Jump to content

keylogger priekš android


admin112
 Share

Recommended Posts

Es gribētu dabūt savā android Telefona keyloggeru.Lūdzu varētu pateikt vai iemest linkus kur viņu dabūt un kā pareizi ieinstalet.Ja vajag zināt mobilā nosaukumu vēlāk komentāros pateikšu.TNX jau iepriekš

Link to comment
Share on other sites

papostē www.whitehouse.gov kādu laiku no sava telefona (angliski) "usa bumba lādens terors sprāgt fib suks obama arī", un ir cerība, ka dabūsi.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Google play tur nav nekā jedziga

Tādas izkalides taču prasa root'ošanu, ne?

 

EDIT: ieraudzīju Ielejas linkus - sāku redzēt kādu plusu lietojot zvanīšanai Āboli, tam vismaz šitādas figņas nevar oficiāli uzlikt... :D

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

agrāk bija aplikācija mkeylog ar kuru varēja to izdarīt....

Link to comment
Share on other sites

admin112

Man ir rūtots pašā sākumā kā nopirku tā i norūtoju

 

Nu viss jau būtu labi ja tikai marketā nebūtu jāmaksā

Link to comment
Share on other sites

ir. bet vajag mazliet smadzeņu, lai tādu atrastu. vai jāmaksā. izvēlies atbilstoši savām iespējām.

Link to comment
Share on other sites

Nelegālo ieiliec droši un pēc nedēļas taisīsi jaunu forumu,kur sūdzēsis,ka nelegālais keyloggeris ir nosūtījis pa kluso arī Tavus datus...bankas kartes kodus un citas lietas...tai skaitā sms uz maksas numuriem... :)

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Kā atklājās autora nākamajā topikā, viņš ir pilnīgs kretīns, kas nopludina nelegāli iegūtu privātu informāciju netā. Keylogera vietā viņam derētu kāds, kas pielabo sakodienu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žokli man gan nevajag pielabot a ja kas keyloggeru es jau dabuju laiciņu atpakaļ.Bet paldies par atbildēm

 

Ar žokli man problēmu nav

Link to comment
Share on other sites

Tuvākajā laikā tiešām ka nee, bet viņa to būs pelnījusi jo viņa man tā ir ieriebusi kā es viņu mierīgi varētu izvarot un nogalinat bez žēlastības,bus viņai vismaz mācība

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Āmen.

 

Iesaku nākamreiz visiem gudriem padomdevējiem keyloggeru softu meklētājus ignorēt, jo gandrīz vienmēr zem tā stāv neētiska vai pat nelikumīga rīcība.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...