Jump to content

Technicolor TG789vn v3 wifi ātrums


Mikus
 Share

Recommended Posts

Vīri, palīdziet ar padomu!

 

Man bija Lattelecom 100Mbit optiskais internets, ko eleganti uzturēja Lattelecom modems (Alcatel-Lucent I-240G-P ONT) kopā ar manu WiFi rūteri (TP-LINK TL-WR1043ND). Tā nu sanāca, ka nomainīju dzīvesvietu, kurā par lielu prieku Lattelecoms arī piedāvā 100Mbit optisko internetu, bet caur citu sistēmu (neesmu spečuks, bet doma tāda, ka optika pienāk līdz kastei pagrabā un tālāk pa citiem vadiem pa taisno uz katru dzīvokli, taču visi Lattelecom darbinieki kā viens dziedāja, ka tas interneta ātrumu nemainot, 100 Mbit būšot!)

Tā nu atnāca džekiņš no Lattelecom un pieslēdza Lattelecom divi vienā modemu un rūteri - Technicolor TG789vn v3 (kas pēc specenes, manuprāt, arī nodrošina 100Mbit datu pārraidi ar saviem b/g/n standatiem - http://www.technicolor.com/en/hi/digital-home/mediaaccess/dsl/advanced-service-gateways/vdsl/tg789vn-v3 - vai nē?).

 

Tad nu problēma ir tamā, ka pēc speedtest.net rezultātiem ar jauno Lattelecom Technicolor modemrūteri novelku knapus 50Mbits.

post-95852-0-32096100-1363732864_thumb.png

 

Jautājums kāpēc tā? Un vēl jocīgāks ir fakts, ja es pieslēdzu pie tā paša Technicolor 4.porta savu TP-Link rūteri un izmantoju viņa piedāvāto WiFi tīklu varu vilkt pat ātrāk. dafaq?!

post-95852-0-77085100-1363732972_thumb.png

 

Protams, pieslēdzoties ar vadu pie Technicolor ir ap 90Mbitiem, bet nu com'on tiešām visi vēl ar portatīvo pa māju ar vadu staigā apkārt? :\

post-95852-0-64796000-1363733187_thumb.png

 

Salīdzinājumam, reku ātrums, ko nodrošināja vecais Alcatel modems ar manu TP Link rūteri tajā pašām Lattelecom optiskajā pieslēgumā.

post-95852-0-34087600-1363733233_thumb.png

 

Mana nezinātāja smadzene, saka, ka Technicolor ir apgriezts līdz zināmam ātrumam vai arī softs vienā galā nesapas ar wifi kompī (vai kaut kā tā, respektīvi softiska/konfigurējama problēma).

 

Lūdzu palīdziet ar ideju, kur problēma? Jo vispār vēlējos iet prom no LTC, bet jamie mani pierunāja, ka viss būs tip top čiki piki. Viņiem šī ierasta prakse noklusēt info, ja klients nejautā?! :dusmas:

 

P.S. pings arī nav par lielu vai tas nav svarīgi?

 

Paldies par sakarīgām atbildēm.
Link to comment
Share on other sites

tas LTC tehnicolors wifi strādā ar 130 Mbit data rates tā kā tie 50Mbit/s ir ļoti labs rezulāts. 

softiski nav nekas graizits ir vienkārši lēts radio čips tajā tehnicolorā viss

Tā kā vien eth 4 portā slēdz TP link lai izbaudītu optikas ātrumu laptopā 

 

 

tev tad istabā ienāk nevis optiksā dzīsla bet eth vada gals ? 

ir nu gan LTC

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Autor, tagad tev tos 100 Mbit nodrošina VDSL pieslēgums, kas protams nemaina lietas būtību. Kā jau DjWoX minēja, tad šaurais pudeles kakls ir Tehnicolor modems. 50 Mbit priekš tā jau ir ļoti ok.

 

 

tev tad istabā ienāk nevis optiksā dzīsla bet eth vada gals ? ir nu gan LTC

 

Kāda starpība vai tur optika vai vītais pāris ienāk. 100Mbit tak ir.

Link to comment
Share on other sites

noptietni tas ir VDSL2 ar 13mhz joslu optikas klieentiem  tagad ? 

tu varbūt nejustu atšķirību un 90% lietotāju arī nē,  bet man būtu svarīgi ping un jitter tas ietekmē 

ja būtu iespējams lai pievilkt optiku un pieslēdz pie mikrotik RB-2011UAS caur SPF tad būtu vēl labāk, bet tas nekad nenotiks 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Gan jau, ka mājā nebija izvilkts optiskais tīkls un droši vien to izdarīt nebija iespējams, tāpēc arī VDSL. Mahinācija pa lielam. Pa lielam priekš useris vulgaris vajag lai torents labi pumpējas.

