Jump to content

DLNA serveris priekš Philips Smart TV


Olas
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Televizors Philips 55PFL6007K/12 un ir gribēšana ņemt vidoe no Windows 7 PC. Kādam ir pieredze ar Philips smart tv un DLNA izvēli uz PC. Izmēģināju Twonky, bet nevienu filmu tā arī neizdevās atskaņot. Visas filmas pārsvarā MKV un HD kvalitātē.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Tas jau atkarīgs, ko gribi no tā sagaidīt...

 

Ja gribi tikai serveri bez transcoding fīčām, tad šie ir lietojami... (par transcoding šiem nezinu, jo nelietoju to)

 

Elementāri un vienkārši:

PS3 Media server - http://www.ps3mediaserver.org/

Serviio - http://www.serviio.org/

 

Vēl ir TVMobili, bet par lietošanu ir jāmaksā.

 

Smuks:

Plex, bet tam vajag softu uz TV...vizuāli man patīk, bet funkcionāli maz formātus saprot.

 

P.S.

Pats lietoju PS3 servaku - vienkāršs, ātrs, stabils. Gribētos jau vairāk opcijas, bet nu nekas...

Link to comment
Share on other sites

Zemapziņa saka, ka transcoding būs vajadzīgs, jo Philips nav tas ražotājs, kas domā par multikodējumu atskaņošanu.

Bet nu, paldies par ieteikumiem!

Link to comment
Share on other sites

Ja es sapratu vispār tavu domu, tad varbūt der šitā: nero media home, šitas ir lai strīmotu failus caur lan, bildes, video, filmas, ja  Tev to vispār vajag. :D:D

Nezinu vai tev viņa der, lietoju uz LG samart tv

Labots - Gača
Link to comment
Share on other sites

martinno

@@Olas, nu man uz Samsunga bez transcodinga iet visi formāti izņemot .flv... tas ir vienīgais, ko es šobrīd esmu piefiksējis nestrādājam...


Un transcodings viņiem visiem ir, tikai neesmu īsti iedziļinājies cik labi vai nelabi tas strādā.

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Man gan ir LG TV, bet Serviio strādā lieliski un ja neskaitā pāris online stream, ko es pievienoju eksperimenta pēc, tad pagaidām visi video faili iet uz urrā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...