Jump to content

Zobu birste un vinila plate.


Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tornis

    12

  • Long John

    11

  • Melvins

    16

  • Sviestc

    44

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vinyl Grade

 

MINT (M): Perfect : This record looks like it has just left the manufacturer, with NO flaws what so ever. It looks as though it had never been handled. No scuffs or scratches, blotches or stains.

 

NEAR MINT (NM) : This record appears virtually flawless , very minor scuffs and very little else can appear on the vinyl. It should play without any noise over the flaw. The flaw is very hard to see.

 

EXCELLENT (EX) : Minor scuffs which are only slightly visible. There may be more than a few scuffs.It should play without any noise over the flaw.

 

VERY GOOD (VG) : Record shows wear, surface scuffs. The vinyl still has a great luster, but the flaws will be noticeable to the naked eye. The flaws may cause some surface noise,

 

 

Sleeve Grade

 

MINT COVER - No stickers address labels, writing on the covers or labels. No tears or seam splits. No wear to the cover. Age of the record has nothing to do with it.

 

NEAR MINT - The cover looks as close to perfect with only minor signs of wear and or age.

 

EXCELLENT - Artwork is still as close to perfect as can be. Some impression to the cover (minor outer ring wear) but no ink wear! Some slight creases to the corners, but not wrinkled and obtrusive to the eye.

 

VG - The artwork looks clean with slightly more aging. The back of the cover usually gives away the age of the cover. Flat white paper will be somewhat yellow yet no stains or mildew from water damage. Some minor wear to the seams or spine, but no tears or holes popping through.

 

A plus (+) or (-) following the condition indicate variations of the condition i.e. VG+ is in slightly better condition than VG but not excellent.

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kino un Akvarium

 

Nu... Kino es Tavu jauno paturēju sev :) Atvaino, lietoto jau viens par 0,50Ls paķēra... bet nu viņa arī jau nedaudz sprakšķēja.

Vispār jau man uz LP ir trīs Kino albumi - Nakts, Pēdējais varonis, Melnais albums (tie pēdējie laikam pat vairs nav Melodija, bet gan - Russian disc, vai kas tur vēl). Visi patīk, negribētos šķirties.

 

Akvarium - jāpadomā vēl, Tevis atdotā Melodijas LP man ne pārāk... Labāk patīk viena no izlasēm, arī jau - ne Melodijas, bet gan Fee Lee izdevums..

Link to comment
Share on other sites

Ja kas, tad varu piedāvāt Līvu "Iedomu pilsēta" ļoti pat normālā stāvoklī.

Bet ne par naudu..  :) , bet samainīt uz ko līdzvērtīgu.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sen te nav būts,un nekas nav mainījies,

pie jums te viss klusu un pārāk mierīgi, nu kā jau pierasts. :thumbdown:

Tāpēc jūtu par pienākumu atgādināt, ka pārdošanā vēl jo projām ir brīnišķīgais plašu atskaņotājs

Karavella 203 stereo!

par nieka 143 euro!

hqdefault.jpg

 

 

uz kura nav problēmas uzlikt kādu plati, un tas pat skan

:heat: 

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Kādā reibumā ir jābūt, lai to grabažu pirktu par 143 eiro?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kādā reibumā ir jābūt, lai to grabažu pirktu par 143 eiro?

Nu par šamas skaņas kvalitāti es nestrīdēšos. :)

Bet, ka teica Putjins :D,

šitamējais aperāts ir vienīgais vertikālais, ko psrs ražoja, un pie tam ir saglabājies ļoti pat baudāmā vizuālā un tehniskā stāvoklī un ja pameklēsi, tad izņemot mani neviens tādu netirgo, nu vismaz man zināmos portālos, tātad tas ir ekskluzīvs!

Bet ja gribi sev ekskluzīvu preci,Vecīt,par to ir jāmaksā, gribi, vai nē!   :yes4:

Labots - Sviestc
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Protams, protams, ekskluzīvs... Zin, tikpat labi var izlietotu tualetes papīra loksni par ekskluzīvu mākslas darbu pasniegt un teikt, ka tieši tāds nevienam citam nav = 1000 Eiro

Kaut kādām robežām ir jābūt. Jāsaprot, ka ir lietas, kas nav ekskluzīvas, bet ir jānes un jānoliek labakajā gadījumā pie miskastes, drīzāk tajā iekšā... Tāpat kā vecas mēbeles un melnbaltie televizori.

Un to, ka citi domā tāpat, apliecina tas, ka tie tavi sludinājumi plivinās visās malās jau pietiekami ilgu laiku, tb nevienam tas, ko tu par ekskluzīvu sauc, nav vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

p.s.

Un vispār, man īsti nav saprotama šī šausmināšanas par tiem 143 euro, 

kas ir 143 euro?

nauda, ko normāls vidusmēra pilsonis, nopelna 3-4 dienās un var notriekt, tuvējā bārā vienas vakara laikā,

vai arī iegūt savā īpašumā "interesantu verķi", kur ir tā robeža, kur "šitais" ir normāli, bet "tas" ir dārgi?

