Jump to content

Klipši durvju abšivkas stiprināšanai


badzo
 Share

Recommended Posts

vigvams uz valmieras/matīsa stūra. Tur var dabūt šķiet pašu velnu ja vajag kādus klīpšus.

Link to comment
Share on other sites

šrotos man domāt ka neviens klipšus nost neņem - labākajā gadījumā abšifkā atstāj.

Link to comment
Share on other sites

Es arī domāju, ka ir, bet skuju. Pāris bodēs esmu bijis. Vienā bija tāds pamatīgs stends pie sienas ar visvisādiem, bet faktiski no tiem visvisādiem bija tikai pāris. Pie tā stenda pielīmējuši un protams, ka nost neraus. Dažās auto bodēs vispār tādu nebija.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Autoveikalā Ķengaraga ielā 2 tādus mēsliņus tieši redzēju. Tajā bodē biji?

Link to comment
Share on other sites

johansons

Šķiet, ka ko līdzīgu tiku redzējis autobodē uz Lokomatīves ielas (ap 100tajiem numuriem). Tur ir TC, kur "pagraba stāvā" ir autopreču veikals.

Cik atceros, ka tur bija visādi sīkumi plašā izvēlē!

Link to comment
Share on other sites

pagājušogad es biju - Signalizācijas Sistēmu Serviss.(Adrese laikam Ludzas iela 9)  viņiem ir veikals un tur bija  šie klipši laikam jau tāpēc ka liekot signalizācijas viņas lieti noder.

 

http://goo.gl/maps/ABfVm

 

 

Tiesa viņus manuprāt par klipšiem gan nesauc.

Link to comment
Share on other sites

Kāda auto vajag?    izskatās pēc opeļu vai fordu, tas ebey  saraksts ir visai dīvains, audi tādu oriģināli nav, ja nu kādam vecam lūznim

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Šrotos šitos nepērc, jo viņi skaitās vienreizējie.

Ar lietotu (jau izrautu) neko izdarīt nevar.

Link to comment
Share on other sites

Skrandainais, nē, tur pagaidām neesmu bijis. Sākšu ar tuvāko no ieteiktajiem - Valmieras / Matīsa stūrī. Paldies, tolx! Ja tur nebūs, tad varbūt arī aizbraukšu līdz Ķengaraga 2.

 

Paldies, johanson un zed. Varbūt noderēs.

 

Ratz, Alfa Romeo.

 

Šrots nav bijis starp maniem variantiem, tāpēc ka zinu kā izskatās tas klipsis, ja viņu neizdodas veiksmīgi izņemt - nav lietojams vairs.

Link to comment
Share on other sites

Alfām gan tā pabēdīgāk ar tiem klipšiem, iesaku jaunus analogos

Tiko vienam bēdubrālim Renaultam  mainīju - 1Ls gabalā maksā oriģinālie, analogie  negribēja kārtīgi turēties

Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

n-tos gadus atpakaļ ļoti labs spec. veikals bija uz Artilērijas ielas netālu no krustojuma ar J.Asara ielu...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Droši vien pat ar cinkotajiem

protams :D

a kur tādus melnos dabūt?

Link to comment
Share on other sites

K-rauta

Veikals ''Mājai un dārzam''-var nopirkt pēc skaita.... pats esu pircis iepakojumā 100gb, garumi kādi vien vajag

gan jau ka depo pameklējot arī var atras

Link to comment
Share on other sites

Līdz šim tā arī nav sanācis apmeklēt nevienu no ieteiktajiem veikaliem. Pagājušo sestdien biju aibraucis līdz Valmieras / Matīsa krustā esošajam veikalam, bet tas izrādās, ka tikai darba dienās strādā. Rīt mēģināšu vēlreiz.

 

Ronald, nav nemaz tik tālu Divi auto. Parasti ceļā pavadīto laiku / līdzekļus neskaitu preces cenā. Vienīgi tā bode man šķita tāda patizla (nu vismaz pārdevējs). Internetā (ss.lv) bija ielikuši, ka ir nopērkams lukturis kuru man vajadzēja, bet aizbraucot pie viņiem kaut kāds krievelis pasūtīja mani piecas mājas tālāk.



Šodien biju veikalā Matīsa / Valmieras krustā. Dabūju, ko meklēju.

Iesaku to bodīti, ja kādam vajag ko līdzīgu. Tur to plastmasas figņu ir simtiem dažādu.

Link to comment
Share on other sites

Ja vajag lukturus tad var braukt uz Renoksu, Valeo un Depo firmu lukturus pa kapeikām var iegādāties

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...