Jump to content

HTC 8S


SyncMaster
 Share

Recommended Posts

Sveiki, šodien paliku bez telefona, tāpēc steidzīgi meklēju mob.

acis iekrita uz šo brinumu, kāds varbūt lieto, var padalīties ar info?

Cik igli baterija tur? Kā ar app daudzumu un vel visādiem brīnumiem? + un -?

Man neko uber krutu nevajag, tikai telefonu kas pilda savas funkcijas, nekaras :)

 

Link to comment
Share on other sites

aigi_nr1

nezinu kā ar 8S, pats lietoju 8X. domāju, ka baigās atšķirības nebūs. 

Viss ir forši, man patīk WP8, kā izskatās un strādā. Vizuāli atšķirīgs no droīdiem vai iOS dē'savām LIVE TILE, kas mainās un uzrāda jaunāko informāciju. Daudziem liekas pārāk krāsaini. uzkāries nav un strādā ātri.

Man personīgi baterija tur 2-2.5 dienas stabili, pie 2 weather appiem, facebook u.c. soc. tīkli atvērti un atjaunojas regulāri. Man patīk, ka korpus ir ieliekts, līdz ar to ļoti labi ieguļ rokas 8S arī jābūt tā pat.

Ja ir nepieciešamība pēc liela skaita aplikācijām ,tad WP nebūs īstais, jo šeit nav tik plašas iespējas, bet principā esmu atradis visu, ko vajag, izņemot datu pāraides uzskaites appu, kas nav vispār, jo windows to neatbalsta (vai kaut kā tā).Esmu ļoti apmierināts, bet, ja godīgi, pats skatos jau atkal uz Androīdiem - HTC ONE, lai gan vēl pirms pāris mēnešiem zvērēju, ka neielaidīšos ar "zaļajiem". Redzēs, jāpatur One rokās jāsaprot, kāds ir un tad jādomā. 

Link to comment
Share on other sites

 

Man neko uber krutu nevajag, tikai telefonu kas pilda savas funkcijas, nekara

 

 Nu WP tieši tam der, jo ir stabīls un ātrs, pašam gan ir Lumia 620. 

 

 Kas biku nepatīk ir tas ka uz WP8 nevar ierakstīt automatiski sarunas, salīdzinot kaut vai ar to pašu Simbijāni  ;)

 

 Nezinu kā ir ar HTC, bet lumai nav nekāda indikatora, ka ir neatbildēti zvani vai neizlasīti SMS...t.i. ir jāspiež power poga lai apskatītos ir vai nav... 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Draudzenei ir 8s. pataustīju pāris dienas, man patika. Pēc nedēļas satikšu, uzjautāšu iespaidus.

Man pašam ļoti patika, bet nogalināja VPN neesamība.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nu man arī patīk, bet bača netur ne sūda. Aktīvāk lietojot whattsapu, facebook un dr.lv, vienkārši lido prom akumulātors. Darbā paspēju 3x pa dienu lādēt!!! - Tas nav normāli.

 

Un vēl problēma, es reāli nesaportu kur ir mana atmiņa? esmu iebāzis SD karti uz 4gb, visos setingos saliku lai jauno info liek uz SD, video foto utt... BET man brīva vieta no 4gb telefona atmiņas ir tikai 120mb... pie visa tā, ka praktiski nevienu programmu neesmu lejuplādējis!!! Pie datora pieslēdzot mobīlā atmiņā nav nekā.. izņemot tukšas mapes, nav arī hidden folderu. Nav vietas lai update uztaisītu!!

 

mūzika  0kb
bildes 1,34mb

apps 340mb

other 1,13gb

syst 2,02gb

free 122mb

 

Kas tas par other? nekur atrast to sviestu nevaru. Un nav arī nevienas failu pārvaldieku programmas... 



PACANIIIIIIIIIIIIIII????

Link to comment
Share on other sites

delta128

DataSense tiek solīts ar GDR2, jūlija sākumā/vidū.

Par aizņemto vietu - aplikāciju temp drazas. Lumia to var iztīrīt ar aplikāciju, bet HTC/samsūdiem laikam nav, nokia nevis MS softs. Bet neieteiktu pirkt telefonu ar WP un 4 GB atmiņu, vismaz ne pirms parādās iespēja instalēt apps uz SD.

Labots - delta128
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Laba diena,

Nevarēju sākt jaunu tēmu, tādēļ jautājumu uzdošu šeit.

Ir vēlme iegādāties HTC Windows Phone 8x, taču man ļoti svarīga ir navigācija.

Vai HERE Drive, HERE Drive+ ir pieejami uz šī telefona Latvijā?

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Bet kādēļ 8S, ja pa vel zemāku naudu var ieķert Lumia 520?

Savukārt 8X vietā - Lumia 820.

Un būs visas Nokia aplikācijas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet kādēļ 8S, ja pa vel zemāku naudu var ieķert Lumia 520?

Savukārt 8X vietā - Lumia 820.

Un būs visas Nokia aplikācijas.

HTC daudz labāk patīk dizaina un izstrādes kvalitātes ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...