Jump to content

IPTV - Linki (TV par velti caur internetu)


kreiček
 Share

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Padalieties lūdzu ar m3u8 kur ir kas vairāk no LV, ne tikai LNT,TV3 un TV5.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tie, kuri izmanto maksas Sovok.tv pakalpojumus, tagad arī Latvijas kanāliem (Viasat Sport Baltic, Первый балтийский канал, LTV7, LNT, TV6 Latvia, TV3 Latvia, TV5, Rīga TV24, Kanāls 2, 3+) ir pieejams arhīvs.

 

Link to comment
Share on other sites

Testu pamēģināju ar TV BOX - sovok.tv darbojas teicami, tikai nu nav tur pilns HD, lai gan bilde ciešama.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

 

Testu pamēģināju ar TV BOX - sovok.tv darbojas teicami, tikai nu nav tur pilns HD, lai gan bilde ciešama.

 

Tev nekad neraustās TV kanāli? 

Link to comment
Share on other sites

Nē, man viss bija ok un pārslēdzās arī ātri.

Cik lasīju par šo tēmu pirms pirku TV BOXi, tika pieminēti šie 2 Gb ram kā obligāts nosacījums, lai normāli darbotos.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
atkarigais

Ir kāds to sovoktv laidis uz 4g internāta?

Agrāk zinu kartina gāja ļoti pat ok, bet šiem tagad tur izmaiņas piedāvājumā.

Varbūt ir vēl kādi servisi, padalieties pm.

Interesē +/- tas kas uz 5e un 36e.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt ir vēl kādi servisi, padalieties pm

- nu takšu blāķiem internetā playlisti  . Ja gribi lai būtu ilgspēlējoši, tad nāksies vien pašam skanēt, bet tā... nu kaut vai šeit http://vk.com/slimiptv, paņem ko gribi, ( nu piemēram tajā http://slimiptv.ru/ottlist.m3u  laikam kāds simts ) Ja gribi pats ņemties ar meklēšanu, tad meklē šajā lapā gan padomus, gan programmas priekš atrašanas sat-master.org

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Aizsūtiju Lattelecom support šādu vēstuli!

 

Sveiki! Man ir ieteikums izveidot interneta TV caur VLC media player atbilstoši 21. gadsimta prasībām.Pusgadu atpakaļ aptaujas rezūltātu laikā es lattelecom ieteicu šo risinājumu, bet joprojām nekas nav izdarīts. Ir noželojami ka jūs nespējat piedāvāt kvalitatīvu interneta televīziju. Lattelecom interneta TV ir nožēlojamā kvalitatē un pilnībā nav ērti lietojams ar novecojušu web player un lēnu ielādi. Es abonēju www.tvtune.net caur VLC media player, HD kanālus 1080p strīmo ideāli un pa pilnu ekranu ir bauda skatīties nevis kaut kāds web players ar mazu lodziņu nožēlojamā kvalitātē kāds ir lattelecom interneta TV. Web skatīšanās galīgi nav tas labakais risinājums. Vismaz televīzijas ziņā jūs diemžēl nemākiet piedāvāt kvalitatīvu servisu ir jāseko līdzi laikmetam un kvalitatīvākajam risinājumam un ticiet man izveidot stream linkus lai varētu skatīties caur VLC media player nemaksā tik dārgi. Caur VLC media player es HD TV varu skatīties ar 3 klikšķu palīdzību kā arī ir iespējams izvelēties valodas celiņus un daudz ātraku kanālu pārslēgšanu un servisu. Iekš www.tvtune.net arī ir pieejami bezmaksas kanāli tvtune.net ir 100x labāks par jūsu novecojušo lattelecom interneta TV. Protams tā ir lattelecom izvēle atšķirt mersedesu no žaparožica.Es ceru ka jums būs saprāts un ņemsiet manu ieteikumu verā.

 

Atbilde no Lattelecom:

Sveicināti!

Paldies par Jūsu izteikto ierosinājumu!
Lattelecom ir svarīga sadarbība ar klientiem, tāpēc noteikti izskatīsim Jūsu priekšlikumu pilnveidojot un attīstot mūsu servisu un pakalpojumus.

Link to comment
Share on other sites

 

 

panaaks lai shaadus resursus noblokjee

Neko autors neļaus bloķēt, panāks bezmaksas strīmu LVC. Sistēmu viņš izprot atšķirībā no mums pārējiem.

