Jump to content

Windows 8 iegāde


janssunsanj
 Share

Recommended Posts

kad sāku interesēties par windows 8 iegādi, tad sakaros ar tā vis ne dažādiem veidiem (oem, ggk - šitos es sapratu), bet nevaru atrast nekur vienkārši disku ar win8, ar kuru palīdzību varu pārlikt sava datorā esošo os kad gribu un cik gribu, BEZ NEKĀDIEM APDEITIEM IEPREKŠĒJAS OS UZ JAUNO OS (piemēram, no WIN7 uz WIN8)!!! Kur un cik maksā šitais win8 (pie reizes var mani painformēt arī par win7 (mos tas lētāks))????

Link to comment
Share on other sites

janssunsanj

 

bet tie abi ir jauninajumi, vai tad ar jauninajumu ari var parlikt os vai ari uzlikt to uz tuksa hdd 

tiko uzduros jaunam saisinajumam WINDOWS 8 OEI - ko tas varetu nozimet



labi es laikam nekoretki un nesaprotami izsakos

 

KA ES VARU LEGALI LINUX NOMAINIT UZ WINDOWSU UN CIK TAS MAKSA?????????????

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Es nopirku Windows 8 OEM versiju par Ls 65, nācās pameklēt, jo tirgo tikai Capital (ne visos veikalos ir DVS, RD Electronics un Elkor (arī ne visos).

Link to comment
Share on other sites

janssunsanj

bet oem win licence nak ar jaunu datoru kopa

 

es gribu lai man majas butu disks, ar kuru varu pārlikt (nevis upgrade) os kad vien velos un cik velos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tu taču esi jocīgs. Vari pirkt no Microsoft lapas, viņu atjauninājuma versija pēc būtības ir retail instalācija, ja izdomāsi instalēt windows tukšā diskā. 

Ja izdomāsi apgreidot pašreizējo windows versiju, tad licence būt tāda pati, kāda tev ir tagad. Tā vismaz kaut kur bija rakstīts MS skaidrojumos.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Pirmkārt - esi nogulējis par pāris mēnešiem, jo vēl janvārī, akcijas laikā, W8 būtu varējis iegādāties par 10x mazāku cenu (ko es arī izdarīju, jau aizmirsu, bet šķiet, 29 eiro).

Otrkārt - tas jauninājums ir vienkārši jauna OS  - pilns instalācijas ISO, ko vari iecept DVD vai izveidot bootablu flešku, ar ko vari gan atjaunot esošo, gan uzinstalēt "no nulles", ja gribi smuku kastīti, arī tādu vari pasūtīt.  Atnāk nepilnas nedēļas laikā.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

biesuviirs

sveiki, vai kāds ir uzlicis windows 8 kompim ar 1gb ram?

 

Kā izskatās, kā man tas viss pāsākums varētu iet kopā?

 

dual core  t4200 @ 2.OOGHZ

 

1gb ram

 

ati HD 3400 video 512mb

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Kāda OS tev pašlaik griežas ? W8 ir mazāk rijīgs un stipri ātrāks par W7  - tā kā uzlikt var noteikti un ne pārāk smagus softus dzenāt arī, bet nu 1GB RAM - tas jau mūsdienās ir stipri nenopietni.

 Vari paeksperimentēt ar W8 uzlaboto versiju, tiesa, tā vēl tikai stipri zaļa beta, tātad kukaiņi garantēti.  Pats vakar novilku, pa brīvdienām uz rezerves HDD padzenāšu.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

janssunsanj

nuko paldies, beidzot manam pratam pieleca. nja vajag tikai nieka ~ 100ls :)



bet skatoties internetveikalus ir pieejama OEM license, kuru var iegadaties kopa ar jaunu datoru (windows jau bus taja ieksa) - cik saprotu par kompi lidz ar to ir japiemaksa, tas ir pc dzelzi plus windows, bet windowsa disks jau lidzi nedodas.

 

sekojosais jautajums ir tads, ka man rikoties, ja es pats lieku datoru kopa un veledamies ietaupit gribu oem licenzi??

Link to comment
Share on other sites

raiviic

kur viņu var novilkt?

  Linku atvēri? Pogu Hidden ieraudzīji ? Tur arī būs magnet links - ceru zini, kā ar to rīkoties.

Bet - tā kā tas nav nelegāls softs - iemetu arī te, ja nedrīkstēja, moderi dzēsiet.

magnet:?xt=urn:btih:98C4A6164F91792B9D575E2260CFBC53DBA22D72&dn=9364.0.FBL_PARTN

ER_OUT13.130315-2105_X86FRE_CLIENT_EN-US-IMP_CCSA_DV5.ISO&tr=udp%3a%2f%2ftracker

.publicbt.com%3a80%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftracker.ccc.de%3a80%2fannounce&tr=u

dp%3a%2f%2ftracker.openbittorrent.com%3a80%2fannounce

   Jā, tā ir 32 bit versija un sver 2,63 GB, bet bootablā USB fleškā aizņem 4,75 GB.  Vakarā uzinstalēšu un tad jau pēc dažām dienām varbūt ko "gudru" secināšu.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
eLEMENTAL

Personīgi tu vari arī nokačāt krakoto bet nebūtu ieteicas, ja tu gribi zināt info kur kačāt un kā varu iedot dažus linkus, info PM.

 

Es pats esmu izmēģinājis kačāt krakoto win8 un viss iet perfekti nav nekādi vīrusi. ( Ietaupīju $120 ;) )

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...