Jump to content

Filmas onlainā ir vai nav pirātisms


Sandis_ur
 Share

Recommended Posts

Latvijā tas nav pārkāpums.

Vācijā cilvēki baidās lietot torentus.

Anglijā piedraudēja pielietot sankcijas izlases veidā, tas ir pret tiem, kuriem ir aizdomīgi liels datu apjoms.

Link to comment
Share on other sites

Skatities online streamingu nekur nav parkapums. Uzturet streaming lapu ar konentu nemaksajot autortiesibas gan ir grey area/piratisms

Link to comment
Share on other sites

Sandis_ur

Vienkarši liku sīcim skatities filmu onlainā un pārādījas ka HOCKING DETECTED! information sent. un mans ip

 

Ko tas varētu nozīmēt?

Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

 

 

Vai par filmu skatīšanos online varu tikt sodīts? Vai tas skaitās pārkāpums?
Vari tikt sodīts.

 

Un kā es varu zināt via publicētā filma ir legāla vai pirātiska?
To vai ir vai nav legāla tu zināt nevari. Galavārds pieder kopirastiem no KAKA/LALA.

 

 

Latvijā tas nav pārkāpums. Vācijā cilvēki baidās lietot torentus. Anglijā piedraudēja pielietot sankcijas izlases veidā, tas ir pret tiem, kuriem ir aizdomīgi liels datu apjoms.
Sauda Arābijā par aliņa dzeršanu tevi var publiski nopērt. Nu neinteresē kādi idiotismi ir citās valstīs. Šobrīd LV torrento cik uziet. Ja esi uploaders lieto VPN kaut vai uz to pašu Cyberbunker.

 

Skatities online streamingu nekur nav parkapums.
Ir pārkāpums. Palasi krimināllikumu ko tie kopirasti un kontrolfagi ir tur ieviesuši.
Link to comment
Share on other sites

nu nosauc to pantu pēc kura skatīšanās ir pārkāpums. nerunāsim par specifisku kontentu ...

Link to comment
Share on other sites

Vienkarši liku sīcim skatities filmu onlainā un pārādījas ka HOCKING DETECTED! information sent. un mans ip

Ja tas parādījās browserī iekšā (aļa pašā weblabā), tad nekas bīstams tas nav. Vienkārši parasta ikdienišķa interneta krāpšana, kur nelāgi ļautiņi grib Tevi iebiedēt un pēc tam pārdot viltus "antivīrusu", kurš "atrisinās" visas Tavas problēmas. Par 30Ls mēnesī. Līdz mūža beigām.

 

Ja tas parādījās ārpus browsera (uz Tava datora kā tāda), tad ir mazliet sliktāk, un vajadzēs meklēt kādu, kurš māk atbrīvot kompi no vīrusiem.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Analizēt katru online kontentu no kurienes tas ir nācis, ir pilnīgs marazms. Ja nu AKKAi/KAKKAi nepatīk... Varbūt uzreiz tad izmest laukā datoru un atslēgt internetu? Tie kas tur Akkā strādā, sen jau sevi ir pierādijuši, ka viņu viedoklis nav vērā ņemams.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā parasti skatos online no lielā kaimiņa. Nekādu problēmu. reizēm lēnāk reizēm ātrāk, reizēm prasa ielogoties iekš vkotrakte.hrju. Visu ingnorējam un turpinam skatīties. Diez ko par to saka tējas dzērāji (Angļi)?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Katrs strādnieks (mākslinieks) ir savas algas cienīgs. Tas, kāds tur pa starpai nedabū savu varku... tā jau ir cita lieta. Kam man jāuztraucas par visādiem augļotājiem.

Link to comment
Share on other sites

Sandis_ur

Un ja filmu skatišanas online ir pirātisms, tad jau arī sanāk ka rādio klausīšanās ir pirātisms, ja radio stacija nav norēķinājusies ar KAKU par spēlētajām dziesmām.

 

Kurš klausās rādio SWH, zinu, ka viņi ilgstoši tiesājās ar KAKU.

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz jau pacelu līdzīgu jautājumu. Ja Youtubē vienā vietā ir uzrakstīts, ka manai valstij nav tiesību lūrēt kādu konkrētu video, tad, ja šo pašu video atrodu turpat pie cita jūzera un nolūru bez ierobežojumiem, skaitās pārkāpums? :D

Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

 

 

Vienreiz jau pacelu līdzīgu jautājumu. Ja Youtubē vienā vietā ir uzrakstīts, ka manai valstij nav tiesību lūrēt kādu konkrētu video, tad, ja šo pašu video atrodu turpat pie cita jūzera un nolūru bez ierobežojumiem, skaitās pārkāpums? :D
Tas nav pārkāpums, tas ir totāls marasms. Interneta cenzēšana un brīvas informācijas plūsmas ierobežosana mantkārīgos nolūkos.

