizstāv ārzemju kompāniju intereses, jo LTV ir bez maksas?:biggrin:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , snukurins teica:

Ķuzis kandidēšot Rīgas domē,no rītiem krastmalā būšot vispārēja nostāšanās ierindā uz pārbaudi

Ja Ķuzis būtu iestājies saskaņā vai gkr, tad taču tu tā nerakstītu, vai ne?

Un vispār tēma ir par citām lietām...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Racer teica:

Kur par to gala lietotāju sodīšanu izlasīji?

 

pirms 1 stundas , slurm66 teica:

Vakar tv ziņās visiem zināma blondi krāsota dāma enerģiski paziņoja ka tiekot domāts par to. kā tikt klāt arī gala patērētājam.

https://skaties.lv/zinas/latvija/policija-piesaka-karu-televizijas-piratiem-pret-izplatitajiem-tris-gadu-laika-uzsakti-40-kriminalprocesi/

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ko tā blondā čūska runāja par plānotajiem grozījumiem?

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Nu tas skaidrs, es domāju par to kādā normatīvajā aktā un kādi grozījumi plānojas?

Link to comment
Share on other sites

bik offtopiks, nupat ienāca prātā: šiem te shortcuta, interaktīvās utt caur tīklu piegādājamās tv saņēmējus ļoti labi var profilēt - ko cik un kad skatās konkrētā līguma ietvaros. ērti.

 

Link to comment
Share on other sites

Mainis pēc viņi vispār šo planētu var aiznaglot ar dēļiem..jo bez tv varu iztikt...Man ir tā,ja ir kur  haļava dabūjama  tikmēr to izmantoju ja vairs nav  tad ar vairs nevaig-provaideris sūtīs  soda kvītis nu tad ar no viņa ateikšos,man naxer nevaig ...Varēšu arī iztikt bez jums  :D !Man pārsvarā pietiek ar yotubi,ja ar to ierobežos,iztiksim,bet lai negaid ka šādi kādu piespiedīs ko legalizētu ņemt....Caur  satu frē kanāliem pietiek....lai tik palien nelegāli sētā,skaodīšu riepas!

 

 

Labots - Chocoton
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Chocoton teica:

Varēšu arī iztikt bez jums  :D

Šis ir labākais, kas varētu ar tevi atgadīties..

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Chocoton teica:

provaideris sūtīs  soda kvītis

Provaideris nesūta soda kvītis. To dara iestāde, kuru autortiesību turētāji algo, lai filtrētu trafiku, atrastu tevi, un pēc tam izsūtītu tev soda lapeli. Vismaz Vācijā ir tāda prakse. Bet Vācijā ir pietiekami liels klāsts ar daudzvedīgu saturu, lai nevajadzētu riskēt uzrauties, nelietojot vpn. Kā es Latvijā vispār legāli varu noskatīties, piemēram, kādu Beļģijas vai Portugāles filmu? Ne visiem interesē Holivudas grāvēji, vai krievu un turku seriāli. Daudz ko pat gribēdams nevar legāli iegādāties. Un kinoteātris man ir 70 km attālumā (lai Holivuda atmaksā ceļu). Citiem vēl tālāk. Un kamēr izlaidušies Holiwudas aktieri nepelnīs tik pat, cik augstas klases mediķi, zinātnieki vai citi speciālisti, tikmēr es viņiem nemaksāšu. Ar ko viņi labāki, vairāk strādā?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tā, atminos ka viens te intresējās par tiem LMT TV bunduļiem,vai uz tiem var ko redzēt kā prastu android box! Nu tad atbilde ir jā,tiko  uz vienu tādu neaktīvu palaidu ottplayeri ! 

20200221_230056[1].jpg

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau  tas nav nekāds brīnums ka uz LMT veidtelvizijas bunduļa ir arī redzama T2 virszemes TV ,vismaz brīvos redz!?

Ja kādam intresē uz bunduli var vienkārši no fleshkas m3u listes atskaņot...Ar kautkādu "Livestream m3u"

Kā lai uz šo bunduli uzmān šo programu?  No pāša bunduļa nekas nespīd..... Tur tas play ir mežonīgi apgraizīts!