 

Autors protams varēja nosaukt, kā saucas tas viņa pieslēgums. LTC ārpus standarta piedāvājuma, ie arī nestandarta pieslēgumi ar individuālajiem risinājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Jā. No pagraba līdz dzīvoklim NAV optiskās šķiedras vads. Kā to pareizi sauc nezinu. Manuprāt, Lapais, ir taisnība. Vismaz šādu nosaukumu atminos pieminam no kāda LTC pārstāvja.

 

Beigās šķiet, gandrīz atrisināšu savu problēmu, jo savienojot Technicolor modemu ar manu TP LINK rūteri ar vadu un pieslēdzoties rūtera WiFi sanāk gandrīz 100 (70-95 pamatā). Bet jautājums vai Technicolor modema settingos nav iespējams to nokonfigurēt tā, lai uzreiz pa wifi nāk laukā 100? Savādāk tāds LTC scumbag gājiens piedāvājot pakalpojumu "piemirst" pateikt, ka tikai ar vadu. Varbūt var uzstāt uz to, lai liek citu modemu ar lielāku wifi caurlaidspēju?

Link to comment
Share on other sites

nē tu tur neko nevarēsi sakonfigurēt jo dzelzis neatbalsta vairāk  spatial stream tas ir vienu kas kā jau minēju ir 130Mbit data rates. un data rates nav  tas pats kas troughtput. 

 

vari mēģināt bet diez vai viņiem būs kas labāks tev pieejams 

 

kāda wifi kartiņa ir tavā datorā ?

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

wifi N kartes modelis, ražotājs , vai vismaz laptopa  modelis ,nevis Ethernet ātrums :doh:

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Laptops ASUS A55V
Networking: Integrated 802.11 b/g/n

Driveris (?): Atheros AR9485WB-EG



Starp citu, jums te kaut kāds meža dīvainītis mitinās! :D

Par šo jautājumu ar mani uzsāka inteliģentu privāto saraksti:

 

Inteliģentais rūķītis (optron): Nu vajag ielogoties routerī un pareizi sakonfigurēt. Ja neproti tad samaksā kādam kas prot.

Es: Sveiks. Gribi teikt, ka no tā Technicolor modema var izspiest pa wifi gandrīz 100Mbitus?

Inteliģentais rūķītis (optron): Ko es gribēju teikt es jau pateicu, bet tu izklausies vāvuļotājs nevis darītājs.

 

Nenosmieties! :DDD

Labots - Mikus
Link to comment
Share on other sites

Tas būs bijis daudziem jau pazīstamais betons, kurš kļjančī savu dienišķo piecīti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Diiiiieeeeenišķķķķķooooo pppiiieeeeeeeeeeeecīīīīīitti lllūūūudzu! :hunter: :hunter: :hunter:

Link to comment
Share on other sites

izskatās, ka LTC pie kājas vecie lietotāji un viņu problēmas. vienmēr izdomāt tik problēmas lietotāja pusē un viss. par to 100 Mbit optiku noklusēja faktu, ka tas ir reāls tikai caur vadu. jebkurā gadījumā pieslēdzot savu rūteri ir ātrāk nekā caur viņu tehniku tā kā vairāk vai mazāk esmu atrisinājis savu problēmu. paldies. tēmu variet slēgt.

Link to comment
Share on other sites

par to 100 Mbit optiku noklusēja faktu, ka tas ir reāls tikai caur vadu.

 

Tu esi "apdāvinātāks" par mani kaķi. Viņš grauž vadus, bet WiFi liek mierā... Papēti Googlē, kādi ir WiFi datu pārraides "ātrumi". WīFi, salīdzinot ar vadu, nav pasaka.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Saka ka divām lietām nav robežu. Visumam un cilvēka stulbumam. Par pirmo es smu sācis šaubīties.

 

Kurā vietā LTC ir kaut ko satirsis par 100nieci optiku??? 100 Mbit/s ir? Ir! Tad viss kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Jums katrs topiks beidzās ar lietotāju nodiršanu? Jums bieži saka, ka esiet ļooti asprātīgi? Domāju, ka nē... 

Ir tik grūti cilvēcīgi atbildēt? Neesmu pavadījis pusi bērnības apjaušot "brīnumaino bitu pasauli"!

Tam ir boot forums, lai visādi asdfX7776, ruksis3334 un citi gīki, kas no tā ko jēdz atbildētu. Kļūdos? Tad veriet ciet publisko pieeju un turpiniet diskusijas "profesionāļui" lokā. Pārējiem atstājiet linku uz google.lv vai vienkārši rtfm.

