Jump to content

IPTV - Linki (TV par velti caur internetu)


kreiček
 Share

Recommended Posts

Varētu lūdzu kāds iedot kādu saitu ar playlistu kas pašatjaunojas. Interesē mūzika un kino. Būtu labi ja nebūtu Krievu

Link to comment
Share on other sites

2018.12.15. , 23:36, Racer teica:

Ierakstam te vajadzību, bet pašas adreses un pleilistes caur PM.

Ierakstu vajadziibu - kaadu LV kanaalu pleilisti, please!

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Arī labprāt noskatītu kādu playlisti, maksas vai bez.

Paskatījos baltcom, viss jau būtu labi, bet negribās vēl vienu lieku kasti ar pulti karināt klāt. Žēl ka viņi nepiedāvā bez tās kastes, būtu ideāls variants pa to naudu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , vilnzl teica:

negribās vēl vienu lieku kasti

un kā ar shortcut tv?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , CAP teica:

un kā ar shortcut tv?

Vai tad tur ir LNT un TV3? nemanīju. Ā, ir, tikai ar piebildi "Kanāls pieejams Lattelecom Interaktīvās TV klientiem savā mājas tīklā", tātad nav.

Labots - vilnzl
Link to comment
Share on other sites

TV3, TV6, LNT utt. Shortcutā rāda tikai ja ir LTC pieslēgums, vai arī Android TV u.c. eksotikas. Karoč garām lai visur skatītos.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Shortcutam ir arī aplikācijas uz samsung un LG, pateicoties shortcut, pirātsikās listes nav vajadzīgas vispār. Katram ir radi, kas izmanto lattelecom ITV, kam ir līdzi bezmaksas shortcut, bet paši shortcut neizmanto. Radiem paprasam datus un skatamies.

Link to comment
Share on other sites

Shortcut tv ir smart tv Lg.Samsung jaunākas paudzes televizoriem un protams visiem android īpašniekiem.Ābols man nav tapēc nevaru pateikt.Vienīgais ir 6eur un 3 pieslēgumi ja ir forši draugi sadali uz 3 un sanāk . Tas ir bez kino pakas.Tele2 arī piedāvā

Labots - bonis33
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , vilnzl teica:

ir LNT un TV3? nemanīju

ir.. uz jebkuras iekārtas ITV klientiem LTC tīklā un uz "lielajiem ekrāniem" jebkurā tīklā, t.i. Android TV, Samsung Tizen OS, WebOS, AppleTV un, protams, priekš ne tik gudriem TV domātajam Shortcut Box (kas tas pats android TV vien ir) :D Bet.. nevajag jau to shortcut box.. derēs jebkurš cits boxis ar android tv uz kura pieejams google play un uzliekams shortcut for android tv

 

Kas attiecas par pašiem kanāliem.. da nu to mēslaini un reklāmu karaļvalsti.. 

pirms 2 stundām , ridao teica:

Vienīgi ar Shortcut Box jebkurā tīklā, bet aplikācijā tikai Lattelecom tīklā.

apgalvojums greizs, skatīt augstāk rakstīto.

 

p.s. man pašam ir Shortcut (tiesa, ne TV, jo TV kanālus neskatos), lieliski darbojas uz Philips android tv.. Baltcom interneta tīklā..  Vienīgais mīnuss šobrīd shortcut`am ir nespēja pārslēgties starp valodām.. kādas nu kanāliem ir tādas ir.. augstāk jau linku ar kanālu sarakstu te ielika. Bet nav mirstamā kaite.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Par aplikāciju biju domājis uz planšetes vai telefonā. ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

priekš planšetēm/mobilajiem ir pat 2vi varianti.. Helio app un Shortcut app.. Helio gan tikai priekš ITV klientiem.. piesaistāma pašā ITV. Shortcut vairāk kā publisks serviss. Vai Helio rāda tv3/lnt citos tīklos.. nezinu..

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ridao teica:

Par aplikāciju biju domājis uz planšetes vai telefonā. ?

