Jump to content

Zobu birste un vinila plate.


Recommended Posts

Tāda tipa "garāža" man ar ir istabā ierīkota. Pareizāk jau laikam būtu teikt darbnīca. Nav katra nieka pēc jāiet uz īsto un gaisa temperatūras ziemā arī ievērojami atšķiras, kaut arī īstā ir apkurināma.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tornis

    12

  • Long John

    11

  • Melvins

    16

  • Sviestc

    44

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vitalii

 

...kad paliks silts, sēdēšu garāžā  un kā gan to darīt bez mūzikas? :O tāpēc tika iegādāts garāžas LP

EH...vai nav vienkāršāk dzenāk kādu kesešu_deku vai to pašu lentinieku ar ieslēgtu reverso mehanismu !!!

Link to comment
Share on other sites

Sviestc

 

lentinieku ar ieslēgtu reverso mehanismu

Prātīgāk jau ir..

bet tāds aperāts jau ir grūti dabūjams un maksā jau arī..

kā divas manas karavellas... : :sorry:  

Link to comment
Share on other sites

Sviestc
(labots)

Jā.....situācija ar topiku ir nekontrolējama... :(

es par birsti, bet jūs par garāžu...

:D

 

Nu tas Shneiders 

http://content5-foto.inbox.lv/albums/a/aldis1232/Krutums-Nemirst/DSC-0087.jpg

taču arī ir īsts garāžas variants..

ir FM radio, ir kasetnieks un ja piekūsti no skrūvēšanas, tad nomazgā rokas,uzliec plati, ielej alu.atsēdies izlokāmā krēslā un vēro kā garām slīd motorlaivas..

:)

Labots - Sviestc
Link to comment
Share on other sites

Long John

taču arī ir īsts garāžas variants.. ir FM radio, ir kasetnieks un ja piekūsti no skrūvēšanas, tad nomazgā rokas,uzliec plati, ielej alu.atsēdies izlokāmā krēslā un vēro kā garām slīd motorlaivas..

 

... kad kārtējo reizi apnīk mazgāt rokas un mainīt plati, atmet ar roku, pieštepselē "Šneiderim" telefona mp3 pleijeri un klausies muzīķi stundām uz nebēdu... :yahoo:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Es parast strādājot klausos rādžu, "spešal" mūzika lai paliek brīžiem, kad gribas atpūsties no visa, arī darba :)

Link to comment
Share on other sites

Vitalii

... kad kārtējo reizi apnīk mazgāt rokas un mainīt plati, atmet ar roku, pieštepselē "Šneiderim" telefona mp3 pleijeri un klausies muzīķi stundām uz nebēdu...

 

es teiktu drusku savādāki...kad kārtējo reizi apnīk mazgāt rokas un mainīt plati, atmet ar roku - pieštepselē "Festivāl'u vai Rigonda balshoi"  un klausies muzīķi stundām uz nebēdu...ir lampu siltums un telpai ar kas tiek no siltuma... :drinks: 

ja pa tēmu - dāmām ir labas pūder otiņas īsos kātiņos ( no meituka kādreiz aizņemos, tikai super mīkstās...cenu ziņā li'dzīgas ar karbon birstītēm ) - der ja ievārijums jānomazga !!! :yahoo: 

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Long John

Nu jā- pietiek bodei nosaukumā ielikt "HI-FI"  (Hi-End, Audiophiles utt utml.)  var uzreiz no idiotiem naudiņu gandrīz dubultā slaukt... :yahoo:

 

 9 Ls 

 http://www.hi-fi.lv/categories/lv/129/sort/1/filter/0_0_0_0/page/1/Pla%C5%A1u-atska%C5%86ot%C4%81ju-aksesu%C4%81ri.html

 

5,60 Ls praktiski par to  pašu

   http://www.discomania.lv/item.php?id=481

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Man tieši jautājums par birstītēm- tas ir normāli, ka viņas met spalvu? :D Vakar diskomānijā tādu beidzot nopirku un pēc 5 platēm jau spurojās izkrituši sariņi. Un ar ko notīrīt pašu birstīti no putekļiem?

Link to comment
Share on other sites

Man neko nemet, putekļus no birstītes notraucu ar pirkstiem, neesmu sīkumains.



Man atkal dienas prieks...

post-57831-0-98631600-1364490672_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sviestc
Link to comment
Share on other sites

Melvins

Sviestc...

Super! :)

 

Lūk... šis varētu aiziet - man vislabāk patīk Nr. 1.

Nr. 2 - nekāds liekas,

Nr. 3 - oriģināls :) šādu 525m lentas pielietojumu vēl nebiju redzējis.

Link to comment
Share on other sites

Melvins

Man vēl šim visam prasītos kādu vāku... bet tad jau tie nebūtu vairs 10Ls :)

Tur putekļi uz pulksteņa krātos + plates. Var jau ar kādu "pūtēju" nopūst, tas gan arī...



ivo = Helloween ir Lielisks dienas Prieks :)



...bet par tēmu = būs man arī jānopērk beidzot šāda karbona birste (laikam no discomania.lv).

