Jump to content

Gmail alternatīvas


Леший
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Daudzi jau ir redzējuši jaunu vēstuļu rakstīšanas skatu gmailā. Sakarā ar to, ka google politika ir ignorēt klientu velmes, viņi atslēgs veco rakstīšanas skatu no rītdienas. Līdz ar to, es vairs to atkrītumu lietot nevēlos, un pašlaik meklēju gmail alternatīvas.

Galvēnie nosacījumi - lai būtu ērts interfeiss un lai būtu iespēja saslēgt ārējos kontus ar pop3.

Ko varat ieteikt? Zinu, ka biedram Kams tagad gribēsies pamatot, kāpēc jaunais rakstīšanas skats ir ūberērts un seksīgs, bet lūgums neko tādu nerakstīt. Man tracina google politika pēdejo laiku, un es pamazām atsakos no visiem google servisiem, gmail ir viens no pēdējiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

jaunais create message uberlabs

.. teica cilvēks ar referāli uz herbalife parakstā :D

 

Prasīju tak šitādus tekstus nerakstīt!

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc neizmantot e-pasta klientu kā Windows live mail vai outlook ar gmail? Kāpēc vajag stresot par tādām mazām lietām?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

Tāpēc, ka es ikdienā izmantoju dažādus datorus, mobīlas iekārtas un operetājsistēmas. Desktop variants neder galīgi.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Parasts lietotājs nečīkstētu, bet priecātos. :D Visi tie web-interfeisi (gmails, inboxs utt) man liekas drausmīgi. Tāpēc viņus nelietoju, tā vietā lietoju kādu vienkāršu pasta klientu. Geary vai Sylpheed. Un atstāju to gmailu, lai viņš sēž un nemaisās.

Ko tu glabā savā epastā, ka tev vajag līst viņā no 1000 ierīcēm? Uz telefona noteikti arī var atrast labu labo klientu.

Lieto kādu webisko mailu lietodams, kaut kad viņu "apdeitos" tā vai tā (lai sarežģītu dzīvi) :D No webiskajiem man labs liekas roundcube.

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

outlook tik švaks apps priekš android.

 

Bet piekritīšu iepriekš minētājam, nav ko iesūnēt, w8 arī visi gatavojās mirt, redz, ka nemaz tik slikts nav.

Link to comment
Share on other sites

es gandrīz apvēmos ieraugot jauno versiju. + Vēl viņu pašreklāmas. Lieliski, man vēstuli nosūtīt vajag. Nospied send a tev kaut kāda pajebūcija izlec - varbūt gribat šā vai tā. varennij kompot - pokemonu izvirtības ar šīm intuitībvajām sistēmām. Laikam domāts tādiem pašiem pokemoniem kas to izgudroja.

Pilnīgi saprotu Леший. Nav jau problēma nokonfigurēt kādu Outlook vai tamlīdzīgu softu, bet kad tev vajag tā teikt lauka apstākļos kaut ko izdarīt uz cita kompja tad nākas secināt - kāda makarona pēc ir jāsarežģī vienkāršas lietas

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es tagad nerunāju par outlook clientu bet par webmail, kurš ir outlook.com un interfeiss tieši tāds pats kā desktop versijai. Un var pieslēgt gmail un nebūs problēmas vairs.

Link to comment
Share on other sites

Alternatīva - inbox.lv :)

 

A ja par tēmu - diez vai atradīsi ko ērtāku un vienkāršāku par gmail... Aprodi vien ar jauninājumiem...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu pag`, džīmailam taču ir burvīga iespēja pārslēgties uz pamata HTML skatu. Tad tieši to jami grasās likvidēt?

 

 

diez vai atradīsi ko ērtāku un vienkāršāku par gmail

 

 

 

Es izmantoju pašmāju mail.lv . Nav liela bling-blinga un citu pokemonismu, reklāmas baneru, nekas nekur nelec, paskastītē neviens nepiedāvā palielināt dzimumlocekli un tā.

Labots - Nain
Link to comment
Share on other sites

Леший

Aprodi vien ar jauninājumiem

Nē, tagad tas jau ir principiāls jautajums. Sākumā google liedza komentēt play marketa, ja nav g+ konts, pēc tam atpublicēja visus manus utube video, kad atslēdzu g+ (dēļ tā pārgāju uz vimeo). Tai pašā laikā, androidā ir salauzta navigācija, un google neremontē to, bet ievieš vot šitādas perversijas, kā arī, atslēdz readeru. Nezinu, ar kuru galu domā marketinga džeki googlē, bet nu esmu jau nobriedis atteikties pat no google kā no search engine.

 

džīmailam taču ir burvīga iespēja pārslēgties uz pamata HTML skatu

Jau labu laiku nav tādas iespējas.
Link to comment
Share on other sites

gmails vienkārši slinko :)

 

pirms 2 nedēļām nosūtīju gūglei bugreportu par to, ka meklējot pēc attēla ( google.com/images ) un izvēloties "Meklēt pēc attēla" un nobraucot līdz lejai, angliskā "Report images" latviskais tulkojums "Ziņojuma attēli" ir galīgi šķērsām.

