Jump to content

[Atrisināts] Kā izravēt Skype no Win8 automātiskās piestartēšanās


Volters
 Share

Recommended Posts

Win8 desktop modē.

Nevaru atrast, kur un kas palaiž skype. It kā Task Managerī pie startup ir Disabled.

Reģistrā zem RUN - tīrs. Startup mapē pie programm failiem - tukšs.

Pilnas malas ar instrukcijām, bet tā arī nekur konkrēti. Viens gudrāks par otru, stāsta, ka nav iespējams. Aha :(

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Volters

Respektīvi, kad jau ir veikta uzlogošanās? Kamēr nav, tikmēr netiek tik tālu.

Nevaru gluži pie pārdesmit mašīnām logoties iekšā ārā :(

Link to comment
Share on other sites

Novācot no Msconfig -> start-up jeb task manager->start-up arī nekā? Man slinkums logoties ārā no Win, bet ieķesējot Skype viņš šeit pievienojas.

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

skaips atinstalēšana tehniski atrisinās problēmu (es vismaz ceru). pašam windows8 nav, neesmu izmēģinājis.

Link to comment
Share on other sites

Volters

Ņjā, redzams, ka daudzi šeit esošie nemaz nezina, ka win8 msconfig startup sadaļa ir pieejama pa taisno task menedžerī. Respektīvi, it kā disablētais skype palaižas tik un tā.

Nu neko darīt, paldies par ieteikumiem. Reāli vienīgo strādājošo iespēju atradu pieslēgšanos, tikšanu pie opcijām pašā skaipā un ķekša izņemšanu no startēšanās kopā ar windows. Būs vairāk laika, izpīpēšu, kādu ieraksti reģistrā atbild par šo ķeksi, ka nekā savādāk.

Link to comment
Share on other sites

spriežot pēc sērijveida dabas, izklausās, ka skype uzinstalēts darba vajadzībām. bail nemaz nav?

 

ja tomēr Tev tas skaips paliek, tad padalies ar atslēgām, kad esi viņas atradis!

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

... tikšanu pie opcijām pašā skaipā un ķekša izņemšanu no startēšanās kopā ar windows. ...

 

 

Tāda opcija bija jau instalēšanas laikā!

Bet nu ...Next, Next, Next...

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Aha, kā tad. Palasīju aprakstu tam softam "oovoo"...., bezmaksas versijai nevar atslēgt reklāmu, to var izdarit tikai maksas versijai. Tā jau tās bezmaksas videokonferences izskatās glauni, tas gan.

Link to comment
Share on other sites

(neesmu lasījis ovo licences līgumu), bet vai svarīgāk ir neredzēt reklāmas vai panākt, ka dati nenoplūst, kur nevajag?

Link to comment
Share on other sites

Tikai problēma, ka skype lieto visi, bet to oovoo gandrīz neviens. 

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Tiko kaut kas kļūst populārs, kā "skype", to nopērk Microsoft vai Google un visi dati noplūst pareizajā virzienā...

Link to comment
Share on other sites

lūk tas jau izklausās aizdomīgi. kāda velna pēc būtu kāds ierobežojums, ja tas viss neietu caur viņu serveriem? hmm..

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

post-75980-0-75762700-1363300072_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

pirmkārt nav taisnība, ka jebkurš iet caur kādu serveri. esi dzirdējis par p2p?

 

otrkārt, protams, ka jebkuri dati internetā iet caur maršrutētājiem. esi dzirdējis par end-to-end encryption? turklāt tādu, ka atšifrēšanas atslēga zināma tikai īstenajam datu saņēmējam? : )

Link to comment
Share on other sites

"lielākā daļa" nav aktuāli. tie, kam jāuzmanās, uzmanīsies.

Link to comment
Share on other sites

Леший

IRC ir atbilde. Darba vajadzībām uzlikt lokalo IRC serveri, un nekas nekādam lielajam brālim neaizpludīs.

Link to comment
Share on other sites

Par tām reklāmām, man pat skype ir tādas parādījušās, tiesa takā darba vajadzībām viņu neizmantoju, tad nu nav paranoja, vai tik kāds nelasa manas ziņas.

Link to comment
Share on other sites

 

Tikai problēma, ka skype lieto visi

 

   Es skaipu nelietoju un man nošplauties par viņu. Tā ka neattiecini uz visiem.

Link to comment
Share on other sites

ai jai jai, a es cerēju, ka visi izjūt manis iztrūkumu skaipā. :sorry:

Link to comment
Share on other sites

PohuSeja

ermm...offtop - par IRC u.tml. risinājumiem:

 

tur jau tā lieta, ka pieprasa lietot to figņu darba vajadzībām

 

uzburam ainiņu: celeron 2.4, rāmis 512, kauč kāda aizvēsturiska abit mamma - un uz tāda veterāna alternatīvi apdāvinātā uzņēmuma vadība pavēl uzstutēt svaigāko skype.

 

saprāta robežās - ja tas būtu paredzēts izmantot tikai chata režīmā.

nu vēl so-so - murkšķešana caur mikrofonu.

bet nē - jāpiehujārī klāt Logitech C525...

 

neapskaužu ne kompi, ne darbinieci

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

Reģistrā zem RUN - tīrs.

Zem kura tieši Run? HKLM? Skype raksta iekš HKCU.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Volters
(labots)

Pēc ilgiem laikiem esmu atgriezies pie w8 un skype. Problēma atrisināta.

Skype palaišana katram jūzerim sava un ir ieperinējusies zem HKEY_CURRENT_USER iekš blablabla.. RUN.

 

P.S.

Skatos Caps jau izracis.,

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...