Jump to content

Bezvadu skaļruņi, BT vai alternatīva


Zin...
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Ir parādījusies vēlme pēc kāda bezvadu risinājuma istabā, lai varētu atskaņot mūziku no telefona vai datora un nebūtu nekādi vadi no telefona vai datora, lai, piemēram, varu kautvai ielīst gultā ar visu portabli un nekādi vadi nevilktos līdzi pāri visai istabai... Laikam Bluetooth ir vislabākais risinājums, jeb tomēŗ ir kādas alternatīvas?

Cena līdz 120ls

Klausos pārsvarā elektronisko mūziku.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Uz kurieni Tu taisies to visu streamot? Ir jau kaut kādas tumbas vai kas?

Kāds ir esošais tīkls - bezvadu rūteris vai kas?

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Nu ar tumbām ir tā, ka ja nekāds universāls variants nav pieejams, tad varu izmantot vecās z-2300 šim mērķim, bet nu reāli varu arī apskatīt kādu jau gtavu variantu, kjipa tumbas ar iebūvētu BT, protams ja ir tādas pieejamas....

 

Ir bezvadu tīkls, bet manliekas Lumia gluži nevarēja strīmot caur wi-fi, neesmu meiģinājis...

Link to comment
Share on other sites

Es izmantoju šito brīnumu! Skaņa normāla, automātiski pieslēdzas, ja ir sapārots ar telefonu, datoru utt., bet skaņa jau kā caur zilzobi, nekas graujošs, bet mūzikas baudīšanai ir cita sistēma. Šis stāv viesistabā, kad ciemiņi atnāk, lai vadi netraucē un katrs var vienkārši uzslēgt savu mūziku. Protams, Tev šis te derēs tikai tad, ja jau ir kādas tumbas, bet tos mazos bluetooth skaļruņus kuri maksā simtus un neskan ne pēc kā, neiesaku, visus ko esmu klausījies ....nu ārprāts.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu ar BT skaņa diži laba diez vai varētu būt, bet nu kas zin...

Es gribēju ieteikt Apple Airport Express, bet ar to varētu būt problēmas Lumia...

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

kad ciemiņa atnāk, lai vadi netraucē un katrs var vienkārši uzslēgt savu mūziku

Atskaņotājs stacionārs ar vadiem pie pastiprinātāja, bet vadībai planšete vai smartfons ar Wi-Fi!

http://www.cambridgeaudio.com/products/stream-magic-6-upsampling-network-music-player

http://www.apple.com/itunes/remote/

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Vadības softs uz Lumias domājams nebūs tik viegli uzliekams. Šis jau arī maksā 50Ls, es savu logitech brīnumu jebajā nopirku uz izsoli pa 12Ls, un ja autors skaņu laidīs caur savu z-2300, tad domāju, ka jāņem kaut kas līdzīgs tam manam logitech, jo ja taisās caur bluetooth laist skaņu, tad neko labāku atskaņošanai nevajag. Protams, ja autors negrib baudīt audiofīlu skaņu :D

 

Gan jau, ka ir kāds labāks aparāts, bet vai ir vērts tās pūles caur wifi to visu laist, ja lumia to vispār atbalsta, savējā lumia 800 neko tādu uz ātru roku neatrodu.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

martinno

 

specializēts vadības softs ir ērtākais, kas var būt.

Ērtākais ir vadīt no konkrētā devaisa - kompja, telefona, u.t.t. 

Link to comment
Share on other sites

 

Luke, šeit: http://www.newegg.co...N82E16856178001 Tas ir ar Android - atliek tam tikai uzlikt pleijera softu un vadības softu smartfonam.

