Jump to content

pārdot preci ebayā


ks123
 Share

Recommended Posts

Labrīt!

Tātad sanāca nedēļas nogalē patīrīt grāmatu plauktus un tika atrastas ļoti vecas grāmatas, gribējās šīs notirgot, bet domāju, ka tādas te LV noteikti nebūs vajadzīgs, bet ja ir tad - PM. Ir dažas kurām ir vairāk, kā 100 gadi.Bet tas tā. Ieliku ebaya pārdošanā, viss jau itkā labi, bet beigās tiek prasīt bankas nosaukums, un konta numurs, šeit ir domāts, ka man jāraksta paypala konts? Jo savu konta numuru nevar ierakstīt. Varbūt ir kādam pieredze?

P.s. Ja moderators grib var pārlikt šo tēmu citā sadaļā.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Palasi http://ebayforums.lv/. Bet tāpat pirmā reize ir skarba. Pieļauju, ka liec .de lapā, ja ir problēmas ar konta nr. Risinājums laikam bija likt kādu citu valsti, kurai ir normāls IBAN konts uzliekams. Bet sīkāk neatceros, jo pats lietoju tikai Paypal, bet vācieši to kaut kā nav iecienījuši. Plus pēti noteikumus - beigās Paypal un Ebay nocels ap 15% (Paypal uzreiz ietur, Ebay atsūta rēķinu mēneša beigās).

 

Iesākumā gan mēģini atcerēties kur pirmo reizi reģistrēji savu ebay lietotāju - ja .co.uk, tad varēsi likt sludinājumu tikai tur. Tas pats ar .de. Laikam jāsasniedz 10 pārdotas lietas bija, lai liktu citu valstu lapās.

Link to comment
Share on other sites

Ja ieķeksē starptautisku sūtīšanu, tad manta parādās arī citu valstu ebay lapās. ebay ņem 10%, paypal kādus 3 varbūt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@ediots, tiesa, bet ievieto sludinājumu varēsi sākumā tikai tajā lapā, kurā esi pirmo reizi reģistrējies.

Link to comment
Share on other sites

Reģistrējos de lapā.

Tātad, kādam ir kāds ieteikums ko rakstīt konta numura vietā? Kā tad es tur varu paypal ierakstīt?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Konta nr. vietā jāraksta konta nr., tikai ebay nespēja sagremot Latvijai piešķirto IBAN formātu. Manuprāt bija jāizvēlas cita valsts, bet neatceros kura.

Link to comment
Share on other sites

ej uz paypal lapu un reģistrē tur kontu, tad piesaisti bankas karti. Tad tev noņems no konta, jau neatceros 1.5euro?? Tad atkal tev jāskatās savas bankas atskaitē pie 1.5euro ir kods, kas jāievada paypalā. Es lietoju SEB debetkarti paypalā jau gadus 10, nekad nav bijušas nekādas problēmas. Bet ne katru karti ņems pretī. Kaut gan ja tu tirgo, tad nav obligāti piesaistīt bankas karti. Naudu varēsi izmantot pirkumiem ebajā vai citiem maksājumiem ar paypal. Maksājumu karti vajag, ja gribēsi iepirkties un paypalā nav naudas vai gribēsi saņemt no paypalā naudu uz bankas kontu.

Link to comment
Share on other sites

Labi, karti piesaistīt tad tagad nevajag, bet, kas jāraksta ebayā, kad liek sludinājumu pie konta numura un bankas nosaukuma, kur var redzēt savu paypal konta numuru vai kko tamlīdzīgu?

Link to comment
Share on other sites

ebajam liekas arī bija jāpiesaista savs paypal konts, īsti vairs neatceros.

Labots - markei
Link to comment
Share on other sites

nujā, bet, kā viņu var piesaistīt? Tur kur bankas nosaukums jau var uzrakstīt paypal, bet kur konta numurs, kas tur?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Piedod, bet tu ar galvu draudzējies? Ja prasa konta nr. un bankas nosaukumu, tad tas arī tur ir jāraksta, it īpaši, ja ailes atzīmētas ar *.

Link to comment
Share on other sites

Piedod, bet tur var tikai bankas nosaukumu uzrakstīt!!!!!!! Konta numuru tur nevar uzrakstīt, ir atļauts tikai 11 zīmes.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Un ko es pirms tam rakstīju???

 

 

ebay nespēja sagremot Latvijai piešķirto IBAN formātu. Manuprāt bija jāizvēlas cita valsts, bet neatceros kura.



