Jump to content

Interesanti sludinājumi SAT aprīkojuma pirkšanai. ss.lv u.t.l.


RimaNTSS
 Share

Recommended Posts

17 hours ago, Edis7 said:

ar +3,0m amatieru radioastronomijai pievērsīsies?

vienkārši labu signālu grību no 39E un 1.9E (fringe reception Ku-band), un pamēģināt 43W Cband

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ju said:

Vakar gāju gar LU, tur uz jumta stāvēja paliels šķīvis ar Sigmanet logo. Izskatījās, ka vairs netiek lietots. Moš var ko sarunāt :)

Paldies. Sakiet lūdzu Raiņa bulvāris 29? vai Raiņa bulvāris 19, vai...?

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ju said:

Vakar gāju gar LU, tur uz jumta stāvēja paliels šķīvis ar Sigmanet logo. Izskatījās, ka vairs netiek lietots. Moš var ko sarunāt :)

image.thumb.png.0d171d6c841018db34a812ff9784466f.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , DENISSB teica:

vienkārši labu signālu grību no 39E

Nesaprotu ko tur  gribi redzēt-tanī nakas īpaš nav! Divi Hells Sat pavadoņi...

 

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , kojots66 teica:

-tanī nakas īpaš nav!

SatTv entuziasts jau nav TV skatītājs, tā kā to ''onkuļi un tantes'' saprot.😀

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, DENISSB teica:

vienkārši labu signālu grību no 39E un 1.9E (fringe reception Ku-band), un pamēģināt 43W Cband

Vakar Rimantam dzimšanas d. palika. Sat DXclub forumā viņu apsveici?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Edis7 said:

Vakar Rimantam dzimšanas d. palika. Sat DXclub forumā viņu apsveici?

paldies . apsveicu whatsappā

 

1 hour ago, kojots66 said:

Nesaprotu ko tur  gribi redzēt-tanī nakas īpaš nav! Divi Hells Sat pavadoņi...

 

tas "sporta" pēc)) / sat dx tiešām / 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , DENISSB teica:

Vakar gāju gar LU, tur uz jumta stāvēja paliels šķīvis ar Sigmanet logo. Izskatījās, ka vairs netiek lietots. Moš var ko sarunāt

Tā gluži nedomāju,ka gāju,ieraudzīju,sagribēju. Sigmanet,kurš ir IT strādājošs uzņēmums nenozīmē, ka  ir uz šķīvja  viņa logo virsū būs atbildīgais un īpašnieks.
Tev jādara sekojoši. Noskaidro ,kurš ir atbildīgais par ēkas ekspluatāciju, tālāk komunicē ar viņu šādi,  "šķīvis uz ēkas jumta ir uzstādīts 90'jos un katrai antenai, viņas stiprinājumiem ir savs ekspluatācijas laiks,kurš beidzies. Vētras gadījumā Apdraud cilvēku drošību,bla.bla,bla" .Pats izdomā, cik atbildīgā persona gatava tev samaksāt par antenas demontāžas darbu. 
Tādā veidā es redzu pareizu risinājumu.

Labots - Edis7
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , jacobs teica:

SatTv entuziasts jau nav TV skatītājs,

Sapratu,sapratu ka galvenais noķert. Savu laik arī ar to pašu nodarbojos-kā pašam Rimantam  zināms,12 gadā mans 2M. šķīvis nokļuva viņa īpašumā.... 😉 

Labots - kojots66
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , kojots66 teica:

Sapratu,sapratu ka galvenais noķert.

Nesaprati, nebūs galvenais"noķert". SatDX, viņš ir hobijs, vienlaicīgi sports, lai būtu saprotamāk,vieni tjūnē,močus, otri autiņus,trešie sat uztveršanas  iekārtas, protams trešie nav tik populāri  . Diemžēl vairumam kritērijs " tur jau nav ko skatīties" ,tā būs no malas vērtētāja  kļūdaina"skala".    

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Edis7 teica:

tā būs no malas vērtētāja  kļūdaina"skala".  