Nu skaidrs, ka shortcut nav pilnvērtīgs iptv aizstājējs uz planšetes, datora vai telefona- "MTG" kanāli ies tikai specifiskos variantos. Nav tā, ka dajebkur, kur ir kāds internets pieejams, uzliksi uz planšetes vai telefona un visu redzēsi. Tāpēc jau cilvēki meklē alternatīvas...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Racer teica:

Nu skaidrs, ka shortcut nav pilnvērtīgs iptv aizstājējs uz planšetes, datora vai telefona- "MTG" kanāli ies tikai specifiskos variantos. Nav tā, ka dajebkur, kur ir kāds internets pieejams, uzliksi uz planšetes vai telefona un visu redzēsi. Tāpēc jau cilvēki meklē alternatīvas...

Tur jau tā problēma, ka katrs grib uzspiest savu s*** standartu vai kastīti, nevis normālu IPTV, ko es varētu kaut vai tajā pašā dreambox pielikt klāt. Es labprāt pa 3.5 eur paņemtu no baltcom to paku, ja vien viņi piedāvātu kaut ko universālāku. 

Īpaši ņemot vērā, ka maksāt vairāk lai reizi nedēļā ielūrētu ziņas vai ko tādu īpaši negribās. Skatīties filmas kripatiņas starp reklāmu blāķiem galīgi nesaista. 

 

Link to comment
Share on other sites

Kāds lūdzu varētu iedot playlisti tvplay premium filmu kanālam. Vairāk neprasu tikai vienu kanālu. Var arī par nelielu naudiņu.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
Pirms 32 minūtēm , vilnzl teica:

Tur jau tā problēma, ka katrs grib uzspiest savu s*** standartu vai kastīti, nevis normālu IPTV, ko es varētu kaut vai tajā pašā dreambox pielikt klāt. Es labprāt pa 3.5 eur paņemtu no baltcom to paku, ja vien viņi piedāvātu kaut ko universālāku. 

Īpaši ņemot vērā, ka maksāt vairāk lai reizi nedēļā ielūrētu ziņas vai ko tādu īpaši negribās. Skatīties filmas kripatiņas starp reklāmu blāķiem galīgi nesaista. 

 

Tādā gadījumā, tak jau bija minēta shura, to esi mēģinājis?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , uldii12345 teica:

Tādā gadījumā, tak jau bija minēta shura, to esi mēģinājis?

O, tas ir tas ko meklēju :) Jāietestē.

Link to comment
Share on other sites

apeedmani
Pirms 49 minūtēm , uldii12345 teica:

Tādā gadījumā, tak jau bija minēta shura, to esi mēģinājis?

 

pieteicu balkom open testu uz 2 nedēļām. šamējie trešo dienu stiepj gumiju, nevar atvest kasti... kas vēl būs tālāk hz...

 

-

pats būtu visai lv tv uzspļāvis no augsta torņa. sieva agri ceļas un viņai vajag 900sek, tb rīta stresa devu, lai var pamosties ble...

 

 

Labots - Racer
PS
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , apeedmani teica:

vajag 900sek

tak online vai tad no rītiem iekš https://tvplay.skaties.lv vai https://skaties.lv/lnt/ nerāda? :D ņem un skaties..

 

mobilajiem/planšetēm ir pat app... https://play.google.com/store/apps/details?id=se.mtg.freetv.tv3_lv&hl=lv

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.ambaltics.tvplayhome.lv&hl=lv -

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.etnetera.cra.viaplay&hl=lv

te ir maksas app.. priekš TV kanāliem/filmām utt.. tagad ir akcija.. pirmais mēnesis 5 eur.. pēc tam 7 eur..

 

Ja man kāds pateiks, ka nav alternatīvu legāliem strīmiem un dažādām platformām utt.. pa ausīm.. viss ir un nemaksā kosmosu

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , CAP teica:

Ja man kāds pateiks, ka nav alternatīvu legāliem strīmiem un dažādām platformām utt.. pa ausīm.. viss ir un nemaksā kosmosu

Pastāsti man lauķim - man ir android telefons, planšete un dators ar windows7/10 vienalga. Vienīgais pieejamais pieslēgums ir LMT 4G. Kā lai es ar shortcut, bez īpašām manipulācijām  paskatos TV3, TV6. LNT un kanāls2? ? 

