Jump to content

Labākā planšete līdz 200 ls


stx
 Share

Recommended Posts

Sveiki, foruma biedri! Ir doma iegādāties planšeti cenā līdz 200 ls. Šobrīd skatos uz šo http://tehnoshop.lv/?c=216&id=810907 Sakiet cik labs/slikts ir tas Samsungs? Vienīgais, kas, manuprāt, pietrūkst ir 3G.

Droši  iesakat citus variantus. Galvenais, lai ekrāns ir ap 9 - 10 collām, ir gps un būtu vispār labi, ja būtu vēl 3, 4G.

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Verneris

Bez 3G var iztikt, ja tev ir smartfounis, iesleedz Hotspot un konekteejies klaat

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

Nu Samsungu nē. 2 kodolu procesors. Esmu pats lietojis to Samsung, kaut kā nepārāk. Labāk patiešām Memo Pad 10

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

+1 par Asus Memo 10. Pats izvēlēju, 4dien gan tikai savākšu. Tad arī varēšu komentēt.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nexus 7 mani apmierina. Izmērs ideāls, lien gan jakas ārkabatā, gan žaketes iekškabatā; pat bikšu priekškabatā var iemurcīt ja nu akurāt vajag novākt no acīm.

3g iekš planšetes ir zvērā - aizbraucot ārpus LV, iemet vietējo priekšapmaksas karti ar datu tarifu un bēdu nezini; tik vien, ka nav hotspot fīčas un mobilais paliek bešā. + joprojām esi sasniedzams pa LV numuru.

Link to comment
Share on other sites

Pasūtīšu Memo 10, izskatās gana jaudīgs un ceru, ka apmierinās manas vajadzības. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Šodien Memo 10 dabūšu, iemetīšu kādu atsauksmi tepat forumā.



Vakar ieguvu Memo 10. Nu jauks bez gala, viss kas nepieciešams - microUSB, microHDMI, pietiekami viegls (salīdzinoši), korpusa materiāli vairāk kā pieņemami (bet ne izcili). Jauda netrūkst, ir pat kaut kādi Asus ielikti power menedžmenti - eko, balaced, pouwaaaa vai kaut kas uz to pusi.

 

Ekrāns ir OK, tie kas tikko no Retinas nokāpuši gan varēs sūdzēties. Ir redzēti labāki IPS ekrāni, šis tāds no švakā gala, ja pēta krāsas un skatu leņķus. Vēl pie mīnusiem ka diezgan piedrazots ar Asus-wāri, bet tā nelien virsū un netraucē. Žēl, ka nenāk jau 4.2 no rūpnīcas, apdeits vēl kādu mēnesi vai divus būs jāgaida. 

Link to comment
Share on other sites

versatile

A tam memo 3G arī ir?

Pats paņēmu Nexus 7, patīk 4.2.2 androids, multi-user fīča vispār super - saliec aplikācijas katram savas, bildes katram savas, utt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Memo 10 vispār nāk tikai vienā versijā ar 16GB un Wifi only. Izvēle starp baltu un zilu. Mani 3G neinteresēja.



Atjauninājums uz 4.2 vēl gaidāms.



Asus burtiski pirms pāris dienām sākuši izlaist 4.2.1 apdeitu OTA (build 10.6.1.15-20130329). Mana rinda vēl nav pienākusi, laikam pat UK vēl nav saņēmusi apdeitu. Bet jebkurā gadījumā 4.2.1 ir tikai laika jautājums. Klīst baumas arī par 4.2.2.



Starp citu - par microSD karti. Ievietoju savā Memo 10 un tai ir limitētas iespējas. Apšus pārvietot uz SD nevar, tā strādā tikai kā ārējā atmiņa. Vai uzņemtās fotogrāfijas var glabāt SD nemaz nepamēģināju.

Link to comment
Share on other sites

negribaas veidot jaunu teemu tapec jautaashu shija, ko jus man ieteiktu, ja budzets ir ap 120Ls un un taa gala lietotajs ir 7 gadigs berns? :D nee, nopietni, masas sicis grib plansheti un nu man tiek uzticets atrast labako variantu..

