Jump to content

Videokartes kūleris vajadzīgs


muldoņa
 Share

Recommended Posts

Kur var meklēt subj? 

Karte Sapphire HD 5770. 

Biju 636 pie Minskas, nebija un saka, ka sen neesot ievesti, citos ar laikam neesot. Argusā nav, kur vēl varētu meklēt?

 

UPD: vajadzīgs tikai ventilators, laikam neprecīzi izteicos. Radiators ir, bet ventjiks nomira. Bildē redzams, diametrs 7.5 cm.

post-96052-0-52581500-1366798310_thumb.jpg

Labots - muldoņa
Link to comment
Share on other sites

Cik zinu - nekur. Vienīgi no kādas vecas videokartes aizņemties. 

 

Es šādas problēmas risinu piemudzījot visparastāko ventilatoru.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, te es tiešām laikam mazliet notupīju, kaut kādām vecām kartēm jābūt mājās, varbūt kāds arī der.

 

Bet, ja nu kādam ir info, kur atrast jaunus, laipni lūgti. Varbūt ka mājās neatradīsies piemērots.

Labots - muldoņa
Link to comment
Share on other sites

Kurš no tiem ir reāls veikals, kur var aizbraukt un nopirkt uzreiz?

 

Bet vispār izskatās, ka nav tik ļauni kā sākumā likās. Kauns man par to, ka nesagūglēju pats  :blush:



Varbūt kāds zina kaut kur Juglā/Purvciemā/Sarķenē vai uz to pusi veici ar kūleriem?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt kāds zina kaut kur Juglā/Purvciemā

M septiņdesmit deviņi ir Cēsu ielas lielajā kvartālā :http://m79.lv/p/98038. Rakstīts ka ir veikalā uz vietas. Der, neder, pats skaties. Tas piemērs tāds, ka ir veikalā. Nesen printeri ņēmu, teica ja ir pierakstīts, ka ir veikalā, tātad var dabūt uz reiz.

Pie Čaka tilta, dateks. Pārējos ko zinu no plašāk zināmiem un ir bijušas saistības, atrodas - krastenē, maskavas ielas sākums un vairāki pārdaugavā. Cik noprotu nav pa ceļam.

Preci meklē pats, tik ar adresēm padalījos.

Link to comment
Share on other sites

Vispār, ja ir zināmi labi veikali, iemetiet adreses vienalga - var noderēt.



 

 

Neder?

 

Pirmais varbūt derētu, jāskatās kā tas ventilators nost dabūjams.

 

Es šodien iebraukšu tai dateksā un m79 palūrēt, varbūt kaut ko atrodu. Izskatās, ka visur ir kopā ar radiatoru, kas saks, jo nevajadzīgi sadārdzina pasākumu :(.

Labots - muldoņa
Link to comment
Share on other sites

arī variants. bet sākumā paskatīšos vai ko uz vietas neatradīšu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Izskatās, ka visur ir kopā ar radiatoru, kas saks, jo nevajadzīgi sadārdzina pasākumu

 

kāpēc tu ceri, ka kāds kaut kur tirgos atsevišķi ventilatorus, kuri katrai videokartei savādāki un ir simtos variantu? nopērc jebkuru standarta 8cm propelleri tuvākajā bodē un piestiprini, kur problēma?

Link to comment
Share on other sites

Paldies, šis nav īpaši vajadzīgs padoms. Ja gribēšu čakarēties, tad gan jau izdomāšu kā. Sākumā paskatīšos vai nav kas piemērots atrodams. Par laimi, nav baigi steidzams tas pasākums.

Link to comment
Share on other sites

nav par ko, ņem par labu, ja gribās nodarboties ar bezjēdzīgām darbībām un meklēt to, ko nekur netirgo, neviens tev to nevar liegt

Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz paldies par neko. Nafig vispār rakstīt, ja nav ko pateikt?