 

Nu Tu laikam nepamanīji, ka man vairāk interesēja iepriekšējā postā minētais Cambridge Audio Stream Magic 6 bet tas nu tā...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ē, a kā ar šādiem risinājumiem es varu youtūbā ar laptopu gultā sēdēt un klausīties muzonu uz mūzikas centra? 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

http://www.ebay.co.uk/itm/E3350BT-black-Edifier-Prisma-E3350BT-2-1-Bluetooth-Audio-System-Black-/321084531862?pt=UK_Computing_Speakers&hash=item4ac2212496  Arī būs pēc pakaļas skaņa? Par kvalitāti neuztraucos pārāk šobrīd, no lumias paredzēts atskaņot tik mp3 un no datora to pašu jūtūbi vai ineta radio.... vajadzēs kvalitāti, pieslēgšu vadu

Un jā, Malis piedāvātis brīnums arī var derēt

 

P.s. Ir manai Lumia DLNA supports caur Play to aplikāciju, tā kā Wi-fi arī der :)

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Ē, a kā ar šādiem risinājumiem es varu youtūbā ar laptopu gultā sēdēt un klausīties muzonu uz mūzikas centra?

 

Manā gadījumā tas logitech pieslēgts pie logitech Z cinema, bet pie centra caur AUX vadu pieslēdz un viss iet. Ir mēģināts caur laptopu skatīties Bluray filmu, tad nedaudz ir skaņas aizkave, bet ar VLC var piekoriģēt, bet nu nav tas labākais variants, lai skatītos HD filmas.

 

 

 

Arī būs pēc pakaļas skaņa?

 

 

Labāk jau izmanto to, kas tev jau ir(z-2300), ietaupīsi naudu un varēsi Jamesonu padzert klausoties Youtūbi caur Lumia :D

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

Ērtākais ir vadīt no konkrētā devaisa - kompja, telefona, u.t.t. 

Tu televizoru arī vadi tikai pie sienas vai ņem līdzi gultā? Nē taču - tam Tev ir pults. Tāpat arī šeit - atskaņotājs ir stacionārs blakus pastiprinātājam, bet planšete vai smartfons ir tikai advancētas pultis priekš tā! Un jā... arī TV pulti nākotnē aizvietos planšete. Un beigu beigās tā kļūs par visas mājas vadības pulti! ;)

Link to comment
Share on other sites

martinno

Es līdz šim neesmu redzējis nevienu tik ērtu softu, lai tas varētu aizstāt reālu pulti. Tā kā šis nevietā, IMHO.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es biju uz šādiem skatījies - samērā maza izmēra, kur USB sūdiņš ir praktiski skaņas karte. Šis gan nav pielietojams planšetēm, telefoniem.

 

http://www.ebay.com/itm/USB-Wireless-Audio-Adapter-/330863627335?pt=US_Audio_Video_Transmitters&hash=item4d09024c47

 

$(KGrHqNHJE!FDz49LG5NBR!prwIBYw~~60_35.J

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

 

Tu televizoru arī vadi tikai pie sienas vai ņem līdzi gultā? Nē taču - tam Tev ir pults. Tāpat arī šeit - atskaņotājs ir stacionārs blakus pastiprinātājam, bet planšete vai smartfons ir tikai advancētas pultis priekš tā! Un jā... arī TV pulti nākotnē aizvietos planšete. Un beigu beigās tā kļūs par visas mājas vadības pulti!

 

Bet nu te jau sanāk tā, ka telefons(Lumia) ir tas tevis minētais Televizors, kuru nēsā līdz, jo tajā jau ir iekšā viss - MP3 faili, youtube utt.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

Es līdz šim neesmu redzējis nevienu tik ērtu softu, lai tas varētu aizstāt reālu pulti.

Tas taču "nevar būt" - tur ir 800 tūkstoši aplikāciju! :D Vai varbūt tas tikai apstiprina to, ka 99% pasaules tā saukto moderno "programmētāju" ir absolūti nejēgas un līkroči?

 

Bet gluži tik traki arī nav! Piemēram uz Android var uzlikt XBMC un tam ir pieejama gan Official XBMC Remote, gan citas pults aplikācijas. Tāpat var arī kā atskaņotāju izmantot Raspberry Pi ar OpenELEC, kas ir XBMC bāzēta Linux distribūcija.