Jā man  savulaik  bija 4 šķīvi ar 12 LNB !Un viens speciāli  ko  grozīt uzķert  dajebkādu Sat .pavadoni, ja tik signāls bija pieejams,bet  cik acero  40E vai 43E  nevella nebij uzdabonams uz 1,6m.šķivja  ar  C zemfrekvenču LNB ,tai pat laika EXpress krievu 85° vai 80 ° bija redzams,liekas šīs https://www.lyngsat.com/Express-80.html 

Tagat skatos šie raida T2-MI

Starpcitu -kāds negrib nopirkt Sat  uztvērēju - kuram ipaš sarings  vai ka  viņu sauca,neaceros -bija jaaktivizē emulators un divi gadi  bija pieejama Ķinas līdz mestā share,bet viņa nav  share -Tā kaste saprot  uz telefonu uzliktu programu  caur kuru var noregulēt pavadoni,iebūvētais sat. finders!

Tulņ sameklēšu pirkuma vēsturē!...     O  šitais  https://aliexpress.ru/item/1005001897438761.html?item_id=1005001897438761&sku_id=12000018053316202&spm=a2g39.orderlist.0.0.c3e94aa6qNSFT0      Galīgi jauns kastiņā -Tikai ka pus gads no aktivizēšanas pagājis,bezmaksas 36° galvenie darbojas! SCAM +  no aktivizēšanas  brīža 2  gadi....,bet tai brīdī  sinhroni nedarbosies CCCAM ne NEWcam..SCAM+ būs jaizsledz!

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

kojot, vienā "katlā" iemeti kopā, banānus, baletu un balagānu. Kopsaucējs būs "b" ?
Mēģini lūdzu tālāk forumā nesabārstīt kopā dažādas nesaistītas lietas sat tēmā.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Arterico31

Man ir jautājums,vai kāds ir mēģinājis uz 60cm diametra satelītašķīva noķert Astra 5B 31.5E?

 

Kapēc es jums jautāju,pagājošo gadu  decembrī iegādājos satelīta antēnu,ka jaunam hobījam un protasms skatīties normāla kvalitāte tv,pateicoties latvījas valsts un televīzijas centram ka noņēma krievījas tv kanālus visiem Latvījas provaideriem,vienīgais ko es no krievījas tv skatījos bīja ren tv baltika kas bījas uz tet itv.Es zinu ka forma lietotāji teiks ka ren tv var redzēt caur bezmaksas iptv, bet man tas iptv sen kā ir apriebies.Tāpēc es uzstalēju sat šķīvi uz dienvidu pusi,

Un ņēmu palīgu sat fainder kur es iegādājos aliexpress.Uz sat findera uzliku Astra 5B,tad savienoju lnb galviņu ar sat fainder un sāku grozīt antēnu gan pa labi gan pa kreisi tad horizontāli un vertikāli un reizē skatoties skalu uz sat fainder bez izmaiņas,vinīgais kas man sanāca noķert bīja astra 4a un hotbird 13e kas man pašlaik ir.Kas var būt pa problēmu,vai ir man pa maz šķīvia diametris,vai uz Astra 5B vajaga vismaz 80cm diametra šķīvi? ES  dzīvoju jēkabpilī privātmājā!

 

 

 

 

 

 

 

Labots - Arterico31
Link to comment
Share on other sites

Arterico31
12 minutes ago, Arterico31 said:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Labots - Arterico31
Link to comment
Share on other sites

2021.11.6. , 21:48, Arterico31 teica:

Man ir jautājums,vai kāds ir mēģinājis uz 60cm diametra satelītašķīva noķert Astra 5B 31.5E?

Ir ķerts uz 64cm Triax. Ieteiktu likt Inverto tipa LNB, kas noturīgāks pret nokrišņiem. īpaši uz tādām mazām antenām.

Tika regulēts pēc 11817, V (agrāk tur bija baltkrievu VTV). Pēc tam noregulējas uz 12051, V.

Īpaši "jāpiedzen" 12071, H (šis te viscimperlīgākais).

Ja nekļūdos,  uz VU+ kastes bija ap 86%.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja rokas aug pareizās vietas pats ar var uztaisīt 

Pa ilgiem laikiem pašam nācās ar slotu kasīt antenas 

IMG_20211129_031031_865.jpg

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
pirms 5 stundām , base7 teica:

Kam pieejams 28.2E satelīts, Eurodance un 90-to beigu/2000 gadu mūzikas video biezā slānī var skatīties/klausīties britu nekodētajā "Clubland TV" kanālā.