Atsauce no autora

 

Jau bernībā ap 2000 gadu es zināju ka varu sarunāties ar informāciju caur kaut ko un noskaidrot sarunāšanās procesā to ko es gribu tajā laikā man tas likās dīvaini un visticamāk sistēma uzspieda domu lai es domāju ka tā ir muļķība un lai es domāju ka to dara tikai jukušie,bet es ar domām pateicu un atliku to uz nākotni (pateicu tā ka varbūt tas noderēs nākotnē) kopš 2012 gada šīs sarunāšanās procesā ir gūts apstiprinājums katrai domai ko es virzu ir atbilde - sarunāšanās procesā var noskaidrot kā ir.Respektīvi var izsekot informācijai par jautājumu kas interesē un ar domām uztvert informāciju.

 

 http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/166137-paties%C4%ABba-par-to-kas-ir-realit%C4%81te-kontakts-ar-nlo/

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Patestēšanai tiku pie viena TV faila un uzliku to uz Skytera.Pie mana ,ne pārāk ātrā ,Lattelekom ineta (līdz 5Mgb),visi 170 kanāli ar visiem HD iet bez aizķeršanās.Arī visi 7dienu atkārtojumi strādā nevainojami ar visām pārtīšanām un pauzēm.Ir katra kanāla paplašināts EPG.TV fails ir sadalīts pa kategorijām priekš vajadzīgā atskaņotāja-Skyter/E2/Openbox/Amiko/m3u(VLC un Android).

  Ņēmos un uzliku to arī uz Vu+ OpenPli-4 .Bildi rāda,bet kanāli pārslēdzas gausāk,caur buferizāciju.Pēc forumos aprakstītajiem ieteikumiem,man neizdevās ne pikonas dabūt,ne EPG.Jautājums-vai pikonas un EPG var dabūt uz OpenPli,vai nav jēga mocīties?

Link to comment
Share on other sites

Iekš Menu ir punkti - rādīt/nerādīt pikonas kanālu sarakstā, meklēt /nemeklēt pikonas HDD , rādīt/nerādīt piem Vi@sat EPG.

Link to comment
Share on other sites

Pikonas un EPG uz sat kanāliem rāda.Priekš IPTV kanāla ikonas ieliku pie pārējām ikonām picon mapē.Referenci rakstīju 1:1 nolasītu no kanāla info.Ar pikonām esmu ņēmies daudz un ir gatavi saraksti ar izlasītām,pat paša veidotām pikonām.Nav nekā lieka un ir tikai tas ko vajag.Es tikai gribēju zināt,vai IPTV pikonas atrodas tur pat,kur sat pikonas,vai citur un vai reference ir 1:1 kā uzrāda kanāla info?

Link to comment
Share on other sites

Openpli nešķiro pikonas. Viņš rāda visas vienādi ar referenci, kāda ir ierakstīta kanālam buķetes failā.

Pie tam ja neatrod, tad pikonas meklē picon mapēs visos montēšanas punktos.

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

Pie piconām tiku.Tās liekas tur pat,kur sat pikonas,tikai priekšā ir jāpieraksta 4097 un beidzas ar png,nevis http...


 

 

P.s. Ja grib, lai iptv kanāliem būtu EPG, vajag ierakstīt attiecīgā kanāla referenci.

Gribu jautāt,kur tā reference jāraksta priekš EPG?Ja kanālu listē,tad tur jau visiem kanāliem ir references,ja citur,tad kur?

Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

>lipka

 

Ar pikonām esmu ņēmies daudz un ir gatavi saraksti ar izlasītām,pat paša veidotām pikonām.
  Interesē tieši labākās priekš LV kanāliem(4.8e), bet ar nelielu piebildi, oriģinālversijai jābūt sākotnēji veidotai 220x132 formātam un lielākam. Ja ir iespēja, padalies lūdzu, vai arī iesaki kuras. Manuprāt būtu forši vēlāk redzēt  pli vai bh fīdā piem.lipka 04.8 TV picon set.:) Nopietni.
Link to comment
Share on other sites

Vai ir kāds veids, kā uz smart tv skatīties latvijas kanālus caur ip tv? (var arī maksas)

Labots - ozis
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Vai ir kāds veids, kā uz smart tv skatīties latvijas kanālus caur ip tv? (var arī maksas)

www.tvlv.tk

Jaa ira pats izmanotju jau sen

1 variants forkplayer (android tv un citi smart tv) payliste: http://mylist.obovse.ru/button

