Jump to content

nosvila rams?


Sraksso
 Share

Recommended Posts

vakar mēģināju nedaudz palielināt frekvenci ramam.. uzbīdot uz 1333, viss darbojās. Eju atpakaļ biosā, jāpamēģina 1600mhz (pēc parametriem atbilst, gan mātei gan ramam būtu jāšansē). nekā, dators atsakās darboties. Pēc cmos reseta joprojām nekas negāja. Izrāvu vienu ramu, viss aizgāja.. kā pielieku atpakaļ, nekas neiet. mainīju krustām šķērsām un nekā..
Strādā tikai viens no RAMiem.. visiem dimm slotiem viss ir kārtībā.
Kā tas var būt, ka nosvilst tikai viens rams? pie tam, voltāža vispār netika aiztikta.

lieki piebilst, ka rams tika pirkts kā kit of 2

Link to comment
Share on other sites

tas var būt tā, ka Tev paveicās.

 

bet pasaki man - priekš kam Tev tas viss?

Link to comment
Share on other sites

Sraksso

tātad pēc idejas bij jānosvilst abiem? vai tad tā var būt, ka nemainot voltāžu rams aiziet pa pieskari?

es vienkārši ceru uz to, ka vaina ir kur citur, jo pašlaik man nav pieejas citai sistēmai uz ko pārbaudīt.

Link to comment
Share on other sites

jā, nemainot voltāžu, RAMu var nokaut. vismaz manā jaunībā varēja. moš tagad nevar? bet pasaki man - priekš kam Tev tas viss?

Link to comment
Share on other sites

Sraksso
(labots)

bet pasaki man - priekš kam Tev tas viss?

kas tieši?

 

@@Borja,

ram: pvs34g1600elk (patriot)

MoBo: MSI 770-G45

cpu: AMD Phenom II X4 B55 (Phenom II x2 555)

 

@@drunk_lizard,

kā varēja gadīties tā, ka nosvilst tikai viens no moduļiem? pie tam momentāli.. tādēļ es apšaubu to, ka tas dēļ siltuma.

Labots - Sraksso
Link to comment
Share on other sites

nu tak hz, kā var gadīties. visus faktorus neizpīpēsi. būs Tev samērā lēta mācībā. priekš kam Tu mēģināji nedaudz palielināt frekvenci RAMam?

Link to comment
Share on other sites

Sraksso

@@kirils, gribēju izspiest maksimāli visu no savas sistēmas :showoff:

bet nu okej, laikam aizrāvos.. itkā jau doma tāpat bij iegādāties 4gbx2, nāksies plānu īstenot ātrāk.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Datordetaļu ražotājiem noteikti ir nepārtraukta erekcija dēļ tādiem "eksperimentētājiem"

Link to comment
Share on other sites

pastāsti tomēr nedaudz sīkāk, ko Tu sagaidīji - kam vajadzētu notikt, ja RAM frekvenci palielina par, piemēram, 10%? ātrāk kačāsies filmas? neraustīsies mūzikas atskaņošana? varēs lauzt paroļu hashus par 10% ātrāk? patērēsies mazāk elektrības? varēs ātrāķ sarēķināt, cik ir "98765!"?

 

Link to comment
Share on other sites

Atminjai vajadzeeja tureet tos 1600mhz.
Vieniigais - maatesplate un cpu taadu ram frekvenci atbalsta tikai OC rezhiimaa.

Gan jau ka vienkaarshi pieshaavi nagus ne tur, kur vajag, un nokaavi atminju ar elektrostatiku.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Šim apgalvojumam es arī kaut kā sliecos piekrist.

 

 

Gan jau ka vienkaarshi pieshaavi nagus ne tur, kur vajag, un nokaavi atminju ar elektrostatiku.

 
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

To 10 -15 % uzlabojumu jau tikpat kā nejūt.

Link to comment
Share on other sites

Sraksso
(labots)

Gan jau ka vienkaarshi pieshaavi nagus ne tur, kur vajag, un nokaavi atminju ar elektrostatiku.

nu jā, patiesībā tas arī izskaidrotu kādēļ atteicās tikai viens no moduļiem. Paldies par informāciju, laikam tomēr ir vērts iegādāties to aproci.

 

 

To 10 -15 % uzlabojumu jau tikpat kā nejūt.

bet tomēr.. gribējas izspiest vairāk. Tagad zināšu, ka nav vērts

 

 

atzīsti - gribējās vienkārši paspēlēties. ;)

daļēji, bet ne pa visam.

Par linku pateicos :)

Labots - Sraksso
Link to comment
Share on other sites

Tagad izmēģini pacelt frekvenci procim, ražotājiem tas patiks vēl vairāk ;)


Spēlēties var uz vecas kastes, nesaprotu šos sava darba vai izklaides datora speciznīcinātājus.

Link to comment
Share on other sites

Sraksso

@@aoma,

ūja, ūja, beidz gudri di*st. Gadījās man ramu nosvilināt, pie tam visticamāk nevīžības, nevis frekvences paaugstināšanas dēļ. Tagad tu mani te centies nostādīt par tādu, kurš ķer kaifu un smej par to, kā viņa kaste tiek atkārtoti dauzīta ar kāju.

Runājot par cpu, ja būtu labāka dzese, ne tikai kodolus būtu ''atvēris'', bet arī to frekvenci pacēlis ;)

Link to comment
Share on other sites

@@Sraksso,

 

Ja Tu būtu piedzīvojis laikus, kad datori (tolaik vēl kompjūteri) bija zelta cenā, un kaut kas nosvilis bija vesela traģēdija, tad varbūt mani saprastu un pret kasti pagaldē izturētos ar zināmu cieņu.
Overklokošana mūsdienās ir padarīta par puišeļu cienīgu nodarbi, pie tam lielākajai daļai pulksteņotāju neveiksmes gadījumā mamma nopērk citu.

Link to comment
Share on other sites

Sraksso

@@aoma,

es domāju ka sen laiks ir līst ārā no ''tiem laikiem''. Es pret tehniku, vecu vai jaunu, vienmēr esmu izturējies ar cieņu. Gadās... vai tiešām nāves sods jāpiespriež? Nejau tev tagad jāsēž ar vienu 2gb moduli uz nenoteiktu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...