Jump to content

Logitech PS/2 pele nestrādā uz windows 7


Desgor
 Share

Recommended Posts

Sveicināti.

Man ir problēma, un es īsti nezinu kur vērsties, jo saskaros ar ko tik dīvainu pirmo reizi.

Tātad, problēma ir ar PS/2 Logitech peli. M/N - M-SBF90
Datorītis ir Acer 5750G, tātad nav PS/2 portu, tāpēc izmantoju adapteri, jo usb pele man šodien nobeidzās.
Problēma - Pieslēdzot peli, nav reakcijas no windows7 (64bit) puses, ne skaņas, nekā. Pele arī nereaģē, lāzerīts neieslēdzas.
Restartēju datoru, kas notika nenormāli ilgi (pele bija piesprausta) tāpat bez izmaiņām.

Ieinstalēju Logitech softu, bet arī ar to nekas nav līdzēts.
Interesanti ir tas, ka pele un pārveidotājs (PS/2 -> USB) silst.

Kādam ir kādas idejas?

Labots - Desgor
Link to comment
Share on other sites

Kā zini, ka USB pele nobeidzās ? Tas, ka PS2 nedarbojas caur adapteri un abi silst, vairāk izskatās pēc problēmām ar USB - varbūt tur 5 V vietā hvz kas parādījies.

Link to comment
Share on other sites

Ne katrai pelei, ko iedomājies darbosies tas adapteris.



pag pag - kātu to adapteri lieto ? otrādi iespraudi ?

cik man zināms ir ps/2 -> usb, lai USB peli pieslēgtu pie PS/2 porta, bet ne otrādi.

Link to comment
Share on other sites

USB pelei bija akūti vadu bojājumi, ps/2 adapteris bija beigts un laida kaut ko netā, kā vajag.

Adapteris - Pele spraužas ps/2 portā, kurš tiek pārveidots par usb.

Paldies, viss noskaidrots!

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds no šajā dēmā padomedevējiem var paskaidront kā strādā tādas pārejas un kāpēc reizēm strādā, reizēm nestrādā. Kad ir strādājušas un kad nav. Iespējamos iemēslus kāpēc tā vai cita kombinācija nestrādā...

 

D_L pacieties, lai tauta no sākuma pieraksta savu viedokli... Pēc tam varēsi laist vaļā savu sakāmo...

Link to comment
Share on other sites

Wikipēdijā pie PS/2 connector ir diezgan labi aprakstīts- daļa peļu/klaviatūru ir projektēti, lai varētu strādāt ar pasīvu adapteri- kontrolieris pelē/klaviatūrā pie ieslēgšanās nosaka, vai ir iesprausts USB portā, vai caur tādu adapteri- PS/2 portā, un tālāk strādā tajā režīmā. Otrādākā virzienā (PS/2 devaiss->USB) droši vien arī tā pat strādā. Tātad strādās vai nē- atkarīgs no tā, vai ražotājs ir paredzējis iekārtas darbību ar šādiem adapteriem.

Link to comment
Share on other sites

Atnāk gudrais @@fest, un sabojā visu ballīti... Tieši tā! Ir "gudras" USB peles un USB klavieres, kuras "jūt" kad ir pieslēgtas pie USB vai pie PS/2 ar pārejas palīdzību. Tad attiecīgi rīkojas un viss strādā gan USB gan PS/2 režīmā. Kas attiecas uz pāreju PS/2 pele/lieviere->USB, tad iekš tādas USB pārtejas ir kontrolieris, kurš ar to nodarbojas. Ja cilvēks nesaprot kas ir kas un kā aptuveni strādā, tad labāk lai vispār nemudrī. Savādāk visādi brīnumi notiek...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...