Jump to content

Vēlos, lai to ko daru PC redzu uz TV, tikai ar bezvadu palīdzību.


vaitars
 Share

Recommended Posts

Kādu laiku atpakaļ esmu iegādājies LED televizoru LG 42LM620S, televizoram ir visi navaroti Full HD, 3D funkcija, pilnais internets, skype utt. Visu laiku nebija bezvadu interneta uztvērējs, bet arī to puļķi nopirku un nu baudu visas tā iespējas. Protams pirmais jau ir pats indernets, nekādu kabeļu, otrs visas filmas, dziesmas, bildes varu no sava PC pa gaisu skatīties uz TV, nekādu ārējo HDD, fleškas, nekādu vadu. Bet apetīte rodas ēdot........

Sagribējās man uz TV redzēt to ko es daru kompī, bet bez vadiem, ar vadu jau tas ir elementāri, bet bez vada man prātiņš par īsu.

Varbūt ir kāda programma, kas tādu fīču atļauj un mans TV to atpazīs, jo arī šobrīd, lai skatītos filmas, bildes, klausītos dziesmas izmantoju tādu programmu kā Nero Control Center 4. Varbūt šai pašai programmai ir tāda iespēja, tikai neesmu atkodis????

 

Uz reiz vēlos teikt, padomos dodat vienkāršā valodā, jo palasot forumu par TV, tik gudri sarakstīts ka sajūtos kā idiots, jo vienu ceturto daļu no uzrakstītā nesaprotu.

 

Ar šīm lietām neesmu uz Jūs un daudzko saprotu, bet lūdzu pez liekiem saīsinājumiem un citiem svešvārdiem.

Labots - vaitars
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Kādi "navaroti" tam LG telļukam, Intel WiDi tehnoloģiju atbalsta, jeb vajadzīgs šāds parveidotājs? Pats kompis arī atabalsta?

http://www.amazon.com/gp/feature.html?ie=UTF8&docId=1000533461

http://www.anandtech.com/show/5957/netgear-introduces-neotv-pro-ntv200s-widi-and-media-streamer-combo

Labots - Donkeyhot
Link to comment
Share on other sites

vaitars

Jā WiDi tehnaloģiju atbalsta

 

http://www.rdveikals.lv/products/lv/188/13123/sort/1/filter/0_0_222_24806.24820/42LM620S-LED-Televizors.html

 

te būs visi parametri šim TV.

 

Un caur to WiDi šobrīd skatos filmas, 3D filmas un klausos mūziku, bez nekādiem vadiem, tik jāieslēdz kompī Nero Control Center un ar pulti izvēlos vajadzīgo mapi un skatos filmas.

 

Bet vēlos netikai vazāties pa mapēm ar pulti, bet spaidīt portatīvajā ar peli ikonas un lūkoties TV ekrānā, neizmantojot nekādus vadus.

Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Žaks Noriss, Marts 30, 2013 - duraks
Hidden by Žaks Noriss, Marts 30, 2013 - duraks

Noliec priekšā lielu spoguli un masturbē, tas ir narcisisms, nākošais solis būs, lai visi skatās.

Link to comment
Inspektors Caps

 

3D pilnais internets

Oho, 3D internets - kāds tad tas ir? :D

 

 

nekādu kabeļu

Mārketings ir labi nozombējis gan Tevi, gan Tava mitekļa trulos būvniekus. Reālajā pasaulē kabeļu savienojumi vienmēr būs labāki par bezvadu. Tā ir fizika, no kuras gan jau arī neko nesaproti...

 

Bet par tēmu - aizmirsti šo dumjo domu un liec HDMI kabeli.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vaitars
(labots)

Mani neinteresē tavas rupjības, ja nevari sniegt padomu šajā jautājumā, tad netērē laiku velti.

 

Nepirku TV, ar visām fīčām, ja nedomātu tās izmantot, pirms pirkšanas biju gana labi apdomājis vai vispār viss tas man ir vajadzīgs, kas ir tur iekšā un vai reāli to izmantošu.

Bet kā jau teicu apetīte aug ēdot, ja ir viena fīča kas ieinteresē un padara dzīvi vieglāku, tad ir vēlme vēl pēc kautkā labāka, tādi mēs cilvēki esam, ja netiektos pēc kā labāka, tad sēdētu alā un skrāpētu uz sienām ķeburus.



Labi, komats aizmirsās 3D funkcija.

Ar HDMI kabeli jau tagad darbojos un problēmas nav.

Zini es paskatījos Avataru no ārējā HDD, kas bija pa taisno pieslēgts TV un paskatījos to pašu Avataru pa gaisu no PC, zini es atšķirību nejutu, kvalitāte tāda pati, 3D efekts arī tāds pats, ne raustās, ne gļuko, atšķirību nejūtu. Protams, ka vads ir vads un signāls pa gaisu ir signāls pa gaisu, bet šobrīd mani tas nesatrauc.

Man vajag ērtības un nevajag vadu mučkuļus, kas jau tā ir pietiekoši daudz, sākot ar visiem Xbox360 kinect, mājas kinozālēm, televīzijas dekoderiem saslēgti klāt, ja vēl PC pieslēdz, tad vadi vadu galā.

Labots - vaitars
Link to comment
Share on other sites

vaitars

tev kompī ir Intel WiDi? ja nav, tad met miskastē un pērc tādu kuram ir.

 

Kompī nebūs gan un es palasīju ka neatbalsta kompis Intel WiDi.

Gatavojos pirkt jaunu kompi, skaidrs tagad kāds kompis jāskatās. šis jau sens kompis 3 gadi septembrī paliks.

Citas iespējas nav, tikai ar Intel Widi ir iespējama šāda fīča?????

Link to comment
Share on other sites

vaitars

Godīgi???

Es pielieku vēl 300 ls un paņemu normālu PC ar Intel WiDi. :)

Paldies!

Man tik neliek mieru viena doma, ja šo kompi var caur kādu programmu sapārot un skatīties filmas, tad gan jau ir kāda programma, kas ļauj šādā veidā sapārot, lai redz desktopu :)

Bet paldies, jau skatos jaunu kompi :)

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

http://www.amazon.co.uk/Prestigio-Emporio-Wireless-HDMI-Bridge/dp/B004H9LKEA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1364658903&sr=8-1 sitas aparatrs vareetu but labs.tas pirmais amazones links ir no usa un tas ir mests variants vispaar kaut ko pirkt no amiisiem. sorry par garumziimem neesmu pie sava pc.

Link to comment
Share on other sites

eddyboi

Un kāda problēma ir aizvilkt 20m hdmi vadu un izmantot bezvadu klaviatūru vai remote controll appu priekš iOS vai android? Es pats vienmēr uzticēšos vadiem vairāk nekā wireless.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...