Jump to content

kabelis monitoram


Snoop Cauna
 Share

Recommended Posts

Pārlasot postus esmu nolēmis iegādāties šo monitoru (DELL U2412M) , cerams nebūs vilšanās. Bet cik saprotu tad kabelis, lai monitoru savienotu ar GTX660 man ir jāpērk atsevišķi. Vai kāds varētu pateikt/ieteikt labāko variantu no 1a veikala? (nav ne mazākās nojausmas ko ņemt, lai saslēgtu PC ar monitoru)

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Ir lielas aizdomas, ka DVI kabelis, tāpat kā barošanas kabelis, būs jau komplektā (cik esmu pircis monitorus, ir bijis vai nu VGA, kas šim nav iespējams, vai DVI). Bet to vari uzjautāt un ja nav pasūtīt šito.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Visi kabeļi ir komplektā. Pats lietoju šādu monitoru kopā ar 660ti.

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

Ok, vienkārši es jautāju 1a konsultantam un viņa nespēja atbildēt, minot ka ir jāpiepērk kabelis

Link to comment
Share on other sites

jarajara

būtu kada ATI teiktu DP. nvidijai nav nekādu fīču ar DP? ja nav tad tas kas būs komplektā būs ok.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Hmm... Kas par fīčām var būt ar DP? Tas tak parastais 1200p, vienam DVI vajadzētu būt gana.

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Man ir bijuši eksemplāri, kuriem komplektā trīs dažādi barošanas vadi.

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

Viss kārtībā, vadi esot komplektācijā. Tagad tikai jāgaida kamēr nonāks monitors pie manis.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pēdējo reizi kad pirku monitorus, abiem komplektā bija tikai DVI kabeļi, tādi tievi, kā makaroni. Ne D-sub, ne HDMi kabelis komplektā nenāca (lai gan monim ir visas 3 ligzdas).

Link to comment
Share on other sites

Par to kabeļu komplektāciju. Arī ir pieredze, ka pieslēgvietas tāpat kā viesturs0711 minēja, ir bet no kabeļiem tik DVI nāca līdzi.

Link to comment
Share on other sites

snukurins- jā, tā ir- vikipēdijā par to ir labi aprakstīts.

Ne viens vien ir aplauzies pērkot DVI-I -> VGA pāreju, lai saprastu, ka noskatītajā videokartes DVI-D portā viņu nevar iespraust.

 

Bet nu šajā gadījumā monitoram ir DVI ieeja, tā kā tas ir pie kājas.

Labots - fest
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...