2 variants Latvijas tv+ app ( samsung smart) info: www.tvlv.tk ir ap 120 kanaalu

 

https://www.youtube.com/watch?v=8Ywpexwe0M8&feature=youtu.be

Labots - samss
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izskatās jau ļoti skaisti, tikai kā to dabūt gatavu...? Laikam esmu pilnīgi bezcerīgi dumjšs, man šobrīd pārlūkā atvērti jau kādi 20 dažādi logi, krievu forumi un citi, bet netieku skaidrs, KĀ lai uzliek to fakino iptv. Man 2015.g samsung modelis, un šobrīd ir skaidrs tas ka nevienu kreiso aplikāciju nevaru uzlikt, vajag nomest atjauninājumus un uzlikt zemāku versiju. Sākumā bija iptv izmēģinājuma versija 7 dienas, pēc tam samaksāju 5eiro par to aplikāciju un domāju ka viss būs vienkārši, līdzīgi kā kādreiz dc++ atrodi vajadzīgo hubu, iemet un viss notiekās. Bet te kaut kāda Ķīnas ābece sākas :shok:  Varbūt var kāds man uz pirkstiem paskaidrot, nē, varbūt ir kāds pamācības video kur soli pa solim stāsta speciāli tādiem čaiņikiem kā man kas darāms? Man jau galva dulla no visa un vairs neko nesaprotu.

p.s. adresē http://siptv.eu/mylist/it kā viss būt apmēram saprotams, bet kur lai es ņemu tos kanālus ko iemest savā playlistē, nekur nevienā pamācībā nav minēts kur lai tos ņem???

p.p.s viss kārtībā, sapratu. Nekur jau netika minēts ka man tā liste notepadā jātaisa, ibio, puse dienas paiet kamēr izzīlē. Tad vēl pēdējais jautājiens/lūgums atsaucīgajiem bootiešiem, varbūt kāds zina teikt latvijas kanālu playlisti ejošu! Atradu daudz lv listes, bet neviena nedarbojas. Visādi arābu kanāli gan iet uz urrā

Labots - aiko99
Link to comment
Share on other sites

paldies liels par atbildi. Interesanti, krievijas kanāli darbojas bez problēmām, bet lv ne par ko un nekādīgi... No šīs lapas piemēram lv kanāli http://iptv.filmover.com/iptv-playlist-latvia/un krievijas kanālihttp://iptv.filmover.com/iptv-playlist-russia-tv-channels-26-04-2016/ Pat sametu abu valstu kanālus vienā listē, bet vienalga rus iet, lv-nē. Un arī kanālu pieraksts atšķiras. Interesanti kur varētu būt problēma? Ir kāds pasažieris/biedrs kam darbojas lv kanāli, varat padalīties ar info!?

p.s. uz šo brīdi ir atrasti 4 kanāli lv valodā ltv1, ltv7, REtv, un Riga24, vismaz kaut kas jau ir!

Labots - aiko99
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Tie kam ir androids, ir tāda proga progtv, uzliekot advanced versiju no viņu saita ir bezmaksas kanāli, tai skaitā visi latvijas ar lnt, tv3.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

 

ir tāda proga progtv, uzliekot advanced versiju no viņu saita ir bezmaksas kanāli, tai skaitā visi latvijas ar lnt, tv3.

 

Varētu sīkāk kā to panākt, jo programmu uzliku, bet tālāk neiebraucu ko darīt. Paldies. 

Link to comment
Share on other sites

Dziņča

Kungi un dāmas - kur problēma pašam izveidot savu m3u(8) ?

Izlasam šamējo pamācību .

Gan jau ir arī citas.

Kaut no tā paša tvid.us var izvilkt visu.<Tādu saitu netā ir tonnām.

vienkārši vajag biki laiku,taisnas rokas un pacietību.

Man iet VISI lv kanāli uz Odroid U3..... :declare:

 

Link to comment
Share on other sites

Skatos, visi tādi žmiedzīgi, neviens nedod gatavu playlisti, tikai kaut ko ļurina, ka ir pieejams kaut kur dotajos linkos u.t.t.... :)

 

Te ir LV bezmaksas kanālu playliste ko jau labu laiku lietoju. Citus kanālus var pievienot pēc sirds patikas.

Labots - iki
Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Racer unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...