vismaz prieksh vinja, protams, aktualakais ir speles uz androida un uz atro atradu sho - http://www.rdveikals.lv/products/lv/149/20949/sort/1/filter/0_0_266_0/PMP5597D_BF_DUO-MultiPad-9.7-Ultra-Duo-16GB-Grey-Plan%C5%A1etdators.html

 bet nu neesmu drosh, ka shis te modelis ir pietiekami spejigs prieksh spelem, nu lai nebutu kaukadu divainu gluku, ka neiet vai baigais rausteklis.. cerams varesiet palidzet.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@buffalo, Prestigio vienu reizi veikalā paspaidīju. Faktiski divas versijas tur bija - mazākā ap 7" un lielākā, pieļauju, ka Tavs variants. Abi bija salīdzinoši lēni, kaut gan abiem bija identiski divkodolu procesori un viss ko sola lielie ražotāji. Tagad nevaru atcerēties kuram, bet vienam bija drausmīgi slikti korpusa materiāli, otrs bija daudz labāks. 130 Ls par šādu izstrādājumu man izklausās diezgan daudz.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēk Parastais- ko viņš sliktu minēja par Hyundai? Man ar krievu valodu pašvakāk. Bet katrā ziņā Epic Citadel rezultāts ir diezgan viduvējs, bet tā pati problēma ir arī S3- vienīgi mazākas izšķirtspējas dēļ tas ir 41-47fps. Piemēram, manam lētajam ķīnas četrkodolu telefonam ar Hd ekrānu ir 57-58fps.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Pats arī neesmu diži liels šīs valodas lietpratējs, bet kopumā:

 

*Ļoti uzkarst - pat nedarot neko ir 36 grādi

*Neskatoties uz S3 procesoru nespēj atskaņot normālas kvalitātes video

*Testos neuzrāda neko dižu

*Baterija ir ļoti vāja 

*Un neatceros, vai šitajā, vai nākamajā video pats apskatnieks iesaka šo konkrēto nepirkt, bet labāk ņemt šī modeļa sekotāju (precīzu nosaukumu neatceros), kurš maksā tāpat kā T7 pārdošanas sākumā (~180$)

Labots - Cilvēks Parastais
Link to comment
Share on other sites

hmm,īsti no netiem laikam netiks suutits, par cik mazais 7gadnieks nepses sagaidit + isti nav uzticibas, labaka ja ir garantija shija gala..

 

ir kadas citas versijas no lv i-neta veikaliem?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

512 MB izklausās diezgan maz. Parasti idlē ar standarta procesiem un dažām extrām jau ir pāri 400 MB aizsisti.

Link to comment
Share on other sites

mjā, ar 512mb domaajams bus pa iisu..

 

 

ko sakat par sho http://aio.lv/lv/pc/handhelds/goclever-tab-r83.2-mini-ex/

pec video tiri izskatijas ok, ko atradu youtube par konkreto modeli.

 

p.s. http://signe.lv/index.php?l=lat&s=product&id=1971743

atradu sheit to pashu modeli, tikai letak, vismaz vajadzetu but tam pasham modleim.

Labots - buffalo
Link to comment
Share on other sites

Man ir tāds Goclevers. Normāla planšete. skype neesmu izmantojis, tāpēc par video kvalitāti nevarēšu pateikt. Citādi visādi strādā labi, NFS Hot Pursuit arī gāja bez kādiem gļukiem. Nebija pat ķīniešu standarta gļuks, kad atmiņas karte ielikta visu laiku atmodina.

Link to comment
Share on other sites

Paldies!

Saprotu, ka reāli tie ir ķīnieši, bet tieši tā garantija ir tas, kādēļ domāju pirkt šeit pat uz vietas, ja vien tas aparāts pilda savas funkcijas.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mans Memo Pad 10 šorīt saņēma OTA 4.2.1 atjauninājumu. Multijūzeris ir, atrisināts baterijas statistikas gļuks. Ir jauns 4.2 launčeris, bet ir iespēja izmantot veco 4.1 launčeri. Pārējo vēl neesmu pētījis. Internetā ir sūdzības par baterijas dreinošanu, ceru, ka man tā nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, vai planšetes jau ir derīgas, la padotu mūziku uz kādu ārējo dac pa usb vai spdif izeju. Cik garāmejot ir manīts, tur nav ne vairāku usb portu, ne spdif izeju, kā arī man nav ne jausmas par androidu programmatūru.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

Neesmu interesējies konkrēti par šo tēmu, bet domāju ka tas ir iespējams, bet tas ir atkarīgs no draiveriem. Pagūglēju un otrais ieraksts google, kur pie samsung galaxy kameras pieslēgts usb dac -http://www.head-fi.org/t/595071/android-phones-and-usb-dacs/1500

Pats ar usb otg vadu esmu slēdzis klāt tikai canon spoguleni, kas rāda uz android planšetes to ko redz kamera, kā arī gandrīz visus setingus var mainīt un uzņemt bildes pa taisno uz planšetes atmiņu. otg_cable_640x360.jpg

Nezinu konkrēti kādus usb dac var pieslēgt, bet tas noteikti ir iespējams un vajag tālāk pagūglēt ja interesē.