 

P.S. un par to sadiršanu, pats teici, ka LTC zinot par Technicolor 50Mbit "ātrumu" tik un to piedāvā kopā ar 100 Mbit optiku ir konkrēts žīdu gājiens, jo tā limitētās iespējas tika noklusētas, bet pieci (nepārspīlēju) LTC darbiniekiem izrādot savu nekompetenci par savu piedāvāto pakalpojumu tā arī nespēja atbildēt kāpēc tā man tāda situācija ir... Bet tas jau LTC, lielākais Latvijā...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
vimba_zlobnaja

Mikus - parādi kur LTC ir teicis ka Tehcolors spēj nodrošināt 100Mbit pa Wifi? Parādi un tad neviens uz tevi nestāstiīs. Ja to nespēj.... Tad tu pats esi "sastāstiis"...

Tev labāk patiktu ja wifi nedotu nemaz vai iedotu, bet tādu, kas ietilpst pakalpojumā?

 

Man nav informācijas vai tehcoloram ir iespēja "pagriezt uz augšu" ātrumu, bet ja tā tas ir iespējams, man šķiet baigi stabilais pasākums tas nebūs. Tu savu datoru esi mēģinājis nepārtraukti turēt uz maxmax overclocku visu laiku? Nu karās. Beigās visi tāpat nomet uz kaut ka'diem vidējiem setingiem galvenais lai ir satabili.

Atceries, tam modemam vēl TV, Balss un vairāki VLAN'i jāuztur. Katram klientam nav mērķis uzkonfigurēt tādu modemu kāds tieši tev patīk.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pa vadiem taču 100mbit/s ir? Pat sakarīgi n standarta rūteri knapi 70 mbit/s spiež laukā. Līgumā jau nav minēts, ka WiFi risinājumam ir jāvelk uz visiem 100. WiFi risinājums, tas tā starp citu pakalpojums, kas nāk bonusā.

 

 

 

P.S. un par to sadiršanu, pats teici, ka LTC zinot par Technicolor 50Mbit "ātrumu" tik un to piedāvā kopā ar 100 Mbit optiku ir konkrēts žīdu gājiens, jo tā limitētās iespējas tika noklusētas
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
AdvSysCon

 

snukurins, on 13 June 2013 - 09:55, said:snapback.png

4ports ir arējā ip adrese,1ports ir iebūvētā rūtera iekšējā ip adrese ja kas

 

 

Nu, un kad tad kompi (vai ruteri) vajadzetu pievienot LAN1 portam un kad LAN4 portam?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pirmais ports ir lokālajam tīklam, kādi tur vēl jautājumi.

Link to comment
Share on other sites

AdvSysCon

Es uzskatu, ka WiFi ruteris butu "lokalajam tiklam", vai ne?

Tatad, to vajadzetu pievienot LAN1 portam!

 

Bet, Lattelecom inzenieris pievienoja WiFi ruteri LAN4 portam.

Kad prasiju kapec, atbilde bija, ka esot vienalga, stradajot gan ta, gan ta.

 

Ja tiesam ir vienalga, vai ir gadijumi kad ir labak pievienot LAN1 portam, vai otradi?

Lietotajiem, ka izpauzas atskiriba, vai WiFi ruteris pievienots LAN1 jeb LAN4?

Link to comment
Share on other sites

Modema ligzda "lokālajam tīklam" ir vienā segmentā ar modema WiFi. Ligzda, sabridžota ar "ārējo" tīklu, ir tā, pie kura jāslēdz ruteris, lai tas varētu baudīt visas  ineta "fīčas", nečakarējoties ar modema portu konfigurēšanu u.t.t., bet tas nebūs vienā segmentā ar modema WiFi. Īsumā apmēram tā. Neatceros kurš ports tam modemam bija kurš.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Andritz
· Hidden by Mezavecis, Augusts 1, 2013 - Huiņa, kuru nevienam nevajag.
Hidden by Mezavecis, Augusts 1, 2013 - Huiņa, kuru nevienam nevajag.

Cik var vāvuļot par lietām kuras ne kripatiņu nejēdz...

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Augusts 1, 2013 - Huiņa, kuru nevienam nevajag.
Hidden by Mezavecis, Augusts 1, 2013 - Huiņa, kuru nevienam nevajag.

Nu tad pūt vaļā visu savu krājumu, speciālist :>

Link to comment

Sveiks, Mikus,

TP-LINK TL-WR1043ND izmanto MIMO 3x3, liidz ar to, lielaaks aatrums Technicolor ar MIMO 2x2, ja pareizo info atradu, taatad mazaaks aatrums, jo mazaak MIMO "streamu". Rekur links no wikipedias par tiem MIMO: https://en.wikipedia.org/wiki/IEEE_802.11n-2009#Comparison

Teoreetiski var meegjinaat (ja iespeejams) konfigureet 40MHz joslas platumu uz Access Pointa. Varbuut ieguusi lielaaku aatrumu, bet labaak jau tomeer dziivot ar TP-LINK 3x3 un 20MHz joslu, lai "tiiraaks gaiss"

Roberts
 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...