Jump to content

Svētku dienas slimošanas laikā


Baigais Janka
 Share

Recommended Posts

Ja atvaļinājuma laikā svētku dienas iekrīt, tad skaidrs, ka atvaļinājums pagarinās. A ja svētku dienas iekrīt slimošanas laikā? Tās brīvās svētku dienas nepienākas pēc sirgšanās? Sanāca te akurāt apkrist pirms Lieldienām, rīt pakojos uz darbu, bet viens kadris te sāka kauču ko fantazēt, ka arī slimošanas laika svētku dienas papildus pienākas brīvas. Ta nu štukoju, ka varbūt paris dienas vēl pa namu varu dīki patusēt, bet kauču kā info nevaru atrast...

Link to comment
Share on other sites

100debija

Nāksies apbēdināt (: kā saka sūdīgi Tev, ka apslimi uz svētku dienām.

Mierinājumam - es arī "apkritu" no pagājušās pirmdienas, kaut neesmu slimojis jau pāris gadus. Kaut kāds negantenis pagadījies šogad, pat rūdītus večus uz svētku dienām gāž nost (:

Labots - tarahumara
Link to comment
Share on other sites

 

kadris te sāka kauču ko fantazēt

nav iemesla par slimību svētkos tev piešķirt papildus brīvdienas.

 

 

neesmu īsti tēmā, bet pat par šo gan milzīgas šaubas

ja svētki iekrīt atvaļinājuma laikā, tad IR papildus brīvdienas

Link to comment
Share on other sites

100debija

Pilnīgi droši varu apgalvot, ja atvaļinājuma laikā iekrīt svētku dienas, tad konkrētais atvaļinājums tiek pagarināts par svētku dienu skaitu.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Jā, par atvaļinājumu, tas i fakts.

Eh, liekas cerības man te uzjundīja par to slimošanu, nu, tad neko darīt, nāksies sākt rauties sviedriem vaigā :)

Link to comment
Share on other sites

Atvaļinājums protams ka pagarinās, jo atvaļinājumu rēķina pēc darba dienām. Slimošana - tur gan nekas netiek pagarināts.

 

Bet nu man kā pašnodarbinātajam vispār pilnīgs po - svētki, brīvdienas, slimošana - maksā pēc padarītā un nav tā ka mēnesī ar svētkiem (kā tagad) ir jāstrādā mazāk :( Arī par tādu lietu kā apmaksāts atvaļinājums var aizmirst. 

Bet protams ka ir citi plusi, kā dēļ pēc algota darba netiecos :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...