 

Malis, televizors ir tas, kas piestiprināts pie sienas, bet pults ir tā, kas dīvānā Tev rokā. To nosaka iekārtas formāts, nevis uzinstalētā programmatūra.

Link to comment
Share on other sites

televizors ir tas, kas piestiprināts pie sienas, bet pults ir tā, kas dīvānā Tev rokā.

 

nu nez, es diezgan bieži TV skatos dīvānā, uz iPad-a, to rokā turot.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Nu, vārdam aplikācija latviešu valodā ir pavisam cita nozīme par šeit pieminēto. Kas vainas pilnīgi normālam vārdam lietojumprogramma? Tēvs vakar skatā ziņas par britu čali, kas miljonus nopelnīja, ir pilnīgā neizpratnē, ko, ko viņs tu pārdeva? Un par miljoniem? Kaut kādu apdarinājumu?

Diez kas mūsdienu jauniešiem pirmais ienāk prātā dzirdot - aplikāciju papīrs?

Link to comment
Share on other sites

ediots, valoda mainās, un tur neko nevar darīt. Appa ir ērtāk lietojams vārds, kā "lietojumprogramma". Arī Vācijā neviens nerunā Gētes un Šillera valodā un Latvijā retais zin visas vārda "slīmests" nozīmes.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Bet taču nesaka appa, saka aplikācija un tas rada zināmu konfliktu ar jau sen valodā esoša vārda nozīmi. Lai taisa ērtāku jaunvārdu, nav žēl, nevis paņemt citas valodas vārdu un vienkārši automātiski pateikt svešavalodas vārda burtus latviski, pilnīgi ignorējot vārda nozīmi.



Nu labi, es zinu divas slīmests nozīmes, ir gadījies pielietot pirtiņai baļķus mizojot. Jaunieši droši vien nē. Nezinu, kā tas vēsturiski ir veidojies, bet šodienu mēs tā kā ietekmēt varētu.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

martinno

@@ediots, aplikācija = kaut kas uzlikts kaut kam pa virsu, pielikts klāt, e.t.c. :)

Nu ir arī softwāriska aplikācija - apps, kas uzlikts uz OS  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Varbūt. Es vienkārši piefiksēju, ka vecākam cilvēkam to dzirdot rodas pilnīgi citas asociācijas.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Taspats

Sveiki,

man tāds jautājums par skaņas kvalitāti, izmantojot Bluetooth - ir šāds Logitech uztvērējs, kas pieslēgt pie tumbām: http://www.logitech.com/en-us/product/wireless-speaker-adapter

Lieta tāda, ka savienojot to pa Bluetooth ar Nokia mobilo telefonu, skaņa ir ok, bet ja to Logitech pa Bluetooth savieno ar portatīvo datoru Gauja (apmēram 1.5 gadus vecs, ar Win 7), kam ir iebūvēts Bluetooth, skaņas kvalitāte ir zema, tas ir jūtams tieši augstajās frekvencēs.

Sākumā uz datora bija kaut kāds Bluetooth generic draiveris, tagad uzliku no capital.lv mājaslapas atbilstošu draiveri, bet skaņa nav ok.

Tad laikam problēma ir dzelzī (iebūvētajā Bluetooth raidītājā) - likās gan, ka normālas skaņas nodrošināšana nav nekas ekskluzīvs un to vajadzētu varēt katrai Bluetooth iekārtai?   

Link to comment
Share on other sites

martinno

Visdrīzākais, ka Gaujā ir kaut kāds vecāks BT modulis (ar kaut kādu vecāku standartu), imho.

Link to comment
Share on other sites

Taspats

It kā pats kompis ražots laikam 2012. gada septembrī.

Nu var jau būt, ka tieši Bluetooth ielika vecu :D

Nez - ja es nopirktu USB spraužamu Bluetooth raidītāju par kādiem 10-12 euro - tad skaņa būtu laba? 

Elkorā to prasīju, bet viņi par skaņas kvalitāti  neko nemācēja pateikt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...