DVB.jpg

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pierobežā tādu vēl varētu mēģināt tvert. Vai varbūt kāds kabeļoperators savā kabelī C2 vietā laiž T2.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Stasss teica:

Kas tas par zvēru?

Nu jau telo muļķi:)! Vienkāršo TV ar antenas palīdzību....Nu ka jau zināms  kvalitāte nekāda ,bet runa ir par to ka  no tā bunduļa var redzēt... 

 

 

Pirms 7 minūtēm , ggg97 teica:

Pierobežā tādu vēl varētu mēģināt tvert. Vai varbūt kāds kabeļoperators savā kabelī C2 vietā laiž T2.

Nu ja nu ja,tālab jau bilde ir ielikta -kā lai iemān to programmu kas uz  tiem ķīniešu androidboxiem...?  Nēz no viņu kastēm  nevar izdabūt to programmu ,vainu ja kur internetā dabū-vai maz var uzmānīt uz šo kasti?

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

kad man bija lmt bundulis tad vtv bezmaksas kanālus piedabūju caur live tv aplikāciju 

Link to comment
Share on other sites

Ugis Jekabsons

Tehniskas dabas jautājums. Vai ir iespējams no Shortcut dabūt arā kanāliem m3u linkus, kas darbotos uz jebkuru ierīci (tā kā teorētiski vienlaicīgi var skatīties uz 3 ierīcēm)? Varu dabūt m3u linku, kurš ļoti smuki verās vaļā uz datora VLC, bet iekopējot to android kaštelē neviena atiiecīgā programma never vaļā. Pieļauju, ka tas beigu "token" kods piesaistīts tīklam vai kā? Bet varbūt ir kāds pavisam vienkāršs variants?

 

Gribas skatīties tikai atsevišķus kanālus, ko pievienot savai favorīt listei, jo tā Shortcut lietotne ir diezgan nelietojama gan pēc skata, gan funkcionalitātes.

Labots - Ugis Jekabsons
Link to comment
Share on other sites

Ar OTT-Play ( nevis OTT-Player) neiet? Kā to playlisti ''iebarot '' , aprakstīts šeit . Pats pleijers šite.  

Man tas  OTT-Play iepatikās- gan maksas kanāliem , gan bezmaksas.  

Link to comment
Share on other sites

Ugis Jekabsons
Pirms 49 minūtēm , oxygen teica:

Ar OTT-Play ( nevis OTT-Player) neiet? Kā to playlisti ''iebarot '' , aprakstīts šeit . Pats pleijers šite.  

Man tas  OTT-Play iepatikās- gan maksas kanāliem , gan bezmaksas.  

Paldies, mēģināšu.

Link to comment
Share on other sites

Ugis Jekabsons
pirms 6 stundām , oxygen teica:

Ar OTT-Play ( nevis OTT-Player) neiet? Kā to playlisti ''iebarot '' , aprakstīts šeit . Pats pleijers šite.  

Man tas  OTT-Play iepatikās- gan maksas kanāliem , gan bezmaksas.  

Pleijeris viss foršs un prīmā arī Shortcut kanālus spēlē, BET viena liela problēma - tie manis izvilkti linki no interneta pārlūka darbojas tikai kādu brīdi, līdz ar to, nekāda skatīšanās nesanāk. Tieši tas pats uz datora. Kut kā arī Shortcut nepalaižās uz KODI ar te piedāvāto Playstream pluginu - error. Vēl kādas alternatīvas kā skatīties tos kānālus izņemot viņu pašu lietotni? Svarīgākais būtu dabūt ārā m3u pleilisti!

Link to comment
Share on other sites

Nu tad jau viņu serveris ko čeko  lai nebūtu kreisie pieslēgumi. Tad nāksies kādu citu operatoru, tipa maksas pa par 1$ mēnesī. Tiem arī ir arhīvi. Tik, laikam nebūs Latvijas kanāliem. Apskati tajā OTT-Play kādi ir maksas un daļai pat redzami tarifi. Arī daļai ir varianti kad var izvēlēties pat TV pārraide valodu, tik tad vajag tajā pleijerī izvēlēties plūsmu TS nevis HLS . Tas tā , ja operators piedāvā variantus.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , oxygen teica:

OTT-Play kādi ir maksas un daļai pat redzami tarifi. Arī daļai ir varianti kad var izvēlēties pat TV pārraide valodu, tik tad vajag tajā pleijerī izvēlēties plūsmu TS nevis HLS . Tas tā , ja operators piedāvā variantus.

