Jump to content

Mobilā interneta patēriņš mēnesī (vidēji, max)


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Interesanti, cik citi lietotāji vidēji vai maksimāli tērē mobilo internetu. Pašlaik man vidējais rādītājs ir ~30GB mēnesī uz 3 datoriem, kur diezgan intensīvi tiek skatītas online filmas, lietots youtube. Ar kačāšanu minimāli nodarbojos, tik cik no itunes un dažiem citiem saitiem mūziku.

 

Lai arī dažiem operatoriem maksas limiti atcelti, bet megabaitu skaitīšana joprojām turpinās. 

 

post-1472-0-59006600-1362742968.png

internets.png

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Vajadzība pēc mobilā neta ir ļoti minimāla.. savai dāmai iegādāju androidu.. tad nu cik sākumā sakačāt aplikācijas un angry birds :D daži simti MB varbūt sanāks..

 

Ikdienā nav vajadzības pēc mobilā neta.. ir optika un darbā pilnvērtīgs nets.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mobilo internetu vidēji mēnesī patērēju 50MB. Androīdtelefonā. 

Maksimālais patēriņš: 50MB. 

 

Tieši tik daudz Bite izsniedz - nožēlojami, bet jau pierasts, ka epizodiskam e-pastam un skaipsakariem esot prom no datora pietiek, žiglai iegūglēšanai transportā arī. Nu tur, kur nav Wi-fi.

 

 

Mežavecis: kāda ir motivācija lietot mobilo internetu uz datora? Dziļi lauki, kur nekā labāka nav?

Link to comment
Share on other sites

Bender
(labots)

Janvārī ar Internetu Datorā 12 iztērēju vairāk kā 100GB... Seriāliem jaunās sezonas :3

 

Pēctam februārī, zvanot uz LMT sakarā ar interneta neiešanu, viņi piesējās par to, ka daudz tērēts, bet nu tērēšu cik uziet kamēr būs neierobežots.

 

edit: paredzu, ka kāds man jau kaut ko teiks par to, ka daru slikti, jo bremzēju citiem ātrumu, bet manā miestā nevienam citam lmt nets nav :3

Labots - Bender
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Pēdējā laikā vidēji uz 40 Gb un maksāju 6,45 Ls

 

post-90889-0-37805900-1362750326_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

kirils
(labots)

TasEsmuEss: Tev pēc grafikiem ir tuvāk 40GiB, nekā 40Gb.

man pašam, kad biju pie LMT, interneta patēriņš bija 350MB,
bet es pieņemu, ka viņi šmaucās ar uzskaiti, jo katru reizi,
kad viņus pieķēŗu, norakstīja to vai nu uz aparatūras vai sistēmas kļūdām.
tagad pie Bites vidējais patēriņš ir 150-200MB mēnesī.
Labots - kirils
Link to comment
Share on other sites

Edgars15

Ar LMT netu sanāk uz 150 Gb max pa mēnesi. Nekādu problēmu nav bijis ne ar ātrumu, ne kā savādāk.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Ir starpība vai mobilais nets vienīgais pieslēgums vai tikai papilidus.

 

Man vienīgais pieslēgums, 2 datori, ar kačāšanu daudz neaizraujos, tomēr darba vajadzībām jāvelk instalācijas, draiveri, updeiti. ~50 gb mēnesī. 

Link to comment
Share on other sites

Man mobilais ir vienīgais uz 2 datoriem. Sieva kādu sirreālu palūr. Atļautos 10GB ir sanācis pārsniegt tikai tad, ja kaut ko esmu pārinstalējis. Vai nu piem navigāciju vajadzēja atjaunot. Loģiski, ar torrentēšanu neņemos.

Link to comment
Share on other sites

Man ir Triatel - kopš bezlimita, ap 30GB, izbraukumiem lietoju LMT puļķi ar 10GB limitu, to gan notērēju ļoti maz vai nemaz, vienīgi vēl gadījumos, kad vajag ātri kaut ko nelielu novilkt.

 

Lai gan neskaitos nemaz tik dziļos laukos, tomēr ļoti paugurainā apvidū gandrīz 3km no miestiņa centra nav citu variantu :(

Link to comment
Share on other sites

Viens dators - tele2 nets. Online filmas, mūzika dažreiz tiek novilkta, un vidējais ir ap 20gb. Šis ir vienīgais internets. Starp citu ir kādam pieredze ar mobilā neta sadalīšanu ar wi-fi rūteri - tas vispār ir iespējams? Ātrumu baigi nezaudē?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Viss oki ļoti labi strādā ar RB751 rūteriem un pats ātrums ir lielāks stabilāks jo modēmu var aizvilkt pie loga un pielikt ārējo antenu vai atstarotāju. 

