Jump to content

win xp neiet updeiti


kraukliss
 Share

Recommended Posts

Lūdzu palīdzēt. Man ir  tāda problēma - uzinstalēju win xp profesional SP1 un tad instalēju draiverus līdz sim ir viss normāli. Kad gribu updeitot win tad sakas problemas nevar peslēgties updeitu mājas lapai. Bet tai pasa laikā internets strādā jo visas pārējās adreses iet. Savulaik esmu instalējis to pasu win uz cita datora - pat vairākiem, un updeiti gāja. Kas var būt par problēmu?

Link to comment
Share on other sites

Neiet XP apdeiti? Ko Tu saki, tas nevar būt! Klau, bet varbūt Mikromikstais vairāk neuztur vecas OS? Jau kadu pusgadu

Link to comment
Share on other sites

Man uz mājas datora ir XP3 (uz vecā dzelža nejūtu vajadzību upgreidot uz win7/8), update strādā un kā pareizi te minēja, strādās vēl vismaz nepilnu gadu :) Neesi varbūt darbojies ar servisiem? Ja atslēdza Windows Update service vai Background Intelegent Transfer service, tad nevarēja pieslēgties. Geniune check var iziet? Kaut gan kritiskos updeitus laikam piedāvāja arī bez tā...

Labots - iki
Link to comment
Share on other sites

kraukliss

Man ari ir  tiesi tas pats win xp un vins updeitus velk normali nekadu problemu. un ieprieks uz ta datora ari bija tiesi tas pats win. bet tagad pec parinstalesanas sakas ta problema ar to microsoft majaslapu

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Microsof atbalsta XP 3 servisaku! Bez 3 servispakas nu nekā nebūs. Velc tik nost instalē un baudi apdeitus!

 

Par to jaunināšanos... cik var slēpts??? :hunter: Ja ir dibināti iemesli un jauni dzelži, tad W7 (lai gan arī tad vēl var padōmāt). Telefonu tak katru gadu jaunu nepērkam?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jau gadu windows xp sp3 nav update vismaz man uzstādits downloud updates and install, veca operētājsistēma vismaz pieslēdzoties microsoft saka ka not supported operation system.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man Updeiti nāk regulāri. Ir Windulim, ir trešā gada opisam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...