Jump to content

nedienas ar google play


bums
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Esmu iegādājies planšeti Arnova 10d G3 , bet nevaru uzinstalēt nevienu aplikāciju no Google play veikala , kad mēģinu ko uzinstalēt, tad parādās uzraksts : "Izgūstot informāciju no servera, radās kļūda [RPC:S-5:AEC-0]

No citiem resursiem instalējot aplikācijas, nekadu problēmu nav.

Kādi risinājumi?

Link to comment
Share on other sites

Леший

Izplatīts gļuks čainas android devaisiem. Kontos nahrenizē google kontu un tad pieslēdz vēlreiz.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies! Mēģināšu!  :TBS:



Nodzēsu visu,uzliku rūpnīcas iestatījumus! Pēc tam reģistrēju jaunu kontu, bet tāpat nedarbojas..

Link to comment
Share on other sites

 

Kontos nahrenizē google kontu un tad pieslēdz vēlreiz.

Nodzēsu visu,uzliku rūpnīcas iestatījumus! Pēc tam reģistrēju jaunu kontu, bet tāpat nedarbojas..

Autor, Tu lasīt nemāki? Kurā vietā tika teikts uztaisīt factory reset un jaunu kontu?

Jānodzēš esošais un jāpieliek par jaunu! VISS!

Link to comment
Share on other sites

 

Kurā vietā tika teikts uztaisīt factory reset un jaunu kontu?

A kāda starpība vai tēmas autoram tagad nestrāda viens Google Play konts vai divi?

 

Sameklē kaut kur (ne caur Google Play) jaunākās versijas programmām "Google Play pakalpojumi (v3.0.27)" un "Google Play veikals (v3.10.14)" APK faila veidā. Iespējams, ka problēma ir dēļ novecojušām šo programmu versijām. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Firza, es esmu saskāries ar konkrēto problēmu. Atradu tikai vienu efektīvu risinājumu - Леший aprakstīto.

Jautājums ir - Tu arī, vai strīdies vienkārši strīdēšanās pēc?

Link to comment
Share on other sites

eddyboi

 

kas tas par lopu? Palīdzēs?

Tas ir pirmais ko atradu google, kad iegūglēju tavu aparāta nosakumu- pilns ar atsauksmēm, ka neiet market un šis bija vienā postā kā risinājums, nezinu vai palīdzēs, man jau pašam nav tāds lai pārbaudītu.

Link to comment
Share on other sites

Kontu esmu nahrenizējs reizes piecas un visādi mainījis!   Mainas tikai kļūdu cipari!  Pašu google play liekas, ka nemaz nevar izdzēst! 

Link to comment
Share on other sites

Visu , ko ieteicāt, izdarīju! Rezultāta nekāda! Būs jānes pie meistara, cerams, ka tas ko spēs izdarīt!

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini iztīrīt cache vai data Google Service Framework un Google Play Store un Google Play Services iespējams pēc tam vēl vajag izslēgt/islēgt

Labots - elxnis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un domā tad aizies?

Varbūt kāds var ieteikt labu meistaru kur griezties?



Pagaidām viss iet! Paldies!



Un jautājums laikam stulbs..., bet vai šiem verķiem vajag antivīrusu programma?



??

Link to comment
Share on other sites

Леший

Vienīgais android vīruss ir user_vulgaris.apk, kas spaida accept, nelasot, kādās pieejas būs aplikācijai, kas novilkta no bestfreeandroidzappz.tw. Ja esi tāds, tad antivīruss ir vajadzīgs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...