Jump to content

Ir vērts jaunbūvē paredzēt projektoram vietu?


jam
 Share

Recommended Posts

Tauta. Kādas jūsu domas par nākotni un projektoru attēliem? Vai ir jēga vilkt man jaunbūvē kabeļus uz to vietu, kur varētu būt projektors un ekrānu vai tomēr nečakarēties un par to lieki neizsviest naudu ja ir 42" LED? Man vairāk liekas, ka nav ko izsviest naudu, bet ja nu es kļūdos ..... 

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Pasham briivdienu maajaas projektors atrodas jau gadus aptuveni chetrus. Skatos tikai pa briivdienaam, un pa shiem gadiem nogriezies ir ~ 300 stundas. Personiigi man, tas projektors ir taads pavecs, liidz ar to ar tikai 1024x768, paskaljsh, bez taimeriem utt. Kopumaa, kaa taads, fiicha ir laba, un kad nobeigsies esoshais, drosh vien ka pirktu arii jaunu vietaa, bet tikai zinot cik vinjsh ir skaljsh, gaish utt.. Bet ja paraadiitos kaads izdeviigs 52'' lcd, tad saaktu tomeer apdomaat, mozhj uz baltaas sienas daljas tomeer uzkarinaat to ekraanu...

Link to comment
Share on other sites

Ir jau arī 60" un lielāki ekrāni pieejami...

Link to comment
Share on other sites

es teiktu, ja ir vieta, kuru atvēlēt priekš kino, noteikti IR vērts. 42" ir NEKAS pret projektora bildi. Un liela izmēra TV būs daudz dārgāks, kā projektors.

+, ja vēl viss ir tapšanas stadijā, tad taču neko nemaksā izvilkt kabeļus uz visām iespējamajām vietām, pēc tam tas ir daudzkārt sarežģītāk, un saistīts ar sienu bojāšanu kā minimums.

Labots - edm
Link to comment
Share on other sites

jarajara

jaunbūvē jātaisa mājas kinozāle. (idiotisks mazliet jautājums par tumsas nodrošināšanu). ieteicams speciālu telpu. ir netā daudz forumu ar idejām. tāpēc labi ir paredzēt vietu, salikt kabeļu kanālus. gofra maksā salīdzinošas kapeikas . lielu robu budžetā neiesitīs. kabeļus var savilk pēc tam. un salīdzināt projektoru ar tv , nu varbūt iznmot sākot no 80 collām , ar nav sevišķi prātīgi. projektors , normāls audio, labs krēsls rada īpašas noskaņas un baudu skatīties. tv tads ikdienas pasākums. fons.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Kāpēc idiotisks? Manuprāt, to vajag paturēt prātā, ka projektors strādās tikai speciāli aptumšotā/jamā telpā. Un pareizi tu saki, ka tam jau būtu sākotnēji jābūt projektā. Tāpat nebūtu slikti arī savlaicīgi padomāt par telpas akustiku.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Aptumšot telpu nav nekādu problēmu. Es lietoju biezākus aizkarus. Arī biezas žalūzijas derēs. Es ieliktu paresnu gofru - kādus 30mm diametrā lai pēc tam var vadus kādus vajag izvilkt. 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Domāju ka nav vērts, jo

- papildus izdevumi un neērtības ar stipri aptumšotas telpas izveidi, cieš arī dizains, parastam plakanajam televīzoram nevajag tik izteikti aptumšot, taču vienalga ir jābūt iespejai dienas laikā kaut vai speciālās "biroja kompjūteru" roll žalūzijas "vainīgajiem" logiem nolaist

- TV interjērā izskatas normāli un ierasti, taču baltais ekrāns projektoram rada biroja iespaidu neatkarīgi no tā ir viņs izlaists, jebšu sarullēts

- TV un Projektors vienā vietā īsti nesadzīvos, nu netaisīsi taču tā lai viņš kad vajaga nolaižas priekšā esošajam TV aparātam, attiecīgi arī labas mūzikas sistēmas prasīsies tā kā divas

- projektors Tev neaizvietos TV vakaros Panorāmu skatoties, jo vienam vajadzēs labu bildi un tātad tumsu telpa, a citam gribēsies grāmatu lasīt, čipšus grauzt nu un nez ko vēl ne kam ir nepieciešams labs apgaismojums - karoče būs vai nu strīdi vai ari kāds no ģimenes dosies deportācijā uz citu istabu

- mans personīgais viedoklis ir tāds ka projektoriem ir jābūt kinoteatros, baseiniem ir jāatrodas SPA kompleksos, palmam jāaug kūrortos uz kurieni braucam atpūsties, a majās ie jābūt tieši TV

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ok. Laikam gofru ielikshu. Ja nu noder. Tik laikam jaliek ar striķi iekšā. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Viennozīmīgi velc kabeļus projektoram. Tas ir to vērts. Tiem kas saka, ka nav, tiem diez vai tāda ekstra kā projektors vispār ir. Bišku dārgāks par teļuku tormēr sanāk labs projektors.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...