Nekritizējat skarbi - pašlaik izlīdzos ar max mīkstu frotē dvieli :)

Izskatās, ka LP nebojā.

+ par mazgāšanu - vairākām LP pēc 20-it gadu neklausīšanās parādījušies nenozīmīgi sprakšķi. Es samitrinu frotē dvieļa gaļu tīrā spirtā, un no centra pārbraucu tai platei uz āru (griežoties uz atskaņotāja).

Šāds mazgāšanas process uz LP nekādas pēdas neatstāj (spirts ātri izgaro) + sprakšķi pazūd.

Visas plates gan netīru šādi, tikai tad ja vajag. Piemēram, tiko "Mikrofons '90" uz gabala "Varbūt rīt" - viens Liels sprakšķis pazuda, kā nebijis :)

Nezinu, varbūt Tornis ir taisnība - jānopērk jauni sleeve tām visām platēm, oriģinālie ir prasta papīra, vai vecas plēves...

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

Runājot par Mikrofona aptaujām, man ir 1980, 1981 (abas), 1982, 1984, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990 "ratiņaptauja" un 1991 "rokaptauja". Kas man trūkst, lai būtu visas?

Link to comment
Share on other sites

Melvins

:)

Tev ir labāka Mikrofonu kolekcija, nekā manējā... Kas/un kā izdots, jāmeklē Pūcē ;) (google).

...

Manā skaņuplašu dzīvē ir 2 periodi:

1) es esmu pavisam mazs, mammai mājās Akords (nāve platēm),

2) es ar savu Āriju...

Pirmajā opcijā minētās LP nav praktiski lietojamas turpmākajai klausīšanai, "kā izgravētas" :) Nu nav... tur paliek vecie Raimondi Pauli, Dzeguzes Balss, Smokie un ABBA's "Voulez Vous".

Otrā opcija - es no 15 gadiem sāku niekoties ar lentām, kasetēm. Un 90-tajos man radās "nepareizs" iespaids, ka LP ir ideāls pamat-materiāls.

Kā rezultātā es pirku LP, Melodijas, pārsvarā + dzinu viņas uz lentām. kasetēm utt. Respektīvi - stulbi :) Es klausījos ML vai MC. bet ne LP (oriģinālu).

Lūk... un tagad es šīs LP "roku" laukā, ideālā stāvoklī.

...

btw - Kur Tu dabūji "Mikrofons '80" Labā stāvoklī?

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

Sviestc

 

Runājot par Mikrofona aptaujām, man ir 1980, 1981 (abas), 1982, 1984, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990 "ratiņaptauja" un 1991 "rokaptauja". Kas man trūkst, lai būtu visas?

līdz 1989 ir visas,

bet kopš 90 gada aptauja sadalījās un bija līdz 1994.

tātad attiecīgi no 90 gada jābūt reiz divi,

tik precīzi nezinu vai visos šajos gados plates iznāca.

Link to comment
Share on other sites

btw - Kur Tu dabūji "Mikrofons '80" Labā stāvoklī?

Krāmu tirgū, par 20 santīmiem. Tā bija pirmā vai viena no pirmajām platēm, ko savā dzīvē nopirku. Pirkšanas brīdī plate bija tiešām labā stāvoklī, bet dēļ savas nezināšanas pabojāju to uz plašu nāves  - Россия 321.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Melvins

Teikšu atklāti... "Mikrofons '80" plati Labā stāvoklī atrast?

Nonsensss... Nereāli :)

Turpiniet sapņot + Lielaties, kam tāda ir.

(man ir!, bet arī "nojāta").

Link to comment
Share on other sites

Izvilku Mikrofons 80 no plaukta. Pārbaudīju. Mint. 15Ls. Vēlas kāds? :D

Link to comment
Share on other sites

Melvins

Tornis... nē... man par dārgu (nabaks) + arī tik traki nefanoju :) Man ir Akorda "izgravēta" ar visu Muļķa Sirdi, Puķu Nakti utt. Vizuālais iespaids ir.

Varbūt Bulbazaurs?...

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

 

Varbūt Bulbazaurs?...

 

Par diviem rubļiem un septiņdesmit kapeikām nopirktu, bet par 15Ls - nē, labāk klausos savu, ne tik labo, eksemplāru. :)

Link to comment
Share on other sites

Melvins

Izlaidušies Jūs esat... 15 rubļi ir absolūti adekvāta "Mikrofons '80" cena par Labu ex.

Nevajag aizmirst, ka šo LP tā arī neviens nepārizdos - ex. ir saražoti tik!, cik ir tālajā 1981-jā.

+ katram PSRS pilsonim, kā likums mājās bija "skaņuplašu nāve" (kā manai Mammai Akords) - reti kuram bija importa atskaņotājs ar Labu adatu.

Līdz ar to... līdzīgi, kvalitatīvi (līdzvērtīgi Torņa piedāvātajam) eksemplāri ir palikuši patiešām maz.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Man liela daļa to "Mikrofona" LP stāv plauktā un praktiski visas sprakšķošas.  