 

te lēti wifi rūteri ar USB http://www.salidzini.lv/search.php?q=3g+router

 

Telefonā iztērēju vidēji 500MB LMT 50MB vietā 

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

kirils

lai pārtrauktu šitās neskaidrības par datu apjomu, varbūt varu tautai palūgt uzmest aci šī raksta beigām? šoreiz fokusējoties nevis uz SI prefiksiem, bet atšķirību starp baitu un bitu. paldies.

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par savu aizmāršību 

a ja vienkārši rakstu mb ko tad ? 

Link to comment
Share on other sites

kirils
(labots)

tad pa pakaļu. matemātiski 1000 mb = 1b (viens bits), bet to nez vai kāds šajā forumā apzināti gribētu lietot milibitus vai milibaitus. varētu vien pateikt, ka nevar saprast, kas ar to domāts. Bet sajaukt megabitus ar megabaitiem ir reāla iespējamība , jo ikdienā bieži tiek lietota kā viena, tā otra mērvienība.

Labots - kirils
Link to comment
Share on other sites

Apmēram 1GB.. ir mēneši, kad vairāk, ir mēneši, kad ir mazāk.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

 

Tev pēc grafikiem ir tuvāk 40GiB, nekā 40Gb. .

 

GigaBAITI. Es tak zinu, cik es notērēju + Windows 8 rāda aptuveno lietojumu. Tas ja Bite ir uzrakstījusi nepareizi kādu lielo vai mazo burtu - man vairs neinteresē. 

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Uz iPada, ik pa brīdim lietojot izbraukumos, vienu reizi pa pusgadu tik esmu 5GB atzīmei pietuvojies.

Link to comment
Share on other sites

Touareg
(labots)

Ir piekļuve kaimiņa kontam, tad nu lūk, ko dara nepareizi BITE tarifi  3sant/1MB, pirmie 100MB par 1Ls.

ydemapo8ifm5banmct0j.jpg

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

kirils

Touareg, atvaino, bet, kas Tev tie par tizliem tarifiem pieslēgti, ka Tu maksā 10 latus mēnesī par <500MB un vietējiem zvaniem?

 

man arī tā ir bijis, bet ne jau pie BITEs.

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Kiril, tie tarifi kā jau rakstīju ir pieslēgti manam kaimiņam, kurš ir Biznesa klients, te mēs varam redzēt Citādo kompāniju, kas slauc savus klientus tāpat kā LMT vai TELE2.

Link to comment
Share on other sites

kirils

es būtu domājis, ka pie BITEs lec sarkani warningi uz ekrāna, ja Tev nav izvēlēts izdevīgākais tarifs. ja nopietni, tad es ļoti centos optimizēt savus izdevumus pie LMT un nekas dižš tur nesanāca. izdevās nomest no 20Ls mēnesī (Okarte) uz 10Ls mēnesī (pieslēgums), bet nekas izdevīgāks nebija dabūnams. pie BITEs vismaz ir iespējas.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Visi operatori nesteidzas klientu (arī biznesa klientu) pārslēgt uz izdevīgākiem tarifiem - kamēr klients maksā - viss čikeniekā! Te firmai jāiet pie bites un būs viņiem tas ~5 ls tarifs ar iekļautiem 500 mb un bezlimita zvaniem. 



Kirils, bet http://www.lmt.lv/lat/abonentiem/piesleguma_veidi/briviba - nu jā - tur tikai 50 mb interneta iekļauti.... 

 

Lai nu kā, bet bitei un t2 ir izdevīgāki piedāvājumi.... 

Link to comment
Share on other sites

kirils

toreiz nekās brīvības nebija. es vispār akli laimīgi sēdētu pie sava LMT vairāk nekā 6 gadus, ko jau tur biju pavadījis, ja viņi nebūtu izdomājuši vienā jaukā dienā (maskējot to kā super-pārsteigum-reformu) izdomājuši pacelt Okartes sarunu tarifus par vairāk kā 50%. bet gan jau, ka tas solis viņiem bija labi pārdomāts un finansiāli izdevīgs.

 

I'm on fire today. jau trešā tēma šodien, kuru novirzu no topika.

Link to comment
Share on other sites

Andis2

Daži jautājumi:

1. LMT internets datorā 19 tiešām nav slēptu datu apjoma ierobežojuma? 

2. Kā LMT ir ar torentu izmantošanu? Vismaz savā lapā viņi raksta, ka baigās kačāšanas gadījumā var nogriezt netu?

 

P.S. Pašlaik lietoju Bites internetu ar 15GB apjomu. Mēnesī parasti iztērēju 14-15GB.

