Jump to content

Filmas onlainā ir vai nav pirātisms


Sandis_ur
 Share

Recommended Posts

Donkeyhot

Manuprāt pilnīgi bezjēdzīgs topiks beztēmas sadaļai. Bet nu ja nav ko darīt, turpiniet.

Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

 

 

Labi, es sapratu, ka tu mani troļļo.
Es netroļļoju. Drīzāk kādam ir greiza izpratne par autortiesībām. Tas ka nelegāla strīma lūrētājus vēl neviens neņem pie dziesmas nenozīmē ka nav likumīgu iespēju paņemt. Vienkārši tad vainīgi būtu 95% interneta lietotaju, tai skaitā paši tiesātāji.

 

Tāpat jau neviens neapciemo torrentu trakeru lietotājus, tikai turētājus un dažus redzamākos uploaderus.

Link to comment
Share on other sites

@@DFI-Partyboy, pareizi jau saki.. likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības.. bet Latvijā privāto visdrīzāk netrobelēs vel daudzus gadus, jo nav ne resursu, ne laika.. man jau liekās, ka autortiesību turētājiem būtu jāpadomā kā savu produktu padarīt pieejamāku, nevis kā cīnīties ar pirātismu.. jo tiekot galā ar vienu, tiks galā arī ar otru..

Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības

Kura likuma? Var kāds atbildēt? Kurā likumā ir rakstīts, ka ja cilvēku apmuļķoja, apgalvojot, ka kontentu var strimot legāli, viņš ir vainīgs?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

->DFI-Partyboy

 

Un tomēr paskaidro, kāpēc juridiskajās štellēs eksistē tāds "labticīgais ieguvējs" un viņu neviens pie dziesmas neņem. Nav mans pienākums sazināties ar saita administrāciju, lai pieprasītu atsūtīt dokumentu kopijas, ka viņi ir nopirkuši tiesības strīmot konkrēto materiālu, ja viņi savā saitā ir ierakstījuši, ka viss ir OK.Ja kafejnīca drillē mūziku bez atļaujām, ko ņem pie dziesmas - kafejnīcas īpašnieku vai kafejnīcas īpašnieku un arī apmeklētājus?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

Ja kafejnīca drillē mūziku bez atļaujām, ko ņem pie dziesmas - kafejnīcas īpašnieku vai kafejnīcas īpašnieku un arī apmeklētājus?

Laba analoģija, cerams, čaki (dfi ar capu) beidzot saprātīs.

Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

Labticīgais ieguvējs tu būsi tad ja nopirksi DVD disku iekš Maxima. Lai gan tik un tā tev viņu atņems uz neatdošanu ja musari pamanīs.

 

Apzināti meklējot filmas un strīmojot viņas apskatīšanai tu veic apzinātu darbību ar autortiesībām aizsargāta materiāla iegūšanai.

 

Atbildi uz manu jautajumu - vai The Pirate Bay pirmajā lapā uzrakstot ka visi faili ir legāli un ir sapiķots autortiesību turētajiem, tu varēsi droši visu kačāt un legāli lietot no turienes?

Link to comment
Share on other sites

kāpēc tev statusā ir "čaks noriss" ??

Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

Snukurins. Tu esi retards. No likuma viedokļa fleša strīms no HTTP download vai torrent download ne ar ko neatšķiras.

 

Es netaisos neko noskaidrot. Es TV jau neskatos vismaz gadus 5. Es kačāju visu ko vēlos labi zinot ka tas ir pirātisks un man pajāt uz visām autortiesībām. Runa ir par tiem āmuriem kas domā ka strīms ir maģiskā tehnoloģija kas viņus pasargās no apvainojumiem pirātismā.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

 

Lai gan tik un tā tev viņu atņems uz neatdošanu ja musari pamanīs.
Ko Tu te pļurksti! Dzīvokļus nevar attiesāt (tik var pret žuļikiem piedziņas prasību vērst), a Tu te par DVD atņemšanu murgo...
Link to comment
Share on other sites

radiators

Iespējams, ka autortiesību aizstāvjiem būs cits viedoklis, bet man liekas tā:

Kamēr tu ar savu pirātisko materiālu nepelni naudu, tikmēr likumsargi liek tev mieru. Turi un šārē uz saviem HDD kaut 50 TB, bet neprasi par to naudu (maksas SMS, ziedojumus, etc).  

Lai filmu un mūzikas industrijas pārstāvji paši domā, kā nopelnīt. Patiesībā jau viņiem ir izdevīgi, ka filmas var viegli dabūt BitTorrent tīklos. Vajag tikai uzmanīgāk pavērot, lai saprastu, cik daudz slēptās reklāmas ir mūsdienu garadarbos. Bet maksāt par reklāmām man galīgi negribas. 

Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

 

 

Ko Tu te pļurksti! Dzīvokļus nevar attiesāt (tik var pret žuļikiem piedziņas prasību vērst), a Tu te par DVD atņemšanu murgo...
Mucā audzis un pa spundi barots. Laikam pašam nekad nav bijusi saskara ar musariem un pēdējos 7 gadus LV ziņas arī nelasam...

 

Kamēr tu ar savu pirātisko materiālu nepelni naudu, tikmēr likumsargi liek tev mieru.
Vairumam gadījumu jā bet ja kādam ļoti vajag kaut ko pabojāt, tad tik un tā kaut ko atrod. Nāk meklēt vienu, bet paņem visu kas interesē. Uz to paļauties ka nevienu neaiztiks nevar, jāšifrē viss cietais disks ar TrueCrypt.
Link to comment
Share on other sites

Леший

Man ir aizdomas, ka dfi ir diezgan profesionāls trollis, jo viena cilvēka galvā vienkārši fiziski nevar ietilpst tik daudz stulbuma.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man ir aizdomas, ka dfi ir diezgan profesionāls trollis, jo viena cilvēka galvā vienkārši fiziski nevar ietilpst tik daudz stulbuma.

