Jump to content

Philips souround sound


edgarsd
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda iegādājos šo http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?slg=en&scy=fi&ctn=HTB3560/12 mājas kinozāli ! domāju vienu dienu pieslēgt pie laptopa bet šis man nekādīgi stereo skanu nedod un skan tikai 2 spekeri +sub 

radio iebuveto klausoties ari neskan :( ko es nepareizi daru un kas man nepieciešams lai varētu šad tad uz laptopa paklausities pilnvertigu skanu ;) 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

šis man nekādīgi stereo skanu nedod un skan tikai 2 spekeri +sub 

 

Atbildi jau esi pats pateicis. Meklē daudzkanālu mūziku/koncertus vai lieto splitterus mākslīgi padodot skaņu uz visām skandām, bet efekts būs labs :D Viss dubultā. 

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Ja gribi stereo- atslēdz subi :)

 

Ja gribi lai skan 5.1 tad tā jau cita runāšana

Link to comment
Share on other sites

tas jau ir stereo, ja skan divas "tumbiņas" :D ja gribi 5.1. - daudzkanālu audio meklē + vai tavam laptopam ir SPDIF  izeja ?

Link to comment
Share on other sites

edgarsd

kaspar 12 - jup lasitajam pie funkcijam uzgaju un parsledzos uz visam tumbam skan visas :) 

 

bet :D right -front & real Skan kā viena LABA  tumba un kreisa fr%real  ari ka viena ! un centr skan visu laiku :) 

ir ok nav pilnigs souround bet no laptopa vairak man neko nevajadzeja 

tpc kad filmu skatos piesledzos pie TV :) 

 
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

bet right -front & real Skan kā viena LABA  tumba un kreisa fr%real  ari ka viena !

 Nu, bļ*d, a ko citu tu gaidīji, pieslēdzot viņu ar parasto divkanālu RCA audio kabeli pie parastās stereo izejas laptopā - ka viens vai otrs aparāts pēkšņi pats izdomās, ko atskaņot pa pārējiem kanāliem, vai kā?!

 

Mani fascinē šitādi civlēki, kas neko, es uzsveru NEKO, nesaprot no tehnikas, bet čurā karstu par uzrakstiem 5.1 vai Surround.

Tu saproti to, ka -

  • skaņas kartei jāatbalsta 5.1?
  • Ka video/audio, ko skaties, jāatbalsta 5.1?
  • Ka pleijerim, ar ko tu to skaties vai klausies, jāatbalsta 5.1?
  • Ka uzstādījumos kartes softā jābūt eneiblotam 5.1?
  • Ka kinozāles resivers jāpieslēdz ar atbilstošiem kabeļiem pie trīs analogajām ligzdām vai digitālā outputa skaņas kartē, kas atbalsta 5.1?
  • Ka iekš kinozāles uzstādījumiem  jāierubī 5.1?

 

Nenotiek viss tikai iebāžot kaut kādu vadiņu kaut kur, un sūtot resiveram labas domas...

 

Nopērc vismaz šo, lai ir kāda jēga sākt runāt - http://www.semicom.lv/Datoru_sast%C4%81vda%C4%BCas/Ska%C5%86as_kartes/Sweex_External_Sound_Card_7_1_USB_2_0_SC016__1771218_387.html

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

edgarsd

Piepe bus jau labi :) 

TPC jau rakstu ka isti nezinu ! 

 

Atnac pie manis arsta vizite ! izrakstisu tadas zales kad ilgi vel uz poda sedesi !  :pooh_go:

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Ja tu esi praktizējošs ārsts, labprāt pierakstīšos pie tevis vizītē un ieradīšos kopā ar izmeklētāju saistībā ar publiski izteiktiem draudiem manai veselībai un ierosinājumu pārkāpt savu ārsta zvērestu. Dažas profesijas uzliek pienākumu piedomāt, ko spļauj pār lūpu. Turklāt pēc tavas gramatikas un pareizrakstības spriežot tu pat pamatskolu neesi nokārtojis, neizkrītot latviešu valodā, knauķi. Ārsts atradies...

 

Īsāk sakot - kā jau saprati no mana augstāk rakstītā, pērc vien skaņaskarti un tad sapņu par surround (kuru, starp citu, tu arī nejēdz uzrakstīt).

 

Ehh...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...