Nopietni aprakstīju, kā ir pareizi, kādos locījumos - atbildes nav, labojuma nav. Sāk atgādināt baigo gigantu, kur katra vēstule pirms kāda zivi cērtoša cilvēka izceļo cauri 10 sekretārēm un labi ja papīrgrozā pa ceļam nenonāk :)

Link to comment
Share on other sites

Леший

usver, savā dzīvē esmu sūtījis kādus 10 meilus googlei, par bugreportiem, par ieteikumiem, sūdzībām utt. Tikpat efektīvi es varēju sūtīt tos meilus uz /dev/null

Link to comment
Share on other sites

Wow, atliek tikai novēlēt dzelžainu nepiekāpību principu ievērošanā! Tiesa gan, nav ļoti daudz vērā ņemamu alternatīvu nozīmīgākajam pakalpojumu klāstam (e-pasts, meklēšana webā, kartes, etc). Acīmredzami, to visu var aizvietot Microsoft pakalpojumi, kas jācer, ka jau nav nonācis tevis boikotējamo korporāciju sarakstā.

Link to comment
Share on other sites

BlackHalt

yahoo.com mail ir labs vintage stils :) , bet POP tur maksā naudu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Viljamsdomenic
(labots)

Google ir vienkārši izlaidies. Sākumā visi cenšās, bet tad atēdušies kļūst slinki, paradās programmētāji idioti. Ar draugiem lv piemeram arī tāpat.

Labots - Viljamsdomenic
Link to comment
Share on other sites

LVArturs
(labots)

GMX e-pasts ir labs. Un no Google meklētāja var atteikties izmantojot uz Google meklētāja bāzēto StartPage - https, viss notiek caur starpniekserveriem, nekādi dati uz Google netiek pārsūtīti.

Nu un vēl jau var tajos pašos meklētājos uzrakstīt 'google/gmail alternatives' un atrast kaut ko šādu (lielos daudzumos):

http://lifehacker.com/5876794/going-google+free-the-best-alternatives-to-google-services-on-the-web

Labots - LVArturs
Link to comment
Share on other sites

mail.lv arī ir

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Nafig? Thunderbird un Libreoffice!

Ja kautkas trūkst - tātad cenšās lietot Office tur kur vajag citu programmu.

Link to comment
Share on other sites

outlook.com vairs nevar bez maksas savu domainu lietot? Un vecie klienti? Tiem arī vairs nekā vai tomēr pagaidām strādā?

 

Njā.. Bezmaksas google apps bija kruta.... Man gan ir "aizķērušies" pāris neizmantoti google apps akkonti no bezmaksas laikiem, viens pat ar 200 atļautiem useriem.....

Link to comment
Share on other sites

Nu ja vēlme maksāt $$$ varu notirgot pa nelielu, bet draudzīgu ciparu kādu no man pieejamiem google apps domainiem. Visi ir LV domaini un iekš nic.lv brīvi nopērkami. Pieliekam kā apakšdomainu savējo un lietojam ;) Tiesa gan to ar 200 useriem tīri pa sviestmaizi neatdošu..... 

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu jā. Bet cik ta maksā lv domains... ap 10 eur liekas ka bija gadā, nedomāju ka tā ir problēma. Tās firmas sen kā bankrotējušas/likvidējušās un domaini ir brīvi.

Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 15, 2014 - No reason given
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 15, 2014 - No reason given

Un tād tiešām kaukur alg sajem?

Cik debīl i tie direktoreļ?

Link to comment
Kāds office365 izmanto ar?

 

 

Es izmantoju. 

ExchangeOnline. ~50 lietotāji.

 

Dzīvojam, bēdu nezinam. 

 

 

 

primary domēnam ir jābūt aktīvam?

 

Jā.

Labots - Svekris
Link to comment
Share on other sites

Gada laikā izdarītie novērojumi:

 

outlook.com netiek tik labi ar spamu galā kā gmail.com.

outlook.com ilgi nebija imap - labi ka attapās.

outlook.com ir gadījies pieķert ka smtp nestrādā un forumā ir rakstīts ~ "jā, nestrādā".

outlook.com captcha hell pie katras darbības.

 

ar gmail ir mazāk ķezu.

Link to comment
Share on other sites

Hm, mani 2 centi, tiesa man ir pieredze tikai ar ExchangeOnline nevis outlook.com. 

 

>outlook.com netiek tik labi ar spamu galā kā gmail.com.

Hm, salīdzinot ar gmail tā varētu būt, ir redzēti daži false positives (manā kāstē 3 ~5mēnešu periodā), tiesa salīdzinu ar privāto gmail kontu, kur filterim ir bijuši bezmaz 10 gadi ko mācīties. 

Salīdzinot ar Linux serveri, kas bija pirms spams tiek ķerts 10x labāk, it sevišķi "publiskajām" adresēm, kā @info.  

 

>outlook.com ilgi nebija imap - labi ka attapās.

Man bija no paša sākuma.

 

>outlook.com ir gadījies pieķert ka smtp nestrādā un forumā ir rakstīts ~ "jā, nestrādā".

Hm, pāris reizes bijis, ka exchange<=>outlook2007/2010/2013 savienojums neiet dažiem klientiem, tad ir jāpārslēdzas vai nu uz smtp, jāizslēdz cached mode vai jālieto webmeils (GUI identisks outlook.com). Parasti 24-48h laikā problēma, ja tā ir MS galā, tiek atrisināta. 

 

>outlook.com captcha hell pie katras darbības.

Hm, ExchangeOnline nav redzēts, varbūt pašā sākumā tur kāda captcha bija, varbūt nē. 

 

Es rakstu par ExchangeOnline, kas ir MS hostētais exchage, bet cik saprotu tie servisi ir dikti līdzīgi. 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...