Nu google izskatās ka nav problēmu ar otg vadu pieslēgt usb dac -

54a3e4e1_DSCN7093.jpeg

Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

Es jau arī neesmu interesējies, tāpēc prasu. Saprotu, ka vajag divus usb portus, ja nav spdif, lai varētu vēl  pieslēgt hdd. Pašai planšetei atmiņas apjoms ir nekāds, cik sprotu. Šitie andriod telefoni pagaidām neinteresē kā suga, bet normāli lietojama izmēra planšete zem 200 latu robežas kā ērts viss vienā  mūzikas atskaņošanas vadības ierīce varētu pamazām ieinteresēt. Cik saprotu, planšeres ir pietiekami mazjaudīgas, lai strādātu bez trokšņa.

Link to comment
Share on other sites

Tak eksistē USB hubi, vari kaut 5 usb ierīces piespraust planšetei. Cik tev tā mūzikas kolekcija ir liela? Ar 32 vai 64gb atmiņas karti nepietiek?



 Vēlos pateikt arī to, ka eksistē Colorfly firmas planšetes, ar jau iebūvētiem nopietniem DAC un pastiprinātāju.

Link to comment
Share on other sites

Tikai tādā gadījumā ir svarīgi izvēleties usb hubu, kuram ir atsevišķa barošana, jo ,cik esmu lasījis, tie porti var nojāties, ja ilglaicīgi barosi vairākas ierīces no viņiem. Un jā varu apstiprināt, ka usb hdd bez problēmām var pieslēgt pie nexus 7. Pats slēdzu savu 640 gb cieto pie nexus 7 un atskaņoju HD filmas.

Ja pērk nexus tableti, tad atmiņas karte nebūs variants.

Un runājot par troksni, tu domā troksni audio vai troksni cik pati planšete skaļi strādā? :D

Edit: $(KGrHqN,!jUE+u!eqJ+uBQH9SMno6!~~60_12.J

Izrādās ka šādi kabeļi(USB OTG Y CABLE) arī ir un tad ar hub'iem nevajadzētu būt problēmām.

Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

Ventilatori, protams. Ar usb barošanu varbūt pat problēmas tāda sadalītāja gadījumā arī nemaz nebūs, jo dacam barošanu no usb nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nav dzirdēts ;) , ka planšetēm būtu ventilatori.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Spam, spam! Bet tas jau ir dators ar C2D, skaidra lieta, ka to jādzesē. Manuprāt te runa par kaut drusku citu...

Link to comment
Share on other sites

A kā ir ar audio atskaņotājiem androidiem? Prot padot ciparus uz usb?

Šobrīd man ar ir latitude 430 ar mobilo 1.2Ghz nīkuli. Nu rūc taču. Varbūt vēl variants, ja samazina frekvenci, minimizē windowsam visu bez kā vien var iztikt, varbūt tad līdz ventilatora vajadzībai neuzsils. Nezinu.

A varbūt vienkārši glaunāku cd aparātu pavaktēt?

Link to comment
Share on other sites

A kā ir ar audio atskaņotājiem androidiem? Prot padot ciparus uz usb?

Tā ir loterija, vai konkrētais Android mācēs strādāt ar konkrēto USB audio. Man ir kaut kāds maziņš Logitech USB analogais pārveidotājs (no audiofīla viedokļa pēdējais mēsls), kurš strādā gan ar MK808, gan ar Ainol Fire. Un ir Logitech USB tumbiņas (vēl lielāks mēsls priekš audiofīla), kuras iekš Android gan uzrādās kā Audio Device, bet skaņa no tām nenāk.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu tik tiešām klausies mūziku klusāk par to cik skaļi laptopa ventilators rūc?

Vienos dienā un divpadsmitos naktī fona troksnis ir pilnīgi dažādas kategorijas. Kā arī ir mūzika, kur ir diezgan daudz klusu vietu, tad lieks fona troksnis ir pamanāms.



 

 

Tā ir loterija, vai konkrētais Android mācēs strādāt ar konkrēto USB audio. Man ir kaut kāds maziņš Logitech USB analogais pārveidotājs (no audiofīla viedokļa pēdējais mēsls), kurš strādā gan ar MK808, gan ar Ainol Fire. Un ir Logitech USB tumbiņas (vēl lielāks mēsls priekš audiofīla), kuras iekš Android gan uzrādās kā Audio Device, bet skaņa no tām nenāk.

Man jau arī ir tāda aizdoma, ka viss andriod pasākums pagaidām ir vēl pārāk zaļs, nestandartizēts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...