 

P.S.S. Uz testu paņēmu LMT internetu. LTE tīkls, Jelgava:

2558840484.png

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu kur problēma.

Tele2 - tarifs nr.5 500min 500mb un 500sms domāju, ka normāliem cilvēkiem pietiek.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

1. LMT internets datorā 19 tiešām nav slēptu datu apjoma ierobežojuma? 

 Cik ir mocīts, nav gan. Pat pievisai intensīva trafika, ar ko paziņa aplaimoja jamos testēšanas laikā (~40GB mēnesī, principā 24/7 lejupielādēja), neko neapgrieza.
Link to comment
Share on other sites

kirils

ks123, TELE2 atsakās noslēgt "līgumu", ja viņā kaut viens burts atšķiras no viņu veidlapas. arī viņi var iet дirst.

Link to comment
Share on other sites

kirils

a Tu esi izlasījis? man jāuzmeklē tas, ko es tur biju sasvītrojis un ar ko mani aizsūtīja mājās, kad gribēju pie viņiem pāriet (nevis BITEs) uz to 5Ls supertarifu. tur bija kaut kas par to, ka ~~ abonents piekrīt/vēlas saņemt random reklāmas no tele2 un partneriem un atsakās no pirmās nakts tiesībām uz visām savām topošajām līgavām par labu TELE2.

es šiem saku, ka tā nav taisnība, ka "abonents tam šajā gadījumā piekrīt", jo rekur esmu es ar pildspalvu rokās un es saku, ka es nepiekrītu. viņi tad piezvanīja kaut kādam TELE2 direktoram un šis mani pasūtija pie BITEs. te nu es esmu.

Link to comment
Share on other sites

Grisha

Lietoju patreiz 3 (UK) , uz doto briidi nav citu variantu. 15 maarcinjas meenesii par bezlimita netu.Tikai brovseejot netu, aiziet apmeeram 50 megi dienaa.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu gan..... Tele2 jau ļoti sen - problēmu vispār nav, bet kad bija bites nets tad gan bija visādas huiņ.as.

Link to comment
Share on other sites

Touareg

 

Nesaprotu kur problēma. Tele2 - tarifs nr.5 500min 500mb un 500sms domāju, ka normāliem cilvēkiem pietiek.

Nr.5 arī zvani/sms uz lielākajiem tīkliem LV ir neierobežoti, manuprāt, labākais tarifs uz šo brīdi tiem, kas zvana, raksta daudz + izmanto mobilo internetu.

 

 

izdomājuši pacelt Okartes sarunu tarifus par vairāk kā 50%

Tu par lojalitātes programmas likvidēšanu runā? Reāli Okarte tarifus nav cēlusi izņemot PVN vai nas dēļ 1/5 no santīma :)

Link to comment
Share on other sites

kirils

jā, Touareg. LMT gan atteicās to nosaukt par likvidēšanu. kad sarakstījāmies ar viņu galvenajiem klientu vadības cilvēkiem, tad vēstules smakoja pēc stpēcīga jurudiskā un PR departamenta sajaukuma. teica, ka "tagad būs tikai izdevīgāk un labāk".

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
(labots)

Daži jautājumi:

 

Cik esmu lietojis LMT,tad ar patēriņu ~50 gb mēnēsi nekādu problēmu.

 

Un tur kur ir LMT LTE pārklājums -visi pārējie operatori var iet pakakāt, jo konkurenci viņi nespēj nodrošināt.  

Pats takš ieliki bildi ar speedtest rezultātiem - vēl ir jautājumi?

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss
Arnolds Piepe

40GB mēnesī un 24/7 lejupielādēja?

 

Nu nezinu gan, es 10 GB lejupielādēju 6 stundās ar LMT ;D

Link to comment
Share on other sites

Jan4yks

tele2 5gb limits mēnesī, vairāk neiet nekā iet, bet internetbankā, epastā un būtā ieiet var, filmas, protams, izpaliek, ja  paveicas, tad mēneša beigās kādu vienu 2.18 bdripu var paspēt ievilkt nāsī, tapēc jāizvēlas apdomīgi

Link to comment
Share on other sites

Tele2 15gb limits. Ja sīkajam ierobežoju youtube skatīšanu, tad mēnesī pietiek.

Pēdējā laikā ir palicis diezgan nestabils, bieži pazūd uz neilgu laiku.

Toties ātrums vidēji ir ap 5-6Mb. Vienīgais, kas priecē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...