 

Likumu ir jāmāk pārkāpt! Dari ko darīdams neatstāj pierādījumus. Atgriežamies psrs laikos kad par neatļautu grāmatu grāmatplauktā varēja dabūt sibīriju, par videomagnetafonu ar holivudas filmu kasetēm varēja dabūt sutkas bet par radio klausīšanos nākties taisnoties čekai jo kaimiņš nostučīja.

 

Neatgādina kaut ko no mūsdienām? Crackus izmantot nedrīkst, specifisku kontentu nedrīkst pat meklēt vai strīmot, filmas torrentot nedrīkst, žīdus, ņēģerus un homiķus kritizēt nedrīkst. Visam par bonusu ir apzinīgie padomju eiropas savienības pilsoņi kuri uzskata ka stučījot kā padomju laikos viņi ir izdarījuši labu darbu sabiedrības labā. Kopirasti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

Ipaši priekš stulbuma gabala - 148.pants

 

Strīmojot tu pārkāp autortiesības. Būtiskais kaitējums ir stiepjams jēdziens. Nekad nenovērtē par zemu tiesībsargājošo iestāžu kropļu kreativitāti.

Link to comment
Share on other sites

DFI lobotomiju sev veici pats vai iedevi papraktizēties mazajam brālītim?

148.pants nekādā veidā neattiecas uz tiem, kas mājās skatās no interneta jebkādu digitālo saturu. Digitālā satura ņēmējs nevar zināt ir vai nav izplatītājam tiesības to pārdot vai dalīt. Un būtisks kaitējums nav nemaz tik stiepjams, tas šajā gadījumā sākas no 5 minimālajām mēnešalgām uz augšu.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

 

 

DFI lobotomiju sev veici pats vai iedevi papraktizēties mazajam brālītim?
Iegāju poliklīnikā un palūdzu man izdarīt tādu pašu procedūru kā e=d

 

148.pants nekādā veidā neattiecas uz tiem, kas mājās skatās no interneta jebkādu digitālo saturu. Digitālā satura ņēmējs nevar zināt ir vai nav izplatītājam tiesības to pārdot vai dalīt.
Kad nebūs ko darīt palasīšu skaidrojošos komentārus pie k-likuma. Bet nu tas ka gala lietotājs nevar zināt neiztur nekādu kritiku.

 

Un būtisks kaitējums nav nemaz tik stiepjams, tas šajā gadījumā sākas no 5 minimālajām mēnešalgām uz augšu.
Materiālajā ziņā jā, lai gan 5 min. mēnešalgas nav nemaz tik grūti pārsniedzams cipars.
Link to comment
Share on other sites

Леший

tas ka gala lietotājs nevar zināt neiztur nekādu kritiku

Klau, džekiņ, izskaidro, kādā veida user vulgaris, atverot lapu ar "interni online smotretj besplatno legaljno", vat zināt, vai resurss tiešām ir tiesīgs legāli atskaņot šo seriālu?

Beidz spamot!!!

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

 

Bet nu tas ka gala lietotājs nevar zināt neiztur nekādu kritiku.
Jap, šitā nu ir galīga aplamība. Ja es nopērku mantu, kura reāli pieder citam, bet pārdevējs ir samuhļījis papīrus - es ar i labticīgais ieguvējs, un iepūt tu man. Tā, bišķi vienkāršoti runājot, no likuma viedokļa viš i.
Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

 

 

Klau, džekiņ, izskaidro, kādā veida user vulgaris, atverot lapu ar "interni online smotretj besplatno legaljno", vat zināt, vai resurss tiešām ir tiesīgs legāli atskaņot šo seriālu? Beidz spamot!!!
Un ja tu ieiesi lapā kur ir rakstīts "Maloļetki trahajutsa" arī viss būs legāli?

 

Nav runa par resuru bet par to vai tev ir tiesības skatīties to seriālu. Vai tu esi par viņu samaksājis Holivudas nabagiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un ja tu ieiesi lapā kur ir rakstīts "Maloļetki trahajutsa" arī viss būs legāl

 

Nejauc dažādus pantus vienā katlā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

Nav runa par resuru bet par to vai tev ir tiesības skatīties to seriālu.

Tak lasīt iemācies! Tu ienāc lapā, kur rakstīts "Šeit var absolūti legāli skatīties filmas!" - kā tu vari iznāt, ka tā nav taisnība?

Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

 

 

Tak lasīt iemācies! Tu ienāc lapā, kur rakstīts "Šeit var absolūti legāli skatīties filmas!" - kā tu vari iznāt, ka tā nav taisnība?
Tātad ja The Pirate Bay parādīsies šāds uzraksts es varēšu droši sākt kačāt pilnīgi visu pēc kārtas? Nebūtu anakata kaut kur nozudis pamestu viņam šādu ideju.

 

Netici visam kas rakstīts ļevajās krievu lapās! Tas ka kāds no mentiem tevi šodien mēģinās izčakarēt par strīmota Gossip Girl lūrēšanu ir tuvu nullei. Runa ir par to ka gan torrentots, dēcē plus plusots vai strīmots kontents no likuma viedokļa ir viens un tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Леший

DFI, un tagad iedomājies portālu, kas tiešam ļauj skatīties filmas/TV legali. Tavuprāt viņi vienalga ir noziedznieki?

Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

Es nevaru iedomāties ka kopirasti ko tādu pieļaus, traucē viņu biznesam par katru kopiju noraut čiriku. Protams ir portāli kur var strīmot filmas bet pieejams tikai dažu valstu IP adresēm un izvēle paštruntīga.

 

Galu galā torrentiem tik un tā ir labāka kvalitāte, ne velti Scene relīzēm ir tik stingri noteikumi kvalitātei un formātam.

 

Legalitāte neslēpjas satura pārraides veidā bet tajā vai parazītiem ir samaksātas likumā prasītās nodevas.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Davai tu mazāk muldēsi un atbildēsi uz konkrēto jautājumu:

Tu apgalvo, ka strimošana jebkurā gadījumā ir nelegala, bet nākamajā postā saki, ka tomēr var būt legāla. Kā tad īsti ir? Un atgriežoties pie jautājuma: kā lietotājs var zināt, ka konkrēts resurss strimo nelegalu kontentu?

Tad var būt skatīties strimus tomēr var?

Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

 

 

Davai tu mazāk muldēsi un atbildēsi uz konkrēto jautājumu: Tu apgalvo, ka strimošana jebkurā gadījumā ir nelegala, bet nākamajā postā saki, ka tomēr var būt legāla. Kā tad īsti ir?
Strīmošanas fakts pirātisku materiālu nepadara par legālu kate daži mēģina iegalvot. Vai to mēģina iegalvot saiti. Strīmot Russia Today reportāžas vari cik uziet, nekas cits kā sačakarēts pasaules skatījums nedraud. Savukārt strīmot Avataru un seriālus nedrīkst.

 

tgriežoties pie jautājuma: kā lietotājs var zināt, ka konkrēts resurss strimo nelegalu kontentu?
Lietotājs nevar zināt. Nezināšana neatbrīvo no atbildības.

 

Tad var būt skatīties strimus tomēr var?
Darīt var visu kas ir iespējams ar datoru. Strīmo, torrento, uploado trackeros utt ja ne tad tu neesi tik kruts kā es. Tikai jāzin kā nodrošināt anonimitāti un nesodāmību. Es nebūt nenosodu failu šārētājus vai neaizstāvu absurdos likumus, es vienkārši konstatēju faktus. Strīmošana nav tik laba kā torrentošana, ja kāds izvēlas strīmot dēļ legalitātes tad velti.
Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

Nezināšana neatbrīvo no atbildības.
 

No kādas atbildības? Atbildība var iestāties tikai, ja strīma skatīšana ir noziegums, bet tā nav, man apnīka tavs bulšits, palasi likumus!



 

 

strīmot Avataru un seriālus nedrīkst

Kāpēc? Ja es nopirku tiesības strimot? 

Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

 

 

No kādas atbildības? Atbildība var iestāties tikai, ja strīma skatīšana ir noziegums, bet tā nav, man apnīka tavs bulšits, palasi likumus!
Strīmot ir tas pats kas nokačāt to filmu no DC++

 

Kāpēc? Ja es nopirku tiesības strimot?
Tad jākonstatē ka esi dubultlunis. Vienreiz lunis ka vispār kādam maksāji. Otrreiz lunis ka maksāji saitam kuram pašam visticamāk nav kārtībā autortiesības. Iedod linku paskatīšos kam samaksāji.

 

P.S. nākamreiz maksā man, vienreizēja maksa par leech accountu relīžu FTP. Man tur arī viss ar autortiesībām ir štokos, tici man! :D

Link to comment
Share on other sites

Леший

Katrs burts iepriekšajā posta ir feils, un tikai demonstrē dfi plānprātību.

 

 

Strīmot ir tas pats kas nokačāt to filmu no DC++

Ne tuvu nav tas pats. Novilkšana no DC paredz to, ka fails pie tevis paliek. Strimošana to neparedz. Piemēram, google atsūta failu pa gabaliem. grooveshark piesaista audio stream pie sesijas utt.