Labi, ka ir viens paziņa, kurš diezgan nopietni nodarbojas ar plašu ciparošanu/ labošanu un daudzas no "Mikrofona" platēm  varu paklausīties bez "omletes čurkstēšanas" no CD.

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Plastmasa tam ripulim patiesi ir sūdīga un matrica jau bijusi labu brīdi lietota, ir tāda "smiltiņa skaņā" un bik cepās, kā Jānis saka, arī, bet nu knakšķu un pārlekšanu nav, vāks turēts papildus polietilēna konvertā, gluži kā nule no Kirova ielas Melodijas veikala atnests (pie Kirova parka attiecīgi).

 

Par cenu - es to ripuli pārdot negribu, bet, ja kāds piedāvās nosaukto cenu - atdošu. Gan jau ka var arī par latu atrast.

 

PS Saremontēju šovakar vienu aparātu, tagad klausos Dire Straits no CC:

 

post-81709-0-89192000-1364671476_thumb.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Melvins

Ja godīgi, tad "eject" poga kreisajā pusē ir nodeldēta :pooh_go:

 

:)

Pēc Tava apraksta, tai LP vērtība ap 5-7Ls. Tas nav Mint.

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

Partyman

Pēc Tava apraksta, tai LP vērtība ap 5-7Ls. Tas nav Mint.

VG+ ? :)

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Sviestc

Labrītt!

Kungi!

Tas "man nekrakšk, vai man krakšķ drusku".. nu tā nenopietni izklausās..

Faktus! Reālus faktus vaig studijā!

Lai varam izvēlēt 2013 gada "vismazāk cietušās Mikrofona 80 plates Īpašnieku"

un attiecīgi uzkārt Viņam kaklā medaļu...

speciālu, protams..:)

Un tātad klipu iesūtīšanas konkurss ir sācies..

ar ko arī rādu pozitīvu piemēru

http://content27-foto.inbox.lv/albums/a/aldis1232/Krutums-Nemirst/MOV-0093.mp4

 

 

 

 

P.S.

Jaukus Visiem Oliņ-Svētkus! :)



 

15 rubļi ir absolūti adekvāta "Mikrofons '80" cena

Nu nezinu gan..

tas jau sāk izklausīties pēc manas Karavellas..

:D 

Link to comment
Share on other sites

Melvins

Labrīt!

 

Nu... es pass. Šajā konkursā nepiedalīšos - es pats zinu, ka man Tā LP ir slikta :)

 

Klau... a kas varētu būt par vainu? - ka man atsevišķas LP guļot 10-gades plauktā ir palikušas "varavīkšņainas". Nu kā lai pasaka?, posmiem tādas matētas - skaņu it kā neiespaido.

Nav mitrinātas, nav savērpušās, nav Saulē turētas (skapī). Tomēr laikam kaut kas nav bijis īsti pareizi... Tie LP vāciņi?

 

Jā.

Priecīgas Lieldienas visiem :)

Atvainojos, ja kādam ko ne tā esmu pateicis - Peace!!

Un neaizmirstat pārvilkt pulksteņus - šodien mums atkal nozaga vienu pulksteņa stundu, kā katru Pavasari.

Rudenī viņu atdos atpakaļ :)

Link to comment
Share on other sites

Sviestc

 

Nu... es pass

Galvenais nav uzvarēt, bet gan piedalīties..

Nu neticu, ka kāds klausās tādas plates, no kurām, no piemēram, nevar saprast kādā valodā dzied.. :D

 

matētas - skaņu it kā neiespaido.

 

A ja neiespaido, tad kādā jēga pārdzīvot?

:O

 

Atvainojos, ja kādam ko ne tā esmu pateicis - Peace!!

To , manuprāt, ir labāk pataupīt Ziemassvētkiem..

tad jau ir aktuālāk

"lai miers uz zemes, un cilvēkiem labs prāts"..

 

P.S.

Visiem izpatikt var tikai tie, kuri neko nedara.. :) 

Link to comment
Share on other sites

"Mikrofona 80" konkursam - http://failiem.lv/u/svndday.

 

Lai varam izvēlēt 2013 gada "vismazāk cietušās Mikrofona 80 plates Īpašnieku" un attiecīgi uzkārt viņam kaklā medaļu... speciālu, protams..

Speciālā medaļa būs Karavella 203? :D

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

 

Speciālā medaļa būs Karavella 203?

Karavellu kā balvu par vienu labi skanošu plati :shok:  :shok:  :shok: 

I neceri! :)  

Link to comment
Share on other sites

 

Labi, ka ir viens paziņa, kurš diezgan nopietni nodarbojas ar plašu ciparošanu/ labošanu un daudzas no "Mikrofona" platēm varu paklausīties bez "omletes čurkstēšanas" no CD.

:resent: ... man arī pazīstams viens puisietis no tavas puses, vai gadijumā nebūs tas pats Uldis !!!

Link to comment
Share on other sites

Long John

 

vai gadijumā nebūs tas pats Uldis !!!

 

Gadījumā laikam būs... :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...