Jump to content

Raustās kad auksts motors


Zaks
 Share

Recommended Posts

Bonifacijs

 

 

Biedri 1709 raksti Intereses:žeņšen Pievienots 15 April 2013 - 21:14 Bonifacijs, on 15 Apr 2013 - 21:59, said: bij vienam vadam jāizgriež 20 cm ārā un jāieliekl posmā jauns vads. Nu kas tad tur īsti bija? Zaļais iemeties, sapuvis, sadrupis, uz īso metās? Jo bez sīkākiem paskaidrojumiem par šo darbību, tas izklausās pēc kaut kāda šarlatānisma, nu vismaz kā to Bonifācijas pasniedzis. Pārgriezām vadu, ielikām posmu un voila = iet!

 

Cik saprotu vadam bij ticis ūdens kaut kādā veidā iekšā, bij tur kaut kas pussairis un daudz zaļuma - tas vads tai vietā itka laida strāvu cauri itkā nē, karoče ar kontrollampiņu to defektu neatrast, a šie ar to oscilogrāfu vai nu kā to aparatu sauc redz vei nu noplūdi kaut kādu vai elektriskā lauka lēkāšanu - nezinu kas tur tieši. Es tstāvēju blakus un redzēju tik kaut kādu pilnīgi bezsakarīgu izliektas līnijas lēkāšanu pa ekrānu, lēkāšanas veids pa laikam mainījās unta viņi arī atrada kur ir bojats vads

Link to comment
Share on other sites

Ja ģenerators knaps, aķis klibs, pats līks, dzelzceļa dīzelis bākā, un 4 prognoze, tad vēsi var dzinējs raustīties dēļ švaka akumulatora.

Link to comment
Share on other sites

 

 

idiots.....

Hahah, nu par sevi visu izstāstīji, vai par citiem arī ko pateikt vari? :) 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Sveiki! Lieta sekojoša, mans e46 2002.g benzīns/ gāze diezgan pamatīgi raustās kad tiek piešķilts, kad motors ir auksts. Un raustās tā, ka kratās visa mašīna. Tad es parasti paturu gāzes pedāli kamēr motors mazliet uzsilst un tad it kā ir ok.

ja pēc šādiem simptomiem, nomaina aķi un vis ir oky!

kāds sakars te ar aķi?

vaina varētu būt degvielas sistēmā, - pārāk liess degmaisījums aukstam motoram (iespējams, ka bija kāds ''gruzītis'' nokļuvis degvielas sistēmā)

un tikai sagadīšanas pēc , nomainot aķi, liekas, ka vis ir kārtībā, bet visdrīzāk šaize varētu atkārtosies 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Bet kas ir interesanti, tofikautors nevis brauc uz servisu vai tamlīdzīgu iestādi, bet prasa forumā, nu un tad visi kautko min, un cenšas ieteikt. Būtu sen aizbraucis uz servisu un tur viss tiktu noskaidrots un salabots, jo izskatās, ka šā vai tā būs tur jādodas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Noteikti vainīgs ir rezerves riteņa ventīlis...  :)

 

p.s. Šādas problēmas nerisina forumā! 

Basta!

Link to comment
Share on other sites

forumā var smelties kādu labu ideju. var gadīties arī kāda tipiska problēma, ko kāds lietotājs zina kā risināt.

jebkurā gadījumā tas nav nekas slikts - tam jau forums ir domāts, ne tikai apvainojumiem un lai lielītos :)

un arī ar servisiem gadās visādi, ir arī cilvēki, kas brauc uz servisiem un pēc tam braukā neskaitāmas reizes un maina visu ko utt, jo arī servisā ne visi un ne vienmēr var atrast precīzu vainu.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

forumā var smelties kādu labu ideju

kādas idejas?

ja nav ne mazākās sajēgas no auto uzbūves?

te tikai var palīdzēt serviss 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Biju jau 2 servisos. Vienīgais kas pamainījās - palika tukšāks maciņš.