Link to comment
Share on other sites

atvaino, bet tiešām nezinu, kā lai vēl saprotamāk tev paskaidro, ka šādu ventilatoru ielas veikalā (un arī internetveikalā) latvijas republikā tu nopirkt nevarēsi tā vienkāršā iemesla dēļ, ka neviens tādus netirgo, tikai pilnvērtīgas aftermārket dzeses, kuras var uzlikt tava esošā radiatora ar beigto ventilatoru vietā, vai arī standarta ventilatorus ar rāmi, no kāda izmantošanas tu atteicies

Link to comment
Share on other sites

Es par to pašu nosmīkņāju, reku jau liku linku uz savu sludekli, kur ir karlsons ar visu radiatoru darba kārtībā, 3 Ls un bēdu nezini :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

lol, atkal satraucas kāds par mani. 

Kā jau teicu, man steigas īpaši nav, tāpēc pie izdevības vēl pāris vietas nočekošu. Šis par 6 ls ir variants, bet ne no pirmajiem, jo puse jāmet ārā. 

 

@@nnoname, beidzot kaut ko arī pateici, ne tikai mājienus ar neapmierinātu seju :). Par šo izskatās, ka būs taisnība, pat vēl vairāk m79 un dateksā man pateica, ka nevar palīdzēt vispār. Ventilatoru ar rāmi atstāju uz beigām, neteicu, ka atsakos pavisam, vienkārši prioritāte ir sameklēt kaut ko, ko var pieskrūvēt esošajā vietā, nelaužot nost nekā.

 

Btw, m79 dzheks izteicās, ka keisa un procha ventilatori nederot (izskatījās ne pārāk gribošs runāties, sīkāk netaujāju). Kas tur varētu būt par iemeslu? Apgriezieni, jaudas vai kas vēl varētu būt tik baisi atšķirīgs? Pagaidām domu, ka tas m79 dzheks vienkārši nezina, atmetu. (vai nu varbūt negribēja lai pēc viņa iniciatīvas kaut ko sāku čakarēties. moš kaut ko sabojāju un iešu pie viņa prasīt paskaidrojumus :D)

 

@@Red, tavējais nav baigi mazs tas ventilators? būs diametrā ap tiem 7.5cm?

Labots - muldoņa
Link to comment
Share on other sites

 

 

Btw, m79 dzheks izteicās, ka keisa un procha ventilatori nederot (izskatījās ne pārāk gribošs runāties, sīkāk netaujāju). Kas tur varētu būt par iemeslu?

Vismaz daļai ventilātoru (t.i. gultņu) ir svarīgs novietojums un temperatūras.

Link to comment
Share on other sites

Tad sanāk, ka jebkurš rāmja ventilators nemaz tā arī neder?

Link to comment
Share on other sites

bukšu gultņi atšķirībā no lodīšgultņiem horizontāli izdilst ātrāk, bet kaut kā šaubos, ka standarta videokaršu dzesē kāds lietotu lodīšgultņus, ja nu vienīgi kādā dārgā aftermārketā

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ceļojošais ventilators! :)

 

 

 

Vajadzētu derēt, ja tas ir tas pats ko domāju! Ja tev tikai čips jānodzesē, tad skrūvē veco dzesi nost, ņem no biedra Red un skrūvē klāt! Dzese laba, klusa!

 

@Red, tavējais nav baigi mazs tas ventilators? būs diametrā ap tiem 7.5cm?
Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

man tur radiators pa visu karti. droshi vien dzesee ne tikai gpu. to aiztikt negribu, jo tur viss ok. gan jau to pashu ventilatoru var kaut kaa piedomaat esoshajam radiatoram klaat.

Riit veel paskatiishos, vai nahaljavu nedabuushu kaadu propelleri (vai arii atradiishu kaut ko no jauniem, kas man patiks), ja nee, tad jau driizumaa rakstiishu kaadam no tiem, kas te piedaavaajushi savus. 

Labots - muldoņa
Link to comment
Share on other sites

kellerman

ka tik pūš johaidii :D

un virsuu :D

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

 

 

ka tas m79 dzheks vienkārši nezina, atmetu
 

 

Velti. Liec tik jebkuru ventilatoru - nenosvils tā tava karte.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Nopirku pa 5ls prastu kūleri, 7cm laikam, ar supereni pie radiatora pielīmēju un dzesē kā velns

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...