Cik daudz šobrīd ir nekodētu kanālu, kādi ir dzelži, ar ko tos uztvert, un kādas ir izmaksas tādus nopirkt lietotus?

Es pilnīgi neko nezinu par šo visu (neskaitot to, ka bleķa šķīvi ar kronšteinu var eseskā nopirkt pa dešuku vai iemainīt pret maziņo trīsgraudu (trīskāršais arī derēs) kādam bomzim kas to savācis pie miskastēm un stiepj uz lūžņu placi). Kādas galvas, kādi tjūneri, vai ko tur vēl vajag?

 

 

 

 

2021.12.4. , 15:35, gromix teica:

thisishowiroll.jpg.7be71597a571c0881607624a0f2bd4ee.jpg

Ar šo noteikti kāds ved pudeles uz taras punktu 😎

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , 138 teica:

nekodētu kanālu

nav jau nekā interesanta tajos nekodētajos. Medus ir nedārga alternatīva.

Bet es ieteiktu sākt no otra gala - ko tieši vēlies skatīties, kādā valodā utt. kad ar to esi ticis skaidrībā, tad skaties piedāvājumu. Varbūt SAT nebūs tas jēdzīgākais variants. SAT TV vispār ir vakardiena, tagad faktiski visu var atrast on-line un nevajadzēs ne šķīvi, ne galvas, ne tunerus, neko.

Bet ja tiešām vēlies sat, tad te būs kantoris, kas palīdzēs gan ar padomu gan piedāvās vajadzīgo tehniku.

2021.12.4. , 15:35, gromix teica:

ar slotu kasīt antenas

tu nu gan i riktīgs maniaks :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ivo teica:

tad te būs kantoris

Paldies, apsveru domu pieteikties pie viņiem darbā par latvieti :D 

 

Bet ja nopietni, @ivo, mans jautājums bija nevis "kur ir veikals", un arī ne "vai straumēnos var atrast visu jaunāko kino", bet gan "vai es varu pa dvačuku vai piģisāru nopirkt kaut kādus vecus krāmus, ar kuriem es plug'n'play varu skatīties eirodens sat kanālu(-s)"

Link to comment
Share on other sites

Pa 30 eiro tirgoju Amiko mini combo ekstra un 3 universālās galvas. Šķīvi pameklē citur. 50 vari iekļauties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , 138 teica:

vai es varu pa dvačuku vai piģisāru nopirkt kaut kādus vecus krāmus, ar kuriem es plug'n'play varu skatīties eirodens sat kanālu(-s)"

Tāds pats jautājums mani nodarbina pēdējos aš gandrīz 10 gadus, jo teļukam ir S2. Sat. aprīkojuma man nekad nav bijis. Skaidrs, ka vieglajā variantā tikai šķīvis, galva un FTA. Bet tad es padomāju. Uzstādīšu, varbūt pat noregulēšu.. un varbūt 2× gadā paskatīšos. un slinkums ņem virsroku.

Link to comment
Share on other sites

Hehe es tieši šodien skatījos uz SAT aprīkojumu savā ciemā un domāju...

Tur laikam kaut ko rāda. Arhīvs neeksistē. Bāc, bēdīgi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Māšuks teica:

Pa 30 eiro tirgoju Amiko mini combo ekstra un 3 universālās galvas.

Paldies par šo kā par tirgus situācijas informāciju, bet, piedod, man ticība neļauj iesaistīties darījumos ar cilvēkiem, kas iekur ugunskurus ar funkcionālu audiotehniku.

 

Bet te atkal man rodas strīpa jaunu jautājumu:

Kas vēl bez tāda Amiko mini combo un galvas man būtu vajadzīgs?

Kāpēc man būtu vajadzīgas 3 galvas? Ko tās dara tādu, ko nedara 1 galva?

Kādas ir ne-universālās?

Amiko mini combo izskatās tāds pajauns. Vai šajā gadā ir funkcionāli arī vecāki uztvērēji, vai pēdējos 10.... gados ir pilnībā mainījušies raidīšanas kodējumi utml.?

