Jump to content

LMT "Brīvība" datu pārraides ātrums pēc 50 MB izlietošanas


Birokrāts
 Share

Recommended Posts

 

 

Kāda reklāma? Es arī esmu testējis dažādus operatorus. Ja vistuvākais 4G tornis ir LMT, tad būs arī labāka zona. Nav loģiski?

cik tuvu ja tev vins bus 40 m tuvu neko no ta torna nedabusi :D


par temu vispar okartei tagad ari ir bezlimits un menesi stabili iet 800 mb ir oke

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    7

  • Fruzz

    7

  • viesturs0711

    7

  • e = d

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pacelšu mironi,

 

Šobrīd LMT Brīvība + Neatkarība man sanāk lētāk nekā Bites Kosmoss vai Tele2 Bezlimits.

Link to comment
Share on other sites

Pie tam LMT tiešām neierobežo - es jau kādu gadu katru mēnesi regulāri izlietoju >200GB trafika(no telefona reizēm mēdzu dalīt internetu), pagaidām problēmas nav bijušas.

Link to comment
Share on other sites

12,95 EUR.

 

Tas tāpēc, ka Spotify Premium dod. To es klausos.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Atkal aizies riņķa dancis par to, ka 4G ņefig izmantot kačātajiem, vajag drāti utt. Telefona lietošanai ir ok, bet, ja gribi kā vienīgo un pastāvīgo pieslēgumu mājās, online video skatīties Youtubē, tad diez kas nav. Problēma jau ir iekš tā, ka visi 3 operatori ļoti līdzīgi pozicionē savus piedāvājumus un to nosacījumus, tik attieksme pie  lielāka datu apjoma atšķiras.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Sūrie Kačātāji nevienam no četriem operatoriem  nav svētība. Visi trīs, izņemot LTM, cenšas kaut kā piegriezt pumpētājiem skābekli! tas protams ir pareizi, jo ēters nav gumijas un truba ātri aizsitas!


 

 

Šobrīd LMT Brīvība + Neatkarība man sanāk lētāk nekā Bites Kosmoss vai Tele2 Bezlimits.

+1 

Link to comment
Share on other sites

Operatoru attieksme pret lielākiem datu apjomiem līdzvērtīga to tehniskajām iespējām... 

 

P.S ārpus Rīgas jau varēja nodrošināt diezgan labus ātrumus, nav mums tik liels iedzīvotāju blīvums uz km². 

Labots - ricijs
Link to comment
Share on other sites

Arī fakts. Ja infrastruktūra nav - tad čakarē userus. Ja jau daudzus gadus veidota - tad var atļauties. līdz kaut kādam brīdim.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Neiesaku nevienam Amigo internetu, pa 10.5eir menesi var dabut ''bezlimita'' , bet kads vinam atrums? max 1.9mbps pat rigas centra, maksligi limitets.

+ izskatas ka nogriezusi iespeju ir lai var no PC normali vinu palietot(tethering), paris lapas vien ver valja un ari nereali leeni.

 

SUUUUUUUKAS!!

Link to comment
Share on other sites

Hmm... nupat paprovēju, it kā arī man dēļ Amigo sniedz to pašu ko LMT - tas ir ~40/20...

Gan jua visu izšķir kāda konkrētajā vietā ir infra :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Neiesaku nevienam Amigo internetu, pa 10.5eir menesi var dabut ''bezlimita'' , bet kads vinam atrums? max 1.9mbps pat rigas centra, maksligi limitets.

Ieslēdz 4G

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...