 

p.s.

jūs jau protams ka te visi esat speciālisti audio aperatūrās, ar labu "personiskā kolekcijā esošu" tehnikas iekrājumu un t.t.,

bet, nu tā tīri, ar manu Karavellu salīdzinot, nu ienāks te kāds Just5 telefona cienītājs, un pateiks, ka visu mūziku, to aperatūru + skaņas nesējus, ar ko jūs esat piekrāmējuši savai mājai, vismaz vienu izstabu :D. šams var mierīgi klausīties savā telefonā ar austiņām.  :yahoo:

tā kā, patiesībā viss uz šis pasaules ir ļoti relatīvs un staipāms uz jebkuru pusi, atkarīgs tikai no vēlmes kaut ko gribēt savā īpašumā vai nē.

:mrgreen:

 

p.p.s.

lai jūs visi nebūtu uz mani par šiem tekstiem dusmīgi, uz atvadām jums nodziedāšu dziesmu.

 

bay!  :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Labrīt!

Sakiet, a kāpēc te nav tāds smaiļiks un kuram ir jāraksta lai to pievienotu?

http://r15.imgfast.net/users/1513/30/61/30/smiles/4055885755.gif

 

ja ši "smaiļika" te nav, tad es nespēju pilnvērtīgi izpaust savas emocijas, un vai tad tas ir normāli, nu normālā portālā?

:O

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Sgt. Pepper

Sviests... pilnīgs sviests.

 

Ja par tēmu, vai kādam tiešām nav kaut viens 60. gadu beigu latviešu progresīvā roka pionieru, grupas "Katedrāle" ieraksts? Biju diezgan pārsteigts izdzirdot mūziku, kas stāv līdzi King Crimson vai Yes. Raidījumā izmantotais ieraksts gan jau ir pēc atmiņas atjaunots pēc skaņas kvalitātes spriežot, un tie apgalvo, ka ieraksti neesot saglabājušies, bet varbūt tomēr...

 

http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/27.10.2013-melu-laboratorija.id19519/

 

Ap 30. minūti sākas par šo tēmu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Sviestc
(labots)

Labots - Sviestc
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Labdien, Godājamie foruma Lietotāji.

Dziļās sērās paziņoju, ka šodien tika pārdots Leģendārais plašu atskaņotājs 

"Karavella 203 Stereo", lētāk nekā par 143.00 euro,

līdz ar ko derībās ar Ivo esmu cietis sakāvi.

Tāpēc lūdzu Ivo sakontaktēties ar mani privāti par to, kur un kā es Tev varu nodot derību priekšmetu

bbfcad52446f7e6541c796a43991ca4a1.jpg

 

Paldies par uzmanību!

Link to comment
Share on other sites

:D

Labots - ivo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

a es domaaju ka godiigu cilveeku vairs nav palicis..re ka tomeer ir :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

 

 

a nav noslēpums, tad par cik pārdevi? :D

par 115.00 euro.

 

īsti jau nebija tik, cik vēlējos, bet mīnusos, pat neskatoties uz to, ka to pirku Igaunijā, arī iebraukt nesanāca. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Labvakar. sen te nav būts, :(

Bet, sakarā ar to ka vēl līdz šim nekādi nevaru atrisināt lenšu magnetafona "pabarošanas" problēmu no automašinas 12V tīkla, atkal esmu spiests jums, Viedajiem, prasīt padomu.

visādi ķīnas strāvas pārveidotāji ir jau izmēģināti, arī datorus barojošie "Upši", bet nekā..

maģa transformātors karst un ir spēcīgs fons, nu apmēram tāds, kā turpinājumā redzamajā video no LP atskaņotāja,

un nekāda ļauno garu izdzīšana tam nepalīdz.

ko darīt, kā tālāk dzīvot?

 

Labots - Sviestc
Link to comment
Share on other sites

 

 

tev gan ir laiks ar muļķībām nodarboties.....

Kādas vēl muļķibas, man tas tusiņ-buss visu laiku lūza, un gudri cilvēki ieteica attīrīt auru un iesvētit, tas it kā palīdzot .

Bet ne par to bija stāsts, bet gan par to, ka visticamāk, ka man ir vajadzīgs kaut kāds, vecais labais strāvas stabilizātors, nu kādus 70-80 gados laukos lietoja, lai TV normāli rāda, ir viedoklis, ka caur tādu lenšu maģis busā varētu strādāt normāli.

Varbūt kādam ir tāds aizķēries?

Link to comment
Share on other sites

Long John

Ja tā primitīvi- man jau šķiet, ka nekas tur prātīgs nesanāks, jo veco laiku stacionāro maģu motori bija paredzēti barošanai no "stacionārā" elektrotīkla ar konkrētu maiņsprieguma "formu" (tuvu sinusoīdai) un  frekvenci.   