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , 138 teica:

3 galvas

katra savam pavadonim. Mūsu laikos tas daudz vienkāršāk un lētāk, nekā čakarēties ar šķīvja grozīšanu

pirms 10 stundām , 138 teica:

mainījušies raidīšanas kodējumi

jā, kodējumi ir mainījšies. Mūsu laikos tos vairs neviens nelauž vaļā. Vai nu oficiālā karte vai bišu strops.

pirms 10 stundām , 138 teica:

Kas vēl

Standarta setup - šķīvis, galvas (LNB), galvu pārslēdzējs (diseqc), kabelis, uztvērējs-dekoderis (STB) un TV. Tas arī viss.

pirms 13 stundām , 138 teica:

kaut kādus vecus krāmus, ar kuriem es plug'n'play varu skatīties eirodens sat kanālu(-s)

vējā izmests piķis. labāk vienkārši nodzert tos 50 eur :D

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , M@R$$ teica:

Arhīvs neeksistē

Eksistē uztvērēji ar ieraksta funkciju.

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , 138 teica:

Ar šo noteikti kāds ved pudeles uz taras punktu 

A tie kaimiņiem malkas ratiņi 

Link to comment
Share on other sites

 

1) šķīvis, 8.00eur (vai kopā ar galvu (LNB)-30eur.

2) LNB, sākot no 3.00eur uz augšu

3) RG6 kabelis, 0.50 eur metrā (+/- cenas)

4) Uztvērējs. Kāds lētais Openbox S3 Micro HD (50.00eur, tajā veikalā ko Ivo pieminēja).

Ja viena LNB (viens satelīts), daiseku (diseq) nevajag.

Tie britu nekodētie mūzikas kanāli (11 vai 12) iet vecajā MPEG2 fomātā.

P.s. Ja godīgi, dēļ viena (Clubland) kanāla neredzu jēgu čakarēties. Internetā var atrast kādu online kanālu, kas piedāvās līdzīgu saturu.

 

pirms 14 stundām , M@R$$ teica:

Tur laikam kaut ko rāda. Arhīvs neeksistē. Bāc, bēdīgi.

Pieliec HDD vai flešku un uzliec uz taimeri lai ierakstās, piemēram. Protams, lētajos dekoderos to nevar.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Māšuks teica:

Pa 30 eiro tirgoju Amiko mini combo ekstra un 3 universālās galvas. Šķīvi pameklē citur. 50 vari iekļauties.

Varu painteresēties savā paziņu lokā 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , gromix teica:

Varu painteresēties savā paziņu lokā 

Ok. Tad ja kas dod ziņu

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
2.12.2022. , 15:48, Richjuks teica:

Varbūt kādam interesē šāda antena (4.6m, motorizēta) ?

Ieraudzīju šodien SS.LV.

 

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/satellite-tv/satellite-dishes/bbdxip.html
 

Tur pāris nulles pietrūkst jo sai antenai ir milzu līdzekļi darbs ieguldīts

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3.12.2022. , 23:27, gromix teica:

milzu līdzekļi

var jau ieguldīt kaut ļimaku, bet tirgus cenu nosaka lietošanas vērtība (jeb potenciālais ieguvums), kura tādam setupam mūsdienās ir diezgan tuva 0

Link to comment
Share on other sites

2.12.2022. , 17:51, jacobs teica:

Tā jau mūsu @RimaNTSS antena. Hobiji cilvēkam mainās...☺️

Mūsu biedrs varētu pastāstīt, kā ar šo un BBC kanāliem no 28E, bija stabili skatāmi Latvijā? :) Tas kaifs šitādu uzliekot un skenējot kanālus noteikti ir labs. Bet, cik ilgi...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

UK ''iekšējos kanālus'' jau Rimants tvēra Šis tas, cik atceros, tur bija atkarigs no dienas laika.

Tā kā bijis esmu klāt, šā vai tā, visos tās antenas demontāžas, montāžas posmos, tad varu teikt, ka galveno kaifu īpašnieks guva no grūtā un veiksmīgā antenas uzstādīšanas procesa. Tālāk jau tā interese pamazām noplaka. Senāk gan, gadus atpakaļ, viss bija savādāk arī satTV jomā. Visi mēs lūrējam debesīs.😃 Bet tu piezvani, papļāpā, Rimants jau ir atvērts cilvēks...

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...