Jump to content

acer aspire 5742g


shnjabs
 Share

Recommended Posts

Vai ir kāds kurš zina ko dara un par attiecīgu samaksu būtu spējīgs nomainīt termopastu un iztīrīt ventilatoru? Cik pēc video skatījos šis modelis ir pilnībā jāizjauc lai to izdarītu vai es esmu nepareizas pamācības skatījies? Vai arī kāds varētu ieteikt kādu servisu āģenskalnā tuvumā kas to varētu izdarīt tajā pašā diena, jo atstājot ilgāk darba dēļ nāktos atvadīties no datora uz kādu nedēļu.

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos iejaukties - cik tāds pakalpojums (termopastas nomaiņa, uz tādu kas ilgi dzīvos un labi vadīs siltumu) varētu maksāt:

Acer 3830T (cik saprotu, jāizjauc pamatīgi)

Samsung Q210 (cik saprotu, jāizjauc pamatīgi + jānomaina un jānotestē CPU&WLAN, bet tie jau ir iegādāti)

un kādas ir garantijas iespējas un cenas atkarība no termiņiem?

 

Q210 kkāds service manuālis ir novilkts

Link to comment
Share on other sites

Termopastai nekādu, protams.

 

Garantiju es vēlos darbam. Es pats tos laptopu nejaucu nevis tādēļ, ka vispār nemācētu, bet tādēļ, ka negribu būt par to atbildīgs. T.i. es gribu garantiju ka jaukšanas rezultātā nesalūzīs kāda plastmasas detaļa, konektors, SMD elements vai kas tāds.

 

Termopastai vienkārši ir vēlme, ka remonta veicējs, kā pieredzējis cilvēks, izvēlas tādu, kas arī pēc pāris gadiem strādās gandrīz tikpat efektīvi. Ir gadījies, ka aiz savas dumības nomainu laptopam veco pastu uz tādu, kas pusgadu strādā super - un tad jāmaina atkal.

Labots - Charlie
Link to comment
Share on other sites

kellerman

Lai nomainītu termopastu jebkurš portatīvais ir praktiski viss arī jāizjauc. Var teikt, ka var atstāt tikai ekrāna daļu neizjauktu.

Un jaukt vajag uzmanīgi, jā :D

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...