Vairums strāvas pārveidotāju (12/220V) mēģina taisīt tikai šī maiņsprieguma "parodiju". Laikam jau tā parodija vecajam maģim un tā motoram "negaršo" un šams protestē ar sliktu darbību un karšanu... :yahoo:

     https://lv.wikipedia.org/wiki/Elektrodzin%C4%93js

 

Tātad jāmeklē maģis, kura mehāniku griež līdzstrāvas motoriņš, vai vēl labāk- jāizmanto atbilstoša tehnika, kas paredzēta lietošanai autiņā. Vairums lentu maģu un vinilatskaņotāju tam nav paredzēti un nav ko velti ampelēties (Tu takš nemēģini liet dīzeļmotorā benžu vai otrādi   :yahoo: )...  :shok:

 

Sorry, ja nekorekti izteicos- gan jau zinošāki kolēģi mani palabos...

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Hmm, kaut kā nav dzirdēts ka kāds auto vispār ir bijis aprīkots ar lenšu magnetafonu, tātad diez vai tādus aperātus vispār kur ir iespējams atrast, un tieši tāpēc taču tādu "samontēt" ir vēlme.. :)

Link to comment
Share on other sites

tāds prasts filtrs no zāģa sinusu neuztaisīs. Vienīgi taisīt tad 50 Hz LC svārstību kontūru un kačāt ar to zāģi, tik nez kas sanāks.

Es mēģinātu pāriet uz DC motorīšiem.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Paskaties pavecus detektīvus un spiegu filmas- dauzos "slepenajos" busiņos, kur aģenti noklausās izsekojamo sarunas,  griežas lielie lentinieki.

Diemžēl es nemāku pateikt-  vai tur izmanto kādus īpaši pielāgotus maģus vai krutos pārveidotājus,  jebšu vienkārši aizkadrā pievieno kabeli elektrotīklam...   :)

 

 

 

 

Hmm, kaut kā nav dzirdēts ka kāds auto vispār ir bijis aprīkots ar lenšu magnetafonu, tātad diez vai tādus aperātus vispār kur ir iespējams atrast, un tieši tāpēc taču tādu "samontēt" ir vēlme..

 

 

Ja ir vēlme tiešām samontēt, nevis kautko kautkā pielāgot, ir kvalificēti jāpiestrādā-  jāatrod atbilstošs līdzstrāvas elektromotors, jāaaprēķina skriemeļa diametrs, lai dabūtu vajadzīgo lentas kustības ātrumu, jāpiedomā pie montāžas un komutācijas utt.- vārdu sakot, jāveic kvalificēts un gana dārgs darbiņš.

Ar buramvārdiem, dūmiem un visādu pesteļošanu to nepaveiksi... :yahoo:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

O.k. Ja to ir iespējams izdarīt, sakarā ar to ka es neko no tā nesaprotu, esmu ar mieru Meistaram, kas to var paveikt,samaksāt tik cik Tu paprasīsi, 50, 100, 200, 300 ? ( tik nevaig palikt par kosmonavtu :) )

gaidīšu piedāvājumus PM, vai pa telefonu

29613466 Aldis. 

Link to comment
Share on other sites

... Es gribētu teikt, APC Smart UPS pie auto aķa...

Link to comment
Share on other sites

Esot tak kautkādi 12/240V pārveidotāji, ar kuriem var barot gāzes apkures katlus (pēc reklāmas materiāliem), kur cirkularņiks jāiegriež, cenās ap 100-200eur.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
(labots)

Labrīt!

Izmantojot pareizos filtrus, mums viss izdevās!

:yahoo:

 

 


 

:punk:

Labots - Sviestc
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Un strādā teicami jau vairākus mēnešus.

 

Labots - Sviestc
Link to comment
Share on other sites

 

 

Par savu naudu - jebkura kaprīze.

Es pat neteiktu ka tā ir kaprīze.

Es, kā daudzi šeit, esmu 60 gadu beigu "produkts" kas savu mūzikas gaumi un izpratni ir veidojis no tā, kas pusaudža gados ( 8-desmitajos ) bija pieejams.

un tieši tāpēc man kaut kādi CD un MP 3, 4 un t.t. formāti nav īpaši tuvi..

man patīk plates un lentas..

kasetes it kā arī, bet mazāk...

( nav gadījušies kvalitatīvi to atskaņotāji ).

Man ir auto kurā es ikdienā strādāju,

varētu pat teikt ka "ofiss uz riteņiem", kuru es vēlos aprīkot tā, lai man patiktu..

plašu atskaņotāju tajā ielikt var, bet jēga kur..

braucot to nepaklausīsies..

galviņa lēkās, jo mums ir slikti ceļi.. :(

nu kas gan cits atliek,

pa radio tak netranslē vienmēr to, ko Tu vēlies dzirdēt...

:( 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Lūk, šis ir kārtīgs trolling līmenis! Mācieties, audiofīli! Jums ar saviem viniliem, lampām un sildītajiem vadiem līdz tādam līmenim vēl tālu, tālu...

 

Starpcitu, forša krūze:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...