:shok:  :hunter:  :superstition: :fool:

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Un ko es rakstīju?/

Kur man viņa jāizvēlas?/

Kur tad es viņu var izvēlēties?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

To nu gan neatceros. Reģistrējos kā pārdevējs vairākus gadus atpakaļ. Bet ja nevari tikt šim solim pāri, tad zini, ka ievietot sludinājumu ir apmēram 3x sarežģītāk un process ir stipri garš. Ja vēl ar vācu valodu ir kādas problēmas...

Link to comment
Share on other sites

Nu bet tur jau tā lieta, ka esmu ticis līdz pašam galam, pats pēdējais punkts kur man prasa konta numuru, sludinājums ir uztaisīts, ar vācu valodu - tur man palīdz cilvēks, kas to vaoldu zin profesinālā līmenī :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Skrīnšotu!

Link to comment
Share on other sites

Iepļurkstēju lai notifikācijas nāk, man ar interesē dažas lietas jēbrejā ielikt.

Link to comment
Share on other sites

Amazons

žak, tu tagad liekuļo

Ar DE ēbaiju ir nedaudz sarežģītāk

Sistēmu var apiet bet man nav laika šobrīd aprakstīt



Pārējie nekakājat vasku, jo ir liela atšķirība pirkt vai pārdot

Labots - Amazons
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Amazone, ceram uz vēlāku aprakstu, kā apiet!!!!



Žak, tas viss izskatās šādi



Ir kādi ieteikumi?post-93723-0-25127100-1364305361_thumb.png

Labots - ks123
Link to comment
Share on other sites

Jā. Vismaz aizkrāso vārdu un uzvārdu.

Link to comment
Share on other sites

Neraksti pilno iban numuru, raksti konta numuru, kādu izmanto lokāli valstī. Mēs tak arī vietējos pārskaitījumus nerakstam iban numuru (jeb rakstam?). Vismaz UK uz vietas neviens pilno iban numuru neizmanto. Gan jau Vācijā arī ne, tāpēc lauks īsāks. Pie ierteicamā samaksas veida norādi paypal, ja kāds gribēs maksāt ar bankas pārskaitījumu, tad viņš 100 punkti tik un tā ar tevi sazināsies un noprecizēs datus.

Link to comment
Share on other sites

tad iesaki rakstīt tikai ciparus? Vaitad neraksta LVHABA........................ šis viss penteris, vai krč vienkārši bez burtiem, tikai ciparus?

Link to comment
Share on other sites

Amazons

Vācijai ir savu banku numuri un ar tiem kaut kādā mērā tiek identificētas personas (konta turētājs). Būtībā nekā atšķirīga no mūsu IBAN, bet viņi vēl nepāriet uz IBAN'iem (lai gan tādi viņiem ir) Vācija kā visas lielvalstis nedomā par pārējiem mazo valstu pilsoņiem un saglabā savu birokrātiju.

Par tēmu. Ja tev nav kādas Vācijas  bankas numura un bakas identifikācijas nr. tad norādītajā formā nevari ievadīt jebkādus ciparus un cerēt ka apjāsi sistēmu. Ēbaijs automātiski sakonektējas ar banku un tevi identificē (lasi iemet aci tavā kontā :D) lai zinātu vai vajadzības gadījumā var no tevis kaut ko noslaukt.

Es ar šo mocījos kādu laiku atpakaļ. Pat tika izmantots paziņas Vācijas konts uz ko momentā tika norādīts ka tas nepieder man ;) Sazinājos ar DE Jēbaju un diskutēju par šo jautājumu un saskāros ar neticamu birokrātiju (mūsējā vienkārši novīst pret to). Bet tagad ir alternatīva, tiesa, caur baigo pakaļu un step by step neizstāsīšu kā, bet kaut kur setingos var piesaistīt ebay kontam kredītkarti un tad kad izmet šo te formu kurā jāaizpilda dati par DE banku var norādīt ka maksājumiem izmantot kredītkarti. NEJAUKT ar PayPal! Pēc šīs procedūras tev ar zirgu pastu atsūtīs autentifikācijas kodu.

 

Svarīgi. Lai tu tirgotos Ebay'ā IR jābūt kaut kādam reitingam (uzplečiem ar zvaigznītēm). Tā kā man ir gan uzpleči gan 8gadi stāžs tad man tas nesagādāja problēmas

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ar snail-mail kodu sūtīja pirms 6 gadiem. Tagad gan tā vairs neesot. Pats palīdzēju vienam piereģistrēties pirms ~5 mēnešiem. Bija vēls un pats apreibis, bet kaut kā bija iespējams mainīt valsti uz FR vai IT vai ko tādu un tad pieņēma LV IBAN. Tagad gan nespēšu to vairs atkārtot, maybe ir kas mainījies, bet jebkurā gadījumā ar supportu nebija sarunas un tas bija dažu desmitu min jautājums ar slaveno mēģinājumu-kļūdu metodi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...