Tas, ka ar dažādiem softiem strīmošanu var pārtvert un saglābāt kā veselu failu, vēl nenozīmē to, ka tas ir paredzēts.

 

 

Tad jākonstatē ka esi dubultlunis. Vienreiz lunis ka vispār kādam maksāji.

Plānprātiņ, šis bija kā piemērs.

 

 

Otrreiz lunis ka maksāji saitam kuram pašam visticamāk nav kārtībā autortiesības.

Kādam saitam, aļo? Es, piemēram, nopirku tiesības strimot konkrētu filmu vienu nedēļu, autortiesību īpašnieks pārdeva. Tā ir hipotetiskā, bet iespējama situācija.

Reālajā dzīvē, lapās, kur strīmings notiek legali, lapas veidotāji ir samaksajuši pārraides maksu autortiesību īpašniekiem.

 

 

Man tur arī viss ar autortiesībām ir štokos, tici man!

Ej izgulies! Ja nezini likumu, tad paaudzies līdz vecumam, kad jums skolā sāks par to stāstīt. Bet neraksti muļķības forumā.

Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

 

 

Ne tuvu nav tas pats. Novilkšana no DC paredz to, ka fails pie tevis paliek. Strimošana to neparedz.
Runa nav par to paliek tas fails vai nepaliek. Tāpat TEMP fails tiek saglabāts uz PC. Runa ir par to esi vai neesi samaksājis autortiesības turošajiem parazītiem vai neesi!

 

Tā ir hipotetiskā, bet iespējama situācija.
Runa neiet par hipotētisku situāciju.

 

Reālajā dzīvē, lapās, kur strīmings notiek legali, lapas veidotāji ir samaksajuši pārraides maksu autortiesību īpašniekiem.
Cik es esmu redzējis kur tas ir legāli tad visi ienākumi balstās uz reklāmām. Man un visiem normālajiem cilvēkiem ko tādu nakuj nevajag.

 

Ej izgulies! Ja nezini likumu, tad paaudzies līdz vecumam, kad jums skolā sāks par to stāstīt. Bet neraksti muļķības forumā.
Zini, laikam kad biji maziņš tev darbmācības skolotājs ar āmuru iesita pa pieri un salauza āmuru. Tik cietpaurīgs cilvēks sen nav redzēts. Nu strīmošana nav ne risinājums autortiesību problēmai un vispār nevaru iedomāties kādā situācijā es izvēlētos strīmot filmu vai seriālu nevis viņu nokačāt un tad skatīties.
Link to comment
Share on other sites

Леший

Tad tomēr strīmot legāli var?

Un par strīma skatīšanos sods nepienākas?

 

Uz šiem diviem jautājumiem atbildi!

Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

 

 

Tad tomēr strīmot legāli var? Un par strīma skatīšanos sods nepienākas? Uz šiem diviem jautājumiem atbildi!

 

1. Legāli vari strīmot Russia Today un tamlīdzīgu kaku. Bet bez autortiesību turētāja atļaujas nedrīksti pat klausīties lady kaka dziesmas no jewtube.

2. Var sodīt par autortiesību pārkāpumiem, ja tavs strīms ko lūri ir pirātisks. Praksē gan nekas tāds vēl nav novērots, vismaz Latvijā. Kroplēni pārāk aizņemti ar Neo sodīšanu par cipariņu pamainīsanu iekš URL.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Nja, izskatās, ka joprojām neesi neko saprātis.

 

 

Bet bez autortiesību turētāja atļaujas nedrīksti pat klausīties lady kaka dziesmas no jewtube

Kādā tad sakarā youtube neaizklāpēja jau sen? Atmazkas, ka google ir gigants, kam piedēr visa pasaule, neder. Jo turpat ir aŗī vimeo un citi streamošanas portāli. Kā arī softi, piemēram, spotify.

Un kāpēc domā, ka kkāds russia today var strimot, bet lady gaga nevar? Ar ko tie atšķirās?

Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

 

 

Kādā tad sakarā youtube neaizklāpēja jau sen? Atmazkas, ka google ir gigants, kam piedēr visa pasaule, neder. Jo turpat ir aŗī vimeo un citi streamošanas portāli. Kā arī softi, piemēram, spotify. Un kāpēc domā, ka kkāds russia today var strimot, bet lady gaga nevar? Ar ko tie atšķirās?
Vot tad kad tu pateiksi kāpēc manis ielādētās dziesmas no jewtube ik pa laikam dzēš ārā dēļ kaut kāda DCMA tad runāsim tālāk.
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...