Ar  šo   tāpatās var kruķīt valodas un  un atbilstoši pāraidēs kvalitāti,atbilstoši sava internet ātrumām...

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Ugis Jekabsons teica:

Pleijeris viss foršs un prīmā arī Shortcut kanālus spēlē, BET viena liela problēma - tie manis izvilkti linki no interneta pārlūka darbojas tikai kādu brīdi, līdz ar to, nekāda skatīšanās nesanāk. Tieši tas pats uz datora. Kut kā arī Shortcut nepalaižās uz KODI ar te piedāvāto Playstream pluginu - error. Vēl kādas alternatīvas kā skatīties tos kānālus izņemot viņu pašu lietotni? Svarīgākais būtu dabūt ārā m3u pleilisti!

Pamēģini šo 

 

Link to comment
Share on other sites

Ugis Jekabsons
Pirms 37 minūtēm , Lieta teica:

Pamēģini šo 

 

Uij, tas Python manai gaišajai galvai parāk ciets rieksts, tālāk par install requirements.txt arī netieku...

Link to comment
Share on other sites

Я Рома

Vai ir kādam svaigs LV kanālu playlist m3u formātā? Ja ir kādam, padalieties lūdzu PM, būšu ļoti pateicīgs.

Labots - Я Рома
Link to comment
Share on other sites

Ugis Jekabsons

Jā, izskatās, ka "slavenā" playliste nobrukusi... arī labprāt gribētu jauno, tā kā, ja jau ir varianti, tad padalieties, labie ļaudis. šobrīd atliek skatītīes vairs tikai Šlāgerkanālu vai Re:TV

Link to comment
Share on other sites

Kaut kāds WTF.

Nobrukuši teju vai visi vietējie un nevietējie kanāli.

Sieva deva ziņu, ka mājās nerāda, bet pa dienu darbā man visu ko ātrumā paprovēju rādīja. Tagad vakarā neko nerāda.

LV bija vairāki, dažādi serveri, vairāki ārzemju serveri. (ne tikai pēdējais IP cipariņš).

Vai tumšie spēki uzdarbojas un ko apkaro ? Laikam caur ārzemju VPN jāpaprovē.

 

EDIT: Neinteresantie ārzemju kanāli tomēr strādā. Bet visādi Viasat, Discovery, TV1000 utt ar ir beigušies.

 

Labots - MIGs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir kādam risinājumi, vai labs links? Nedarbojas vairs ne LT ne RU ne UK serveris, kur visu ņēmu :D Esmu gatavs samaksāt par A-UP playlist :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ieleja teica:

jums tā 3-5 eiro nemaksāšana par TV ir principa lieta?

Pa lielam varētu arī maksāt par normālu servisu.

Nu Netflixu es piemēram maksāju. Bet Ilgus laiku lietoju iegūtu accountu.

 

Kurš būtu sakarīgais pakalpojumu sniedzējs lai var iemest playlisti iekš TV/Android boksa un nav jāliek piemērm LMT brīnumainas Android devaiss, kurš nav tik labs kā gribētos ?

Ps. nevajag 990 kanālus. Pietiktu ar ~20 jēdzīgiem, ogligāti arī LV. Nu Eurosports, Discovery, multenes.

Filmas pat īsti nesanāk skatīties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , ieleja teica:

jums tā 3-5 eiro nemaksāšana par TV ir principa lieta?

Kur to var dabūt?

Piemēram go3 neiet uz andriod box ar 8 andrīti un SHARP tv gadu vecam nav ap. 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Barbitura teica:

Vai kāds var padalīties ar svaigu LV kanālu playlisti m3u formā. PM.

Nezin kas jums tur ir ,bet man ka jau no vasara vidu vis darbojas,bet atkal bet -LMT provaideris šos tikai ceļ! Un maksas piedavajumā arī darbojas LV-ups kanals 2 kautkā  neatveras,un film 3 leišu valodā tarkšķ!

 

20200227_205042[1].jpg

Labots - Chocoton
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...