Jump to content

windows 8 explorers


FaiL^
 Share

Recommended Posts

Sveiki... Atvainojos, ka bez garumziimeem :) 

Lieta taada, ka uz mana Laptopa ACER v3-771 ir windows 8, diez ko sajuusminaats par vinju neesmu, par cik saskaros ar ljoti daudz probleemaam... 

Lielaakaa un kaitinoshaakaa ir paarluuks... Atverot kaadu mapi, kuraa ir tik vismaz 2-4 mp3 vai wav faili, gadaas, ka explorers vienkaarshi nokaraas. Atverot Task Menedzheri - pie explorer Usage ir ap 90%... 

Restarteeju to, un kaadu laiku iet normaali... Briizhiem paiet 5min un atkal tas pats... 

Taapat meegjinot saglabaat/atveert kaadu audio failu, explorers atkal nokaraas, bet liidz ar visu iespeejamo, kursos ir knapi vadaams un ljoti maz iespeejas tikt pat liidz task menedzherim lai to restarteetu, ja arii tieku, tad liela varbuutiiba, ka meegjinot atkaartot darbiibu tas notiek atkal... 

Izmekleeju googlee, ir sastopami liidziigi simptomi, bet ne tieshi kaadi ir man... 

Nezinu vai tas ir tikai audio failu deelj, bet liidz shim ar sho probleemu esmu saskaaries aiztiekot audio failus... 

 

Parametri - 

 

Brand Acer
Item Weight 3.2 Kg
Product Dimensions 57.8 x 31.2 x 9 cm
Item model number NX.RYREK.004
Screen Size 17.3 inches
Processor Brand Intel
Processor Type Intel Core i5
Processor Speed 2.5 GHz
RAM Size 6 GB
Computer Memory Type DDR3 SDRAM
Hard Drive Size 500 GB
Graphics Card Description Integrated
Graphics RAM Type DDR3 SDRAM
Operating System Windows 8
Lithium Battery Weight 1.6 kilograms

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Windows 8 vaina tā nav. Lietoju šo OS jau kopš pirmās iznākšanas dienas un nav bijusi NEVIENA pati problēma, dators ieslēdzas 15 sekundēs (uz HDD, nevis SSD).

Mūzikas failu vaina tā ne tik nebūs, jo man ir apmēram 6GB ar mūzikas failiem un nekas tāds nav novērots.

Link to comment
Share on other sites

nu pats laptops straadaa labi, iesleedzas arii no 10-15 sekundeem, neraustaas, viss kaa naakas, tik tieshi probleema rodas ar exploreri... 

antiviirus Mcafee ar itkaa nebreec, bet saaku aizdomaaties par to, vai pats antiviirus nekarina sho visu pasaakumu ... 

Link to comment
Share on other sites

Gribi teikt - tev sistēmā divi aktīvi antivīrusi (jo W8 jau pašām savs integrētais, pie tam pietiekami labs) ? Tad par ko brīnies - šādā situācijā kāršanās ir parasta lieta.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Nedaudz beztēmā (jo vaina nav explorerī), bet es jau kādu laiku lietoju Cubic explorer - dažas fīčas nu dien ērtas, ātrums arī apmierina.

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi čekdisku! Vaina var būt jau nobrucinātā failsistēmā. Tāpat vaina var būt konkrētos failos, kas var būt bojāti.

Iečeko cietņa SMART datus.

Instalējot citu ar Windows 8 savietojamu antivīrusu, iebūvētais defenderis atslēdzas. Ja nav savietojams, tad pats velns zina, kas tur notiek.

Nav izslēgts, ka vainīga arī kāda zaraza, kas jau paspējusi ieperināties.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...