Labots - Racer
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nelieto shortcut.. lieto paša tvplay pakalpojumu.. maksas vai bezmaksas vai cieties un skaties uz lielā ekrāna :D es tak nerakstīju, ka tie kanāli ir pieejami iekš shortcut planšetēm/mobilajiem..  

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

nelieto shortcut.. lieto paša tvplay pakalpojumu..

Labrīt, mēs te runājam par Latvijas kanāliem, kas būtu tiešraidē pieejami vienā iptv listē bez speciālām dejām ar tamburīnu dajebkur, kur ir kaut kāds internets...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nu tad piratē.. vai "dejo tamburīnu", visiem izpatikt jau nav iespējams :D 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Racer teica:

Pastāsti man lauķim - man ir android telefons, planšete un dators ar windows7/10 vienalga. Vienīgais pieejamais pieslēgums ir LMT 4G. Kā lai es ar shortcut, bez īpašām manipulācijām  paskatos TV3, TV6. LNT un kanāls2?

6€, stabils internets un skaties kur gribi LV teritorijā un jebkurā ierīcē.

https://www.lattelecom.lv/majai/televizija/shortcut/shortcut-piedavajums

https://www.shortcut.lv/media/upload/tehniskas_prasibas0603.pdf

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , romajo teica:

jebkurā ierīcē

tak kungi izlepuši.. nevar iztikt bez tiem pārlieku reklamas pilnajiem kanāliem iekš planšetēm/mobilajiem :D nevienam nav smart tv u.tml.. tad nu laužas kā jaunas meitas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , CAP teica:

tad nu laužas kā jaunas meitas.

Visi jau nav kā vecmeita ar android TV. :D

Link to comment
Share on other sites

nav jābūt obligāti android tv.. atver linkus un izlasi.. + AppleTV, + Samsung Tizen, + LG WebOS

Link to comment
Share on other sites

Smart TV arī vēl negarantē, ka shortcut var skatīties. Man ir LG Smart Tv, bet WebOS versija nedaudz vecāka kā nepieciešams un līdz ar to tāpat skuju ko redzēt var.

 

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc jau Android jau ir labākā izvēle smart TV lauciņā. Iet gan Shortcut gan Helio gan daudz kas cits.

Bet nu nav jau mirstamā vaina - ārējais boksis pa 20-30 eur no ķīnas un lieta darīta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Visu var, bet kretinē, ka ltc vispārīgi neinformē par ierobežojumiem attiecībā uz MTG kanāliem. Skaidrs, ka ja meklē, var atrast kur tie ir aprakstīti, bet daudzi iekrīt, paņemot Shortcutu. :( Lab, po, kam vajag, ir atraduši risinājumus. 

Link to comment
Share on other sites

Guntars Lūsis
Pirms 17 minūtēm , Racer teica:

Visu var, bet kretinē, ka ltc vispārīgi neinformē par ierobežojumiem attiecībā uz MTG kanāliem. Skaidrs, ka ja meklē, var atrast kur tie ir aprakstīti, bet daudzi iekrīt, paņemot Shortcutu. :( Lab, po, kam vajag, ir atraduši risinājumus. 

Būtu labi zināt kādu.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
1 stundu atpakaļ, ivo teica:

Tāpēc jau Android jau ir labākā izvēle smart TV lauciņā. Iet gan Shortcut gan Helio gan daudz kas cits.

Bet nu nav jau mirstamā vaina - ārējais boksis pa 20-30 eur no ķīnas un lieta darīta.

Shortcut gadījumā, nav tik vienkārši ,jo vajag boxi ar android tv nevis parasto android, lai ietu MGT jebkurā tīklā.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Tikko pamanīju, ka lattelecom arī piedāvā 4g internetu (no tele2), ir kādam lietošanā, kāda ir ip adrese no tele2 vai lattelecom?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, uldii12345 teica:

Shortcut gadījumā, nav tik vienkārši ,jo vajag boxi ar android tv nevis parasto android, lai ietu MGT jebkurā tīklā.

Jāapskatās vnk vai boxim var uzlikt Android TV - pārsvarā var.

Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Racer unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...