Jump to content

datu nopludinašana netā


admin112
 Share

Recommended Posts

Labdien! Es gribēju uzzināt kas man draud pēc likuma ja es nelegāli nopludinu bildes netā,bez tā cilveka piekriššanas.Vai arī kādus failus ko esmu nozadzis no cita datora,vai no citiem e-pastiem.Vienkārši interesē kas man parto varētu draudēt!

Labots - admin112
Link to comment
Share on other sites

Nu tāpēc gribu zināt kas man draudjo daudzus failus esmu nopludinajis neta bet veel piekeruši vēl nav būtu labi ja kāds iemestu likuma pantus lai varetu pastudēt

Link to comment
Share on other sites

Laikam jāpiebiedrojas Piepem un Itaniumam...

 

Nezinām Tavus rīcības motīvus, bet škiet,ka spēlē netīras spēles... Un ja vēl citā forumā meklē KEYLOGGERUS... Šeit cieņu(atbildes) neiegūsi,tikai puberitātes vecuma tīņa cienīgu attieksmi,kas ko atriebj... 

 

Šādu jautājumu uzdodot vajag vairāk paskaidrot un pamatot iemeslus,lai kāds vēlētos palīdzēt par šīm lietām..

Link to comment
Share on other sites

Un tēmas nosaukumu pat nevar izveidot normālu. Sadaļa arī īstā nav, tas nav pirātisms. Labāk izlabo tēmas nosaukumu tā lai var saprast par ko ir runa no nosaukuma. Citādāk kādas bildes te domātas?

Link to comment
Share on other sites

Krimināllikums, 145.pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem

 

 

(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja tās izdarījis personas datu apstrādes pārzinis vai operators atriebības, mantkārīgā vai šantāžas nolūkā, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par personas datu apstrādes pārziņa vai operatora vai datu subjekta ietekmēšanu, pielietojot vardarbību vai draudus vai ļaunprātīgi izmantojot uzticību, vai ar viltu nolūkā veikt nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

 

 Un protams - "draudzīga saruna" ar cietušo personu vai tās draugiem + atpūta tuvākajā slimnīcā vai morgā :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

 

Citādāk kādas bildes te domātas?
Spriežot pēc autora 'inteliģences' pakāpes, visticamāk, kā šamā ex-draudzene salaiž ar citu tirliņu..
Link to comment
Share on other sites

tas viss ir štrunts. labākais kas būs par to, ka būsi aizdomās turamais - poliči savāks visu tavu datortehniku un atdos pēc 3 gadiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Arnold, man īsti neintersēja kādas bildes, bet lai no topika nosaukuma varētu saprast par ko ir runa tēmā. Bet es domāju tur dziļāks iemesls par draudzeni.

Link to comment
Share on other sites

BlackHalt

Ir iesniegums policijā?

Būtisks kaitējums ir radīts?

 

Ja nav, tad nekas traks.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Nezinu par bildēm, bet vairāk par policistiem, tev vajadzētu baidīties no aizdomīgiem tipiem vēlās vakara stundās.

Link to comment
Share on other sites

Nezinot ko tieši un kādēļ esi sastrādājis un kas ir cietusī persona un tās turpmākie plāni - iespējams jebkurš iznākums, bet _dunduks_ variants tiešām ir reālāks par policiju - gatavojies :butcher: .

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...