 

+100500

 

Ģeniāli! Tas ir labi pateikts. Priekā! 

Link to comment
Share on other sites

Viljamsdomenic
Man ir aizdomas, ka dfi ir diezgan profesionāls trollis, jo viena cilvēka galvā vienkārši fiziski nevar ietilpst tik daudz stulbuma.

 

"A net u vas metodov protiv Kosti Saprikina". Labāk nekaitini un mazāk čakarē visiem smadzenes

Labots - Viljamsdomenic
Link to comment
Share on other sites

Lai trollis varētu ar tādu pārliecību cīnīties par bezjēdzību, viņam vajajadzētu būt smadzenēm, diemžēl īstam trollim tādu nav (interneta trollim jābūt kā klaunam - ar intelektu virs vidējā), bet postotājam, kas nevienu iebildi neatstās bez atbildes, tādas ir, tikai pilnīgi bez rievām, gludas kā maza bērna pakaļa, pie tam tas neattiecas uz dfi vien, bet arī uz indivīdiem, kurus bērnībā traumējusi vienas konkrētas multenes pārmērīga skatīšanās.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Viljamsdomenic

kasa tā par nesenu modi - kaut kādi 3 komentāru āksti māca īstus biedrus dzīvot?

 

Tev jau līdz smadzenei un visa pārējā mans komentars nemaz nav aizgājis. Tā tik turpini.

Re, tu jau esi tik tālu degradējis ka tev defoltā jeb kurš nepazītams = atspārdāms.

Labots - Viljamsdomenic
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
pie tam tas neattiecas uz dfi vien, bet arī uz indivīdiem, kurus bērnībā traumējusi vienas konkrētas multenes pārmērīga skatīšanās.

Un to datortehnikas forumā saka cilvēks, kurš svēti tic, ka šodienas Celeron un Pentium ir kaut kādi mistiski veci procesori, kuriem kāds vēl iegulda darbu lai tos pārtaisītu uz mūsdienu tehnoloģiskajiem procesiem (samazinātu nm) un kaut kā mistiski ietaupītu naudu ar dubulta darba darīšanu, tā vietā lai vienkārši samazinātu kešatmiņu un diseiblotu kādas fīčas vienam jau izstrādātam kodolam.

http://en.wikipedia.org/wiki/Ivy_Bridge_(microarchitecture)#List_of_Ivy_Bridge_processors

 

Kā ar paša rieviņām? Tu citādi visur citur man liecies ļoti jēdzīgs biedrs, ja godīgi, bet nesaprotu kādas reliģiskas klapes uz acīm Tev ir šajā jautājumā...

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un to datortehnikas forumā saka cilvēks, kurš svēti tic, ka šodienas Celeron un Pentium ir kaut kādi mistiski veci procesori

 

Nu re, vai man nebija nedaudz pareģa spējas? Tas taču nav normāli- nepārtraukti čekot forumu, vai tik kāds kaut nepasaka ne pa tēmu, vai ne?
Atzīšos, datori ir tikai mans vaļasprieks, ne specialitāte, toties padomu nevienam parasti neprasu, (ja nu vienīgi no pazīstamiem, bet tas ir bijis augstākais vienu vai divas reizes), tāpēc, ka protu lasīt un izmantot iegūto informāciju, tāpat varu atzīt, ka reizēm kļūdos, bet dzīves pieredze man tomēr šāda tāda ir, lai varētu atzīt savas kļudas un divreiz uz viena grābekļa nekāpt. Lai būtu tā, kā Tu saki, bet es vienalga tos uzlabotos Pentiumus un Celeronus savā īpašumā negribētu redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Tev ir nevis pareģa, bet paranoiķa spējas. Es nečekoju nepārtraukti, bet pat ļoti neregulāri. Tagad vienkārši te trāpījos, citreiz atkal ilgi nerādos. Pie tam es lielāko daļu tēmu neskatos vispār, pamatā tikai tās, kas ir par tehniku un kur tiešām labi zinu ko teikt.

 

Tie nav nekādi uzlaboti Pentium un Celeron. Tie visi ir pilnīgi viens un tas pats Ivy Bridge kodols un nekas cits! Mainās tikai šo kodolu skaits, frekvences, kešatmiņas, Hyper-Threading esamība, nedaudz videokartes un pāris sīkumi. Tas ir tas, uz ko ir jāskatās, nevis tas kādu uzrakstu mārketinga kretīni izdomā un uzprintē uz kastītes. Un tas ir ļoti labi, jo šodienas pat vislētākais divkodolu Celeron G1610 par Ls 26 ir labs procesors, ar ko parastam lietotājam pietiek atliektiem galiem.

 

Un es nenolieku par to, ka nezini, bet vienkārši nevajag apgalvot lietas, par kurām nav sajēgas, kā to dara JJP audio tehnikas jomā!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tev ir nevis pareģa, bet paranoiķa spējas.

 

Tu sāc atgādināt vienu tantuku, ko atceros no bērnības - viņai arī patika lietot visādus svešvārdus vietā un nevietā, lai gan pati ņifiga nesaprata to nozīmi.
Visas gudrības smelies wikipēdijā un googlē? Man slinkums katru reizi meklēt informāciju, pie tam rakstītajam vienmēr nevajag akli uzticēties, vai mazums, ka kāds nebūs tik slinks un ne vien izlasīs, bet arī sadriķelēs visādas blēņas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...