Jump to content

Krāsains ebook un pdf rīderis


Tomekks
 Share

Recommended Posts

Sveicināti.

 

Ir beidzot pienācis laiks ieguldīt naudiņu ebook rīderī, bet diemžēl nesanāk atrast neko ļoti kārdinošu. 

Šobrīd metu acis uz http://www.kobo.com/kobotouch, bet tā kā manā profesijā ļoti daudz kas nāk pdf formātos ar krāsainām bildītēm, vēlētos ko šādu, bet ar krāsām (vienkāršs, ir pamata funkcionalitāte un ir krāsains).

 

Cik ir skatīti krāsainie vaianti, tie ir vai nu Kindle, kuru kvalitāte un ilgdzīvošana ir ļoti apšaubāma vai arī lētas planšetes, piekrāmētas ar funkcionalitāti, ko man izmantot nebūs vajadzība (piemēram, kamera, sociālā puse un kas tik vēl šamiem nenāk klāt).

 

Tad jautājums: Varbūt jūs variet ieteikt kādu krāsainu ebook, pdf rīderi, kas nav gluži planšete (kā iPad vai Galaxy Tab) un par saprātīgu summu līdz +/- 180Ls?

 

Būšu pateicīgs par jebkādu palīdzību šajā jautājumā.
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
(labots)

Ir planšetes ar Retina un citām dažādas kvalitātes matricām un ir e-lasītāji ar e-inc ekrāniem speciāli pielāgoti lasīšanai. Diemžēl universālas ierīces, kas apvieno visas fīčas, nav.

 

Ja gribi kvalitatīvu krāsainu bildi skaties uz iPad, Samsung Galaxy vai Nexus. Jebkurā gadījumā memuārus lasīt nesanāks, jo ekrāna apgaismojums traucē ilgstoši lasīt.

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Charlie

Man ir lietošanā iPad 2 – kurš uzskatāmi nodemonstrē, ka lasīšanai ir jēga no 4:3 – un Xperia Neo V – kurš uzskatāmi nodemonstrē, ka no Retina grāmatām arī ir liela jēga.

 

Kā rezultātā, ja nekādi parastie planšetu satraukumi nav (cik gadus būs softa updeiti un cik ātri strādās spēlītes), es skatītos uz http://www.1a.lv/datortehnika/plansetdatori/archos_97_titanium_hd_8gb, bet neesmu to turējis rokā vai lasījis atsauksmes.

 

IMHO, e-ink patlaban vēl nav krāsainu, tā kā no planšetes neizvairīties. Ražotājiem nav iemesla taisīt dārgu grāmatu lasītāju ar krāsainu ekrānu un tajā neuzstādīt pilnvērtīgu OS, jo ļoti retam pircējam spējīgs OS šķitīs trūkums.

 

 

 

Jebkurā gadījumā memuārus lasīt nesanāks, jo ekrāna apgaismojums traucē ilgstoši lasīt.

Kā kuram. Manam brālim nederot LCD un tamlīdzīgie, jo nevarot ilgstoši palasīt.

Man pašam nav ne mazākās problēmas stundām lasīt no aizmugurapgaismota ekrāna, bet elektroniskās tintes lapu pāršķiršanas ātrums mani iedzītu ārprātā.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 

 

Man pašam nav ne mazākās problēmas stundām lasīt no aizmugurapgaismota ekrāna...
  Neraizējies, būs, pie tam ātrāk, kā domā. Okulists un briļļu ražotājs tikai priecāsies par peļņu. Cilvēka acs tomēr ir radīta un gadu tūkstošiem tikai arī tikusi izmantota, lai uztvertu atstarotu gaismu. Jebkas, kas pats izstaro gaismu, redzei par labu nenāk, īpaši ja tas tiek darīts ilgstoši.
Link to comment
Share on other sites

Charlie

 

 

Jebkas, kas pats izstaro gaismu, redzei par labu nenāk, īpaši ja tas tiek darīts ilgstoši

Vai tam ir kāds zinātnisks pamatojums vai kādi empīriski pierādījumi? Lietotāju individuāli novērojumi neskaitās.

 

IMHO, parasti problēmas rodas no acu neatpūtināšanas/neaprūpēšanas, vienalga kādu ekrānu lietot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...