Es domāju ka forums ir domāts tāpēc lai uzzinātu, vai kāda nav bijusi līdzīga situācija un ka kompis ir uzrādījis tādu pašu kļūdu kā man un kā viņš ir ticis galā ar to... tobiš ko viņš nomainīja utt. Es bmw forumā esmu daudz lasījis par šito problēmu, kur daudzi ir braukuši uz neskaitāmiem servisiem un mainījuši visu pēc kārtas, kamēr uzdūrās uz pareizās detaļas... kompis jau var parādīt ka nestrādā tas un tas, bet problēma jau var būt arī citur. Tā ka ja nav ko rakstīt tad neraksti neko, tās tizlās idejas par rezerves riteni un riepām var paturēt pie sevis...

 

Runājot par akumulatoru - 2 cilvēki bmw forumā rakstīja ka viņiem tas palīdzēja, hvz kapēc. Man tas ar palīdzēja. Varbūt tā ir sagadīšanās bet tagad ir daudz labāk nekā pirms tam. Cerams ka vairs neraustīsies un neslāps nost. Akumulatoru šā vai tā  būtu mainījis, jo viņš vispār neko neturēja.. Tik nevajag tagad klaigāt par ģeneratoru, dod ārā 14 V.

 

Var būt daudz par mašīnām nezinu, jo visu zināt nekad nevar... Besī ārā tādi kā  alusbundžas, sprēgā un mētā baigo zīmuli...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Biju jau 2 servisos. Vienīgais kas pamainījās - palika tukšāks maciņš.

Es domāju ka forums ir domāts tāpēc lai uzzinātu, vai kāda nav bijusi līdzīga situācija un ka kompis ir uzrādījis tādu pašu kļūdu kā man un kā viņš ir ticis galā ar to... tobiš ko viņš nomainīja utt. Es bmw forumā esmu daudz lasījis par šito problēmu, kur daudzi ir braukuši uz neskaitāmiem servisiem un mainījuši visu pēc kārtas, kamēr uzdūrās uz pareizās detaļas... kompis jau var parādīt ka nestrādā tas un tas, bet problēma jau var būt arī citur. Tā ka ja nav ko rakstīt tad neraksti neko, tās tizlās idejas par rezerves riteni un riepām var paturēt pie sevis...

 

Tev uz DIAGNOSTIKU ir jābrauc nevis pie kautkādiem oļegiem un vēl lābāk, taisīt pēc forumiem. Tev jau vairākas reizes ieteica čeikurkalnu, tas maksā 25ls un ir gandrīz 100% garantija ka noteiks kas pa vainu + piedāvās sataisīt. Vai taisīt pie viņiem ir, tava brīva izvēle. Pretējā gadījumā tu esi vienkārši cirvis, un man žēl tavu mašīnu!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sveiki.

Atvainojos, bet...

Nu kur var būt stulbums!

Dčibriki un pirdēji k-ko iesaka...

A kāpēc pēc AK maiņas ir pamanāmas izmaiņas???

 

 

Runājot par akumulatoru - 2 cilvēki bmw forumā rakstīja ka viņiem tas palīdzēja, hvz kapēc. Man tas ar palīdzēja. Varbūt tā ir sagadīšanās bet tagad ir daudz labāk nekā pirms tam. Cerams ka vairs neraustīsies un neslāps nost. Akumulatoru šā vai tā būtu mainījis, jo viņš vispār neko neturēja.. Tik nevajag tagad klaigāt par ģeneratoru, dod ārā 14 V.

Ja būtu saimnieks iedziļinājies "draugu" ieteikumos un sapratis, ka mūsdienu auto arī sastāvdaļa ir datora shēmas UN sapratis, ka (tāpat kā datoru) var pārstartēt auto elektroniku (atvienonojot AK)...

... nebūtu jāpēr jauns AK, nebūtu maciņā vējš svilpojis...

 

Atvainojos...

Link to comment
Share on other sites

 

 

A kāpēc pēc AK maiņas ir pamanāmas izmaiņas???

Tāpēc, ka tieši tad iestājās stipri siltāks laiks :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Esot jāmaina kompensatori... Biju atstājis pa nakti servisā un viņi no rīta pieslēdza pie kompja....

 

Bet es nesaprotu kā var ietekmēt kompensatori...

 

1. Viņi neklab

2. Kad pielaiž aukstu dzinēju 20 - 40 sek. dzinējs darbojās ideāli...



post-94601-0-22830100-1367763808_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...